پذیرفته شدگان ارشددانشگاه تهران شماره دانشجویی شما صادر شده؟

akray2008

New member
دوستان اصلا نگران نباشید... فک کنم خوابگاه به همه میرسه...فقط واسه phd ها خوابگاه نمیدن...

dr m

New member
سلام هم دانشگاهیا.... :bunnyearsmiley:
ش دانشجویی منم نیومده....
کسی میدونه به دانشجوهای کرجم خوابگاه میدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

8521413

New member
سلام هم دانشگاهیا.... :bunnyearsmiley:
ش دانشجویی منم نیومده....
کسی میدونه به دانشجوهای کرجم خوابگاه میدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم به ساکنین استان تهران و البرز... خوابگاه تعلق نمیگیره!

msh.2012

New member
ای بابا! چرا اینقدر اذیت می کنن .... یه ذره هم فکر اونایی که اینترنت تو خونه ندارن و صد دفعه از صبح اومدن و چک کردن که شاید شماره دانشجویی ها رو زده باشن نیستن
:p7977cujr38iyymsu8:

msh.2012

New member
راستی برای کارت دانشجویی باید کار خاصی انجام بدیم ؟ اون فیش 5 هراز تومانی الان لازمه که واریز شده باشه که شماره دانشجویی بدن؟

akray2008

New member
تاریخ ثبت تقاضای اسکان برای نیمسال اول سال تحصیلی 92-91 از 23/6/1391 تا تاریخ 28/6/1391 می باشد

thickety

New member
فرم محارم چیه؟؟؟؟؟؟ :smilies-azardl (113

فرم محارم یه صفحه اس که توش اعضای خانواده مثل پدر برادر عمو و دایی مشخصات و آدرسشون رو می نویسن و امضا می کنن.
این فرم نشون میده که چه کسانی میتونن تو اتاق ملاقات خوابگاه شما رو ببینن یا مهمانتون بشن.
فرم رو باید تکمیل کنید و به مسئول امور خوابگاه تحویل بدین...
تکمیل این فرم اجباریه و باید تو پروندتون باشه

slpe

New member
سلام
من يه كار واسم پيش اومد شهر خودمون نبودم فك كردم الن كه بيام ش.دانشجوييا رو زدن و ديگه خيالمون راحت شده
اما رفتم تو سايت ديدم نيس مردم كه نكنه مداركم مشكل داشته كه بم ندادن؟!اما خدا رو شكر دوستايي مثل شما و سايتي به اين خوبي و تاپيكي به اين به موقعي رو دارم و با همدردياتون خيالم سريع راحت شد
:a2d3:
دوستون دارم زياد:bunnyearsmiley:

بابت

سلام دوستان
من امروز با معاونت آموزشی دانشگاه گرفتم گفتن که 27 می زنیم شماره دانشجویی هاتونو . نگران نباشید بابت خوابگاه چون وقتش تمدید میشه

آخرین ویرایش:

dr m

New member
فرم محارم یه صفحه اس که توش اعضای خانواده مثل پدر برادر عمو و دایی مشخصات و آدرسشون رو می نویسن و امضا می کنن.
این فرم نشون میده که چه کسانی میتونن تو اتاق ملاقات خوابگاه شما رو ببینن یا مهمانتون بشن.
فرم رو باید تکمیل کنید و به مسئول امور خوابگاه تحویل بدین...
تکمیل این فرم اجباریه و باید تو پروندتون باشه

ممنون از جواب.........

TUMS

Well-known member

وای واسه من زده برای تعهد محضری نقص مدارک
حوصله ندارم که دیگه اسکن کنم و . . . . . .
واسه ش.د یه وقت گیر ندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

mehrang67

New member
سلام منم همچین مشکلی دارم و برای تصحیح پیام تمام شدن مهلت ثبت نام میده( مهلت تکمیل تعهد محضری تا 27 تمدید شده) ، شما چیکار کردین؟

بالا