پذیرفته شدگان ارشددانشگاه تهران شماره دانشجویی شما صادر شده؟

fateme1990

New member
اخه یه شماره دانشجویی دادن چقد کار داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعنی برا هر رشته 1 ساعتم طول نمیکشه.
اخه یکی نیست بگه واسه چی نوشتین بهد از 25 ام. خوب بنویسین 27 یا 28.
یعنی دارن پیرمون میکنن با این کاراشون.
اون از وزارت بهداشت که پارسال گفت نمیتونین کنکور بدین یه 1 ماهی ما رو الاف کرد. اون از کلیداشون. اون از تاخیر اعلام نتایج. اینم از ثبت نام دانشگامون.:smiliess (7):
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شکرت

a.sohrab

New member
1391/6/27

اطلاعیه مهم ویژه دانشجویان جدیدالورود متقاضی خوابگاه
متن:

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور خوابگاهها، اسکان دانشجویان جدیدالورود متقاضی خوابگاه به صورت موقت می باشد و با توجه به شرایط موجود و بررسی همکاران در مدیریت احتمال جا به جایی وجود دارد و خواهشمند است با سرپرستان محترم خوابگاهها همکاری لازم را به عمل آورید.

اینا که هنوز ش دانشجویی ندادن چطور این خبرا رو میزارن !!!

mehrkam

New member
شماره دانشجویی اومد اما با اون و رمز عبور شماره شناسنامه که نتونستم وارد سامانه اسکان بشم!!؟

YekRaha

New member
شماره اومده اما سیستم اسکان هنوز هم اجازه ی ورود نمیده

fateme1990

New member
اره اومد ولی نمیشه بریم تو ثبت نام خوابگاه. پیغام میده نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است

fateme1990

New member
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه داغون شدیم دیگه دارن با اعضابمون بازی میکنن :sdasdasd: :smilies-azardl (12)

shirin68

New member
جدی جدی کی میخوان دست از اینکاراشون بکشن؟ملتو گذاشتن سرکار

gipsyking

New member
وای خدا اینا دیگه آخرشن پس دارن چیکار می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TUMS

Well-known member

واسه من که گفته هنوز اختصاص داده نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sina2020

New member
سلام بچه ها به جمع بچه های علوم پزشکی تهران خوش اومدید،نگران خوابگاه نباشید پارسال هم شرایط اینجوری بود اگه شماره دانشجویی دیر اعلام بشه فرصت ثبت نام خوابگاه رو تمدید می کنن. فقط چک کنین که مدارک تون کامل باشه و تاییدیه ثبت نام واسه تون اومده باشه

عجبااااااااااااااااااااا پس اینا دارن چی کار میکنن؟
:sdasdasd:
به خدا موقع کنکور و امتحان این همه اذیت و استرس نداشتیم .

mehrkam

New member

واسه من که گفته هنوز اختصاص داده نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
صبور باش دوست من، لابد از بالا شروع کردن و دارن می آن پایین، شاید 5 دقیقه دیگه شماره شما هم بیاد اما اگه نیومد حتماً چیگیری کنید، شاید مدارکتون ناقصه.

sanazmohandes

New member
این دانشگاه اسمش تهرانه وگرنه از دانشگاه های ازاد و پیام نور امکاناتش کمتره یکی از دوستای من دندون پزشکی قبول شده بود از اهواز با گریه خوابگاه گرفت

بالا