پذیرفته نشدگان امسال-رتبه های برتر سال بعد(همه ی رشته ها)

ham.ad

New member
سلام دوستان. پس فردا قراره وزیر بهداشت بیاد به شهر ما . به نظرتون اگه نامه براش بنویسم یا بتونم حضوری باهاش صحبت کنم دیگه فایده نداره؟

SH!LA

New member
یادتان باشد که بدست نیاوردن آنچه می خواهید گاهی شانس بسیار بزرگی است.

به منظور رسیدن به موفقیت، شما باید یاد بگیرید که از شکست های گذشته خود به نحو احسن استفاده کرده و از آن ها درس بگیرید.

از خودتان نپرسید که جهان به چه چیزی نیاز دارد، از خودتان بپرسید چه چیزی شما را سرزنده میکند، سپس بروید و همان را انجام دهید زیرا آنچه جهان نیاز دارد مردمانی سرزنده است.

sara77

New member
عاغا ادیسون ۹۹۹ بار شکست خورد اون ۱بار اخر موفق شد
میدونی چقد میشه ۹۹۹؟خو نمیدونیم دیگه اخه اگه میدونستیم با یه بار شکست خوردن انقد ادم ناامید نمیشد
شما فقط یبار ------اسمشو شکست نمیذارم میگم تجربه
پس ناامید نشین
بخونین واسه رتبه ۱ اییشالا سال بعد شما میشین باتجربه های سایت

hhhmmm

New member
اونایی که زحمت کشیدن و قبول نشدن هم تنها نیستن...خدا باهاشونه....با آرزوی موفقیت برای همه دوستانی که مث من وقتی رتبشون رو دیدن خستگی موند به تنشون و اشک جلو چشماشون رو گرفت...ایشالا کنکور 94 سهم ما خنده باشه

ftm70

New member
چه اسم تاپیک قشنگی رو انتخاب کردین :)
اگه اعتماد به نفس بالایی داشته باشین بی شک یکی از رتبه های برتر کنکور سال بعد شماهایین
کنکور همش کلکه!
شانسم هست ولی درصد کلکش بیشتره
شماهایی که امسال رو خونده بودین کافیه که سال بعد کلکای کنکور رو به کار بگیرید!فرق شماها با بقیه که قبول شدن چنتا تسته و نکاتش...
با تمام انرژی درس بخونید و از حقتون نگذرید:riz304:

imanmirr

New member
اگر قرار بود در اولین گام موفقیت نصیبمان میشد دیگر تلاش و کوشش بی معنی بود...

ocean

New member
خوب ادم خیلی حرص میخوره که با اختلاف 2-3 نفر قبول نشه اونم با این کاهش ظرفیتا اگر ظرفیتا مثه پارسال بود راحت قبووول میشدم:dadad4:

sam shenasi

New member
سلام دوستان
من هم از قطار قبولی 93 جا موندم البته من خیلی کم خوندم واسه آزمون امسال ولی واسه سال 94 میخوام به امید خدا جزو رتبه های برتر کنکور باشم

خدا اگر آرزویی رو به دلت انداخت حتما تواناییشو در تو دیده

sam shenasi

New member
دوستای من لطفا بگید نحوه خوندن صحیح واسه کنکور چیه ؟
مثلا من از الان شروع کردم به خوندن و برنامه ریختم دور اول تا آذر ماه تمام بشه , من الان باید خلاصه نویسی داشته باشم یا واسه دور دوم این کار رو بکنم ؟ اصلا خلاصه نویسی چطور باید باشه تا مفید باشه واسه مرور در آینده ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

12500

Member
امسال ك با اختلاف كم به دليل كاهش ظرفيتا نتونستيم به هدف خود برسيم ولي با توكل بر خدا و با اعتماد به نفس كافي حتمن سال ديگه جز رتبه هاي برتر ميشيم و با آرامش خيال دانشگاه مورد علاقه مون انتخاب مي كنيم.
از اين كه اينجا اين همه انرژي مثبت دادين از همه تشكر ميكنم.:riz304:

melodi1991

New member
واااااااااای مرسییییییی نوتر عزییییز
وقتی تاپیکو دیدم خیلیییییییی خوشحال شدم
:4d564ad6: منم کم کم میخوام شروع کنم به امید خدا که نتیجه دلخواهمون رو بگیرییم :thanks:

sam shenasi

New member
“اگرچه کسی نمیتواند برگردد به عقب و شروعی عالی داشته باشد, اما هرکسی میتواند از الان شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد.”

maryam.

New member
اسم تاپیکتون خیلی روحیه بخشه.
به امید خدا که همه بتونیم نتیجه تلاشمونو بگیریم.:)

nazanin s

New member
من 20 آبان 94 طرحم تموم میشه.نمیتونم ارشد 94 شرکت کنم؟
یک بار هم امتحان دادم توی طرحم!

نوتر

New member
من 20 آبان 94 طرحم تموم میشه.نمیتونم ارشد 94 شرکت کنم؟
یک بار هم امتحان دادم توی طرحم!

من پیشنهاد میدم شما سوالتون رو تو انجمن پرستاری بپرسین. مطمئنا زودتر به جواب مد نظرتون خواهید رسید.
موفق باشید :riz304:

lidalida

New member
سلام.دوسته عزیز.به نظرمن برودفترچه کنکورنگاه کن اونجانوشته.ولی فک کنم میتونی بدی.

Alia

New member
سلام دوستان
من امسال کنکور شرکت کردم و قبول نشدم.
الان هم عازم سربازی هستم.
میخواستم بدونم میتونم در حین سربازی توی کنکور 94 شرکت کنم یا نه؟
دفترچه امسال رو که خوندم نوشته بود باید خدمت تا 31 شهریور 93 تموم بشه.
یعنی من هم باید خدمتم تا 31 شهریور 94 تموم بشه که بتونم شرکت کنم؟

بالا