پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
خدا قوت مارلیک، خسته نباشی... ببخش اگه دیگه زیاد اذیتت کردم، چاره ای نبود دیگه باید میپرسیـدم :))

دمت گرم خیلی خندیدم،
ولی این دوتا رو یعنی دیروز مُردم از خنده؛
آخرین خوابی که دیدی؟ فک کنم 1 دزد اومده بود خونمون که برمیگشت به دزدیدن ماشین داداش آبجی آسمون!!
تا حالا جریمه شدی؟ تو عید میخاستم دور بزنم زدم به 1ماشین. افسر اومد جریمم کرد!!
پ ن: آخه معمولاً وقتی خلاف دور میزنن کسی بهشون میزنه تا اینکه بخوان به کسی بزنن :)) شوخی می کنم.

آسمون جونم و نفسم و قربونش برم و هیچکـدووووووم هایی که گفتی و قیافه احسان دیدنیه (>_<) و اینا رو میگذرم و دیگه بیشتر از این بهت گیر نمیدم.

ایشـالا.. همیشه موفق باشی :rose:

آسمون

New member
خیلی خوبه اینجوری هوای هم داریذا ولی اگه این حرفا رو دوتا خارجی بهم میگفتن اوضاغ فرق میکرد:25r30wi:
من به صمیمیترین دوستم و حتی دوست پسرم هم اینجوری نمیتونم بگم از توان خارجه:25r30wi:

سارا جون تو اولین کسی نیسی که اینومیگی:)
من و مارلیک خودمونم به بقیه حق میدیم که براشون قابل درک نباشه...اتفاقا بنظرمنم درباره خارجی ها اوضاع فرق میکنه و عشقی که بین مادوتاست عرفانی ترو فوق عمیقتره...!!!!:)
من عشق به جنس مخالفم تجربه کردم و با اون هم درهمین حد هستم...وبنظرم اصن عجیب نیس...!ماشالله توانایی خودم پس!

آسمون

New member
خب احسانم که باپای خودش اومده...آماده ای پسرم؟اصن دردنداره:)چشاتوببند و نفستو حبس کن!

آسمون

New member
کجارفتی پس؟من ممکنه بعدافطار نتونم بیام سوالای امشبو میذارم واسه دس گرمی...یکم نرمش کن باهاشون گرم بشی احسان جان...
خب نوبتي هم باشه نوبت انتقامه...
اول ازت ميخام چن تا نفس عميق بكشي...
نام؟
نام خانوادگي؟
شغل پدر؟
نام پدر؟
رشته تحصيلي؟
نام دانشگاه؟
خب ديگه از حالت فرم استخدامي خارج بشيم...
اسمتو بابات انتخا ب كرده يامامانت؟
چقد اسمتو دوس داري؟
دوس داشتي بجز احسان چي باشه اسمت؟
حالا كه اسمت احسانه چه حسي داري؟
نظرت در باره احسان عليخاني؟
احسان خواجه اميري؟
احسان خالي بند هسي يا احسان خطر؟
اسم مستعارت بين دوستات چيه؟
بين دوستات با چه صفتي معروف هستي؟يه صفت خوب بگو يه صفت بد؟
نظرت درباره هر كدوم بگو:
پدر ژپتو
پلنگ صورتي
ميگ ميگ
اوباما
همسايه ديوار به ديوار سمت چپي
همسايه ديوار به ديوار سمت راستي
آسمون( اون آسمون كه بالاسرته نه ها...خودمو ميگم )
روحاني (از نوع رئيس جمهورش)
عشقم مارليك
خب ديگه بسه ادامه سوالا
وقتي تو خيابون راه ميري جلو پاتو نيگا ميكني يا جاي ديگه رو...؟
يه دختر خوشگل ببيني تو دلت چي ميگي اول؟
تو كلاستون دوره ليسانس چن تا دختر داشتين چن تا پسر؟
به اسم كوچيك صداشون ميكردي يا فاميل؟
چن بار پشت سرشون اداشونو در آوردي؟
تو دانشگا به چي معروف بودي؟
خدايي تو عمرت چن بار جذوه نوشتي؟
چن بار جذوه گرفتي از دخترا؟
نظرت درباره دختر ميرزا بنويس سر كلاس؟
چن تا جوراب داري؟
لباساتو كي ميشوره؟اگه ماشين لباس شويي خراب بشه چي؟
راننده تاكسي بگه خورده ندارم بقيه پولتو بدم تو دلت چي ميگي؟
آيا ازون دسته پسرايي كه چشم ندارن رانندگي دخترا رو ببينن؟
بالاترين جريمه اي كه شدي چقد بوده؟بعدش چن تا فحش به افسر گرامي دادي؟
قبل گرفتن گواهي نامه چن بار پشت فرمون نشسي؟
يه زن جلوت رانندگي كنه راه نده رد شي چيكار ميكني؟
خداي نكرده يه جاي پرت با يه بنده خدايي تصادف كني طرف در جا بميره چيكار ميكني؟

خب سوالات توصيفي...
تو يه شهر غريب اصن يه كشور ديگه تازه وارد شدي يكي از كنارت رد ميشه دار وندارت و موبايلو چمدون و خلاصه هر چي داري ميزنه .يكمم كتك كاري...يه مشتم ميخابونه تو دماغت!با قيافه آش ولاش پيرهنتم پاره شده هيچكسم نميشناسي...چيكار ميكني؟اشكم در اومد...
خسته وكوفته از سر كار مياي مامانت ميگه ناهار نداريم...ميري سر يخچال تخم مرغم ندارين...نون هم ندارين...از بس گشنته داري از حال ميري...گزينه زنگ زدن به پيتزا فروشي و ساندويچي ورستوران وا اينا هم حذف كن...ظرفا هم همه كثيفه...چيكار ميكني؟
صب از خاب بيدار ميشي...ميخاي از جات بلند شي ميبيني از گردن به پايين فلج شدي...صداتم در نمياد...چيكار ميكني؟
تو خيابون داري رد ميشي ميبيني دو تا پسر...با حالت غير عادي دنبال يه دختر چادري راه افتادن...هي متلك ميندازن و...دختره ترسيده...هرچقد تندتر راه ميره پسرا بيخيال نميشن...عكس العملت چيه؟
نشستي تو تاكسي...دختر خوشگل!!همسايه كه بر حسب اتفاق باباشم پولداره...تك فرزندم هست...كنارت ميشينه...موقع پياده شدن شمارشو ميده بهت...دختر خوبيم هستا اصن تعجب ميكني از كارش...چيكار ميكني؟

داري از خيابون رد ميشي جلو چشمت تصادف ميشه...يه نامردي ميزنه به يه دختر و فرار ميكنه ميري جلو دختره بيهوش افتاده...چن تا آدم بي دست وپا هم دورش جم شدن...فقط نگا ميكنن...تنفس مصنوعي لازمه...وگرنه دختره ميميره...عكس العملت چيه؟بعدش دختره رو بيمارستان ميرسوني؟
تو يه مهموني وارد ميشي ميبيني بععععله...همه سور و سات مهياست...دختر و پسر وسط سالن...بزن برقص و...عكس العملت چيه؟ميري يه گوشه ميشيني؟ميري وسط قر ميدي ؟يه دختر پيدا ميكني مخشو كار ميگيري؟از دم در برميگردي!!!؟
وارد يه عروسي ميشي ميبيني همه از دم مذهبي...نفري يه تسبيح دستشون...يكي هم داره مولودي ميخونه... عكس العملت؟يكساعت ميشيني خابت ميگيره پا ميشي ميري؟تا دادن شام صبر ميكني؟از دم در برميگردي؟
ميري دستشويي...بعداز...يه دفه آب قط ميشه...اولين جمله اي كه ميگي چيه؟
از آبجيت ميخاي لباستواتو كنه...ديرت شده عجله داري...يه قراااار مهم داري...لحظه آخر مياد ميگه احسان ببخشيد لباست سوخت!!بهش چي ميگي؟
فرض كن ارشد قبول شدي انشاالله...يه روز يه كلاس مهم رو خاب موندي باعجله حاضر ميشي ميري سر كلاس...يك دقيقه زود تر استاد ميرسي سر كلاس...يه نفس عميق ميكشي...با خيال راحت ميشيني رو صندلي...دسته صندلي رو صاف ميكني و پاتو ميندازي رو پات با يه لبخند مليح كه چقد خوش شانسي..با صداي خنده دختر همكلاسي كه كنارت نشسته....يه دفه نگاهت ميفته به كفشت...ميبيني بعععله با دمپايي سفيد تشريف آوردي...عكس العملت؟
بعد از ده سال و اندي...بالاخره يكي پيداميشه كه قبول كنه زنت بشه...تو هم دل باخته و....شب عروسي وسط مراسم...يهو ميبيني دختره نيس...خبر ميرسه با دوس پسر دوران جاهليتش فرار كرده...چيكار ميكني؟ چن وق بعدش ميري دوباره زن بگيري؟

پايان سوالات توصيفي...

marlik

New member
خدا قوت مارلیک، خسته نباشی... ببخش اگه دیگه زیاد اذیتت کردم، چاره ای نبود دیگه باید میپرسیـدم :))

دمت گرم خیلی خندیدم،
ولی این دوتا رو یعنی دیروز مُردم از خنده؛
آخرین خوابی که دیدی؟ فک کنم 1 دزد اومده بود خونمون که برمیگشت به دزدیدن ماشین داداش آبجی آسمون!!
تا حالا جریمه شدی؟ تو عید میخاستم دور بزنم زدم به 1ماشین. افسر اومد جریمم کرد!!
پ ن: آخه معمولاً وقتی خلاف دور میزنن کسی بهشون میزنه تا اینکه بخوان به کسی بزنن :)) شوخی می کنم.

آسمون جونم و نفسم و قربونش برم و هیچکـدووووووم هایی که گفتی و قیافه احسان دیدنیه (>_<) و اینا رو میگذرم و دیگه بیشتر از این بهت گیر نمیدم.

ایشـالا.. همیشه موفق باشی :rose
چرا اینهمه حرف به این دوتا خندیدی احسان آتیشششش!!!خلاف دور نمیزدم بهم دیر گفتن مقصدو میخاستم نرم بریدگی بعدی .دیر دستمو کنار دادم .میخاستم دستمو بدم طرف بریدگی از جلوم 1پراید رد شد بهم راه نداد سرعتش بالا بود 1لحظه ندیدمش تا اومدم ترمز بگیرم جلو ماشینمون خورد تو در عقبش و 1خط انداخت رو در عقب:):):)اون مستقیم میومد مقصر بودم دیگه.به به ترسیدی گیر نمیدی;-);-):):)خب نفسمه .هر کی هرچی میخاد بگه.آماده ای امشب؟؟؟جزغاله ای جزغاله.مرسی واسه آرزوی موفقیتت احسان جان

eeeeeeehsan

New member
خطاب به همـه ی دوستان چه صمیمی چه یکم دور و چه غریبـه ها از انجمن های دیگه، من دیگه اسم نمیـبرم؛

بنـده با اینکه قبلاً رو صندلی نشستـم ولی چیکار کنم دیگه از بس بزرگم من، از همین الآن دوباره میشیـنم رو صندلی و تا آخر هفتـه بلند نمیشم، هرچی در توانتـونه بپرسیـد، فقط:

اول اینکه خداوکیلی سوالای چرت و پرت نپرسیـد، باحال باشه، خنده دار باشه، اذیت کننده باشه، ولی بی منطق و چرت و پرت نباشه. نگران اینم نباشید که سوالاتتون تکراری هست یا نه، من هرچی باشه جواب میدم.

دوم اینکه 5 تا 5 تا نپرسید، چون قراره خیلی زور بزنید و سوال بپرسید تعدا پست ها زیاد میشه و ممکنه پستی از قلم بیافته، پس ترجیحاً همه سوالاتتون رو یه جا بپرسید.

سوم هم اینکه اینقدر کُری میخونید آتیشت میزنیم و آتیش 1 متری و قراره دود جمع بشه و اینا.. بهرحال کوچولوئید و تو این سن این چیزا از شما انتظار میره، فقط اگه خداییش آخر کار کم آووردید اعتراف کنید بهش، و اگه هم من خسته شدم و کم آووردم قول میدم اعتراف کنم.. غیـر اینصورت باشه بعد از صندلی داغ اشکتون رو درمیارم گفته باشم!!!

آخر هم اینکه صادقانه میگم، من تا اونجایی هم که یادم باشه و در توانم باشه سعی می کنم با کسی کل کل نکنم و کسی رو نرنجونم در کل، ولی چون ممکنه بعضی وقتا از دستم در بره من پیشاپیش اگه کسی رو ناراحت کردم معذرت میخوام، به دل نگیرید، بی منظوره و فقط واسه خندست.

شاد باشید
N_aggressive%20(21).gif

eeeeeeehsan

New member
چرا اینهمه حرف به این دوتا خندیدی احسان آتیشششش!!!خلاف دور نمیزدم بهم دیر گفتن مقصدو میخاستم نرم بریدگی بعدی .دیر دستمو کنار دادم .میخاستم دستمو بدم طرف بریدگی از جلوم 1پراید رد شد بهم راه نداد سرعتش بالا بود 1لحظه ندیدمش تا اومدم ترمز بگیرم جلو ماشینمون خورد تو در عقبش و 1خط انداخت رو در عقب:):):)اون مستقیم میومد مقصر بودم دیگه.به به ترسیدی گیر نمیدی;-);-):):)خب نفسمه .هر کی هرچی میخاد بگه.آماده ای امشب؟؟؟جزغاله ای جزغاله.مرسی واسه آرزوی موفقیتت احسان جان

نه بابا آخه خیلی زیاد بود، اون دوتا رو هم مُردم از خنده.
بیشتر از این گیر هم ندادم بیمزه نشه. ولی تصادفه رو هنـوزم دارم میخندم چرااااا؟؟؟ :25r30wi: آخه رانندگی شما دخترا خدای خندست قبول کنید :smiliess (3):
آماده ام، برو ببیـنم چیکار می کنی...

آسمون

New member
تو فيسبوك عضوي؟چن تا عكس گداشتي از خودت؟چن تا دختر تو فرندات داري؟چن تا پسر؟
رنگ چشم؟
رنگ پوست؟
سايز كقش؟
سايز شلوار؟
قد و وزن؟
دور كمر؟به سانتي متر...دقيق لطفا...
دور مچ دست؟
دور مچ پا؟
دور بازو؟
از 0 تا 20 چقد بد دهن هستي؟
از 0 تا 20 چقد خوش تيپي؟
از 0 تا 20 چقد به تميزي علاقه داري؟
از 0 تا 20 چقد به غذايي كه ميخوري اهميت ميدي؟
بين دوستات با چه صفتي معروف هستي؟يه صفت خوب؟يه صفت بد؟
يه روز زن بگيري دوس داري چادري باشه يا مانتويي؟چرا؟
دماغش عملي باشه يا گوشتي در حد تيم ملي آر‍انتين(هدف يادآوري باخت درخشانمون بود...)؟
لاغر باشه يا تپل؟
اهل آرايش جيغ يا كلا بدون آرايش...همراه چمني در پشت لب!!!؟؟؟
عاشق پيازخام باشه يا سير؟؟؟؟
شلخته باشه يا وسواسي شديد؟
رفيق باز باشه(هر شب خونه يكي از رفقا دوره بره) يا افسرده(هر شب بشينه آبغوره بگيره)؟
شبا تو خاب حرف بزنه بلند بلند يا راه بره؟
شاغل باشه با 5شيفت شب در هفته يا بيسواد باشه و ولخرج؟
چن فلوزاباشه يا عقيم؟
وراج باشه يا هميشه رو سايلنت؟
تورو آقا احسان جااااان صدا كنه يا هوووووووي احسان با توام....؟
حوصلم سر رف...
نظرت درباره متلك گفتن پسرا...؟
الان چه حسي داري؟
چن سالگي دامن پوشيدي...؟!!!!:)))))))))
خب حالا چه حسي داري؟
بچه بودي بيش فعال بودي يا ساكت؟
چن تا دوس صميمي داري؟
اسماشون؟
چن تا از دوستات شكست عشقي خوردن؟
چن تاشون با معرفتن؟
واكنشت در برابر ابراز علاقه از طرف دخترا؟
بنظرت يه روز عاشق بشي چفد بخاطر طرف از خودت ميگذري؟
عشق بعد از ازدواج يا قبل از ازدواج؟
ديشب افطاري چي خوردي؟
سحري چي خوردي؟
از چن سالگي روزه گرفتي؟
بچه بودي چن بار يواشكي روزتو شكستي؟
تا چن سالگي شب ادراري داشتي؟
وقتي زبون باز كردي اول چي گفتي؟
چقد لهجه يزدي داري؟
آيا كيك يزدي يزد با كيك يزدي بقيه جاها فرق داره؟اگه بلدي دستور پختشو بذار قربون دستت...
اين سوالتو دوس داشتم از خودتم ميپرسم...جاهاي ديدني يزدو بگو...
دوس داشتي كدوم صفت الانت رو نداشتي؟
عكس پروفايلت بچگي خودته؟
الان اين دست آواتارت چي ميگه آيا؟؟؟؟
چه حسی داری تواین تاپیک فقط توازبین پسرافعالی؟
بنظرت من نمره زندگیم از0تا20چنده؟
بجان تو دوس دارم سوال توصیفی رو...
تودانشگاه داری راه خودتو میری اون رفیقت بودحالشوگرفته بودی؟یادته دیگه؟!شلوارتو میکشه پایین...درهمون حال یکی ازاستادای جدی وخشک ازکنارت ردمیشه آیادراون حال سلام میکنی؟
میری دسشویی دانشگا آخرعملیات زیپ شلوارت خراب میشه...چیکارمیکنی؟
فرض کنیم دوس دختر داری!ازخیابون ردمیشی میبینی دس تودس یه بنده خدایی داره میگذره ازونور...زنگ میزنی بهش میگه با مهشید جون اومدم خرید...عکس العملت؟
تاحالامشروب خوردی؟چن بار؟
هفته ای چن بارقلیون میکشی؟باچه طعمی؟
سیگاروامتحان کردی دیگه؟چن نخ؟;-)
خب بابا اصن توبچه مثبت اما دیگه حشیش و کرک که این حرفارو نداره...چن بار؟
چن بار رفتی پارتی؟
توبچگیت چن تاگنجشکوبا کش کشه زدی؟
چن تاجوجه خفه کردی؟
چن تاگربه رو ترسوندی؟
چن بار از دوچرخه افتادی؟
چن بارتصادف کردی؟تاچه حد شدیدبوده؟خسارت مالی؟جانی؟جرحی؟
حال بابابزرگت بهتره انشالله؟مرخص شدن؟
الهام چطوره؟سلام برسون بهش!

اين سوال صرفا جهت ياد آوري خاطرات گذشته ست...اگه دوس دخترررررر سابقت!!!!!!! دوباره بياد سمتت...بگه هنوز دوست داره...چيكار ميكني؟
خب دیگه من بایدبرم...اگه فرصت شدتاآخرشب واست هیزم جم کنم بازم میام نگران نباش;-)

marlik

New member
نه بابا آخه خیلی زیاد بود، اون دوتا رو هم مُردم از خنده.
بیشتر از این گیر هم ندادم بیمزه نشه. ولی تصادفه رو هنـوزم دارم میخندم چرااااا؟؟؟ :25r30wi: آخه رانندگی شما دخترا خدای خندست قبول کنید :smiliess (3):
آماده ام، برو ببیـنم چیکار می کنی...

احسان بلا تصادف طبیعیه گاهی پایه یکشم تصادف میکنه.تصادف این نوعی هم تو شهرای بزرگ طبیعیه.الهی تصادف از نوع من سرت بیاد نگی رانندگی دخترا بده.دخترای تاپیک غیرتی نشدین؟؟؟:):):):):) کجاییی پس احسان بیا سوالای آبجیمو جواب بده.دستش درد نکنه عجب سوالایی پرسیده ها.به قول شما پسرا دمش گرمممم:):):)

marlik

New member
خیلی سوال به ذهنم نمیاد ولی این چن تارو بجواب فعلا 1.اگه عاشق بشی و دختره دوست نداشته باشه چیکار میکنی؟
2.خواستگاری دختر رویاهات میری و جوابش منفی میشنوی تا چن بار دیگه خواستگاریش میری؟
3.چرا از داشتن دوس دختر پشیمون شدی؟؟؟چرا یکی نظرتو درمورد دوباره دوست دختر داشتن تغییر داد پسرا که به این زودی جا نمیزنن؟تا روز قبل ازدواج به تلاششون در داشتن دوس دختر ادامه میدن:):):)
4.اگه دختر رویاهاتو پیدا کنی ولی شرایط ازدواج نداری باهاش دوست میمونی تا شرایطتت جور بشه؟
5.نظرت راجع به دخترا؟
6.رابطتت با الهام چجوریه؟چقد دعوا میکنی؟به کتک کاری هم میرسه؟
7.چند سال دیگه ازدواج میکنی؟اصلا هیشکی به تو زن میده؟؟من که فک نکنم به تو زن بدن:):)
8.به نظر خودت قیافت خوبه؟؟خوش تیپی؟دخترای امروز میپسندنت؟
9.از اون پسرای لوسی که همش بد دخترا میگن مثلا بد رانندگی دخترا بعد خودشون آرزشونه زنشون همون کارا کنه؟
10.رابطتت با بابا و مامانت چطوریه؟
11.به نظر خودت مثبتی یا منفی؟
12.اهل کتاب خوندنی؟بیشتر چه کتابایی میخونی؟اسم کتابایی که خوندی ونویسنده هاشون؟؟

eeeeeeehsan

New member
کجارفتی پس؟من ممکنه بعدافطار نتونم بیام سوالای امشبو میذارم واسه دس گرمی...یکم نرمش کن باهاشون گرم بشی احسان جان...
خب نوبتي هم باشه نوبت انتقامه...

اول ازت ميخام چن تا نفس عميق بكشي... : معلومه وقتی آمپول میزنی نفس عمیق زیاد می کشیااااا، اِی شیطون :smiliess (3):

نام؟ حسنعلی بقال!!!خب احـسان دیگه، آقا احسان البته.
نام خانوادگي؟ فامیلیم رو نمی گم چون بنا به دلایلی چونکه زیرا.
شغل پدر؟ بازنشسته جهاد کشاورزی / آزاد
نام پدر؟ محمدعلی.
رشته تحصيلي؟ لیسانس زیست شناسی سلولی ملوکولی دارم.
نام دانشگاه؟ آزاد یزد.
خب ديگه از حالت فرم استخدامي خارج بشيم... بودید حالا!!

اسمتو بابات انتخا ب كرده يامامانت؟ جفتشون ولی پیشنهاد رو مامان داده.
چقد اسمتو دوس داري؟ خیـــــــلی.
دوس داشتي بجز احسان چي باشه اسمت؟ هیچی.
حالا كه اسمت احسانه چه حسي داري؟ عاشقشم و خیلی خوشحالم.
نظرت در باره احسان عليخاني؟ دوسش دارم، اگه زبونش اینقدر تیز نبود عاشقش بودم.
احسان خواجه اميري؟ بین خواننده ها صداش رو خیلی زیاد دوست دارم.
احسان خالي بند هسي يا احسان خطر؟ خطر.
اسم مستعارت بين دوستات چيه؟ سوال خوبی بود، تأخیری
02.gif

بين دوستات با چه صفتي معروف هستي؟ يه صفت خوب بگو يه صفت بد؟ با معرفت / کم پیدا و کُلُفت
نظرت درباره هر كدوم بگو؛
پدر ژپتو: یادش بخیر
پلنگ صورتي: واقعن لباس تنش نبود پس چرا نشونش نمیداد اونووووو!!!
ميگ ميگ: یه روز ناراحت بودم چرا درمیرفت هی، یه روز خوشحال بود که هی درمیرفت هی.
اوباما: بعد 6 سال هنوز گوشیش بلک بریه، دمش گرم.
همسايه ديوار به ديوار سمت چپي: بعد دوساله که اومدن اینجا هنوز فامیلی شوهرش رو نمیدونم. با خانمش سلام علیک داریم. اسم پسر کوچیکش امیر صالحه که اسم صالح رو خیلی دوست دارم.
همسايه ديوار به ديوار سمت راستي: سالیان ساله باهم دوستیم، مث ما 4تان، مامان و بابا و احسان و الهام. با احسان و الهام مث خواهر برادریم.
آسمون ( اون آسمون كه بالاسرته نه ها...خودمو ميگم ): مهربون و باجنبه ای.. البته صفتای خوب دیگه هم زیاد داری.
روحاني (از نوع رئيس جمهورش): سیاستش از رئیس جمهورای قبلی بیشتره.
عشقم مارليك: اولش فکر می کردم دو سالی از من بزرگتر باشه، ولی بعدش که فهمیدم هم سنیم فهمیدم کارش درسته. حالا پررو نشیاااا!!

خب ديگه بسه ادامه سوالا
وقتي تو خيابون راه ميري جلو پاتو نيگا ميكني يا جاي ديگه رو...؟ بیشتر رو به رو.
يه دختر خوشگل ببيني تو دلت چي ميگي اول؟ خوش بحال دوست پسر یا شوهرش، بد به حال خودش که اینقدر چشم بهش میافته.
تو كلاستون دوره ليسانس چن تا دختر داشتين چن تا پسر؟ آخه هر کلاسی فرق می کرد، تعداد دخترا هم همیشه بیشتر بود، میانگین 30 تا.
به اسم كوچيك صداشون ميكردي يا فاميل؟ همگی فامیل.
چن بار پشت سرشون اداشونو در آوردي؟ هیچ بار، اصلن اینطور آدمی نیستم.
تو دانشگا به چي معروف بودي؟ آقای فامیلیم.
خدايي تو عمرت چن بار جذوه نوشتي؟ خیلی فکر کردم به این سوالت جواب بدم، حدود 6-3 بار، ولی همیشه نت برداری رو می کردم واسه خودم.
چن بار جذوه گرفتي از دخترا؟ شخصاً حدود 7،8 بار، مابقیش همه ها رو میذاشتن تو انتشارات همه هی نیان ازشون بگیرن.
نظرت درباره دختر ميرزا بنويس سر كلاس؟ نمیدونم، تو سری بعدی توضیح بده این سوالو.
چن تا جوراب داري؟ حدود 7،8 تا.
لباساتو كي ميشوره؟ اگه ماشين لباس شويي خراب بشه چي؟ لباس شلوارام رو خودم همیشه میشورم که ماشین لباس شویی خرابش نکنه. لباس تو خونه ایا رو ماشین لباسشویی زحمتش رو میشکه واسمون.
راننده تاكسي بگه خورده ندارم بقيه پولتو بدم تو دلت چي ميگي؟ تاکسی زیاد سوار نمیشم ولی واسه اینطور آدما همیشه پول خرد تو کیفم هست، جورش می کنم. البته بجز بقالیا که بهشون میگم جاش آدامس خرسی بهم بده.
آيا ازون دسته پسرايي كه چشم ندارن رانندگي دخترا رو ببينن؟ کاملاً برعکس، عاشق رانندگی دخترام، یعنی فقط میخندم، خودتون نیستین که ببینید در حین رانندگی چهرتون چقدر دیدنیه!!
02.gif
البته بعضی از دخترا و خانم ها رانندگیشون واقعن معرکست.

بالاترين جريمه اي كه شدي چقد بوده؟ بعدش چن تا فحش به افسر گرامي دادي؟ کلاً سه بار جریمه شدم و اونم پارک تو پیاده رو بوده، یه بارش اون زمون 4 تومن بود، دو بار هم این سریا که 40 تومن ناقابل. بار دوم رو خدا لعنتش کنه گفتم.
قبل گرفتن گواهي نامه چن بار پشت فرمون نشسي؟ از حدود 14 سالگی رانندگی بلد بودم، دیگه خودت حسابش کن، میشه خیلی.
يه زن جلوت رانندگي كنه راه نده رد شي چيكار ميكني؟ احترام میذارم به راننده های زن و پیرمرد، هیچ وقت اذیتشون نمی کنم، صبر می کنم.
خداي نكرده يه جاي پرت با يه بنده خدايي تصادف كني طرف در جا بميره چيكار ميكني؟ میدونم که نمی ترسم، اول زنگ میزنم بابام.
.
.
.
.
.
.
.

eeeeeeehsan

New member
.
.
.
.
.
.
.
خب سوالات توصيفي...
تو يه شهر غريب اصن يه كشور ديگه تازه وارد شدي يكي از كنارت رد ميشه دار وندارت و موبايلو چمدون و خلاصه هر چي داري ميزنه .يكمم كتك كاري...يه مشتم ميخابونه تو دماغت!با قيافه آش ولاش پيرهنتم پاره شده هيچكسم نميشناسي...چيكار ميكني؟اشكم در اومد... : عجب ذهن خلاقی داری تو!!!
خب تاحالا تو این موقعیت قرار نگرفتم، اینطور موقعیتی از کشتن یه نفر هم تو مملکت خودت سختتره ولی فکر می کنم اگه قرار گرفتم سریع از یکی بخوام زنگ بزنه پلیس بیاد، لااقل پلیس بهتر راهنماییم می کنه.

خسته وكوفته از سر كار مياي مامانت ميگه ناهار نداريم...ميري سر يخچال تخم مرغم ندارين...نون هم ندارين...از بس گشنته داري از حال ميري...گزينه زنگ زدن به پيتزا فروشي و ساندويچي ورستوران وا اينا هم حذف كن...ظرفا هم همه كثيفه...چيكار ميكني؟
خب معلوم شد بار اولته میخوای دست و پای کسی رو ببندی، هنوز کار داری عزیزم، نـون خشک تنوری همیشه دم دست هست. ولی اگه سوالت اینطوری بود که اومدی خونه یه ملوکول مواد غذایی تو خونه هم نبود چیکار می کردی؟! مث یه آقا میرفتم میگرفتم میخوابیدم، هیچی بهتر از گشنگی آدم رو نمیخوابونه P:

صب از خاب بيدار ميشي...ميخاي از جات بلند شي ميبيني از گردن به پايين فلج شدي...صداتم در نمياد...چيكار ميكني؟
'26'.gif

چون نگفتی چه صبحی من فرض می کنم فردا صبح؛ جوابم اینه که من بجز روزایی که کار دارم یه مدته زیادیه که صبحا میخوابم شبا پا میشم و الآن هم چون رمضونه حدود 6 صبح میخوابم 6 عصر پا میشم، پس اگه 6 عصر پا شدم و دیدم اینطوریم هیچ کار نمیتونم بکنم، مامانم شک می کنه و میاد میبینه چی شده این بشر هنوز بیدار نشده و متوجه موقعیت میشه و به دادم میرسه و ادامه ماجرا...
N_aggressive%20(27).gif

تو خيابون داري رد ميشي ميبيني دو تا پسر...با حالت غير عادي دنبال يه دختر چادري راه افتادن...هي متلك ميندازن و...دختره ترسيده...هرچقد تندتر راه ميره پسرا بيخيال نميشن...عكس العملت چيه؟
خب قاعدتاً یاد خواهر و مادر خودم میافتم میرم جلوشون رو میگیرم.

نشستي تو تاكسي...دختر خوشگل!!همسايه كه بر حسب اتفاق باباشم پولداره...تك فرزندم هست...كنارت ميشينه...موقع پياده شدن شمارشو ميده بهت...دختر خوبيم هستا اصن تعجب ميكني از كارش...چيكار ميكني؟
مشابه اینطور موقعیتی رو دروغ نگم بهتون داشتم قبلن، مطمئن باش زنگ نمیزنم، دختری که اینکار بکنه لایق اعتماد نیست، قبلن هم اینکار رو کرده و بازم میکنه.

داري از خيابون رد ميشي جلو چشمت تصادف ميشه...يه نامردي ميزنه به يه دختر و فرار ميكنه ميري جلو دختره بيهوش افتاده...چن تا آدم بي دست وپا هم دورش جم شدن...فقط نگا ميكنن...تنفس مصنوعي لازمه...وگرنه دختره ميميره...عكس العملت چيه؟ بعدش دختره رو بيمارستان ميرسوني؟ یاد اکبر عبدی افتادم، تنفس دهان به دهان!! D:
خب 100 درصد اون وسط یه زنی هست که ازش بخوام تنفس دهان به دهان بده بهش، ولی اگه نبود واسم مسئله ای نیست، اینکار رو می کنم. بعدم اگه عجله نداشتم و کسی هم نبردش چرا که نه، میبرمش بیمارستان. ولی مشابه اینطور موقعیت هایی رو داشتم، همیشه عجله و کار دارم و رد میشم.

تو يه مهموني وارد ميشي ميبيني بععععله...همه سور و سات مهياست...دختر و پسر وسط سالن...بزن برقص و...عكس العملت چيه؟ميري يه گوشه ميشيني؟ميري وسط قر ميدي ؟يه دختر پيدا ميكني مخشو كار ميگيري؟از دم در برميگردي!!!؟
آقا یکی اینو از پریز بکشه بیرون، همینطور داره میره جلو، نه شرمی نه حیایی، بابا اهم اهم.. D: D: در جوابت من اینطور مجلسایی رو دوست ندارم و نمیرم، ولی اگه یهو چشامو باز کردم دیدم وسط اینطور مجلسیم میرم شروع می کنم با یکی که نشستست و بیکاره صحبت می کنم، زیاد اهل قر نیستم. یخورده هم تو اینجور جاها خجالتیم راستش.

وارد يه عروسي ميشي ميبيني همه از دم مذهبي...نفري يه تسبيح دستشون...يكي هم داره مولودي ميخونه... عكس العملت؟يكساعت ميشيني خابت ميگيره پا ميشي ميري؟تا دادن شام صبر ميكني؟از دم در برميگردي؟
بدون شک از همون دم در برمیگردم.

ميري دستشويي...بعداز...يه دفه آب قط ميشه...اولين جمله اي كه ميگي چيه؟
هـه هـه هـه D: معمولاً فحش میدم، ای تُف، ای تو روحش، اگرم تنها باشم یا پیش رفقا باشم فحشای مورد دار و دوری همی.

از آبجيت ميخاي لباستواتو كنه...ديرت شده عجله داري...يه قراااار مهم داري...لحظه آخر مياد ميگه احسان ببخشيد لباست سوخت!!بهش چي ميگي؟
اُه اُه خواهر من؟؟ اتو کردن لباس من؟؟ بابا از 100 متریش نمی تونم رد شم، سایمو با تیر میزنه، بیاد لباس واسم اتو کنه؟؟؟!!!!
'26'.gif
ولی اگه اتو کرد و سوزوند بستگی داره به مودم، اگه عصبانی باشم سرش داد میزنم، اگه رو مود فان باشم میرم اتو رو از دستش میگیرم و مابقی جاهاش رو هم میسوزونم، اونوقت دو تایی باهم شروع می کنیم به خندیدن و تموم میشه. از این کارا زیاد میکنم.

فرض كن ارشد قبول شدي انشاالله...يه روز يه كلاس مهم رو خاب موندي باعجله حاضر ميشي ميري سر كلاس...يك دقيقه زود تر استاد ميرسي سر كلاس...يه نفس عميق ميكشي...با خيال راحت ميشيني رو صندلي...دسته صندلي رو صاف ميكني و پاتو ميندازي رو پات با يه لبخند مليح كه چقد خوش شانسي..با صداي خنده دختر همكلاسي كه كنارت نشسته....يه دفه نگاهت ميفته به كفشت...ميبيني بعععله با دمپايي سفيد تشريف آوردي...عكس العملت؟
مطمئنم چه زود برسم چه دیر برسم هیچوقت اینطور سوتی رو نمیدم، ولی اگه دادم بهش میگم دم پایی دوست داشتی؟؟ قابل تو رو نداره یا میگم مده خبر نداری تو، کلاً یه چیزی میگم که بخنده.

بعد از ده سال و اندي...بالاخره يكي پيداميشه كه قبول كنه زنت بشه...تو هم دل باخته و....شب عروسي وسط مراسم...يهو ميبيني دختره نيس...خبر ميرسه با دوس پسر دوران جاهليتش فرار كرده...چيكار ميكني؟ چن وق بعدش ميري دوباره زن بگيري؟
زکی.. من همین الآنش کرور کرور خاستگار واسم ریخته، میگی 10 سال و اندی!!
02.gif

شک نکن من هیچوقت اینطور اشتباهی رو نمی کنم، ولی اگه به فرض سوالت اینطور اتفاقی افتاد از همون وسط عروسی پا میشم میافتم دنبالش زیر سنگم شده پیداش می کنم و له و لوردش می کنم، چون بهرحال با آبروی یه خانواده بازی کرده نه فقط من. بعدش هم نه زن نمیگرم. نمیدونم شایدم گرفتم!! من کلاً تخیلم واسه اتفاقات خوب قویه، اتفاقات بد رو اصن فکر نمی کنم که اگه این اتفاق افتاد قراره چیکار کنم.

پايان سوالات توصيفي...
خسته نباشی. انصافاً به این میگن سوال با کیفیت.

شـت!! شانس ندارین، اینترنتم داره بازی در میاره، هی داره قطع و وصل میشه P:

دیانا126

New member
بچه ها قرار بود امشب اینجارو منفجر کنید
پس کوشششششششششششششششششششششششششششششششششششششش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

biologisst

New member
:

همسايه ديوار به ديوار سمت چپي: بعد دوساله که اومدن اینجا هنوز فامیلی شوهرش رو نمیدونم. با خانمش سلام علیک داریم. اسم پسر کوچیکش امیر صالحه که اسم صالح رو خیلی دوست دارم.
همسايه ديوار به ديوار سمت راستي: سالیان ساله باهم دوستیم، مث ما 4تان، مامان و بابا و احسان و الهام. با احسان و الهام مث خواهر برادریم.

.
.

سلام عرض شد خب میبینم نشستی و داری جواب میدی....من هروقت سرت خلوت شد شروع میکنم به اون یه متر آتیش درست کردنم. هههه نگران من نباش.
راستی جواب این سوال واسم عجیب بود یعنی اون دو تا خواهر برادر هم اسم شما دو تا هستن؟ یا منظورت چیز دیگه ای بود؟ نکنه اینا همش تخیل خودته !!
همسايه ديوار به ديوار سمت راستيتون رو میگم!

آسمون

New member
خوشم اومد ازجوابات:):):)
آخ کاش وقت داشتم تاآخرهفته یه ریز سوال بپرسم...حیف خسته ام و فردا یه قرار مهم دارم...راستی بابت سوال پیدانکردن غذا میخاستم درجه صبوریتوبسنجم...نه که هیچ غذایی نباشه...80درصدمردا اینجوروقتا غرمیزنن اما توخوب صبوری...میتونسی پاشی یه غذابدون نون براخودت درس کنی...من فقط گفتم نون وتخم مرغ ندارین...اماخابیدنم خوب گزینه ایه.من باشم دولیوان آب میخورم بعد میخابم
چه مدل سوال خوشت اومد براشبای آینده؟! ...

eeeeeeehsan

New member
سوالات مارلیک...

خیلی سوال به ذهنم نمیاد ولی این چن تارو بجواب فعلا : چشم.
1.اگه عاشق بشی و دختره دوست نداشته باشه چیکار میکنی؟ فکر می کنم خیلی خاک تو سرم که عاشق دختری بشم که دوسم نداشته باشه، ولی اگه این اتفاق افتاد از عاشق بودنش میام بیرون.
2.خواستگاری دختر رویاهات میری و جوابش منفی میشنوی تا چن بار دیگه خواستگاریش میری؟ باور کن این سوال خیلی سختیه واسم، چون من رویا پردازی های منفی نمی کنم نمی تونم خوب اینطور تصوری بکنم ولی فکر می کنم اول جویای جواب منفیش میشم بعد اگه احتمالی به جواب مثبت شنیدنش داشتم باز ادامه میدم به خاستگاری.
3.چرا از داشتن دوس دختر پشیمون شدی؟؟؟چرا یکی نظرتو درمورد دوباره دوست دختر داشتن تغییر داد پسرا که به این زودی جا نمیزنن؟تا روز قبل ازدواج به تلاششون در داشتن دوس دختر ادامه میدن:):):)
نه اتفاقاً همه مث هم نیستند. من چند سال پیش به یه عقیده ای رسیدم که اون عقیده رو نمیگم چیه، باعث شد یه تصمیماتی رو بگیرم، بخاطر همین دیگه فکر داشتن دوست دختر نیستم وگرنه کسی نظرمو عوض نکرد، اتفاقاً خیلی بدم میاد کسی تلاش کنه نظرمو عوض کنه.
4.اگه دختر رویاهاتو پیدا کنی ولی شرایط ازدواج نداری باهاش دوست میمونی تا شرایطتت جور بشه؟ آره حتمن.
5.نظرت راجع به دخترا؟ من کلاً راجع به دخترا نظر نمیدم
02.gif
موندم خداوند سه روز واسه خلقت زن وقت گذاشته چیکار میکرده تو اون سه روز!! :tonguesmiley:
6.رابطتت با الهام چجوریه؟چقد دعوا میکنی؟به کتک کاری هم میرسه؟ قدیما دعوا زیاد میکردیم و کتک توش زیاد بود، الآن دعوا می کنیم ولی کتک توش کمه، همش هم اون میزنه و من فقط خورندم
02.gif
دلم نمیاد دست روش بلند کنم آخه!! بعدم شما دخترا زوری ندارین آخه، اینا اسمش کتک نیست!! D:
7.چند سال دیگه ازدواج میکنی؟اصلا هیشکی به تو زن میده؟؟من که فک نکنم به تو زن بدن:):) نمیدونم ولی مطمئنم دیر ازدواج می کنم. هیچکی که زنشو به من نمیده ولی همین الآن اراده کنم واسم دختر ریخته.. باور کن!! D:
8.به نظر خودت قیافت خوبه؟؟خوش تیپی؟دخترای امروز میپسندنت؟ آره آره آره.
9.از اون پسرای لوسی که همش بد دخترا میگن مثلا بد رانندگی دخترا بعد خودشون آرزشونه زنشون همون کارا کنه؟ اینجور پسرا لوس نیستن، بدجنسن، آره هستم یخورده
02.gif

10.رابطتت با بابا و مامانت چطوریه؟ خیلی خیلی صمیمی.
11.به نظر خودت مثبتی یا منفی؟ از نظر بچه مثبت بودن آره مثبتم ولی مطمئنم اخلاقم منفیه.
12.اهل کتاب خوندنی؟بیشتر چه کتابایی میخونی؟اسم کتابایی که خوندی ونویسنده هاشون؟؟ نه اصلن اهلش نیستم، مطالعاتم 99 درصد اینترنتیـه. ولی کم کم میخوام شروع کنم به کتاب خوندن.

خسته نباشی

SH!LA

New member
خطاب به همـه ی دوستان چه صمیمی چه یکم دور و چه غریبـه ها از انجمن های دیگه، من دیگه اسم نمیـبرم؛

فقط:اول اینکه خداوکیلی سوالای چرت و پرت نپرسیـد، باحال باشه، خنده دار باشه، اذیت کننده باشه، ولی بی منطق و چرت و پرت نباشه. نگران اینم نباشید که سوالاتتون تکراری هست یا نه، من هرچی باشه جواب میدم.

دوم اینکه 5 تا 5 تا نپرسید، چون قراره خیلی زور بزنید و سوال بپرسید تعدا پست ها زیاد میشه و ممکنه پستی از قلم بیافته، پس ترجیحاً همه سوالاتتون رو یه جا بپرسید.

سوم هم اینکه اینقدر کُری میخونید آتیشت میزنیم و آتیش 1 متری و قراره دود جمع بشه و اینا.. بهرحال کوچولوئید و تو این سن این چیزا از شما انتظار میره، فقط اگه خداییش آخر کار کم آووردید اعتراف کنید بهش، و اگه هم من خسته شدم و کم آووردم قول میدم اعتراف کنم.. غیـر اینصورت باشه بعد از صندلی داغ اشکتون رو درمیارم گفته باشم!!!

آخر هم اینکه صادقانه میگم، من تا اونجایی هم که یادم باشه و در توانم باشه سعی می کنم با کسی کل کل نکنم و کسی رو نرنجونم در کل، ولی چون ممکنه بعضی وقتا از دستم در بره من پیشاپیش اگه کسی رو ناراحت کردم معذرت میخوام، به دل نگیرید، بی منظوره و فقط واسه خندست.

شاد باشید
N_aggressive%20(21).gif

اینجـا برای ما اول... دوم... سوم راه ننداز! حق شرط و شروط نداری! :mad_majidonline:

هر سوالی دوست داشته باشیم میپرسیـم؛ به جواب دهنده هم هیچ ربطی نداره! فقط باید جواب بدی! :New (6):

ما که شادیـم؛ شمـا به فکر خودت بــاش...! :whistle:

آسمون

New member
پ ن : دختر میرزا بنویس به دختری میگویند که از سین سلام استاد تا ه برا امروزکافیه استادو مینویسه...

بالا