پاسخنامه کنکور ارشد پزشکی 93 ...

Iris

New member
واسه منم میزنه کدرهگیری نامعتبره :smiliess (15):منم تازه متوجه شدم پاسخنامه رو زدن

love virology

New member
خب کی بلده دقیق درصد حساب کنه.؟ زبان با 25 تا درست 7 تا غلط چند درصد میشه.؟ بیوشیمی 18 تا درست 1 غلط از تعداد کل 29 تا سوال. یکی حذف شد

با نرم افزار محاسبه درصد حساب کردم زبان 56.66 / بیو هم از 29 سوال با این تفاسیر 60.91

mamaie

New member
پس الآن چی کار کنیم؟؟؟؟ نمیتونیم پاسخنامه هارو ببینیم

maryam fr

New member
من ساعت 12 دیدم پاسخنامه رو اما الان میزنه معتبر نیست کد رهگیری ، احتمالا مشکل از سایت هست نگران نباشید درست میشه.

mamaie

New member
همچنان واسه من میگه کد رهگیری نا معتبر است ..... این دیگه چه مشکلیه؟؟؟؟؟ امسال همش استرس بهمون وارد کردن

karshenasgh

New member
به نظرم دیدن ما پاسخنامه رو پیدا کردیم، گرفتن فرم ثبت نام رو بستن که نتونیم بریم داخلش.. چون منم که الان میخوام دوباره برم میگه کد رهگیری معتبر نیست!..
من همون صبح که پاسخنامه م رو اتفاقی دیده بودم توی کامپیوترم ذخیرش کردم خدا رو شکر...

khatere31

New member
هرجوری حساب کنی 55 امکان نداره.درستش همون 56.66
بیوشیمی هم 60.92 میاد

سنجش امسال معلوم نیست چیکار میکنه. این درصدا چجوری حساب شده واسه من. نمره کل رو 3-4 تا جابجا میکنن همین درصدای کم. توی رتبه های تک رقمی چند رتبه جابجا مییکنه. من 11 شدم

ali tafakori

New member
پس کی این اعتراض به کارنامه رو میزارن من خسته شدم از بس زنگ زدم ایمیل اعتراضی زدم خدایا

mid wife

New member
bache ha bary mna mizane kode rahgiri namotabare bary u ham haminoo mizane

- - - Updated - - -

kasi khabr nadre chera bay ma injoori
man mamay hastam
bache hay mamny pasokhname
u miad???

م.صفری

New member
بی وجدان مثل اینا من ندیدم
چی بگم اخه
زبان از این همه حیله گری اینا قاصره
هیشکیم صدامونو نمیشنوه :smilies-azardl (12)

هدا93

New member
من حدود 5، 6 روز بيش يا بيشتر باسخنامه مو ديدم! اما ديشب ديكه باز نكرد...
كذاشتن جايي كه عقل جن هم بهش نميرسه حالام كه مشكل داره حتما دارن يه كارايي ميكنن!!

بالا