پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

stf

New member
سلام برو بچچچچچچچچچچچ:
میبینم که عضو جدید داریممممممممم:smiliess (8):(حمید آقا)!!!!!
مقدمتان گلباران:rose:
هییییشششششششششششششششششششششکیییییییییییییی نمیتونه به آبجی مارلیک چپپپپپپپپ نگاه کنه گفته باشششمممممم:13::thumbsupsmileyanim:

eeeeeeehsan

New member
سلام برو بچچچچچچچچچچچ:
مقدمتان گلباران
هییییشششششششششششششششششششششکیییییییییییییی نمیتونه به آبجی مارلیک چپپپپپپپپ نگاه کنه گفته باشششمممممم:13:

وااااااااااای اینم عاشق مارلیک شد!! :14:

مارلیک نکنه مهره ی مار داری و ما خبر نداریم؟ هان؟؟ :smiliess (11):

Hamidvet

New member
سلام برو بچچچچچچچچچچچ:
مقدمتان گلباران:rose:
هییییشششششششششششششششششششششکیییییییییییییی نمیتونه به آبجی مارلیک چپپپپپپپپ نگاه کنه گفته باشششمممممم:13::thumbsupsmileyanim:

مرسی ممنون

من تموم کردم دیگه شما شروعش نکن ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

آسمون

New member
حمید عجله نکن کم کم اخلاق بچه های اینجا و چم و خم شوخیاشون دست میاد...
فقط بدون دل همگیمون مث خودت آینه ست...تیرگی میرگی توکارمون نی...
کارخوبی کردی قلیونوکنارگذاشتی دمت گرممم
راسی بچه کجابودی؟

آسمون

New member
بچه ها تو هند یه دختر 18 ساله اومده با سگس ازدواج کرده.. تازه مراسم هم گرفتن :14:

safe_image.php

ینی اوضاع هند ایقد داغونه:|
قحطی پسره شاید!ای بابا میومد همین احسانو میگرف دیگه...احسان برا ادامه تحصیل برو هند چل چراغاش حراج خورده گویا;-)
واقعا ببینین بشر به کجارسیده!

stf

New member
قحطی پسره شاید!ای بابا میومد همین احسانو میگرف دیگه...احسان برا ادامه تحصیل برو هند چل چراغاش حراج خورده گویا;-)

:25r30wi::25r30wi:

Hamidvet

New member
حمید عجله نکن کم کم اخلاق بچه های اینجا و چم و خم شوخیاشون دست میاد...
فقط بدون دل همگیمون مث خودت آینه ست...تیرگی میرگی توکارمون نی...
کارخوبی کردی قلیونوکنارگذاشتی دمت گرممم
راسی بچه کجابودی؟

آره آسمون جان میدونم ... من کوچیک همه هستم و سر تعظیم فرود میارم خخخخخخخ

sa@@ra

New member
محمدعلی علوی‌گرگانی: ورزش قهرمانی و سخت برای زنان امر مطلوبی نیست/موسیقی در برنامه‌های تمرینی باشگاه‌ها ترک شود
به گزارش خبرگزاری ایسنا، محمدعلی علوی‌گرگانی در دیدار با معاون فرهنگی و آموزشی وزارت ورزش و جوانان، خواستار توقف پخش موسیقی در برنامه‌های تمرینی برخی از باشگاه‌ها شده و ورزش قهرمانی را برای زنان «مطلوب» ندانسته است.
این مرجع تقلید با انتقاد از وجود موسیقی در برنامه‌های تمرینی گفت: «وجود موسیقی در برنامه‌های تمرینی برخی باشگاه‌ها از نکات منفی است که باید ترک شود. استفاده کردن از موسیقی در ورزش یک عادت بد است که متأسفانه به روند معمولی تبدیل شده به گونه‌ای که تصور می‌کنند بدون آن نمی‌شود ورزش کرد.»
علوی‌گرگانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «ورزش قهرمانی و سخت برای زنان امر مطلوبی نیست، چراکه به گفته امام علی زن ریحانه و ظریف است و قهرمان نیست بلکه همچون شاخه گلی است و لذا انجام ورزش‌های سخت و قهرمانانه با لطافت زن سازگاری ندارد.»

من حرفی ندارم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

hebe.nurse

New member

هنوزم دیر نشده هاااااا احسان جان . این سگه خیلی عمرکنه 4-5 سال دیگه اس . امیدوار باش :thumbsupsmileyanim:

flor

New member
سلام.کسی هست که بین الملل شهید بهشتی قبول شده باشه؟خواهشلا کمکم،کنید

آسمون

New member
چه عجب سارا چه کم پیداشدی جیگر؟دیگه دانشجو دانشگاه تهران شدی دوباره ماروتحویل نمیگیا;-)این علوی هم بیکاره ها:|بنده خدا عمش:|

نهال؟سحر؟شامین؟چرا سایلنتین شما؟

- - - Updated - - -

چه عجب سارا چه کم پیداشدی جیگر؟دیگه دانشجو دانشگاه تهران شدی دوباره ماروتحویل نمیگیا;-)این علوی هم بیکاره ها:|بنده خدا عمش:|

نهال؟سحر؟شامین؟چرا سایلنتین شما؟

PMN

New member
محمدعلی علوی‌گرگانی: ورزش قهرمانی و سخت برای زنان امر مطلوبی نیست/موسیقی در برنامه‌های تمرینی باشگاه‌ها ترک شود
به گزارش خبرگزاری ایسنا، محمدعلی علوی‌گرگانی در دیدار با معاون فرهنگی و آموزشی وزارت ورزش و جوانان، خواستار توقف پخش موسیقی در برنامه‌های تمرینی برخی از باشگاه‌ها شده و ورزش قهرمانی را برای زنان «مطلوب» ندانسته است.
این مرجع تقلید با انتقاد از وجود موسیقی در برنامه‌های تمرینی گفت: «وجود موسیقی در برنامه‌های تمرینی برخی باشگاه‌ها از نکات منفی است که باید ترک شود. استفاده کردن از موسیقی در ورزش یک عادت بد است که متأسفانه به روند معمولی تبدیل شده به گونه‌ای که تصور می‌کنند بدون آن نمی‌شود ورزش کرد.»
علوی‌گرگانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «ورزش قهرمانی و سخت برای زنان امر مطلوبی نیست، چراکه به گفته امام علی زن ریحانه و ظریف است و قهرمان نیست بلکه همچون شاخه گلی است و لذا انجام ورزش‌های سخت و قهرمانانه با لطافت زن سازگاری ندارد.»

من حرفی ندارم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ما خیلی وقته حرفی نداریم سارا جان :bunnyearsmiley:

eeeeeeehsan

New member
هنوزم دیر نشده هاااااا احسان جان . این سگه خیلی عمرکنه 4-5 سال دیگه اس . امیدوار باش

یعـنی اندازه ای که شما میخواین از دست من خلاص بشین عراق نمیخواد از دست داعش خلاص بشه :smiliess (5):
تعریف و تمجیداتون از طول و عرض تو حلقم :25r30wi:

Hamidvet

New member
حمیـد اینجا خیلی وقته خونه ارواحه، کم کم عادت می کنی بهش!!! :j58r36j3gcr4suxymup
یه دو سه تا جک یا خاطره بگو بخندیم، من جکام ته کشیده :))

شرمنده یکی از بستگان فووت کردند حال و حوصله جوک رو ندارم احسان جونی؛ ببخشید عزیزدلم :riz304:

بالا