پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

stf

New member
بابا یه شیر حلال خورده ای پیدا بشه بیاد درد منو به اینا بگه...
به کی بگم من آخه؟؟ درد من اینه:

Girls-love-vs-Boys-love.jpg

بمن بگو دردتو...خو توهم برو یکی از پسرای فرومو پیدا کن دوتایی اینجا بهم عشق بورزین مگه بده...ولی یخورده اوضاع خیط میشه دیگ هزار حرف و حدیثه ک پشت سرته!!

محمد این احسان 40 عدد چراغو علنا داره حالا اون پشت مشتا چنتا داره دیگه خدا میدونه :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
حالا کمبود محبتم داره:25r30wi:

Immunity

Well-known member
ب
محمد این احسان 40 عدد چراغو علنا داره حالا اون پشت مشتا چنتا داره دیگه خدا میدونه :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
حالا کمبود محبتم داره:25r30wi:

والا..این ادم توجه 4میلبارد لیدی جهانومیخاد اینجور ادمیه!! وقتی رفت خدمت یمشت نر کنارش بودن حالش جامیاد..ههه

Immunity

Well-known member
مامانم میگه سایتای بی ادبی نروو.... خدافظ.... :sarma:

ااا..بچها کلوچه اومده. .کلوچه کجایی تووو ای بابا..جو درس گرفتت عایا

- - - Updated - - -

مامانم میگه سایتای بی ادبی نروو.... خدافظ.... :sarma:

ااا..بچها کلوچه اومده. .کلوچه کجایی تووو ای بابا..جو درس گرفتت عایا

Immunity

Well-known member
سلام دوستان...احسان جان مادر بیا ما هم دو تا عکس خوب بندازیم....
مارلیک و آسمون جون همیشه شاد باشین.این احسان بچم خستست تو خونه زیاد کار کرده شما کمتر اذیتش کنین.
احسان جرات داری یک نخ سیگار بکش ببین چه بلایی بروزت میارم.:mad_majidonline:

وا..گلم اخر ما نگرفتیم رابطه شمارو تا قبلا که رابطه زن و شوهری وسط بود حالا مادر فرزندی!!!!

- - - Updated - - -

مارلیک و آسمون جون همیشه شاد باشین.این احسان بچم خستست تو خونه زیاد کار کرده شما کمتر اذیتش کنین.

وا..گلم اخر ما نگرفتیم رابطه شمارو تا قبلا که رابطه زن و شوهری وسط بود حالا مادر فرزندی!!!!

marlik

New member
بابا یه شیر حلال خورده ای پیدا بشه بیاد درد منو به اینا بگه...
به کی بگم من آخه؟؟ درد من اینه:

Girls-love-vs-Boys-love.jpg

بمن بگو دردتو...خو توهم برو یکی از پسرای فرومو پیدا کن دوتایی اینجا بهم عشق بورزین مگه بده...ولی یخورده اوضاع خیط میشه دیگ هزار حرف و حدیثه ک پشت سرته!!
دستت درد نکنه آقا محمد مگه پشت سر من و آسمون حرف و حدیثه!!!!!! تو هم به احسان پیوستی؟؟!!! این احسان حسادت میکنه تو دیگه چرا؟!!!;-):):):):):)بچه ها یکم باجنبه باشید.ولی حق دارید عشق شدید و مقدس دوتا دخترو تا حالا ندید آخه من و آسمونم عشقمونم مث خودمونم خاصه;-);-):):):):)

آخرین ویرایش:

mnamavarpour

New member
سلام دوستان اطلاعیه جدید رو مطالعه کردید؟ بنظرتون رشته ایمنی هم جزء رشته های افزایش ظرفیت یافته محسوب شده؟؟ چطور باید متوجه بشیم؟ آیا الان دفترچه ها تغییر میکنن؟ یا اطلاع رسانی مجدد میشه؟
متن اطلاعیه برای دوستانی که ندیدند:

ظرفیت آزمون ارشد وزارت بهداشت 93 مانند سال قبل می شود
این مساله به این معنا نیست که ظرفیت هر رشته به میزان سال گذشته بازخواهد گشت بلکه این افزایش در مجموع ظرفیت‌ها خواهد بود.
ایشان در ادامه عنوان کرد: ظرفیت رشته‌ها بنابر امکانات و شرایط مجدد از سوی گروه‌های آموزشی به دانشگاه‌ها اعلام و آنها نیز به وزارت بهداشت اعلام خواهند کرد و وزارتخانه نیز معمولا آنها را تایید و برخی را کم یا زیاد می‌کند. رشته‌هایی که با کمبود هیات علمی مواجه باشند، وزارت بهداشت مجبور است ظرفیت آنها را کاهش دهد. وی با بیان اینکه ظرفیت سال گذشته حدود پنج هزار نفر بوده است، گفت: امسال ظرفیت‌ها به 4560نفر رسیده بود که با دستور وزیر بهداشت این ظرفیت به میزان سال گذشته بازخواهد گشت.

در ادامه دکتر پور کاظمی در پاسخ به این سوال که میزان افزایش ظرفیت‌ها چگونه در رشته‌ها توزیع خواهد شد؟ گفت: دانشجویان توجه داشته باشند افزایش ظرفیت به میزان سال گذشته به معنای این نیست که ظرفیت هر رشته به میزان سال گذشته بازگردد، بلکه مطابق بررسی‌های انجام شده بنابر شرایط و امکانات و رشته‌هایی که کاهش ظرفیت زیادی صورت گرفته، این افزایش ظرفیت‌ها در آنها اعمال خواهد شد. وی افزود: به طور مثال هشت رشته‌ای که با کاهش ظرفیت بسیاری روبه‌رو بودند، این افزایش ظرفیت‌ها در آنها بیشتر اعمال خواهد شد.

Immunity

Well-known member
دستت درد نکنه آقا محمد مگه پشت سر من و آسمون حرف و حدیثه!!!!!! تو هم به احسان پیوستی؟؟!!! این احسان حسادت میکنه تو دیگه چرا؟!!!;-):):):):):)بچه ها یکم باجنبه باشید.ولی حق دارید عشق شدید و مقدس دوتا دخترو تا حالا ندید آخه من و آسمونم عشقمونم مث خودمونم خاصه;-);-):):):):)

نه مارلیک خانوم باورکن من اصن برابطه شما و اسمون توهین نکردم سوتفاهم شده..حالا که اینجور شد منم بایدبگم یه رفیق دارم ک رابطمون مسه شماس خیلی هوا همو داریم من درکتون میکنم..فقط زیاد قربون صدقه هم نمیریمااا..خخخخخخ...همه حرفامون جنبه طنز داره خانومی ناراحت نشو..حودم میزنمش کسی بخادبرابطه شما چپ نگاکنه! !

marlik

New member
آخه این همه صمیمت؟؟؟؟؟؟
Vishenka_11.gif
(این شکلکه یکیشون انگار پسره نه؟؟:smiliess (11):
جوووونمییییی همیشه همیت طوری بمونید:rose:
راسی شنیدم آسمون نامزد دازه آره؟؟؟؟؟

آره صمیمیت و دوستی مقدس و پاک که تا ابد میمونه.نخیرم ندای بلااااااااا دوتاشون دخترن:):):) مرسی گلم میمونیم.عشقمونم بیشتر هم میشه.آره آسمونم نامزد داره تناقض داره ندای شیطووووووون؟؟؟این عشق ما عشق شدید خواهرانس.مگه فقط آدم عاشق پسر میشه بلاااااااااا؟؟!!!!!و کسی که نامزد داره دیگه همه رو کنار میذاره بلا؟؟؟!!!!!!!!!!آقا ما عاشق همیم هر کی هر چی میخاد بگههههههههههههههه:-q :):):):):):):)

marlik

New member
نه مارلیک خانوم باورکن من اصن برابطه شما و اسمون توهین نکردم سوتفاهم شده..حالا که اینجور شد منم بایدبگم یه رفیق دارم ک رابطمون مسه شماس خیلی هوا همو داریم من درکتون میکنم..فقط زیاد قربون صدقه هم نمیریمااا..خخخخخخ...همه حرفامون جنبه طنز داره خانومی ناراحت نشو..حودم میزنمش کسی بخادبرابطه شما چپ نگاکنه! !
خدا دوستتو واست نگه داره اقا محمد.آخه شما پسرید .پسرا کمتر قربون صدقه میرن.بعدشم عشق هیشکی مث من و ابجیم نمیشه و به این حد نمیرسه;-);-):):):).محمد احسانو بزنش;-);-):):)اون از حسودی چپ نگاه میکنه:):):):)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

eeeeeeehsan

New member

ما اگه عکس بندازیم که بابا اینا وحشت می کنن و فرار می کنن و شفق هم در اینجا رو تخته می کنه، بذار لااقل دور هم خوش باشیم :)))
عیال لااقل تو یه چیزی بهشون بگو... منو اجیت می کنن :dadad4:
چطور خودت سیگار بکشی من نکشم؟!! :whistle:

Immunity

Well-known member
!
خدا دوستتو واست نگه داره اقا محمد.آخه شما پسرید .پسرا کمتر قربون صدقه میرن.بعدشم عشق هیشکی مث من و ابجیم نمیشه و به این حد نمیرسه;-);-):):):).محمد احسانو بزنش;-);-):):)اون از حسودی چپ نگاه میکنه:):):):)

ممنون مارلیک..شماهم نیز..ماهم اینجوریم اااا....دعواش میکنم احسانو..اااهه

آسمون

New member
آی آی آی نبودم خوب ریختین روسر آبجیما...
هرکی اعتراض داره بیادجلو؟!:New (6)::riz481::ad54ad:

آسمون

New member
آخه این همه صمیمت؟؟؟؟؟؟
Vishenka_11.gif
(این شکلکه یکیشون انگار پسره نه؟؟:smiliess (11):
جوووونمییییی همیشه همیت طوری بمونید:rose:
راسی شنیدم آسمون نامزد دازه آره؟؟؟؟؟

ندا جون آره نامزد دارم...نامزدمم طرفدار درجه یک مارلیکه:)
مرسی گلم ممنون بابت دعای خوبت...ما فعلا به دیدارنرسیده کارمون وعضمون اینه حالا توحساب کن موقعیتای دیدارمون جوربشه چی میشه!!

eeeeeeehsan

New member
والا..این ادم توجه 4میلبارد لیدی جهانومیخاد اینجور ادمیه!! وقتی رفت خدمت یمشت نر کنارش بودن حالش جامیاد..ههه

بابا برو جلو بوق بزن.. برادر من این لیدیا حقشونه توجه منو داشته باشن، نیاز دارن میفهمی نیاااااز.. :riz481:
من از خدامه برم خدمت بیخ ریش یه مشت نر بشینم.. لااقل اونا یه جو معرفت خرج ما می کنن!!! :/

آسمون

New member

مسی شامین جووون...آخه اذیت کردن احسان خعلی حال میده:-d

emmy

Member
احسان اینا که مارو ندیدن..خودمونم ندیدیم!!!!دو تا عکس خوشگل میندازیم اینجا میگیم ماییم:whistle:
نه که احسان کوچولویه من بهش میگم بچم و خودم مادرش میشم!!!!;-);-)
اینهمه احسان و اذیت نکنین طفلک میخواد بره از مام وطن دفاع کنه اونوقت دیگه انگیزه نداره ....
احسان خان من هر کاری دلم بخواد میکنم عزیزم....ولی تو حق نداری حتی آب بدون اجازه من بخوری...

بالا