پذیرفته شدگان مرحله ی اول هفتمین دوره آزمون لیسانس به پزشکی

sodoko

New member
اینجوری نه ...اونایی که خواستار این هستن که اعتراض بدن جمع شن یجا .....هر سال کارنامه ندادن ولی هر سال سر موعد ثبت نام کردن...هر سال سوالا اینهمه مسخره نبود..هر سال همون قد که گفته بودن برمیداشتن نه 2 برابرش که بعدا نصف شه .پس امسال همچی متفاوت بوده کارنامه رو هم بدن تا متفاوت بودنش نمودار شه دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم موافقم چطور برا ثبت نام اون همه مدارکو با دقت تمام کنترل میکردن که نکنه کسی ی ماه بزرگتر باشه و بیاد ازمون بده نه غیر قانونی !!قانون اون موقع بود اما حالا میگن ما اصلا اجازه نداریم کارنامه بدیم دست داوطلب !!!!!!!غیر قانونیه!!!!!! به من گفتن به اعتراض رسیدگی نمیکنیم اما اگه بازم خواستی بفرستی چون راهت دوره اعتراضو فکس کن به اقای دکتر عمادی امور اموزش بزشکی
حالا متن اعتراضو چی بنویسیم؟؟ باشه قبول همه اونایی که قبول شدن ازمابهتربودن ماکه حرفی نداریم فقط میخوایم کارنامه هارو ببینیم!!
فقط باید زودتر اعتراض کنیم

sodoko

New member
سلام دوستان اول تبریک به قبول شده ها. من واقعا متعجبم که دو سال و هشت ماه درس خوندم نه تعطیل داشتم نه تفریح مدرک زبانم رو هم گرفتم 3 ماه آخررو فقط تست کار کردم پارسال که قبول نشدم اما امسال مطمئن بودم 166 تا سوال رو با جواباشو یادمه حتما اونایی که قبول شدن یا 200 زدن یا الله اعلم.
ماهورجان من ی کم راهم دوره میترسم بیام اونجا علافم کنن کارنامه بهم ندن !!!!! وگرنه حتما میرفتم چون منم مثل توام!!!

arez

New member
سلام دوستان اول تبریک به قبول شده ها. من واقعا متعجبم که دو سال و هشت ماه درس خوندم نه تعطیل داشتم نه تفریح مدرک زبانم رو هم گرفتم 3 ماه آخررو فقط تست کار کردم پارسال که قبول نشدم اما امسال مطمئن بودم 166 تا سوال رو با جواباشو یادمه حتما اونایی که قبول شدن یا 200 زدن یا الله اعلم.
شما هم موافقین اعتراض بدیم ..اسم و مشخصاتمونو هم میفرستیم ما فقط میخوایم کارنامه رو رتبمون مشخص شه همین ....اگه موافقین یه تاپیک با اون اسم ایجاد کنیم همه جمع شن اونجا متنشو هم من اماده میکنم

ماهور

New member
راستش من پارسال زیاد زنگ زدم و پیگیر شدم در مورد کارنامه ولی گفتن اگه اینجام بیای نه بهت کارنامه تو نشون میدیم نه اعتراضی وارده لپ مطلب دیگه. من دیگه سنم نمیخوره برا آزمون احتمالی بعدی
این شماره ها و فکس و ... هم پیچوندنه هفت سال کار خودشونو کردن سبک خودشونو دارن من کیلویی چندم تو نظر اونا دراصل اعتراض وارد نخواهد شد حالا هر طور میخواین اقدام کنید

afsane1370

New member
متن اعتراضو یکی بنویسه من پایم حتی با این که 1500 کیلومترم دورم میام فقط همه جمع شیم حتی الامکان. من میترسم واس سال بعد سرمایه بذارم حتی...با این ک امسالم کم نذاشتم...

sodoko

New member
من زیاد بلدنیستم نامه اداری بنویسم اینو ببینید بعد اصلاح کنیم فقط مطمئن نیستم دقیقا نامه رو باید کجا بفرستیم معاونت اموزش یا جای دیگه
معاونت اموزش بزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
باسلام
ما تعدادی از شرکت کنندگان در هفتمین دوره ازمون لیسانس به پزشکی باتوجه به حساس بودن این ازمون در سرنوشت ما و وقت وتلاش فراوانی که برای این ازمون صرف کرده ایم وباتوجه به سخت گیری ها ی فراوانی که فقط برای ثبت نام این ازمون به عمل امد تقاضا داریم این قانون مداری برای نتایج هم ادامه پیدا کندو در صورت امکان کارنامه داوطلبین برای مشاهده خود داوطلبین روی سایت قرارگرفته شود تا هرگونه شک وشبهه درمورد ازمون وتصورات اشتباه برطرف شود
.
باتشکر جمعی از شرکت کنندگان هفتمین دوره ازمون لیسانس به بزشکی فروردین 1393

arez

New member
من زیاد بلدنیستم نامه اداری بنویسم اینو ببینید بعد اصلاح کنیم فقط مطمئن نیستم دقیقا نامه رو باید کجا بفرستیم معاونت اموزش یا جای دیگه
معاونت اموزش بزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
باسلام
ما تعدادی از شرکت کنندگان در هفتمین دوره ازمون لیسانس به پزشکی باتوجه به حساس بودن این ازمون در سرنوشت ما و وقت وتلاش فراوانی که برای این ازمون صرف کرده ایم وباتوجه به سخت گیری ها ی فراوانی که فقط برای ثبت نام این ازمون به عمل امد تقاضا داریم این قانون مداری برای نتایج هم ادامه پیدا کندو در صورت امکان کارنامه داوطلبین برای مشاهده خود داوطلبین روی سایت قرارگرفته شود تا هرگونه شک وشبهه درمورد ازمون وتصورات اشتباه برطرف شود
.
باتشکر جمعی از شرکت کنندگان هفتمین دوره ازمون لیسانس به بزشکی فروردین 1393

خوبه فقط یا باید اسمامونم بنویسیم یا اینکه هرکسی یه متن اینجوری بنویسه بفرسته...زیاد نباشیم ترتیب اثر نمیدن

sodoko

New member
خوبه فقط یا باید اسمامونم بنویسیم یا اینکه هرکسی یه متن اینجوری بنویسه بفرسته...زیاد نباشیم ترتیب اثر نمیدن
باشه بس زودترهر کی خودش ی متن اینجوری بنویسه شنبه فکس کنیم تهران فقط به چه شماره ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

LSG

New member
ببخشید ها این حرف رو میزنم ولی با این وضعی که شما جلو میرید هیچ نتیجه ای نمی گیرید ... متاسفم که نمیتونید واسه سرنوشتتون یه نتیجه درست و حسابی بگیرید . شما باید حضوری با رییس دانشگاه صحبت کنید .. حالا چجوری؟
یکی از دوستام که دانشگاه تهران میخونه میگفت دکتر جعفریان خیلی آدم خوب و منطقیه و همچنین دکتر جلیلی معاون اموزشیش ... میگن یه اتاق جداگانه داره واسه ارتباطات مردمی
در ضمن شما باید تاکیید اصلی تون روی برگزاری در سال های اینده باشه ... متاسفانه ماها اکثرا فقط به فکر خودمون هستیم . کارنامه رو میخواین ببینین؟ باشه ولی این راهش نیست که بگین آزمون ناسالمه.. نتیجه ها مشکوکه و...و...و....و... ... اینجوری دارین غیر مستقیم توهین میکنین به برگزار کننده های ازمون خداییش اگه الان تو اسم قبولی ها بودیم میگفتیم که ازمون مشکوکه و یا ....
مشکل ما کارشناسی ها و تنها فرقمون با پزشکی ها همین چیزاست ....

sfk

New member
سلام
به همه عزیزانی که پذیرفته شدن از صمیم قلب تبریک میگم و آرزوی موفقیت رو تو مرحله بعدی براشون دارم
منم صد درصد با lsg موافقم.بالاخره ظرفیت پذیرش آزمون کم بوده تا زه قراره که همینم نصف شه!خب نمیشه انتظار داشت که همه قبول شن
هرچند هر عقل سلیمی این حق اعتراض و آگاهی پیدا کردن از نتیجه نمرات آزمون رو به همه شما میده ولی منصفانه نیست که قبولی دیگران رو مشکوک و به واسطه پارتی تلقی کنید
موفق باشید

arez

New member
ببخشید ها این حرف رو میزنم ولی با این وضعی که شما جلو میرید هیچ نتیجه ای نمی گیرید ... متاسفم که نمیتونید واسه سرنوشتتون یه نتیجه درست و حسابی بگیرید . شما باید حضوری با رییس دانشگاه صحبت کنید .. حالا چجوری؟
یکی از دوستام که دانشگاه تهران میخونه میگفت دکتر جعفریان خیلی آدم خوب و منطقیه و همچنین دکتر جلیلی معاون اموزشیش ... میگن یه اتاق جداگانه داره واسه ارتباطات مردمی
در ضمن شما باید تاکیید اصلی تون روی برگزاری در سال های اینده باشه ... متاسفانه ماها اکثرا فقط به فکر خودمون هستیم . کارنامه رو میخواین ببینین؟ باشه ولی این راهش نیست که بگین آزمون ناسالمه.. نتیجه ها مشکوکه و...و...و....و... ... اینجوری دارین غیر مستقیم توهین میکنین به برگزار کننده های ازمون خداییش اگه الان تو اسم قبولی ها بودیم میگفتیم که ازمون مشکوکه و یا ....
مشکل ما کارشناسی ها و تنها فرقمون با پزشکی ها همین چیزاست ....

سلام دوست عزیز ما به نحوه ازمون اینکه سالم هست یا نیست و یا اینکه با پارتی بازی بوده یا نتایج ایرادی نگرفتیم .....فقط میخوایم رتبه و کارناممون رو ببینیم ...این توهینه؟؟؟؟ شما فرض کن من میخوام فقط موقعیت خودمو بین این 300 نفر بدونم ...ببینم رتبه من 21 بوده 1 سال بیشتر تلاش کنم اگه نه 300 بوده دنبال یه راهه دیگه باشم ......چرا همیشه با کسایی که اعتراض دارن طوری برخورد میکنین که انگار حرف ناحقی گفته شده؟؟؟ اتفاقا بیشترش هم به خاظر برگزاری ازمون طی سال های آیندس...به ماها راجب ریسک های این ازمون اطلاع داده بودن و الان تجربش کردیم ...میخوایم اگه امتحانی قراره برگزار شه با اصول باشه ..این حق هر کسی هست که بدونه نتیجه زحماتش چی بوده شاید حتی برای خود من اینکه بدونم رتبه 100 بودم قابل قبول باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arez

New member
سلام
به همه عزیزانی که پذیرفته شدن از صمیم قلب تبریک میگم و آرزوی موفقیت رو تو مرحله بعدی براشون دارم
منم صد درصد با lsg موافقم.بالاخره ظرفیت پذیرش آزمون کم بوده تا زه قراره که همینم نصف شه!خب نمیشه انتظار داشت که همه قبول شن
هرچند هر عقل سلیمی این حق اعتراض و آگاهی پیدا کردن از نتیجه نمرات آزمون رو به همه شما میده ولی منصفانه نیست که قبولی دیگران رو مشکوک و به واسطه پارتی تلقی کنید
موفق باشید
ببینید دوست عزیز ما به قبولی دیگران اعتراضی نداریم...خدایی من جز این 20 نفر بودم بازم ااعتراض میکردم!!!!! میدونین واسه چی؟؟!! برای اینکه گفتن 10 نفر پذیرفته میشنن و الان شده 20 نفر که حتی رتبه بین این 20 نفر هم معلوم نیست ...بعد 2 ماه میخوان 10 نفر رو بگن قبول نیستی بر چه اساسی؟؟!!!! وقتی حتی سهمیه شون و رتبشون از ازمون کتبی معلوم نیست ....چرا 2 ماه کشش میدن ....شاید یکی داره همزمان برای ارشد میخونه یا ببینه از اینجا نتیجه نگرفت دنبال یه فرصت دیگه بره .........این بی انصافیه که اعتراض ماها رو زیر سوال میبرین !!!!!

sfk

New member
arez عزیز من که گفتم شما حق دارید از نمراتتون آگاه باشید
رفتار مسئولین هم تو این زمینه درست نیست
به عنوان کسی که تفریبا همسن شما هستم،دقیقا احساساتتونو درک میکنم،میدونم ناراحت هستید و نگران آینده و حق دارید هرگونه تلاشی بکنید تا حداقل مسائل براتون روشن شه،اما هیجان زده حرف زدن صحیح نیست

arez

New member
arez عزیز من که گفتم شما حق دارید از نمراتتون آگاه باشید
رفتار مسئولین هم تو این زمینه درست نیست
به عنوان کسی که تفریبا همسن شما هستم،دقیقا احساساتتونو درک میکنم،میدونم ناراحت هستید و نگران آینده و حق دارید هرگونه تلاشی بکنید تا حداقل مسائل براتون روشن شه،اما هیجان زده حرف زدن صحیح نیست
هیجان زده حرف نزدیم به کسی هم توهین نکردیم ...حرف منطقی زدیم...قبول شده ها هم دوستان ما هستن ....همه کسایی که تو این ازمون شرکت کردن حق دارن نتیجه زحمت هاشونو بدونن دقیقا چی بوده چه اونایی که قبول شدن چه کسانی که قبول نشدند....:)

sodoko

New member
منم با arez موافقم.LSG عزیز مطمئنم اگه شما هم جای ما بودی این حرفارومیزدی اگه دوسال وقتت روبرای این ازمون صرف میکردی و بعدش باهزار دردسر چند کیلومتر راهو میکوبیدی میرفتی تهران این حرفا رونمیزدی !!!!نمیگم خوب منم من همه ی شرایطو قبول کرده بودم واین همه وقتمو صرف کردم حالا هم نمیگم کسایی که قبول شدن ی ریگی به کفششون بوده اما وقتی چند روز مرتب زنگ بزنی هرکی ی شماره بده بهت که مسئول ایشونه اخرشم طرف برگرده بگه ما اصلا اجازه نداریم کارنامه بدیم دست کسی اونوقت ی کم ...........حالاهم فقط میخوام بدونم رتبم چند شده بود همین...........

hanika

New member
بیاین اعتراض کنیم کارنامه بدن ببینیم چند درصد زذیم و نفر چندم شدیم ببینیم شاید 21 شدیم ما ببینیم 1 سال بخونیم یا نه زیادی خنگ بودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان
منم به قبول شده ها تبریک میگم ولی واقعا اصرار دارم تا کارنامه ی خودمو ببینم ، منم میگم اگه بدونم 20 تا 30 شدم یه بار دیگه میخونم وگرنه یه فکر دیگه برای آینده ام میکنم . منم جز استعداد درخشان بودم که میتونستم دانشگاه خودمون ادامه بدم ولی این راه ایتخاب کردم . واقعا دوستان بیایید پیگیری کنیم تا هم کارنامه بگیریم هم به هر حال از همه شرایط سال بعد مطمئن باشیم .

LSG

New member
سلام

سلام دوست عزیز ما به نحوه ازمون اینکه سالم هست یا نیست و یا اینکه با پارتی بازی بوده یا نتایج ایرادی نگرفتیم .....فقط میخوایم رتبه و کارناممون رو ببینیم ...این توهینه؟؟؟؟ شما فرض کن من میخوام فقط موقعیت خودمو بین این 300 نفر بدونم ...ببینم رتبه من 21 بوده 1 سال بیشتر تلاش کنم اگه نه 300 بوده دنبال یه راهه دیگه باشم ......چرا همیشه با کسایی که اعتراض دارن طوری برخورد میکنین که انگار حرف ناحقی گفته شده؟؟؟ اتفاقا بیشترش هم به خاظر برگزاری ازمون طی سال های آیندس...به ماها راجب ریسک های این ازمون اطلاع داده بودن و الان تجربش کردیم ...میخوایم اگه امتحانی قراره برگزار شه با اصول باشه ..این حق هر کسی هست که بدونه نتیجه زحماتش چی بوده شاید حتی برای خود من اینکه بدونم رتبه 100 بودم قابل قبول باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیزم .... متاسفانه هیچی از حرفای من نفهمیدی ... متاسفانه .....
ابتدای حرف منو بخون ... خواهش میکنم بخونش .... گفتم چی؟ من راه حل واسه شما قرار دادم .. من از دوستم که اونجا بوده پرسیدم و اون گفته که دکتر جعفریان تو روزای خاصی ارتباط مردمی داره . و بعد حرف اصلی من این بود که این که نمیشه شما از دور تو سایت نامه میزنین ... ویرایش میکنین و اینا ... این کارا جواب نمیده ... باید حضوری برین ... فکس نمیشه ... نامه سرگشاده نمیشه .... حالا من قصد خیر خواهی داشتم .... هر جور میخوای برداشت کن برام اصلا مهم نیست ... صلاح مملکت خویش خسروان دانند . در ضمن از اون دوستمون هم که به من گفتن شما نمیدونین شرکت کردن تو این ازمون چ استرسی داره و چقد سخته باید عرض کنم که من خودم 2سال شرکت کردم و قبول نشدم و حالا تصمیم دیگه ای دارم . در ضمن من هیچ جای نوشته هام ننوشتم نرید دنبال کارنامه هاتون ... گفتم اتفاقا برید ولی با مسالمت ....

arez

New member
دوست عزیزم .... متاسفانه هیچی از حرفای من نفهمیدی ... متاسفانه .....
ابتدای حرف منو بخون ... خواهش میکنم بخونش .... گفتم چی؟ من راه حل واسه شما قرار دادم .. من از دوستم که اونجا بوده پرسیدم و اون گفته که دکتر جعفریان تو روزای خاصی ارتباط مردمی داره . و بعد حرف اصلی من این بود که این که نمیشه شما از دور تو سایت نامه میزنین ... ویرایش میکنین و اینا ... این کارا جواب نمیده ... باید حضوری برین ... فکس نمیشه ... نامه سرگشاده نمیشه .... حالا من قصد خیر خواهی داشتم .... هر جور میخوای برداشت کن برام اصلا مهم نیست ... صلاح مملکت خویش خسروان دانند . در ضمن از اون دوستمون هم که به من گفتن شما نمیدونین شرکت کردن تو این ازمون چ استرسی داره و چقد سخته باید عرض کنم که من خودم 2سال شرکت کردم و قبول نشدم و حالا تصمیم دیگه ای دارم . در ضمن من هیچ جای نوشته هام ننوشتم نرید دنبال کارنامه هاتون ... گفتم اتفاقا برید ولی با مسالمت ....
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون شما درست میفرمایی !!!!!

vatson

New member
دوستانی که اعتراض میکنن منم واقعا چن روزه مطالبتون رو میخونم و ناراحت شدم. ولی بنظرم lsg حرفاش منطقی هس. یه نامه ای بنویسین که همه مسایل رو داشته باشه اعم از اینکه چرا مثلا 10 نفر برمیدارن و اینکه بایستی کارنامه بدن و مهمتر اینکه این ازمون بایستی برگذار بشه و خلاصه همه مشکلاتو یه جا بگین. صرف اینکه بگین ما کارنامه میخاییم فک نکنم درست حسابی بهتون جواب بدن. و اینکه حتما اعتراض کنین، نتیجه میگیرین. همین اعتراض ماها باعث شد که تونستیم وقت کنکور ارشدو به 22 خرداد منتقلش کنیم. پس نا امید نباشین. فقط متن نامه تون باید خوب باشه و همه تون همونو بفرستین. تا بدونن که همه با هم هماهنگ هستین. حالا بنظرم 10 نفری که تو مرحله دوم میفتن اونام اعتراض کنن بعدا. شما دس بکار بشین ایشالاه که به حقتون برسین.

بالا