پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

azar1986

New member
سلام بچه ها....خوبين؟درسا خوب پيش ميره؟من يه هفته اس ميرم كارآموزی!!!!تو اين شرايط ديوونگيه نه!!!؟؟؟؟شايد ول كنم...

كيتی جان ضرايب تغيير نكرده همون قبلياس فقط منابع زبان عوض شده....شانس ماهاست ها.....بچه ها شما واسه زبان چيكار ميكنين با اين شرايط؟
:smiliess (11):

pegahhhh

New member
سلام نفس جان آره من واقعآ استرس دارم...برا کرم و تک ياخته چيا تا حالا خوندي؟؟؟؟؟؟برا ميکروب چي داري ميخوني؟؟؟من هاي دارم نميدونم کافيه يا نه؟؟؟؟؟منم وضعيت زبانم تعريفي نيست فقط 6 تا مهارت لزگي رو فقط کلمه هاشو در آوردم...زيستم قصد دارم براي کنکور رو بخونم ولي هنوز شروع نکردم چون زيست به نظرم خوب نيست:sadsmiley:از کي واسه ارشد شروع کردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من خيلي نگرانم که نرسم بخونم:13:
يکي به من بگه چي کار کنننننننننننننننننننننننننمممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من خيلي کم ميخونم:smiliess (2):

pegahhhh

New member
سلام آذر جان من که اصلآ خوب نمي خونم خيييييييلي استرس دارم استرسم مخرب شده ديگه:smiliess (9):برا زبان همه ميگن لزگي خوبه...شما برا مجموعه ميکروب چي ميخوني؟؟؟؟؟

azar1986

New member
سلام آذر جان من که اصلآ خوب نمي خونم خيييييييلي استرس دارم استرسم مخرب شده ديگه:smiliess (9):برا زبان همه ميگن لزگي خوبه...شما برا مجموعه ميکروب چي ميخوني؟؟؟؟؟
سلام پگاه جان،من نمیدونم واسه چی استرس داری؟؟؟تا الان اصلا نخوندی يا شروع كردی؟چيا خوندی؟
من مجموعه ميكروب رو هنوز شروع نكردم،بايد برم كتاب بگيرم،ببينم كدوم كتاب خوبه،برای كنكور يا دانشمندی،اما تا الان كم و بيش،نه خيلی خوب،تك ياخته،كرم و زبان خوندم
:smiliess (3):

pegahhhh

New member
آذر جان شروع کردم کتاب مارکل رو خوندم ولی اصصصصصلآ هیچی یادم نیست زبانم فعلآ فقط 6 تا مهارت لزگی رو لغاتشو در آوردم...مجموعه میکزوب و زیستم نمیدونم چی کار کنم؟؟؟شما چیا خوندی؟؟؟چند ساعت روزا می خونی؟؟؟

arezoo214

New member
من ترم 1 کارشناسی بهداشت محیط ام
خیلی کلی در مورد تک یاخته ها میخونیم
قبول دارم چارتم ناقصه
شما اشکالاتش رو بگین ممنون میشم
مرسی حمید
چارت ناقص بود :dadad4:توضیحات سروش خوووب بود، فقط اسمی از پیروپلاسمیدا تو اپی کمپلکسا نیومده بود چرا یا من اشتباه میکنم

pegahhhh

New member
سلام بچه ها چرا دیر به دیر اینجا سر میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

pegahhhh

New member
نفس شیلا آذر کجااااااااااااااااااااا هستیییییییییییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

HEMATO

New member
سلام به همگی
من تا الان داشتم برای ایمنی می خوندم.اما الان تصمیم گرفتم با دوستم برای انگل بخونم ایمنی و زیستو خوندم اما راجب انگل چیزی نمی دونم
اصلا نمی دونم باید رفرنس بخونم یا جزوات این آموزشگاه ها رو.
ی سری جزوات از ی آموزشگاه داریم.بنظر شماها ما واقعا باید سراغ رفرنس بریم؟؟؟من هیچی راجب اینکه باید چی بخونم نمی دونم
فک میکردم اینجا دوستان فعال باشن و ما هم بتونیم اینجا حداقل ی برنامه ریزی هفتگی داشته باشیم

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
سلام به همگی
من تا الان داشتم برای ایمنی می خوندم.اما الان تصمیم گرفتم با دوستم برای انگل بخونم ایمنی و زیستو خوندم اما راجب انگل چیزی نمی دونم
اصلا نمی دونم باید رفرنس بخونم یا جزوات این آموزشگاه ها رو.
ی سری جزوات از ی آموزشگاه داریم.بنظر شماها ما واقعا باید سراغ رفرنس بریم؟؟؟من هیچی راجب اینکه باید چی بخونم نمی دونم
فک میکردم اینجا دوستان فعال باشن و ما هم بتونیم اینجا حداقل ی برنامه ریزی هفتگی داشته باشیم

سـلام

فکر نمیکنید الان برای تغییر رشته کمی دیر باشـه؟!

از طرفی... چرا تصمیم به تغییر رشته گرفتید؟! اونـم اینطور که چیزی از انگل شناسی نمیدونیـد!

تمـام افراد قبول شده و مشاوران کنکـور برای تمام رشته ها خواندن از روی رفرنس ها رو توصیـه میکنند. خیلی کم پیش میـاد که جــزوات موسسات کامل و خوب باشـه! هیچ جــزوه ای به کاملـی رفرنس ها نیست.

شمـا هم مثل سایــر دوستـان باید کتاب های رفرنس رو مطالعه کنیــد.

قبول شده های سال گذشته و سال های قبل هم رفرنس ها رو خواندن.

azar1986

New member
آذر جان شروع کردم کتاب مارکل رو خوندم ولی اصصصصصلآ هیچی یادم نیست زبانم فعلآ فقط 6 تا مهارت لزگی رو لغاتشو در آوردم...مجموعه میکزوب و زیستم نمیدونم چی کار کنم؟؟؟شما چیا خوندی؟؟؟چند ساعت روزا می خونی؟؟؟

سلام پگاه جان شرمنده گلم من نتم تموم شده بود تازه تمديد كردم،منم واسه انگل و كرم ماركل ميخونم.يه دو سه هفته ای نخوندم اما زبانمو مرتب ميخونم،504 تموم شده،اما واسه زيست و مجموعه ميكروب بايد كتاب بگيرم.برای زيست بچه ها ميگن كتابای دبيرستان و مريم خالصی خوبه.مجموعه ميكروب هم سعيد دانشمندی يا برای كنكور.منم تازه اينا رو بايد شروع كنم....

azar1986

New member
بچه ها راستی من اولين باره ميخوام كنكور بدم،شمایی كه بهداشت ثبت نام كردين يادتون هست كه حجم مدارك ارسالی تون چقدر بوده؟تو دفترچه گفته بين 300-100 كيلوبيت،اما من دادم اسكن كردن زير 100 شده،ايراد داره عايا؟جواب بدين ممنون ميشم.:idea_majidonline:

pegahhhh

New member
سلام آذر جونم خوبی؟؟؟آ؟خه میدونی چطوریه من واسه زیست و قارچ برای کنکور رو دارم احساس میکنم یه کم سنگینه...برا ایمنی چه برنامه ای داری؟؟؟؟؟؟؟من دارم به نظرت برا مجموعه میکروب کافیه؟؟؟ به نظرت کافیه؟؟

azar1986

New member
ای بابا اینجا نمیشه حرف زد هرچی آدم میگه که حذف میشه:21:
پگاه جان،اگه ميخوای از مكان يا شخص خاصی اسم ببری اينجوری ميشه.
كلا كتابای برای كنكور اينجوريه،كوچيك به نظر مياد اما حجم مطالبش زياده. مثلا من ايمونوشو دارم فصل يكشو دوبار خوندم هنوز خوب تو ذهنم نمونده،واسه ايمونو ميگن ابوالعباس هم خوبه اما اونم حجمش زياده.

من همچنان واسه مجموعه ميكروب كتاب تهيه نكردم

:smiliess (2):

azar1986

New member
بچه ها يكی جواب منو در مورد حجم مدارك ارسالی بده لطفااااااااااااا:ahi5slcgm04mi8jqqkl

azar1986

New member
من يه سئوال ديگه هم دارم بچه ها،برای انتخاب دانشگاه بايد همه شهرها رو بزنيم يا يه تعداد خاصی رو انتخاب ميكنيم؟و ديگه اينكه رتبه تربيت مدرس بالاتره يا ايران؟

آخرین ویرایش:

pegahhhh

New member
سلام آذر جونم خوبی؟؟؟؟مدارک لازم رو که همرو تو دفترچه نوشته...در مورد تربیت مدرس و ایران هم نمیدونم...آذر جون تا الان کلآ چه چیزایی خوندی ؟؟؟وضعیت زبانت چطوره؟؟؟چی خوندی؟؟؟من فقط 1 دور روزنامه وار مارکل رو خوندم هیچی هم یاد نگرفتم...یه جورایی انگار من تازه میخوام شروع کنم به نظرت میتونم جوری بخونم که شیراز یا اصفهان قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:65d6a5d6s:[/SIZE]

بالا