پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
اهثان از روی پلاک شناساییت میکنم داش .....:)

اون لاو چیه کشیدی روش؟ وااا
داغ دلمو تازه نکن، 2هفته پیش فروختـمش
Cry.png

قضیه داره، تو پارکینگ یونی 2 سال پیش بارون اومده بود شُل و گِلی بود، یه سری به ظاهر خاطرخواه نما :دی اومدن لاو کشیدن رو کاپوتش.. کلی هم گشتم ولی پیداشون نکردم آخرش.
حالا تو هی منو دست کم بگیـر
Cool.png

eeeeeeehsan

New member
هااا راستی احسان شماره پلاک ماشینت رو میدم دوست داداشم(افسره راهنمایی رانندگیه) هر ماه واست جریمه 100 تومنی رد کنه همینجوری الکی
:25r30wi:
دستت درد نکنه زحمت می کشی.

آقا اینم قضیه داره، یادم بیار فردا تعریف کنم میخوام برم.. خلاصش رو میگم: 1 ماه پیش یه جریمه 30 تومنی که 2برابر شده بود 60 تومن رو راهنمایی رانندگی واسم بخشیده!!! ;)))
حالا اگه دوست داداشت از اینکارا بلده من شما را به چلنج دعوت می نمایم :))

yara

New member
Cry.png

قضیه داره، تو پارکینگ یونی 2 سال پیش بارون اومده بود شُل و گِلی بود، یه سری به ظاهر خاطرخواه نما :دی اومدن لاو کشیدن رو کاپوتش.. کلی هم گشتم ولی پیداشون نکردم آخرش.
Cool.png

اشکال نداره میشه مالک قبلی که شوما باشی رو شناسایی کرد...حالا منو دست کم بگیر> _ <

اووووههههه خاطر خواه....خدا بده شناس والا.....

yara

New member
:25r30wi:
دستت درد نکنه زحمت می کشی.

آقا اینم قضیه داره، یادم بیار فردا تعریف کنم میخوام برم.. خلاصش رو میگم: 1 ماه پیش یه جریمه 30 تومنی که 2برابر شده بود 60 تومن رو راهنمایی رانندگی واسم بخشیده!!! ;)))
حالا اگه دوست داداشت از اینکارا بلده من شما را به چلنج دعوت می نمایم :))

اهثان دقت بنما گفتم واست رد کنه یعنی واست جریمه الکی الکی بنفیسه بنویسه :/

باوشه...شبت بخیر ...منم برم تا فردا شب

hebe.nurse

New member
دقیق نیدونم چرا.....ولی همیشه نزدیک عید که میشه دلم میگیره....امروزم قضه زندگی سخت یه بچه کم بضاعت شنیدم دیگه بدتر شد
آخی عزیزم. منم خیلی اینروزا پریشونم همه بهم میگن نمیدونمم علتشو. کاش زود عید شه شاید خوب شیم:28:
یارا باید لامبورگینی ها رو تو تهران ببینی............عاقا ادم افسردگی میگیره
بچه ها من فرق بین پژو آر دی و جی ال ایکس رو هنوز نفهمیدم لامبورگینی دیگه چیه!! اصلا علاقه ای به ماشین ندارم درعوض دوچرخه سوارا رو میبینم آی میسوزمآ.هیییییییی:((
Cry.png

آخی تسلیت میگم پس:tsimuzpzwoap1t9y3o7
خخخخخ حالا چرا میگشتی دنبالشون؟ باورت نمیشد خاطرخواه داشته باشی میدونم :riz481: کاش خودتو گلی میکردن حیف شد :)))

eeeeeeehsan

New member
آخی عزیزم. منم خیلی اینروزا پریشونم همه بهم میگن نمیدونمم علتشو. کاش زود عید شه شاید خوب شیم:28:

بچه ها من فرق بین پژو آر دی و جی ال ایکس رو هنوز نفهمیدم لامبورگینی دیگه چیه!! اصلا علاقه ای به ماشین ندارم درعوض دوچرخه سوارا رو میبینم آی میسوزمآ.هیییییییی:((

آخی تسلیت میگم پس:tsimuzpzwoap1t9y3o7
خخخخخ حالا چرا میگشتی دنبالشون؟ باورت نمیشد خاطرخواه داشته باشی میدونم :riz481: کاش خودتو گلی میکردن حیف شد :)))
ایول:25r30wi:

yara

New member
اصلن اسمش دل آدم رو کباب می کنه، چه برسه به عکس و خودش :sad:

اشکال نداره اهثان....مرموقع ما از این ماشین خوشگلا گرفتیم می دیمبت یه دوری باش بزنی:tsimuzpzwoap1t9y3o7

- - - Updated - - -

اصلن اسمش دل آدم رو کباب می کنه، چه برسه به عکس و خودش :sad:

اشکال نداره اهثان....مرموقع ما از این ماشین خوشگلا گرفتیم می دیم یه دوری باش بزنی:tsimuzpzwoap1t9y3o7

eeeeeeehsan

New member
احسان این که پلاک تهرانه؟!!!!معمولا اکثرا ماشین با پلاک شهرخودشونو میخرن الان هم که پلاکا شخصی شدن و ترجیح میدن بخاطر کارای اداری که ممکنه پیش بیاد پلاک شهر خودشون بخرن البته پیش میادا و لی حسم میگه تو خالی میبندی فرغونم نداشتی چه برسه به ماشین؟:):):):-q:-qل
بابا به جان آسمون مال خودمه، سند نزدیم به نام که پلاکش همین 22 باشه، دوست داشتم خب
9a_(59)_6881139007346132893.gif

دیگه اذیتمون نکن، فرغون رو داشتم، یادت نیست یه بار اومدی ازم قرض گرفتی گفتی میخوای با آبجیت بری بیرون؟

مدرک بیارم واست؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

میارماااااااا..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

نشون میدماااااا...

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

خودت خواستی:

82007820134669656246.jpg

mtDNA

New member
ببچه ها ببخشید بین بحثتون...
من باید دو تا ارائه اماده کنم با موضوعات زیر:
1.میکروب ها هنگام ورود به بدن آنتی بادی اختصاصیشون تو بدن وجود دارد.چطور؟
2.سرطانو و تومور و سیستم ایمنی...(فرار تومور از سیستم ایمنی).
اگه پاوری..عکسی.مطلبی چیزی داشتین..خوشحال میشم.

marlik

New member
:25r30wi::25r30wi:
بابا به جان آسمون مال خودمه، سند نزدیم به نام که پلاکش همین 22 باشه، دوست داشتم خب

دیگه اذیتمون نکن، فرغون رو داشتم، یادت نیست یه بار اومدی ازم قرض گرفتی گفتی میخوای با آبجیت بری بیرون؟

مدرک بیارم واست؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

میارماااااااا..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

نشون میدماااااا...

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

خودت خواستی:

82007820134669656246.jpg

جون خودت احسان بدددددد بلاااااااااااا:):):-q نبینم دیگه قسم آبجی منو بخوریا.ولی خدایی عکست خعلییییییییییی باحال و بامزه بود.تو چقد بخشنده و دست و دلباز هستی فرغونتو بهمون دادی .ولی قبلا هم با داداش حرف زده بودم که فرغون تو رو بگیره ما رو فرغون سواری بده:):):):):) جدی میگما:):):)چقدم خوب افتاده عکس منو آبجیم با فرغونت.دفعه بعد خودتم راننده فرغون باش تا منو عزیزدلم باهم تو فرغون باشیم کنار هم .اخه داداشی هم راننده فرغون نبوده تا حالا خوب نمیتونه هدایت کنه فرغونو بعد یهو فرغونت خط میفته :):):):):-q:-qتازه نمیخام داداشم اذیت بشه.آقا خودت و فرغونت باهم کرایه میکنیم چند؟:):):):-q:-qاینجوری داداشی هم میتونه کنارمون تو فرغون بشینه.به به چه حالی میده فرغون سواری اونم با فرغون و رانندگی احسان کنار ابجی و داداشم:):):)حالا کی بریم احسان فرغون سواری 3نفره بارانندگی تو؟:):):):)از این راه میتونی پول هم دربیاریا:):):)واسه رانندگی و عکس گرفتن با فرغونت هم پول بگیر.بعد بگو من بدم ببین بهت گفتم چجور پول دربیاری:):):):):)با اسانترین روش و کمترین هزینه:):):-q

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
:25r30wi::25r30wi:
جون خودت احسان بدددددد بلاااااااااااا:):):-q نبینم دیگه قسم آبجی منو بخوریا.ولی خدایی عکست خعلییییییییییی باحال و بامزه بود.تو چقد بخشنده و دست و دلباز هستی فرغونتو بهمون دادی .ولی قبلا هم با داداش حرف زده بودم که فرغون تو رو بگیره ما رو فرغون سواری بده:):):):):) جدی میگما:):):)چقدم خوب افتاده عکس منو آبجیم با فرغونت.دفعه بعد خودتم راننده فرغون باش تا منو عزیزدلم باهم تو فرغون باشیم کنار هم .اخه داداشی هم راننده فرغون نبوده تا حالا خوب نمیتونه هدایت کنه فرغونو بعد یهو فرغونت خط میفته :):):):):-q:-qتازه نمیخام داداشم اذیت بشه.آقا خودت و فرغونت باهم کرایه میکنیم چند؟:):):):-q:-qاینجوری داداشی هم میتونه کنارمون تو فرغون بشینه.به به چه حالی میده فرغون سواری اونم با فرغون و رانندگی احسان کنار ابجی و داداشم:):):)حالا کی بریم احسان فرغون سواری 3نفره بارانندگی تو؟:):):):)از این راه میتونی پول هم دربیاریا:):):)واسه رانندگی و عکس گرفتن با فرغونت هم پول بگیر.بعد بگو من بدم ببین بهت گفتم چجور پول دربیاری:):):):):)با اسانترین روش و کمترین هزینه:):):-q

فقط یه چیز میگم، خودت بگو من چطوری بزنمت مرگت طبیعی جلوه کنه؟! :|

راستی خونه تکونی کردی؟
عید نمیری دیدن اون کچل؟؟ :))

eeeeeeehsan

New member
عهههه احسان این شکلکا رو شما خودت درست میکنی؟!!!!!!!
ترقیبن

ببچه ها ببخشید بین بحثتون...
من باید دو تا ارائه اماده کنم با موضوعات زیر:
1.میکروب ها هنگام ورود به بدن آنتی بادی اختصاصیشون تو بدن وجود دارد.چطور؟
2.سرطانو و تومور و سیستم ایمنی...(فرار تومور از سیستم ایمنی).
اگه پاوری..عکسی.مطلبی چیزی داشتین..خوشحال میشم.
سلام
خواهش می کنم
خب ببینید در مورد سوالاتتون بحثش خیلی مفصله، باید از روی کتاب ایمنی بخونید تا بفهمید داستانش رو.
ولی انشالا در آینده درسنامه های ایمنی به طور مفصل داخل یه بخش مجزا در انجمن ایمنی قرار می گیرند.
این یه سری پاور رو واستون آپ کردم، امیدوارم کمکتون کنه.

موفق باشید.

marlik

New member
فقط یه چیز میگم، خودت بگو من چطوری بزنمت مرگت طبیعی جلوه کنه؟! :|

راستی خونه تکونی کردی؟
عید نمیری دیدن اون کچل؟؟ :))
اره پسر بلا تا حدودی خونه تکونی کردم.حرف رفتن و دیدن آبجیمو نزن که اشکم تو مشکمه.و یهو میگیرم همچین میزنمت اول عیدی خونوادت بی احسان بلا میشنا:):):):):)بذار دم عیدی من زندان نرم و تاپیک و منو خونوادتو ناراحت نکن:):):):-q:- q ولی از شوخی بگذریم خیلی عصبیم و حوصله ی عیدو ندارم دیگه در این مورد اصلا حرف نزن احسان:':)':)':)':)':)':)':)':)':)':)-:)':)':)':)':)':)':)':)':)'(

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
اره پسر بلا تا حدودی خونه تکونی کردم.حرف رفتن و دیدن آبجیمو نزن که اشکم تو مشکمه.و یهو میگیرم همچین میزنمت اول عیدی خونوادت بی احسان بلا میشنا:):):):):)بذار دم عیدی من زندان نرم و تاپیک و منو خونوادتو ناراحت نکن:):):):-q:- q ولی از شوخی بگذریم خیلی عصبیم و حوصله ی عیدو ندارم دیگه در این مورد اصلا حرف نزن احسان:':)':)':)':)':)':)':)':)':)':)-:)':)':)':)':)':)':)':)':)'(
باشه غلط کردم، تو که اینقدر عصبانی نبودی :ph34r-smiley:

hebe.nurse

New member
سلام بر بچه های همیشه سبز
عید همگی تون مبااااااارک
ایشالا امسال شاهد خبرای خوب از همتون باشیم به خصوص دوستای کنکوریمون که اینروزا سخت در تلاشند....
:riz304:
christmas2015-s16-jazzaab-ir_46c21.jpg
[/url][/IMG]
funny-2014-Amazing-ir-17_cff8f.jpg
[/url][/IMG]
39983.png
[/url][/IMG]

eeeeeeehsan

New member
مــرسی هبی
عید خودت مبارک
ایشالا سال خوبی داشته باشی

این آسمون که صندوقش پره، این مارلیک هم که پ خ جواب نمیده، این سارای کچل هم که نگو متنفرم ازش!
مابقی بچه ها کم و بیش خبر هست ازشون.

سلامتـی خودت :rose:

b3b49d3f9234c349ca994fcb7707c92568985e9ab39585dbc28faf062110ac1a.jpg

marlik

New member
سلام بچه ها سال نو همتون مبارک.ایشالا امسال واسه همتون پراز شادی و آرامش و برکت باشه و سال 94احسان بلا و همه ی بچه های دیگه هم به خواسته هاتون برسید .احسان بلا ایقد غر نزن:):):) ایشالا امسال واست یکی از بهترین سالای زندگیت باشه.و 1دختر خل بشه و عاشق احسان ما بشه:):):):)و یکم عاقل کنه این احسانمونو:):):):-q

بالا