پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

yasharevil

New member
فقط و فقط علاقه بود ....

سوال خیلی خوبیه .... دوستان حتما نظراتتون رو بگید ..... خود شما هم بگید یاشار جان ....

همین که از سلولی مولکولی خلاص میشیم یه دنیاست!
خسته شدم از بس بیوشیمی خوندم! و.............

negarnbi

New member
چه دل پری دارین شماها :tonguesmiley:..... البته حق دارین وقتی 4 سال مجبوری محور یه موضوع خاص بگردی دل آدمو میزنه دیگه ....:smiliess (5):

یکی از دلایلی که خودم واسه لیسانس علی رغم رتبه خوبی که داشتم زیست عمومی رو انتخاب کردم علاوه بر علاقه این بود که تو این رشته از هر دری سخن میگن و به خاطر تنوع درسا آدم خسته نمیشه.....

آره واقعا
البته سلیقه ایه
به نظر من سلولی مولکولی خشک ترین درس زیست شناسیه

yasharevil

New member
سلولی مولکولی که شما این طور تعریف می کنید رشته ما بوده
ژنتیک 1 و2 و آزمایشگاه
میکروبیوژی 1 و 2 و آزمایشگاه
میکروب محیطی
میکروب کاربردی
باکتری 1 و 2 و آزمایشگاه
زیست شناسی سلولی و آزمایشگاه
زیست شناسی مولکولی و آزمایشگاه
بیوشیمی 1 و 2 و آزمایشگاه

دروس بیوشیمی در رشته سلولی مولکولی گرایش علوم سلولی مولکولی : بیوشیمی 1_بیوشیمی2_بیوشیمی تکمیلی_بیوشیمی فیزیک_بیو فیزیک_ کلا 18 واحد به همراه آزمایشگاه!(3 تای اولی)
شیمی و شیمی آلی : واحد 14

و ..............

negarnbi

New member
کنکوری های 93 چه خبر از درسا ؟
:smilies-azardl (181
از کی میخواین شروع کنین ؟

اصلا تا حالا چیزی هم خوندین ؟ رفرنس هاتون چیا هستن ؟

خیلی تنبل شدم
.....
فعلا که سراغ هیچ درسی نرفتم شما چطور

negarnbi

New member
والا منم هنوز هیچ کاری نکردم ..... قصد دارم زبان و انگل بخونم ..... واقعا نمیدونم امسال چی میشه ..... بالاخره امسال قبول بشم یا نشم این دو تا درس به دردم میخوره ......

راستی واسه ایمنی هم کتاب 2e رو داری ؟

دارم ولی به نظرم کیفیتش خیلی پایین تر از کتابای دیگه ی میره باهاش نتونستم ارتباط بر قرار کنم
کتاب چهار استاد خیلی خوبه واسه ایمونو

maryam.zamanpur

New member

کتاب 4 استاد خیلی خوبه ولی چند سال که تجدید ویرایش نشده و بر اساس ویرایش قدیمی کتابها نوشته شده .... در حال حاظر تنها کتاب خلاصه ای که واسه ایمنی توی بازار موجوده که بر اساس عباس 2012 نوشته شده کتاب برای کنکور ویرایش دوم هست .... به نظرم اونم خیلی خوبه ....

vaaayyy..ye vaght nari abbase 2012 bokhoni vase arshade angal,in ketabo bacheha imono ham nemikhoonan....man nemidoonam shoma chera inghad dus darin ketab bekhoonin??????nemidoonam chand vahed imono to karshenasi pas kardin ama khondane ketab onam abbas eshtebahe

negarnbi

New member
vaaayyy..ye vaght nari abbase 2012 bokhoni vase arshade angal,in ketabo bacheha imono ham nemikhoonan....man nemidoonam shoma chera inghad dus darin ketab bekhoonin??????nemidoonam chand vahed imono to karshenasi pas kardin ama khondane ketab onam abbas eshtebahe

اتفاقا خلاصه ابولعباس به نظر من خیلی خوبه البته اگه خوب خونده بشه

negarnbi

New member

کتاب 4 استاد خیلی خوبه ولی چند سال که تجدید ویرایش نشده و بر اساس ویرایش قدیمی کتابها نوشته شده .... در حال حاظر تنها کتاب خلاصه ای که واسه ایمنی توی بازار موجوده که بر اساس عباس 2012 نوشته شده کتاب برای کنکور ویرایش دوم هست .... به نظرم اونم خیلی خوبه ....

نویسندش داوود رمزیه؟
سبز رنگه؟
اگه اینه من دارمشششششش

eli2020

New member
بچه ها قبولی واسه ارشد انگل نسبت به بقیه رشته ها چجوریه؟؟ واقها اونجوری که میگن آسونه؟؟

maryam.zamanpur

New member
دوست عزیزم بهتره قبل از موضع گیری نسبت به یه مطلب اول اونو با دقت بخونید .... اولا که بچه های ایمنی کتاب عباس رو مجبورن چند دور بزنن ( من خودم سال اول ایمنی شرکت کردم ) . در ثانی من کی گفتم میخوام کتاب عباس رو بخونم ؟؟؟؟؟؟

من میگم کتاب برای کنکور ایمنی بر اساس عباس 2012 نوشته شده یه کتاب خلاصه با قطع پالتویی که بیشتر بچه های سایت قبولش دارن و واسه اکثر درسای غیر اصلی ازش استفاده میکنن و فقط هم حاوی نکات مهم هست ....

من تو دانشگاه اصلا ایمنی پاس نکردم ... ولی سر کلا س های دکتر خلیل ی رفتم جزوش رو هم دارم .... این کتاب که من دارم میگم 1/10 جزو ه دکتر هم نیست ....

حالا شما بگو چه اصراری داری به خوندن جزو ه ؟؟؟؟؟؟؟

دوستان بهتون بگم کتابای برای کنکور امتحان خودش رو پس داده و واقعا هم کتابای خوبی هستند و در عین خلاصه بوده اکثر مطالب مهم رو پوشش میدن .... مثلا کتاب باکتری شناسی 200 صفحه است اونم با قطع پالتویی ولی از 7 تا سوال باکتری امسال میشد 6 تاش رو با خوندن همین کتاب راحت جواب داد ....
shoma dorost migin man badeghat neveshteye shoma ro nakhondam....mazerat mikham...
dalile inke man khondane ro be khondane ketab tarjih midam ravun boodane jozvas...behar hal har kasi nazari dare va mese inke bishtar doostan ba nazare man mokhalefan....movafagh bashin:rose::rose:

negarnbi

New member
بچه ها قبولی واسه ارشد انگل نسبت به بقیه رشته ها چجوریه؟؟ واقها اونجوری که میگن آسونه؟؟

تعداد شرکت کنندش نسبت به رشته هایی مثل ژن و میکروب و .. به نسبت کمتره
اما شرکت کننده ی جدی زیاد داره
که این موضوع قبولیو سخت میکنه
تا اونجایی که من سر جلسه دیدم میانگین سن شرکت کننده ها هم بالا بود که شاید واسه ارتقا موقیعت شغلی و یا.... هدف جدی داشته باشن

جدا از اینا درسایی که باید خونده شه هم آسون نیست
کرم شناسی
انگل شناسی
قارچ
ویروس
باکتری
حشره شناسی
ایمونو
زیست
و از همه بدتر زبان با ضریب 4:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

negarnbi

New member

من واسه ایمنی که رفتم ( البته مهر سال 90 ثبت نام کردم ) 300 بود البته من شیراز هستم ولی خود دکتر میگفت از بچه های تهران 600 یا 650 میگیریم .... جزو ه هم بهمون داد که همون رو اگه میخواستیم آزاد بخریم 600 میشد .... بولتن هم با ما 15 حساب کرد که آزاد 50 تومن بود .....

به به عجب درامدزایی...
بولتن یعنی چی؟

بالا