پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
:|
عیاااااااال یه آپرکات بیا تو فک این آسمون، داره میونه ما رو هم میزنه :65d6a5d6s:
تو خودت میدونی من عرضه این کارا رو ندارم :((

عروس دس رو من بلند کردی نکردیا...گول مظلوم نمایی هاشو نخور.

- - - Updated - - -

چـطوره آواتارم؟؟؟
02.gif

چی گذاشته بودی مگه؟من ندیدم:-(

- - - Updated - - -

چـطوره آواتارم؟؟؟
02.gif

eeeeeeehsan

New member
من همینجا اعلام میکنم احسان خان خیلی وفاداره زیرا هیچکس با این شرایط اسفناکی که احسان داره زنش نمیشه....من فقط خام شدم اونم تقصیر ننه تاپیک و نهاله:1dco2x0p1lilzhfpg1t:sadsmiley::dadad4:

آره راست میگه من تایید می کنم :sad:

eeeeeeehsan

New member
عروس دس رو من بلند کردی نکردیا...گول مظلوم نمایی هاشو نخور.

- - - Updated - - -

عروس خودت میدونی و ننه شوئر، منو قاطی نکن :whistle:
عسک همون دکستر، دهنش وااااااا بود :))

وقت گل نی
02.gif

هیسسسسسسس تا هروقت کسی نفهمید :smiliess (6):

پیچک

New member
من همینجا اعلام میکنم احسان خان خیلی وفاداره زیرا هیچکس با این شرایط اسفناکی که احسان داره زنش نمیشه....من فقط خام شدم اونم تقصیر ننه تاپیک و نهاله:1dco2x0p1lilzhfadsmiladad4:

:25r30wi:احسان تو اینجا هم یه زن داری؟؟....خجالت نمیکشی تو هر تاپیک یه عیال؟؟:25r30wi:

دیگه کجاها قایم کردی؟...::

صرفا جهت حال گیری و ایجاد اغتشاش خخخخخ :whistle:

آخرین ویرایش:

arash-77

New member

:25r30wi:احسان تو اینجا هم یه زن داری؟؟....خجالت نمیکشی تو هر تاپیک یه عیال؟؟:25r30wi:

دیگه کجاها قایم کردی؟...::

صرفا جهت حال گیری و ایجاد اغتشاش خخخخخ :whistle:

تو صفحه های قبلی گشتم چیزی نبود جای دیگه شاید گذاشته باشه!!!!!!!!!!!!!!

آسمون

New member
احسان؟ننه؟یه دختر واست پسندیدم...بلوند و چشم آبی...امروز رفتم با مادرش حرفیدم مادر...:sarma:میخاس زنگ بزنه عاقد بیاد گفتم حالا بذار با پسرم صحبت کنم ببینم وقت داره...:whistle:

آسمون

New member
من همینجا اعلام میکنم احسان خان خیلی وفاداره زیرا هیچکس با این شرایط اسفناکی که احسان داره زنش نمیشه....من فقط خام شدم اونم تقصیر ننه تاپیک و نهاله:1dco2x0p1lilzhfpg1t:sadsmiley:

شامین جون آواتار نو مبارک...:28:فدا سرت عزیزم...خودم دوباره میپزمت
546921_LaieA_045.gif

marlik

New member
اینجا ساری میباشد...
زمان:دیروز...ساعت 10 صبح
850221_LaieA_067.gif
جام خالی بوده کنار دریا با آبجیم باشم:-:)-:)-:)-( من دریا رو خیلی دوس دارم آرامش عجیبی میده.فک نکنم کسی باشه از دریا بدش بیاد.ولی از وسطش که از ساحل دور میشی خیلی میترسم :):):):)

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
احسان؟ننه؟یه دختر واست پسندیدم...بلوند و چشم آبی...امروز رفتم با مادرش حرفیدم مادر...:sarma:میخاس زنگ بزنه عاقد بیاد گفتم حالا بذار با پسرم صحبت کنم ببینم وقت داره...:whistle:

چرا با احساسات من بازی می کنی.. چرااااااااااااااا
347019_2mcsgfa.gif

عیال پیشاپیش غلط کردم :|

خوش به حالتون دریا دارید .بچه ها هر کی بگه دوس داره کدوم شهر ایران زندگی کنه و چرا؟

من همین یزد خوبمه، عاشقشم. ولی دلم میخواست یه ویلا تو جنگلای نور مازندران داشته باشم تابستونا میرفتم اونجا :rolleyessmileyanim:

بالا