پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
[SUP][/SUP]
اگه به شيرينى باشه که همتون بايد شيرينى بدين البته به جز احسان و کلوچه و شامين و فرناز و من....
نه نه....احسانم که مدير شده بايد شيرينى بده

آغا اصن همتون امشب مهمون من...
آدرس:رستوران انجمن.هرچی دوس داشتین سفارش بدین...بگین بزنن به حساب...:motat:

آسمون

New member
ندا جان بیا ببینم کجا افتادی.:dadad4:
منو انداختن گلستان الزهرا. خیابان پاسدارانه. دیگه ازین بدتر نمیشد:j58r36j3gcr4suxymup

آخ آخ هبه جون غصه نخورحالا...اشکال نداره بازم بهتر از اینه که بگن خابگانمیدن...یکی از دوسام شهیدبهشتی قبول شده بنده خدا بدجوراسترس خابگاداره...منم که فعلا پادرهوام:sadsmiley:

آسمون

New member
آخه آسمون تو بگو کجای دنیا دیدی دانشجو خودش باید با استادا صحبت کنه تا بهش واحد بدن...منم شنبه نمیرم سرکلاس و یکشنبه میرم ببینم اساتید هستن تا واحد ازشون بگیرم...بخدا هیچ جای دنیا اینطور نیس...خیر سرم یعنی دانشگاه تیپ یک قبول شدم.بخدا دانشگاههای تیپ دو و سه بهتر برنامه ریزی میکنن.من هنوز چک لیست واحدهامو ندارم و نمیدونم واحدهای این ترمم چندتاست.ولی رفتم تو سایت علوم پزشکی یاسوج پیدا کردم...ای خدا چی بگم برات مادر

حرص نخورننه...احسان بمیره واستون...مسئولین جوابگوباشین لطفا:rolleyessmileyanim:

sa@@ra

New member
سارا داشتیم یعنی من گدام ایاااا؟ !! من دارم فردا میام تهران هم کتابارو هم ناهار دور هم باشیممم..من چیز گرون نمیخام چنجه خوووبه

:)))
الان میخوای بگم مامان تدارک هم ببینه بیان شام درخدمت باشیم...تعارف نکنیا...میگم چند جور غدا هم بپژه:)))):tonguesmiley:

این جمله تو تایید کرد حرف منو:25r30wi:

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
هبه پستت از دستم در رفت نقل قول بگیرم...پیداش نکردم
چیه فکر کردی من ازوناشم؟؟؟؟؟
شما بیا
ناهار واسه برو بچ خوابگاه بهتره....
میمونی پشت در.....دیگه بیا و درستش کن
:auizz3ffy9vla57584x

Immunity

Well-known member
استغفرالله...پ ن پ.....
حالا زشته ابروداری کنی اونجا اینقدر سوتی نده محمد
:riz481:

سارا خانوم..ههه..خو تودفترچه زده 15تا روزانه الان حتما 4..3تا استعداد گرفتن این ک میشه مسه کلاسای پیام نور! ! تا دم در دانشجو میشینن

Immunity

Well-known member
:)))
الان میخوای بگم مامان تدارک هم ببینه بیان شام درخدمت باشیم...تعارف نکنیا...میگم چند جور غدا هم بپژه:)))):tonguesmiley:

این جمله تو تایید کرد حرف منو:25r30wi:
خب معدم ب غذاهای روتین سازگاری نداره..دل درد نکشیدی خانوووم...راضی بزحمت نیسم حالا چون اصرار میکنی خدمت میرسیم ..پ برم کادو بگیرم بیام! ! هه

بالا