پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

sanam_b

New member
بچه ها من امروز رفتم دانشگاه، خیلی جدی با کوله پشتی و کتاب و دفتر و ... تازه روی دفترم یه عکس برگردون هم زده بودم!:25r30wi: انقدر ذوق داشتم در عمرم 8 صبح رو به موقع نرسیده بود، یه ربع به 8 دانشگاه بود.
از صبح تا 4 برامون برنامه چیده بودن، رفتم آبدارچی اونجا جلومو گرفت که چیکار داری! بیچاره انقدر بهم خندید که دنبال کلاسم... میخواست ببره منو به استاد نشون بده! سریع جیم شدم که انگشت نما نشم:25r30wi:عقده ای شدم به خدا انقدر دلم دانشگاه میخواد:ph34r-smiley:

ghasedak69

New member
بچه ها من امروز رفتم دانشگاه، خیلی جدی با کوله پشتی و کتاب و دفتر و ... تازه روی دفترم یه عکس برگردون هم زده بودم!:25r30wi: انقدر ذوق داشتم در عمرم 8 صبح رو به موقع نرسیده بود، یه ربع به 8 دانشگاه بود.
از صبح تا 4 برامون برنامه چیده بودن، رفتم آبدارچی اونجا جلومو گرفت که چیکار داری! بیچاره انقدر بهم خندید که دنبال کلاسم... میخواست ببره منو به استاد نشون بده! سریع جیم شدم که انگشت نما نشم:25r30wi:عقده ای شدم به خدا انقدر دلم دانشگاه میخواد:ph34r-smiley:

ای جااااااااااااااااااانم:28:

fanoosi

New member
اشکال نداره...این غیبت ها تا اول مهر جا داره
امیدوارم هرجا هستی موفق باشی فانوسی جان و دو سال پربار رو پیش رو داشته باشی...
:riz304:

بله فکر کنم واقعا جا داره....آخه کلاسمون تشکیل نشده!!
منم براتون آرزوی سلامتی و سعادت واقعی دارم جناب مصفا:riz304:

fanoosi

New member
من شبا تا 4 5 بیدارم فانوسی جون . به جاش روز جبران میکنم. تابستون خوابم اینجوری شده:dadad4:
پیچوندی؟ چطوری میتونی اوائل بپیچونی؟ من استرس میگیرم عقب بمونم از بقیه
:a2d3:

این مدل خوابیدن اصلا درست نیست....بهداشت خواب به هم میریزه و باعث اضطراب و دندان قروچه میشه:riz277:
منم چند شب به خاطر این که کار مهمی داشتم مجبور شدم بیدار بمونم...
پیچوندم اونم چه پیچوندنی!!!!استاد نرفته سر ک ل ا س!!!!:thumbsupsmileyanim:
اونقدر ذوق داشتم برم...عین این بچه های 7 ساله....ولی نتونستم...خداروشکر استاد هم نیومده بود

parand

Well-known member
فانووووسی جون اشکال نداره نرفتی سر کلاااااااااس...
من خودم همیشه از ترم اول تا ترم ۸ دو هفته ی اول و اخر ترم رو نمی رفتم سرکلاس.........

ainazhz

New member
این مدل خوابیدن اصلا درست نیست....بهداشت خواب به هم میریزه و باعث اضطراب و دندان قروچه میشه:riz277:
منم چند شب به خاطر این که کار مهمی داشتم مجبور شدم بیدار بمونم...
پیچوندم اونم چه پیچوندنی!!!!استاد نرفته سر ک ل ا س!!!!:thumbsupsmileyanim:
اونقدر ذوق داشتم برم...عین این بچه های 7 ساله....ولی نتونستم...خداروشکر استاد هم نیومده بود

اره اصلا خوب نیست. ایشالله موقع دانشگاه و درس دوباره خوب میشم

ایول پس تو ارشدم استادم میپیچونن
:smiliess (11):

parand

Well-known member
سلاااااااااااااااام عزیزم:bunnyearsmiley:
خوبی؟؟؟؟؟؟؟

سلااااااااااااام فانوسی عزیزم...
مرسی عزیزم. خوبم خداروشکر...
شما چیکار میکنی؟؟؟؟؟
راستی اون ساعتایی که تو مترو هستی رو بگیر بخواااب

fanoosi

New member
سلااااااااااااام فانوسی عزیزم...
مرسی عزیزم. خوبم خداروشکر...
شما چیکار میکنی؟؟؟؟؟
راستی اون ساعتایی که تو مترو هستی رو بگیر بخواااب

من این روزها اونقدر سرم شلوغه که خودمم نمیدونم دارم چیکار میکنم!!:25r30wi:فقط خدا بخیر کنه!
فردا میرم آزمایش عدم اعتیاد انشالله....دانشگاه ازمون خواسته....تا گواهی عدم اعتیاد نیاریم کارت تغذیه مون فعال نمیشه!!
چشششششششششششم....احتمالا همین کارو میکنم....چون خیلی خوابالو ام!!!!

ghasedak69

New member
بچه ها کسی جواب منو نداد
اطلاع دارید دانشگاه علوم تحقیقات تو رشته ما چطوره؟؟؟؟

ghasedak69

New member
راستی امروز برای من یه پیامک اومد که :
داوطلب گرامی؛ با توجه به اعلام اسامی چند برابر ظرفیت واحد بین الملل در سایت دانشگاه به نشانی http://ib.uswr.ac.ir به اطلاع می رساند پس از بازدید سایت و رویت اولویت خود جهت ثبت نام ظرف مدت 48 ساعت با روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تماس حاصل فرمائید.

ولی اسم من تو لیستشون نبود... برای شما هم این پیامک اومد؟؟ الان من باید چی کار کنم ؟؟؟

ainazhz

New member
راستی امروز برای من یه پیامک اومد که :
داوطلب گرامی؛ با توجه به اعلام اسامی چند برابر ظرفیت واحد بین الملل در سایت دانشگاه به نشانی http://ib.uswr.ac.ir به اطلاع می رساند پس از بازدید سایت و رویت اولویت خود جهت ثبت نام ظرف مدت 48 ساعت با روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تماس حاصل فرمائید.

ولی اسم من تو لیستشون نبود... برای شما هم این پیامک اومد؟؟ الان من باید چی کار کنم ؟؟؟

این یعنی چی؟ واسه من که پیامک نیومد اما سایت و دیدم اسم منم که نبود.. اما یه اسم صنم بود... صنم بهاور. شاید صنم خودمون باشه

rawy

New member
برای مسابقات به تاپیک خودش تشریف ببرید و همونجا جوابهاتون رو بگذارید
اگر مسابقه مرتبط با فیلم بود لطفا تو تاپیک فیلم هم تحلیلتون رو قرار بدید
سپاس

ghasedak69

New member
سلاااااااام قاصدک جون
ممنون شما چطوری؟
چه خبر از درسها؟ شروع کردی؟
نه عزیزم چرا باید ناراحت باشم؟؟؟ حس درونیت شاید به خاطر اینه که یه مدته مستقیما باهم صحبت نکردیم, و الا پست هات رو می خونم و از حالت با خبرم
من یه ذره یه ذره شروع کردم به خوندن, الان نمی دونم به اینجا برسم, به درس یا کارای دیگه ام, واسه همین سعی می کنم سریع بیام اینجا کارارو انجام بدم برم
الانم که پیشنهاد مسابقه سوژه جدیده
الکیییییییییی میگه به حرفش گوش ندهههههههه :28:

خب خداروشکر
خیالم راحت شد.
درس که شروع نکرم
علوم تحقیقات قبول شدم در تفکرم که برم یا نه...
البته امروز با چندتا از اساتیدمون صحبت کردم گفتند برو چون علوم تحقیقات نسبت به همه دانشگاه های آزاد بالاتره و حتی با دانشگاه های سراسری هم رقابت می کنه
به نظر شما (همه دوستان) چی کار کنم؟؟؟

parand

Well-known member
قاصدک جوون یکم در مورد دانشگاهای علوم تحقیقات توضیح میدی؟؟؟؟؟دانشگاه جدیده؟؟؟؟؟؟؟

fanoosi

New member
خب خداروشکر
خیالم راحت شد.
درس که شروع نکرم
علوم تحقیقات قبول شدم در تفکرم که برم یا نه...
البته امروز با چندتا از اساتیدمون صحبت کردم گفتند برو چون علوم تحقیقات نسبت به همه دانشگاه های آزاد بالاتره و حتی با دانشگاه های سراسری هم رقابت می کنه
به نظر شما (همه دوستان) چی کار کنم؟؟؟

تبریک میگم قاصدکی...انشالله همیشه موفق باشی
والا من اصلا اطلاع ندارم...اگه چیزی هم تا حالا فهمیدم خودت و بقیه نوشتین...
اگه اساتیدت این نظر رو دارن به نظر من که برو....
البته بهتره بازم بیشتر تحقیق کنی
تا کی وقت داری بری ثبت نام؟هزینه اش چقدره؟کجا هست؟

parand

Well-known member
قاصد جووووونم تبررررررررررررریک...:a2d3::4d564ad6::rose:
خب اگه سال دیگه شرایط خوندن و پشت کنکوری بودن رو نداری همین علوم تحقیقات رو برو خانومی.

ghasedak69

New member
قاصدک جوون یکم در مورد دانشگاهای علوم تحقیقات توضیح میدی؟؟؟؟؟دانشگاه جدیده؟؟؟؟؟؟؟

راستش منم هنوز اطلاعات خیلی دقیقی ندارم. ولی یکی از واحدهای دانشگاه آزاده که گویا تو شهرهای مختلف هم به همین اسم شعبه داره که البته شهرهای دیگه بیشتر حالت پردیس هستش.
ولی خب بهترین واحد دانشگاه آزاده و بهترین اساتیدشون رو تو این واحد قرار دادند. دانشگاه بزرگ و خوبی به نظر میومد . فکرمی کنم دکتری روانشناسی بالینی هم داره.
گویا بیمارستان هم داره که البته برای همه رشته هاست و نمی دونم که بچه های روانشناسی هم میرن بیمارستان یا نه ولی بخش اعصاب هم داره بیمارستان.
فعلا در همین حد می دونم ... اگر بری تو سایتشون مجله آشنایی با واحد علوم تحقیقات رو برای دانلود گذاشتند...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parand

fanoosi

New member
سلام به همگی...
خوبید بچه ها؟؟؟؟؟؟
امروز برای این آزمایش عدم اعتیاد خدا می دونه چی کشیدم من!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t
خیلی رفت و آمدش سخت بود...
تو پله برقی هم چادرم گرفت به کناره هاش:shocked:....نزدیک بود یه بلایی سرم بیاد....چادرم قیری شده بود!!!!بعد بهش دست زدم چون فکر کردم چادرم تو حرارت سوخته...کل دستام عین این مکانیک ها سیاه شده بود:14:....لامصب پاک هم نمیشد....یعنی دردسری کشیدم من امروز....
تازه یکی از کلاسامم تشکیل شد و من نتونستم خودمو برسونم!!!
کلا خیلی بد بود:sad:

ghasedak69

New member
تبریک میگم قاصدکی...انشالله همیشه موفق باشی
والا من اصلا اطلاع ندارم...اگه چیزی هم تا حالا فهمیدم خودت و بقیه نوشتین...
اگه اساتیدت این نظر رو دارن به نظر من که برو....
البته بهتره بازم بیشتر تحقیق کنی
تا کی وقت داری بری ثبت نام؟هزینه اش چقدره؟کجا هست؟

من اصلا آزاد رو دوست نداشتم ولی خب فعلا بقیه اینطوری میگن... نمی دونم چه کنم
برای ثبت نام هم فکرکنم تا 23 ام وقت هست . بالاتر از میدون پونک هستش و به خونه مامان اینا خیلی نزدیکه
هزینه اش هم الان گرون شده حدودا ترمی 1/5 میشه

- - - Updated - - -

قاصد جووووونم تبررررررررررررریک...:a2d3::4d564ad6::rose:
خب اگه سال دیگه شرایط خوندن و پشت کنکوری بودن رو نداری همین علوم تحقیقات رو برو خانومی.

خودمم به همین فکر میکنم ... از طرفی هم میگم اگر خوندم و باز با اختلاف کم قبول نشدم چی؟؟؟؟

بالا