پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

radiology85

New member
بچه ها تهران یونی ساختمون مرکزیش تو طبقه 7 اقای محمودی میگه که تا حالا خبری از این که امسالم این ازمون برگذار میشه یا نه به ما نگفتن و احتمال داره که برگزار بشه و این موضوع 15 اذر اعلام میشه ولی اقای موسوی که تو طبقه 4 همین ساختمون واحد برگزاری ازمون و مسوول برگزاری هست میگه ک ه تا اخر مهر اطلاعیه رو میزنیم تو سایت و صدی نود برگزار نمیشه.مارو هم گیج کردن ولی من پیشناهادم اینه که تا اخر مهر صبر کنیم و هیچ اقدامی نکنیم. اما درسمونم بخونیم که وقتو از دست ندیم

سلام داداش امروز که مهر تموم شد ولی خبری از کنسل شدن ازمون نیست شما بیشتر پیگیری نکردی؟ حالا که اطلاعیه نزدن پس ازمون صدی نود برگزار میشه دیگه؟

paria90

New member
سلام.
دوستان بر اساس تحقیقاتی که من کردم به صورت کامل و موثق هیچ خبری از کنسل شدن این امتحان نیست و در روز 15/9/91 باید برای آزمون ثبت نام کنید.

Proteus

New member
سلام.
دوستان بر اساس تحقیقاتی که من کردم به صورت کامل و موثق هیچ خبری از کنسل شدن این امتحان نیست و در روز 15/9/91 باید برای آزمون ثبت نام کنید.

پريا جان يعني سال هاي ديگه هم اين آزمون برگزار ميشه ؟؟؟؟:dadad4:

masoud13

New member
درود بر همگی.بچه ها مهر تموم شده اما خبری از لغو این ازمون نیست خدارو شکر.ایشالا برگزار بشه.من دوباره پیگیری کردم میگن تا 15 اذر هیچی معلوم نیست بچه ها بخونیم بهتره

atee

New member
سلام-من دانشجوي سال آخر هستم امسال ميتونم توي آزمون پزشكي شركت كنم.

atee

New member
سلام-من دانشجوي سال آخر هستم امسال ميتونم توي آزمون پزشكي شركت كنم.

radiology85

New member
سلام بچه ها هرسال ثبت نام 15 آذر بود ولی امروز 22 آذره ولی هنوز خبری از ثبت نام نیست کسی خبر نداره چی شد؟

a_67

New member
سلام بچه ها هرسال ثبت نام 15 آذر بود ولی امروز 22 آذره ولی هنوز خبری از ثبت نام نیست کسی خبر نداره چی شد؟
با سلام
به نظر بنده جایی برای نگرانی وجود نداره؛ چون سال پیش 21 آذر ماه اطلاعیه رو زده بودند. با این حساب بایستی حداکثر ظرف یک هفته ی آینده اطلاعیه مربوطه رو در سایت بذارن مگر اینکه برنامه ی دیگه ای وجود داشته باشه. اگه آزمون حذف نشه و اطلاعیه در مدت هفته ی آینده، در سایت گذاشته نشه من حدس میزنم که ممکنه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی باشه.
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا