پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

شادو

New member
سلام...دوستان میشه ازتون خواهش کنم به این سوالم جواب بدین؟ خیلی مهمه برام من در تاریخ 7 اسفند 92 فارغ التحصیل شدم و اون لحظه برای ارشد هم ثبت نام کرده بودم...رشته ام علوم آزمایشگاهیه....اما موقع آزمون سرجلسه نرفتم و غیبت کردم هنوزم طرحم شروع نشده...میخواستم بدونم ایا میتونم واسه سال 94 ارشد ثبت نام و شرکت کنم؟...خواهش میکنم جواب بدید یه دنیا ممنون

شادو

New member
سلام...ممنون اسمون جون ...راستش از چند تا از این هام پرسیدم یکی درمیون میگفتن میتونم بعضیام میگفتن شاید بتونی شاید نه...شما مرجع موثقی که بتونم ازشون بپرسم و 100 درصد مطمئن شم می شناسی؟

bioshimi@

Well-known member
سلام...ممنون اسمون جون ...راستش از چند تا از این هام پرسیدم یکی درمیون میگفتن میتونم بعضیام میگفتن شاید بتونی شاید نه...شما مرجع موثقی که بتونم ازشون بپرسم و 100 درصد مطمئن شم می شناسی؟

میتونی
قبول نشدی که مردم آزمایشی شرکت میکنن ..من خودم یه بار ازمایشی شرکت کردم وسال بعد دوباره شرکت کردم مورد نداره اگه روزانه قبول شی و نری اونموقع نمتونی یه سال شرکت کنی همین ولی تو که قبول نشدی ...پس میتونی

آخرین ویرایش:

bioshimi@

Well-known member
سلام
عیالم شامین خانم (هندونه :black_eyed:) emmy هستند. آخر برجه و ماهم فقیریم، غذا نداشتیم تو خونه ضعف کرده الآن کنج بیمارستانه.. خدا شفاش بده طفلی آدم خوبیه :sad:

اسمش هم هر روز من قراره خیر سرم عوض کنم و هی ایده ی جدید میاد و یکی هم نیست تصویبش کنه..
تو ایده ای نداری فکر بکر باشه؟؟

پاتوق خوشگذرون ها:sarma:

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
نه ورپریدگان چیییه! ؟؟؟ یچی خاس بگییین...اطاق سرخوشیی چجوووره! ؟ اخم ممنوع...تبسم گاه...خووو بچها یچی بگیددیگه..بزاریم به رفراندوم

stf

New member
سلامممممممممممم
من اومدممممممممممممممم
یووووووهووووووووووووووووو
بچه حال ندارم پیجای قبلو بخونم یکی خلاصه و مفید بگه چه خبراسسسسسسسسس؟؟؟؟؟؟/:motat:

marlik

New member
نه ورپریدگان چیییه! ؟؟؟ یچی خاس بگییین...اطاق سرخوشیی چجوووره! ؟ اخم ممنوع...تبسم گاه...خووو بچها یچی بگیددیگه..بزاریم به رفراندوم

اتاق سرخوشی یا تبسم گاه و اخم ممنوع خیلی جالبه؟ولی اخم ممنوع و تبسم گاه بذاریم یهو دلمون میگیره نمیشه درد و دل کرد:):)بذاریم اتاق سرخوشی و گاهی دردو دل وکمک:):):):) ولی محمد اسمای جالبی به ذهنت میرسه ها

Immunity

Well-known member
ماچندنفر...چندکیلو خوشی..بیاتو خوش میگذره..بی رودر وایسی...عجب ذهن خلاقی دارم..لایک بخودم

kolouche

New member
دیگه وقتشه خودمو همین وسط حلق آویز کنم از دست این احسان....:j58r36j3gcr4suxymup
یک اسم میخوای بذاریا....:sdasdasd:
کشتیمون....
امی جان ی موقع نذاری اسم بچه تو این انتخاب کنه ها.... اون موقع تازه سر سفره عقد باز دوباره نظر سنجی میذاره تو فامیل....خر بیار باقالی بار کن.... :14:

تف به ریا....تیریپ مردم داری واسه ما برمیداره.... ی اسم دیکتاتوری خودت بذار بیــنیــم... :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

l.rhb

New member
سلام به همگی...
آقا از همین تریبون اعلام کنم ما اومدیم اینجا کار فرهنگی بکنیم...لمکده به تیپمون نمیاد...به همین تریبون قسم...آسمون پس این کلاسا چی شد؟؟؟؟

l.rhb

New member
سلام به همگی...
آقا از همین تریبون اعلام کنم ما اومدیم اینجا کار فرهنگی بکنیم...لمکده به تیپمون نمیاد...به همین تریبون قسم...آسمون پس این کلاسا چی شد؟؟؟؟

آسمون

New member
سرخوشان بی درد،
دردمندان سرخوش
،مرفهان دردمند،
سرخوش زادگان،
معرفت،صفا،صمیمیت
بدوبیاتو
ورپریدگان علم وادب

منم جوگیرشدم:-d

- - - Updated - - -

سرخوشان بی درد،
دردمندان سرخوش
،مرفهان دردمند،
سرخوش زادگان،
معرفت،صفا،صمیمیت
بدوبیاتو
ورپریدگان علم وادب

منم جوگیرشدم:-D

آسمون

New member

شادو جون من گفتم 90درصدچون هنوز دفترچه امسال نیومده و معلوم نیس بازچه قانونی ازجیبشون درمیارن.یکی میگف شایدامسال طرح اجباری روحذف کنن اصن.
امادرباره حرفم مطمنم طبق تبصره دفترچه پارسال هرکی میتونه بجزسال فارغ التحصیلى یکبار دیگه توکنکورشرکت کنه.بشرط اینکه کمترازیک سال ازشروع طرحش گذشته باشه.شماهم که هنوزطرح نرفتی گلم.:)

آسمون

New member
میتونی
قبول نشدی که مردم آزمایشی شرکت میکنن ..من خودم یه بار ازمایشی شرکت کردم وسال بعد دوباره شرکت کردم مورد نداره اگه روزانه قبول شی و نری اونموقع نمتونی یه سال شرکت کنی همین ولی تو که قبول نشدی ...پس میتونی

سلام سمانه جون خوش اومدی به اینجاگلم باخودت لطف وصفا آوردی
یاشاسین آذربایجان:auizz3ffy9vla57584x

آسمون

New member
آناجون؟کلاسام ازسه شنبه شروع میشه که بیخیال 2ساعت روش تحقیق شدم وبرگشتم خونه:)
انشالله جمعه شب میرم موندگارشم و کلاساهم ازشنبه میرم.

eeeeeeehsan

New member
بچه ها ترمتون که شروع بشه من مطمئنم کم پیدا میشین، پس اسمی بذاریم که همه بپسندن، حتی غریبه ها.
اسم تاپیک هم طولانی باشه خیلی بهتره. بیشتر تو چشم میاد.

از بین اینا یکیو اینتخاب کنیم دیگه آخر شب من بذارمش، مهر شروع شد و خوشگذرونی تمومه.

پاتوق همیشه سبز خوشگذرونی d: سرخوشی (:) کمک و گاهی درد و دل )':

پاتوق همیشه سبز با معرفت های انجمن

پاتوق همیشه سبز درس خون ها، درس نخون ها، ورپریدگان، آشفتگان، ذلیل شدگان و بی کاران :))

پاتوق همیشه سبز هرچی بچه باحاله

پاتوق همیشه سبز معرفت، صفا و صمیمیت

می تونیم هم اسم تاپیک رو چند مدت یه بار عوض کنیم ولی چیز جالبی به نظر نمیاد.

بالا