پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
سمیه بلاچه. دست پیشو میگیری که پس نیفتی؟؟؟کجابودی هان؟دوروزهسی سه روزنیسی...الکی چشاتو مظلوم نکن بلا من ازون مامانام که گول نمیخورم...کجاسرت گرم بود؟هان؟جای مارم خالی کردی سرسفره افطار؟
بعدشم نگانکن به این نازکشیدنا!بین خودمون باشه هرکدوم برگردن یه کتک نوش جون میکنن تایادشون باشه بیخبرجایی نرن!

آسمون

New member
خب ازصندلی ساراکه جاموندم...ملیحه جون تاپانشدی سوالای منم ج بده
_شده تاحالا ناخاسته دل کسیو که دوسش داری بشکنی بعدهرکارکنی بازم تورو نبخشه؟
_شده تاحالابه خاسگاری برخلاف میلت ج ردبدی بخاطراینکه ازنظرمنطقی مناسب هم نبودین؟
_اگه بهت بگن میتونى یکی ازبچه های تاپیکوحضوری ببینی کیوانتخاب میکنی؟
_دیشب چه خابی دیدی؟
_صب بیدارشدی اول به کی سلام دادى؟
_منوچقد دوس داری!!!!!!!!؟؟؟؟؟خجالت نکش راستشوبگو!!!

marlik

New member
سلام سمیه جون.چون وجودت حس میشه حتی دورادور .میدونن جلو نیای هم ازپشت درخت داری انجمنو نگاه میکنی و کامنتارو میخونی;-);-):):):) اسمتو نمیارن.وگرنه تو که یکی از بچه های گل و مهربون و دوس داشتنی این تاپیک هستی فراموش نمیشی مخصوصا با برخوردای خوبت فراموش نشدنی هستی گلم

دیانا126

New member
ملیـحه جان سوال پرسندگان نیستند، برو ببیـنم چیکار می کنی..

چرا دیانا؟چون اسم دختر آیندم دیاناست باباشم غلط کرده بخواد نظر بده:p7977cujr38iyymsu8:
چرا دیانا 126؟ چرا مثلاً 125 نه؟126 رمزه حالا بشین رمزگشایی کن خخخخخخخخخخخخخخخخخ
فحش ترکی میدی به کسی؟بعضی وقتها که عصبانی بشم البته با ادبشووووووووووو
آخرین بار کی و واسه چی گریه کردی؟دیروز برای کسی دلم تنگ شده بود ضمنا فضولی هم نباشه کی بود
اگه برگردی به گذشته کدوم اشتباه رو دیگه تکرار نمیکنی؟آشنایی با بعضی دوستان
خاطره انگیزترین سال تحصیلی زندگیت کدوم سال بوده؟دانشگاه
بهترین کادوی تولدی که تا الان گرفتی؟یه گردنبند هرچند نقره بود ولی برای من با ارزشترین کادوی زندگیمه
بهترین اتفاق زندگیت؟چندتا هستن
چقدر اهل برنامه ریزی هستی؟اهل برنامه ریزی هستم ولی کیه که عمل کنه
چقدر نظر دیگران برات مهمه؟تاحدودی
اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی؟نمیدونم ولی فکر نکنم منم بخوام آبروشو ببرم
چه قدر فکر دیگرانی چه قدر به فکر خودت؟بیشتر دیگران وقتی مشکل بقیه رو ببینم مشکل خودم یادم میره
زنده باد؟ایرانممممممممممممممممممم
سلطان صدا؟خودممممممم:thanks:
به نظرت اون سوراخ کوچیک روی خودکار بیک واسه چیه؟اون فضول یابه
به جز مثلاً سر جلسه کنکور چه موقع هایی بیشتر قلبت شروع میکنه به تند تپیـدن؟کلا استرس داشتنی قلبم از جاش کنده میشه
اگه قرار باشه نام دیگه ای برای صندلی داغ انتخاب بشه چه نامی رو انتخاب می کنی؟صندلی جیز
زیباترین درسی که از زندگی آموختی؟این نیز بگذرد
به زندگی پس از مرگ اعتقاد داری؟بلهههههههههههههه
هدف ما از آفرینش چیه؟ خدا میخواسته و نیاز داشته ما عبادتش کنیم؟نه بابا-
به صدای خودت گوش میدی؟اره بعضی وقتها که ناراحتم با خودم درد و دل میکنم وبعدش گوش میدم حال میدههههههههه
یه جمله قشنگ بگو؟خوشبختی داشتن کسی استکه بیشتر از خودش ، تـو را بخواهدو بیشتر از تو هیچ نخواهدو تو برایش تمام زندگی باشی
کروم یا موزیلا یا اپرا؟اپرا
آنتی ویروست؟کاسپراسکای
مدل لپ تاپت؟ایسوس
مدل گوشیت؟سامسونگ
افطاری چی خوردی؟قیمه
بهترین خریدی که داشتی؟من همیشه بهترینم تو خرید چی فکر کردی
چند درصد به حرف دلت گوش می کنی چند درصد عقل؟99درصد دل 1درصد عقل همینه همیشه خاک بر سرم میشه
همین الآن بهت میگن 1 ساعت دیگه زنده نیستی، چیکار می کنی؟میشینم گریه میکنم
رویا پردازی می کنی؟زیاد
چقدر با واقعیت زندگی می کنی چقدر با رویا؟بیشتر رویا
روز پرستار چه روزیه؟تولد حضرت زینب
کادوی امسال یادت نره
از بچه 1 ساله کجاش رگ میگیری؟من 2سال طرحم تو NICUبودم تبحر دارم تو رگیری نوزاد چی فکر کردی
نظرت راجع به اجنه؟تو تاریکی بهشون اعتقاد پیدا میکنم
یکی دو جا از شهرتون رو بگو که اگه نبیـنم ضرر کردم؟گنبد سلطانیه
عاشق چی هستی؟ یه چیز بگو..عاشق یکی فضولی موقوف

پیشاپیش خسته نباشی :rose:[/QUOTE
]

دیانا126

New member
خب ازصندلی ساراکه جاموندم...ملیحه جون تاپانشدی سوالای منم ج بده
_شده تاحالا ناخاسته دل کسیو که دوسش داری بشکنی بعدهرکارکنی بازم تورو نبخشه؟نه معمولا بخشیدن
_شده تاحالابه خاسگاری برخلاف میلت ج ردبدی بخاطراینکه ازنظرمنطقی مناسب هم نبودین؟معمولا خواستگارایی که داشتم رد کردنشون برخلاف میلم نبوده
_اگه بهت بگن میتونى یکی ازبچه های تاپیکوحضوری ببینی کیوانتخاب میکنی؟دوست دارم بیشتر بچه هارو ببینم چون تو این مدت کم که اومدم اینجا واقعا از همتون خوشم اومده
_دیشب چه خابی دیدی؟ساعت 4.5خوابیدم دیگه وقت به خواب دیدن نرسید پاک پاک بود خوابم
_صب بیدارشدی اول به کی سلام دادى؟خواهرم
_منوچقد دوس داری!!!!!!!!؟؟؟؟؟خجالت نکش راستشوبگو!!!
خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چون ساده و بی آلایش و ناقلایی:thanks:

negin ka

New member
چقد زود دیر میشود انگار همین دیروز بوداااا:sad:
شما همتون کنکورتونو خوب دادین ک الان اومدین یللی تللی:smiliess (12):
من امسال تازه میخام شروع کنم بخونم یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):

eeeeeeehsan

New member
چون فک نکنم اینجا جاش باشه ما صندلی داغ داریم احیانا

من یه چیز بگم؛ مث این میمونه بگین ما تو سطح شهر رستوران زیاد داریم، هرکی غذا میخواد بره از رستوران بگیره و تو خونه خودش غذا درست نکنه!!!
البته جسارت نشه...
اکثر بچه های اینجا تو انجمن ها و تاپیکای سرگرمی و بحث آزاد نیستند، بخاطر همین این چندتایی که بیشتر باهم آشنا هستیم صندلی داغ واسه خودمون تشکیل دادیم.
حالا اگر نظری پیشنهادی دارین بگین بچه ها اکثریت موافق بودند انجامش میدیم چرا که نه. :rose:

eeeeeeehsan

New member
چه مظلومم من:((

خب تو میای لایک می کنی و هستی.
اتفاقاً حواسم به تو و نهال بود، هستیـن خب، واسه همین دلمون تنگ نمیشه.
فقط یه ستاره بود که گفت دارم میرم شیراز، احتمالاً اگه اشتباه نکنم بلیط گیرش نیومده با پای پیاده رفته که اینقدر طول کشیده!!! :mad_majidonline:

eeeeeeehsan

New member
چقد زود دیر میشود انگار همین دیروز بوداااا:sad:
شما همتون کنکورتونو خوب دادین ک الان اومدین یللی تللی:smiliess (12):
من امسال تازه میخام شروع کنم بخونم یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):

نه اتفاقاً من کنکورم یه چیزی اونورتر از افتضاح دادم ولی چیکار کنم؟ بشیـنم تو خونه غصه بخورم؟؟
لااقل میام اینجا دور هم با بچه ها خوش میگذرونم.
شدنش هم میشه، چرا نه؟!!

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها من فکر می کنم سارا رفته تو دوره ی ریکاوری، خیلی احتمالاً داغش کردیم طفلک!!
یعنی فقط همین سه نفر بودیم که از دیانا سوال بپرسیـم؟؟

biologisst

New member
بچـه ها من فکر می کنم سارا رفته تو دوره ی ریکاوری، خیلی احتمالاً داغش کردیم طفلک!!
یعنی فقط همین سه نفر بودیم که از دیانا سوال بپرسیـم؟؟

عجیبه که تو دلت واسه یکی داره میسوزه!!!
داغ بود صندلی اش؟!!
من که از دیانا پرسیدم. نمی دونم چرا سوالای بقیه که تند و آتیشی بودن تموم شده.
پرواضحه که دیانا و من صندلی هامون طرفدار خاصی نداشته ....عیب نداره خودم از دیانا می پرسم.

biologisst

New member
دیانا جان
اگر ناراحت نشی بازم ازت سوال بپرسم. آخه اونوقت به شوخی نزاشتم ازم بپرسی اینجوری یکم بی عدالتیه.
11_ بنظرت توی پرستاری خانم ها تواناتر هستند یا آقایون؟ یا اصن فرقی نداره؟
12_ اگر پرستار نمی شدی دوس داشتی چکاره بشی؟
13_ اگر رئیس جمهور میشدی جحوری میتونستی فواصل طبقاتی رو کمتر کنی؟ منظورم اینه که جوابت کلی و عام نباشه
14_ماه رمضون چه رنگیه واست؟
15_اگر کسی بهت بدی کرد چجوری می بخشیش؟ بدون اینکه ازت معذرت خواهی کنه هم می بخشیش؟(موقع آشتی مثلا به روی خودت نمیاری یا اینکه باهاش در مورد اون کار مفصل حرف می زنی حق به جانب باهاش اشتی میکنی یا اصن خودت پاقدم میشی برای آشتی؟)
16_ شده تا الان کسی رو توی زندگیت نبخشیده باشی؟
17_ از الگوهایی که برای زندگی کردنت قرار دادی چه چیزی برداشت و عمل کردی؟ یه چند تا مثال بزن
18_ بنظرت فرق نسل امروز با نسل ما چیه؟
19_فرق نسل ما با نسل پر مادرهامون چیه؟
20_ دوس داری رتبه ی کنکورت چند میشد؟ یکم واقع بینانه منظورمه حدس بزنی چند بشه خوشحال میشی؟
21_بنظرت بهتره ظرفیت ارشد و دکتری کاهش پیدا کنه یا افزایش؟ (برای مقابله با اشباع مدرک در کشور و یا مدرک گرایی منظورمه)
22_ بنظرت یه آدم خوش اخلاق چه زمانی میتونه خوش اخلاق نباشه؟
23_نظرت در مورد اداره های کشور و رفتار کارمند هاش چیه؟
24_دوس داری حالا جدای از شغل و رشته ات کارت خصوصی باشه یا استخدام دولت باشی؟
25_ بنظرت والیبال ایران بهتره یا فوتبال؟ والیبال مهمتره یا فوتبال؟ چرا فوتبال در دنیا مطرح تره؟
26_اهل ورزش هستی؟ چه ورزشی رو دوست داری؟
27_بنظرت میشه ورزش رو لابه لای برنامه های روزانه قرار داد یا حتما باید برنامه اختصاصی برای اون چید؟
28_بهترین ورزشی که میشه خانواگی انجامش داد چیه؟
29_نظرت در مورد سوالام چیه؟
30_ از کدوم سوالم خوشت نیومد و از کدوم یکی خوشت اومد چرا؟
خب بازم بخوای خیلی خیلی سوال هست اگر نفسی تازه کردی بگو بفرستم:smiliess (3):

eeeeeeehsan

New member
داغ بود صندلی اش؟!!
پرواضحه که دیانا و من صندلی هامون طرفدار خاصی نداشته ....عیب نداره خودم از دیانا می پرسم.

دیدی دیدی دیدی با من دشمنی؟؟؟ همین الآن خودتو لو دادی..
609517_to_clue.gif

شیلا نپرسیده، یکی دوتای دیگه هم نپرسیدند!!!
من اتفاقاً مشتری پروپاقرص صندلیت بودم، قر خرج ما کردی که، گفتی 5 تا بیشتر حق نداری بپرسی!!!

somaye 21

New member
سمیه بلاچه. دست پیشو میگیری که پس نیفتی؟؟؟کجابودی هان؟دوروزهسی سه روزنیسی...الکی چشاتو مظلوم نکن بلا من ازون مامانام که گول نمیخورم...کجاسرت گرم بود؟هان؟جای مارم خالی کردی سرسفره افطار؟
بعدشم نگانکن به این نازکشیدنا!بین خودمون باشه هرکدوم برگردن یه کتک نوش جون میکنن تایادشون باشه بیخبرجایی نرن!

امتحان دارم آسمون جونم.....
فقط گاهی وقت میکنم بیام بخونم پستای بچه هارو....اینطوری نگو آسمون جونم،من خیــــــلی مظلومم،چشامم هیچ طوری نکردم،کلا مظلومیت ازش میباره خود به خود:)

somaye 21

New member
سلام سمیه جون.چون وجودت حس میشه حتی دورادور .میدونن جلو نیای هم ازپشت درخت داری انجمنو نگاه میکنی و کامنتارو میخونی;-);-):):):) اسمتو نمیارن.وگرنه تو که یکی از بچه های گل و مهربون و دوس داشتنی این تاپیک هستی فراموش نمیشی مخصوصا با برخوردای خوبت فراموش نشدنی هستی گلم

سلام عزیزم،قربونت،شما لطف داری
این امتحانای من تموم شه به طور واضح تر میام اینجا

دیانا126

New member
دیانا جان
اگر ناراحت نشی بازم ازت سوال بپرسم. آخه اونوقت به شوخی نزاشتم ازم بپرسی اینجوری یکم بی عدالتیه.نه عزیزم راحت باش:riz304::riz304:
11_ بنظرت توی پرستاری خانم ها تواناتر هستند یا آقایون؟ یا اصن فرقی نداره؟خانم ها به نظر من تا جایی که دیدم وجدان کاریشون یکم بالاتره دلسوزیشون بیشتره
12_ اگر پرستار نمی شدی دوس داشتی چکاره بشی؟دوست داشتم عکاس بشم
13_ اگر رئیس جمهور میشدی جحوری میتونستی فواصل طبقاتی رو کمتر کنی؟ منظورم اینه که جوابت کلی و عام نباشه؟از طریق توزیع ثروت ملی مثل پول نفت بطور مساوی بین همه نه این 45 تومن یارانه -برداشتن بند پ تو استخدام ها- ایجاد فرصت های شغلی بیشتر
14_ماه رمضون چه رنگیه واست؟سفید
15_اگر کسی بهت بدی کرد چجوری می بخشیش؟ بدون اینکه ازت معذرت خواهی کنه هم می بخشیش؟(موقع آشتی مثلا به روی خودت نمیاری یا اینکه باهاش در مورد اون کار مفصل حرف می زنی حق به جانب باهاش اشتی میکنی یا اصن خودت پاقدم میشی برای آشتی؟)اگه بدونم کارش عمدی نبوده فوری از دلم درمیاد و میبخشم اما اگه کارش عمدی بوده وامیستم خودش پا پیش بذاره
16_ شده تا الان کسی رو توی زندگیت نبخشیده باشی؟بله یه نفر فعلا باید دلمو راضی کنم تا ببخشه وگرنه عقلم راضی شده
17_ از الگوهایی که برای زندگی کردنت قرار دادی چه چیزی برداشت و عمل کردی؟ یه چند تا مثال بزن از مادرم صبور بودن از پدرم عزت نفس از خواهر بزرگم پشتکار
18_ بنظرت فرق نسل امروز با نسل ما چیه؟ما زیادی غصه خوریم امروزیا شادن و از زندگیشون دارن لذت میبرن و حرفای کسی زیاد براشون مهم نیست
19_فرق نسل ما با نسل پر مادرهامون چیه؟ماها یکم راحت طلبیم/یکم در نسل ما عاطفه ها کمتر شده
20_ دوس داری رتبه ی کنکورت چند میشد؟ یکم واقع بینانه منظورمه حدس بزنی چند بشه خوشحال میشی؟رتبه زیاد برام مهم نیست همین که بتونم ارومیه قبول بشم یه عالمه خوشحالم میشم
21_بنظرت بهتره ظرفیت ارشد و دکتری کاهش پیدا کنه یا افزایش؟ (برای مقابله با اشباع مدرک در کشور و یا مدرک گرایی منظورمه)کاهش و کیفیت آموزش بره بالا
22_ بنظرت یه آدم خوش اخلاق چه زمانی میتونه خوش اخلاق نباشه؟زمانی که آستانه صبرش لبریز بشه:mad_majidonline:
23_نظرت در مورد اداره های کشور و رفتار کارمند هاش چیه؟خداییش زیاد کار نمیکنن من هر وقت رفتم دانشگاه هیچ کس تو اتاق خودش نبوده از این ور اون ور پیداشون میکنم-شاید بشه گفت کار مفید یک کارمند ایرانی 1ساعت در روز باشه
24_دوس داری حالا جدای از شغل و رشته ات کارت خصوصی باشه یا استخدام دولت باشی؟ترجیح میدادم برای خودم کار کنم
25_ بنظرت والیبال ایران بهتره یا فوتبال؟ والیبال مهمتره یا فوتبال؟ چرا فوتبال در دنیا مطرح تره؟مسلما والیبال/برای من هردو
26_اهل ورزش هستی؟ چه ورزشی رو دوست داری؟اکثر ورزش هارو دوست دارم و مسابقات رو دنبال میکنم/ولی کارم یه طوریه که زیاد نمیتونم برم چون شیفت در گردشیم ولی بازم بهانه هستش اینا
27_بنظرت میشه ورزش رو لابه لای برنامه های روزانه قرار داد یا حتما باید برنامه اختصاصی برای اون چید؟لا به لا باشه بهتره چون ورزش هدف و حرفه اصلی نیستش برای من لااقل
28_بهترین ورزشی که میشه خانواگی انجامش داد چیه؟پیاده روی
29_نظرت در مورد سوالام چیه؟خوب بود راضیم
30_ از کدوم سوالم خوشت نیومد و از کدوم یکی خوشت اومد چرا؟از همشون خوشم اومد چون تو طرح کردی:28:
خب بازم بخوای خیلی خیلی سوال هست اگر نفسی تازه کردی بگو بفرستم

...................

marlik

New member
داغ بود صندلی اش؟!!

فرناز جون شما دوتاتون عزیزید .فقط فک کنم چون ماه رمضونه بچه ها توان ندارن.منم نمیدونم چرا هرچی فک میکنم سوال به ذهنم نمیاد آخه بچه ها همه ی سوالا رو پرسیدن;-):):)ملیحه جون به شما هم خسته نباشید میگم از دست این بچه ها و سوالاشون

دیانا126

New member
فرناز جون شما دوتاتون عزیزید .فقط فک کنم چون ماه رمضونه بچه ها توان ندارن.منم نمیدونم چرا هرچی فک میکنم سوال به ذهنم نمیاد آخه بچه ها همه ی سوالا رو پرسیدن;-):):)ملیحه جون به شما هم خسته نباشید میگم از دس این بچه ها و سوالاشون

ممنون عزیزم فقط دیگه سرم داره گیج میره از دست ایناااااااااااااااااااااااا:wacsmiley:

biologisst

New member
دیدی دیدی دیدی با من دشمنی؟؟؟ همین الآن خودتو لو دادی..
609517_to_clue.gif

شیلا نپرسیده، یکی دوتای دیگه هم نپرسیدند!!!
من اتفاقاً مشتری پروپاقرص صندلیت بودم، قر خرج ما کردی که، گفتی 5 تا بیشتر حق نداری بپرسی!!!

بابا بخدا من با تو دشمنی ندارم
.....دیگه قسم خوردم بفهمی.

قر چی بود دیگه؟! اصن یه ذره من از این کارا کردم؟!:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
راستشو بخواین حوصله جواب دادن به سوالای الکی پلکی نداشتم هدف این بود که
سوالای خوبتو جدا کنی نه که الکی بخوای همون سوالای اولتو کپی پیست کنی تا جواب بدم.
بعدش هم بقیه ترغیب بشن و 5تا 5 تا یا 10 تا 10 تا ردیف کنن یدفعه بپرسن منظم تر بشه.
و اینکه ییهووو همه با یه عالمه سوال نیایین دیگه نمیدونستم اینجوری میشه.
البته منم نخودی نخودی اومدم و الانم دارم میدون داری میکنم.بهتره جای اینکارا برم سر مطالعه گروهی و بچسبم به درسم.
از همه ی دوستانم راضی هستم ان شالله خبر قبولیشونو بیان اینجا بگن و همه ی ما رو خوشحال کنن.

ایشالا سمیه آسمون سارا Imuniuty و خودت و دیانا و کلوچه و PMN و هرکی که الانه اسمش یادم نیست امسالی قبول بشین و بتونین با قاطعیت ادامه بدین .:smiliess (8):

بالا