پسرا بگن!! مهیج ترین تفریح مردانه چیه؟

dilak

New member
از داداش خودم می بینم که بزرگترین تفریح پسرا از صبح تا شب پای فیس بوک بودن هست
یا بازی تراوین هست که پسرا چی مردای زن و بچه دارم دارن بازی می کنن ومن بشدت متنفرم ازش

reza.n

New member
دبدن فوتبال و 90.همین سایت........متاثر شدم برای خودم.چرا من تفریح مهیج که هیچ کلا تفریح درست و درمون ندارم!؟؟مملکته داریم:65d6a5d6s:

estel

New member
دبدن فوتبال و 90.همین سایت........متاثر شدم برای خودم.چرا من تفریح مهیج که هیچ کلا تفریح درست و درمون ندارم!؟؟مملکته داریم:65d6a5d6s:
اینو دیگه به مملکت ربط ندین درسته که خیلی مملکت توپی نداریم ولی دیگه هر کاری که خودمون میکنیم یا نمیکنیم رو نمیشه به مملکت ربط داد

reza.n

New member
اینو دیگه به مملکت ربط ندین درسته که خیلی مملکت توپی نداریم ولی دیگه هر کاری که خودمون میکنیم یا نمیکنیم رو نمیشه به مملکت ربط داد
باشه جانم.چشم.تکیه کلام شده:whistle::65d6a5d6s:

waria

New member
من بقیه رو که نمیدونم.ولی مال داداشم:کامپیوتر، کامپیوتر ،کامپیوتر....دیگه خیلی بخواد به خودش هیجان وارد کنه میاد واسه من خاطراتشو تعریف میکنه...:65d6a5d6s:

dilak

New member
من بقیه رو که نمیدونم.ولی مال داداشم:کامپیوتر، کامپیوتر ،کامپیوتر....دیگه خیلی بخواد به خودش هیجان وارد کنه میاد واسه من خاطراتشو تعریف میکنه...:65d6a5d6s:
دقیقا مثل داداش من
و یه خوبی هم که داره هر روز بهم درس پسر شناسی هم میده که پسر این حرف زد معنیش اینه و.............

waria

New member
از داداش خودم می بینم که بزرگترین تفریح پسرا از صبح تا شب پای فیس بوک بودن هست
یا بازی تراوین هست که پسرا چی مردای زن و بچه دارم دارن بازی می کنن ومن بشدت متنفرم ازش
دیلک جان منو تو چقدر همدردیم.البته داداش من فیس بوکی نیست.ولی این تراوینننننن:New (6):منم خیلی ازش بدم میاد.البته خدارو شکر یه چند وقتیه از سرش افتاده...:65d6a5d6s:

jupiter_sps

New member
تق تق! ما نیز وارد می شویم!
خوشم میاد موضوع اینه که پسرا بگن! اما مشارکت بانوان نیز چشمگیر هست!
من هم به پدرم رجوع می کنم(نخندین خوب گفته تفریح اقایان)--- وقت اگه ی اگه گیرش بیاد----> تماشای فوتبال/ بازی کردن فوتبال که شدیدا تلاش داره در برنامه فشرده کارییش بگنجونه/ تماشای بوسلی و امثالهم/ خوندن روزنامه های خبری ان لاین

arezoo_68

New member
این تراوین که انگار بلای خانمان سوز هر خونه ای که پسر داشته باشن چه بازی کسل کننده ای:smiliess (9):
پسرا تا وقتی که دانشگاه میرن مهیج ترین تفریحشون مسخره کردن همکلاسی های دخترشونه(از نوع لباس پوشیدنشون تا نوع درس جواب دادنشون)
اگه از سربازی برگشته باشن مهیج ترین تفریحشون تعریف خاطرات دوران سخت سربازی است تا مامانشون هی قربون صدقشون بشن(2 سال میرن سربازی به اندازه 8 سال دفاع مقدس خاطره تعریف میکنن):65d6a5d6s:
البته دیدن برنامه 90 جزو تفریحات همیشگیشونه که البته فقط برای پسرا مهیج نیست:p

dilak

New member
دیلک جان منو تو چقدر همدردیم.البته داداش من فیس بوکی نیست.ولی این تراوینننننن:New (6):منم خیلی ازش بدم میاد.البته خدارو شکر یه چند وقتیه از سرش افتاده...:65d6a5d6s:

دلم از این می سوزه که پول تو جیبیهاشو عوض اینکه بده به من صرف این بازی می کنه
از کل ایران هم ئوست داره ماشالا از شمال گرفته تا جنوب انگار می خواد دهکده بسازه چیکا کنه
:sdasdasd:نگید دیگه دلم خونه از این تفریحای پسرا

dilak

New member
این تراوین که انگار بلای خانمان سوز هر خونه ای که پسر داشته باشن چه بازی کسل کننده ای:smiliess (9):
پسرا تا وقتی که دانشگاه میرن مهیج ترین تفریحشون مسخره کردن همکلاسی های دخترشونه(از نوع لباس پوشیدنشون تا نوع درس جواب دادنشون)
اگه از سربازی برگشته باشن مهیج ترین تفریحشون تعریف خاطرات دوران سخت سربازی است تا مامانشون هی قربون صدقشون بشن(2 سال میرن سربازی به اندازه 8 سال دفاع مقدس خاطره تعریف میکنن):65d6a5d6s:
البته دیدن برنامه 90 جزو تفریحات همیشگیشونه که البته فقط برای پسرا مهیج نیست:p
چه چاخانایی هم که نمی گن از این سربازی
از احضار روح تا جنگ با پژاک رو دارن تو خاطراتشون

waria

New member
من باید واسه اونموقع(بعد از سربازی داداشم)برم خونه فامیلامون پناهنده شم...چون یه بار که دادشم تعریف میکنه کلا همه باید بشنویم....به بار که افتخار میده اختصاصی واسه من تعریف میکنه...یه بارم که نه ....صدبارم باید از مامانم در مورد رشادتای پسرش بشنوم:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

reza.n

New member
تراوین رو منم خوشم نمیاد.عوضش گاهی با xbox بازی میکنم.روزنامه خبر ورزشی هم جزو سرگرمیامه.:smilies-azardl (181

mahsa.

New member
بزرگترین تفریح پسرا درس خوندن سربازی چن سال دنبال کا رگشتن تو این فاصله چنتا دوست....بعدشم همه اصرار که زن بگیر اونم باکدوم پول وکاروسرمایه.............دلتون خوشه کدوم تفریح!!!!!!!!!!!!!!!11

aohm

New member
من داداش ندارم ==> يكي برام توضيح بده اين تراوين چه جور بازييه؟؟!!:dadad4:

pariya

New member
سلااااممم
من داداش ندارم واسه همین برام جالب بووود بدونم مهیج ترین تفریح مردانه چیه...
اون بازی تراوین رو هم نیییییییییییدونم چیه یکی بهم بگه دیگه ه ه :black_eyed:

dilak

New member
تراوین رو منم خوشم نمیاد.عوضش گاهی با xbox بازی میکنم.روزنامه خبر ورزشی هم جزو سرگرمیامه.:smilies-azardl (181
آقا رضا ایکس باکس که دیگه بدتر هست سقف خونه رو می خواد بیاره پایین با مشت و لگدای که می زنه
مثل بچه ادم که که بازی نمی کنه

dilak

New member
سلااااممم
من داداش ندارم واسه همین برام جالب بووود بدونم مهیج ترین تفریح مردانه چیه...
اون بازی تراوین رو هم نیییییییییییدونم چیه یکی بهم بگه دیگه ه ه :black_eyed:
بازی تراوین یه بازیه آنلاین اینترنتی هست که می خواد طرف دهکده بسازه هی سرباز جمع می کنه که حمله کنه دهکده اینو اونو بگیره و قلمرواش بیشتر می شه
ساعت سه نصفه شب می بینم که یکی دادمی زنه دادا حمله کن دو دقیقه دیگه
ای این داداگفتنشون و نگو که حرص می خورم چه نوشابه هایی واسه هم باز می کنن بیکار جماعت زیاده به خدا یکیشم داداش من

بالا