پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

pegahhhh

New member
ببخشید آذر جون سوال تکراری ازت پرسیدم یه چند روزی اینجا سر نزدم یادم رفته بود قبلآ این سوالارو پرسیدم:smiliess (3):ولی من در کل خیلی ساعت مطالعه ام پایین هست...خیلی نگرانم

azar1986

New member
ببخشید آذر جون سوال تکراری ازت پرسیدم یه چند روزی اینجا سر نزدم یادم رفته بود قبلآ این سوالارو پرسیدم:smiliess (3):ولی من در کل خیلی ساعت مطالعه ام پایین هست...خیلی نگرانم

سلام پگاه جون،خواهش میکنم،سئوال من در مورد حجم مدارک بود،من اسکن کردم یه سریش زیر 100 کیلوبیت شده،نمیدونم سایت قبول میکنه یا نه...
منم ساعت مطالعه ام پایینه،تو خونه بخاطر اینترنتو تی وی و خواب نمیتونم خوب بخونم،این چند روزه هم که برف و کولاکه نمیشه از خونه رفت بیروووون:whistle:
انگل مث زبان میمونه،فراره،منم چیزایی که تا الان خوندم یادم نیس،حالا بیا بپرس شیزونت مالاریا چی هست!!!!یادم نیس که!:rolleyessmileyanim:

azar1986

New member
چرا تازگیا بچه ها انقدر کم اینجا سر میزنن؟نفس جااااااااااااان؟شیلا جااان؟دکتر حمید؟آقا سروش؟روژان جان؟؟؟؟؟؟؟کجایییییییییییییییییییین؟:p7977cujr38iyymsu8:

b.nafas

New member
چرا تازگیا بچه ها انقدر کم اینجا سر میزنن؟نفس جااااااااااااان؟شیلا جااان؟دکتر حمید؟آقا سروش؟روژان جان؟؟؟؟؟؟؟کجایییییییییییییییییییین؟:p7977cujr38iyymsu8:

سلام چطورین بچه ها من که انقدر درگیرم ..من ثبت نام کردم ..فکر نکنم اگه حجم ارسالی کم باشه مشکل پیش بیاد نباید زیاد باشه

b.nafas

New member
من يه سئوال ديگه هم دارم بچه ها،برای انتخاب دانشگاه بايد همه شهرها رو بزنيم يا يه تعداد خاصی رو انتخاب ميكنيم؟و ديگه اينكه رتبه تربيت مدرس بالاتره يا ايران؟

الان که فقط نام رشته امتحانی و حوزه امتحانی رو می خوان ... کلا دانشگاه مدرس دیگه جزئ دانشگاه های وزارت علوم نیست و مستقل شده ...راستش من دقیق نمی دونم

pegahhhh

New member
سلام آذر جونم خوبی؟؟؟؟انشا الله خدا کمکمون کنه بهتر از اینا بخونیم...من که با اینجوری خوندن اصلآ امیدی به قبولی ندارم:sadsmiley:

pegahhhh

New member
بچه هااااااااااااااااا خدا رو شکررررررررررررررر امتحان افتاد 22 و 23 خرداد خییییییییییلیییییی خوب شد

pegahhhh

New member
بچه هااااااااااااااااا خدا رو شکررررررررررررررر امتحان افتاد 22 و 23 خرداد خییییییییییلیییییی خوب شد:4d564ad6:

گلنار

New member
سلام دوستان منم میخوام انگل شرکت کنم ولی تازه شروع کردم زبان برام خیلی سخته:sadsmiley:

گلنار

New member
سروش جلن خسته نباشیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

pegahhhh

New member
سلام گلنار جان منم تقریبآ وضعیتم مثله خودته با این تفاوت که من رشته کارشناسیم زیسته کار برام سخت تره میخوای از چی شروع کنی؟؟؟؟زبان میخوای چی بخونی؟؟؟؟

سلام
می خواستم بدونم بیوشیمی بالینی نسبت به گرایش های دیگه علوم آزمایشگاهی بهتره؟(برای دکترا)

pegahhhh

New member
آذر کجاییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pegahhhh

New member
واااااااای آذر منم که همینطور من بعضی روزا همین نیم یا 1 هم نمیخونم:sad:

pegahhhh

New member
چی کار کنیییییییییییییییییییییییییییییم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا