پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
اصلا میخواین من بشینم رو صندلی

تو هم به وقتش
24.gif

eeeeeeehsan

New member
درحال حاضرچقد پول توحسابت داری؟
آخرین لباس مارکی که خریدی کی بوده؟
بادوستات بری بیرون کی برمیگردی؟قبل 10شب،تاپاسی ازشب!یا فرداصب!

من دیگه شکلک خنده نمیذارم، همتون سوالاتون خیلی خنده داره :25r30wi:

حدود 600 تومن. یکی به من فقیر کمک کنـه....
N_aggressive%20(41).gif

یک سال و نیم پیش، دیگه از اون موقع تا الآن اصلن لباس نخریدم!!
N_aggressive%20(21).gif

ساعت 10 که کمتر شایعه، ولی تا پاسی از شب و فرداش بیشتر اتفاق میافته.

eeeeeeehsan

New member
ازبس صندلی داغه احسان خابش بردفک کنم!!!
امشب ازون شبای ضدحاله!تابچه هاهم رفرش بشن بعدازفاجعه کنکوربرگردن تاپیک چن روزی طول میکشه
صندلیتوباکاناپه اشتباگرفتی احسان رفتی باخیال راحت جلوتلویزیون فوتبال نگاکنی!

نه به جان خودت من شما رو با فوتبال عمراً عوض کنم!!!
سرعتم افت پیدا کرده.
ولی تو معلومه این معضل رو رفعش کردیا!!

eeeeeeehsan

New member
تاحالاعاشق شدی؟چن بار؟

اتفاقاً این سوال خیلی خوبیه.
عشق یکی بیشتر نیست، اسمش رو خودشه عشق عشقه، عشق همیشگی و دائمی و پایدار و جاودانه و رویایی و ... نداریم! اینو گفتم که دوست داشتن خیلی زیاد و عشق رو باهم قاطی نکنید.
در جواب هم باید بگم هیچ بار، هنـوز نشدم.

misagh68

New member
باتشکرازشمادکتر اما اگه عنوان تاپیکو نگاکنی جای کلیدا اینجانیس...
آقا ایجوری حال نمیده که!!!
میثاق جون منم مث توام فک نکنم کسی توتاپیک اندازه من تلاش کرده باشه براخوندن پس بیخیال باش قرص اکس میخای بدم بهت؟احسان توبساطت ازون جنس خوبانداری؟ازوناکه دفه پیش به من دادی تاده روز توفضابودم!!!!

فدات.................پس دیگه حالم خوب میشه.......:tsimuzpzwoap1t9y3o7:tsimuzpzwoap1t9y3o7

اونم من..!!!!!!!!!!!! بدجور مصرفم بالا رفته بود......الان 2 ترکم......یعنی میگی دوباره آغازززززززززززززززز:smiliess (11)::smiliess (11):

آخرین ویرایش:

misagh68

New member
واى آخ جون ديگه خبرى از درس و مشق نيس
بچه ها من امروز 14ساعت خوابيدم,انقده خوب بود

.ای گفتی ............منم یه 14،15 ساعتی خوابیدم.......:1dco2x0p1lilzhfpg1t

شاید باورت نشه 3 روزی میشد نخوابیده بودم!!!!!!!!!:shocked:

واقعا حال کردم.....:4d564ad6:

eeeeeeehsan

New member
هیچوقت هیچ دختری تو ذوقت زده چجوری؟؟چرا؟چطور تلافی کردی؟

خیلی نامردین!! نباید میشستم رو صندلی، گول خوردم.. خدا بگم چکارت نکنه عسل مسل!!!
''0.0.''%20(2).gif

تو اسمت رو که میبرن ظاهر میشی، انگار که موت رو آتیش میزنن! میدونمم از کجا آب میخوره، باید این گوشی موبایل آسمون رو ازش بگیرم دفعه بعد.

نه هنوز از جانب شماها هنوز تو ذوقی نخوردم، دلیلش هم اینه که آدمم. اونایی که تو ذوقشون میخوره تقصیـر خودشونه و نوش جونشون. احترام بذارن تا احترام ببینن!!
تلافی هم زیاد اهلش نیستم، چون اصلن کینه ای نیستم و بیشتر میذارم تو دلم و سریع بیخیالش میشم. ولی واسه رفقام چند باری تلافی کردم. منتها جوری بوده که از لحاظ احساساتی ناراحتشون نکردم، مثل شوخیای پشت وانتی و افغانی و اینا تلافی کردم. یه نمونه آخریش یکی از رفقا چند بار سر قضایای مختلف حالم رو گرفت منم هی کوتاه اومدم، دیگه یجا تحملم تموم شد و یه مدت کوتاهی بعدش وسط کریدور شلوارش و تمام متعلقاتش باهم کشیدم پایین... دیگه هیچی،.. ضایع شدن و ایناشو دیگه خودتون تصور کنید که چپ و راست دختر و پسر دیدنش. البته میگم، سنجیده عمل کردم، چون خودش پایه بود و بدشم نمیومد. ولی خب ضایع شد حسابی و از لحاظ احساساتی هم لطمه نخورد.
موفق باشید
02.gif

Immunity

Well-known member
سلام بچها ایول...خوب تاپیکو داغ کردیناااااااا.......احسان بالاخره توهم اوف شدیا...صندلیت خیلی داغه ایا؟؟؟؟؟:bunnyearsmiley:

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها..
من هم رشته ی شما نیستم ولی از تاپیکتون خوشم اومد و میام همتونو لایک کنم!البته با اجازه ی شوما!!
دیگه این جمله رو که از آقا احسان دیدم از خنده ولو شدم و نتونستم اینجا چیزی ننویسم!!!خخخخخخخخخ :25r30wi:

مخلص شما :rose:
حتمن بیا...

خب آخه سر یه قضیه ای که من مخالف بودم گیر داده بود ولم نمی کرد!! :25r30wi: من کلاً با گیر دادن بیجا مخالفم.

eeeeeeehsan

New member
کلوچه کجايى بيا سوال بپرس از احسان؟
من ذهنم يارى نميکنه از بس خوابيدم
بدوووووووووو کلوچه

بابا ول کن کلوچه کیلو چند!!!
کلوچه رفته تو اون تاپیک سوال و جواب داره حل می کنه. خدا به خیر کنه... این نفر اول کنکور نشه همه رو نفله میکنه!!!
خودت سوال بپرس... لااقل میدونم سوالا تو آسونن. :bunnyearsmiley:

eeeeeeehsan

New member
سلام بچها ایول...خوب تاپیکو داغ کردیناااااااا.......احسان بالاخره توهم اوف شدیا...صندلیت خیلی داغه ایا؟؟؟؟؟:bunnyearsmiley:

ســر جدت بیا منو نجـات بده از دست اینا!!!!
''0.0.''%20(2).gif
نمیدونستم قراره اینقدر داغش کنن!!!!!!!!

marlik

New member
بچه ها من دیگه برم.حیف که امشب خستم و صبح باید درس بخونم.وگرنه بد میسوزوندمت احسان;-):)بچه هایی که مث احسان 14ساعت خوابیدن بسوزونیدش سپردمش به شما;-):)من صبح سر میزنم احسان زغال شده باشه ها.بچه ها نت آبجیمم مشکل داره و خستس .نتونس بیاد خداحافظی کنه من از طرفش معذرت میخام.بچه ها احسان تازه کنکور داده بچه گناه داره.کم بسوزونیدش زغالم نشد عیب نداره.;-):)راستی از آبجیم فردا میپرسیم اگه بشه ادامه ی سوزوندن ما فردا باشه;-):)همتون شب خوبی داشته باشید.بای

آسمون

New member
سوال عاشق شدی چن بارم جنبه طنز داشتا!!!
خب دلم سوخت دیگه سوال نمیپرسم تاریخچه روتوضی ندادیا !!!!
شب همگی بخیربچه ها هرچندسرعتم داغون بوداماخوش گذش!!!تاشبی دیگر بدرود!

بالا