# پاتوق هماتولوژی #

رها45

New member
خدا قوت دوستان امیدوارم همه موفق باشین .برا منم دعا کنید یه مشکل بزرگی دارم از همتونمیخوام دعام کنید هم دعا برا خودم هم برا بابام که مریضه.

yas13

New member
سلام من اومدم امروز كلا روز خوبيه ايمني بالاخره بخش اول تمام كردم ايشاا...راه ميوفتم ...واليبال برديم همه چي ارومه من كلا خوشحالم
دارم گل افشان مي خونم بخش ٢...
خونه مامانمم نهار نمي خواست درست كنم جاتون خالي قرمه سبزي خوشمزه بود
خوشبختي بعضي وقتا خيلي نزديكه بايد لمسش كرد حتي با نهار درست نكردن...
رهاجان ايشاا...كه مشكلاتت حل بشه ولي يه دوستي دارم زندگيش كن فيكون شد ميگفت سختي زندگي مال لحظه هايي كه خدا بغلت كرده برا دوست منم صبر بخواين البته دوستم انقدر ارومه كه ...

Z0HRE

New member
رها جونم ایشالا ک بابایی هرچی زودتر خوب بشه:heart:

یاسی جون خیلی حال میده نخوای غذا درست کنی:black_eyed:

من امروز دلمه درست کردم داغون شدم وسطش نزدیک بود گریه م بگیره:1dco2x0p1lilzhfpg1t

منم امروز یه عالمه درس خوندم:smilies-azardl (181

ایشالا سال دیگ هممون قبول شیم بگین آمین...

yas13

New member
زهره جون دلمه....دلمه....ادم كنكوري كه دلمه درست نمي كنه
برنامه غذايي يه روز خونه مامان اينا
يادت نره سهميه شامو بيار
يه روز درس داري وقت نداري اگه قبول نشم چي ...كي مياد جواب بده غذا از بيرون
حالا اگه خوب درس خوندي روز بدش يه سوسيس تنگش يه تخم مرغ بزن
روز بدش مامان غذا درس كن ميام ميبرم
دو روزشم شوهر جون غذا درس كنه بلاخره اگه قبول شيم نصف افتخارش مال مامانمونه نصفش مال شوهر بايد يه سهمي ايفا كنن

mohana

Well-known member
رها جان اینجا دارن اذان میگن ان شالله ب همین وقت اذان حال بابا هر چه زود تر خوب میشه ....

......................................

یاس جون این برنامه شماس الان؟ :))) همش ک مامان قراره غذا بپزه سخت نگذره یوخ :tonguesmiley:

ی سوال ....مگه burr cell همون اکانتوسیت نیس؟ بگین آره ک سوال بعدی رو بپرسم :)

تبریک بابت برد تیممون :auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

yas13

New member
اينا شوخي مهنا جون وگرنه مامانه مي گه به من چه مي خواستي شوهر نكني من روم زياده كه هي فرتو فرت اينجام

necrotizing fasciitis

Active member
دیروز ۵ ساعت هماتو ایمنو و زبان

- - - Updated - - -

کلا بزارین کنار
شعار ما،رقیب کمتر کنکور بهتر :دی

بیا بدکاری میکنم راه رو هموار میکنم برات :)
ولی بی شوخی سایکولوژیست ها معتقد اند اگه از مطالعه خسته شدید به زور نخونین
اینطور علاوه بر اینکه چیزی یاد نمیگیرید از اون کتاب هم متنفر میشید
من استادم دانشجو پزوهشکده ژنتیک ایران هستش بعد میگفت اگه خسته شدید درس رو تعطیل کنید یه هفته برید مسافرت :)

Ar.min73

New member
سلام.بچه ها جريان كنترل كيفي ازمايشگاه چيه؟ توي كنكور ازش سوال مياد؟ كتابي هست كه به صورت جامع كنترل كيفي رو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

biology89

New member
سلام بچه ها!امیدوارم همتون خوب باشید و درساتونو خوب بخونید
من به دلایلی از کنکور هماتولوژی منصرف شدم البه کتابام هنوز دست نخورده مونده،لیست کتابایی رو که دارم میزارم اگر خواستید پ خ بدید
اصول و روش های آزمایشگاهی در بانک خون(ایمونوهماتولوژی)دکتر گل افشان-ویرایش دوم،سالشم هرچی میگردم پیدا نمیکنم.چقد گشتم تا کتاب نازنینو پیدا کردم،هنوز جلدش خطم نخورده چون یه صفحشم نخوندم:sadsmiley:
بانک خون و طب انتقا خون سالی رادمن زیر نظر دکتر بهزاد پوپک،ترجمه شعبان علیزاده و مهدی آزاد.ویرایش دوم،انتشارات میر.این کتاب هم شرایط کتاب بالا رو داره هنوز باز نشده:smiliess (2):
اصول هماتولوژی پایه-هافبراند ترجمه دکتر شعبان علیزاده،سید هادی موسوی<اکبر درگلاله،محمد رضا یونسی-ویرایش ششم.اینم هنور یه صفحشم نخوندم:sadsmiley::dadad4:
I Q B هماتولوژی و ایمونولوژی ایناهم اصن ورق نخورده تاحالا و کاملا نو هست
چقد برای خرید و پیدا کردن کتابای نازنینم گشتم و زحمت کشیدم:((

marry

New member
رها جان اینجا دارن اذان میگن ان شالله ب همین وقت اذان حال بابا هر چه زود تر خوب میشه ....

یاس جون این برنامه شماس الان؟ :))) همش ک مامان قراره غذا بپزه سخت نگذره یوخ :tonguesmiley:

ی سوال ....مگه burr cell همون اکانتوسیت نیس؟ بگین آره ک سوال بعدی رو بپرسم :)

تبریک بابت برد تیممون :auizz3ffy9vla57584x

نه دوست عزیز. burr cell اکینوسیته..نه آکانتوسیت

Z0HRE

New member
سلام بچه ها!امیدوارم همتون خوب باشید و درساتونو خوب بخونید
من به دلایلی از کنکور هماتولوژی منصرف شدم البه کتابام هنوز دست نخورده مونده،لیست کتابایی رو که دارم میزارم اگر خواستید پ خ بدید
اصول و روش های آزمایشگاهی در بانک خون(ایمونوهماتولوژی)دکتر گل افشان-ویرایش دوم،سالشم هرچی میگردم پیدا نمیکنم.چقد گشتم تا کتاب نازنینو پیدا کردم،هنوز جلدش خطم نخورده چون یه صفحشم نخوندم:sadsmiley:
بانک خون و طب انتقا خون سالی رادمن زیر نظر دکتر بهزاد پوپک،ترجمه شعبان علیزاده و مهدی آزاد.ویرایش دوم،انتشارات میر.این کتاب هم شرایط کتاب بالا رو داره هنوز باز نشده:smiliess (2):
اصول هماتولوژی پایه-هافبراند ترجمه دکتر شعبان علیزاده،سید هادی موسوی<اکبر درگلاله،محمد رضا یونسی-ویرایش ششم.اینم هنور یه صفحشم نخوندم:sadsmiley::dadad4:
I Q B هماتولوژی و ایمونولوژی ایناهم اصن ورق نخورده تاحالا و کاملا نو هست
چقد برای خرید و پیدا کردن کتابای نازنینم گشتم و زحمت کشیدم:((

ملیکا جونم چرا منصرف شدی؟:(

خیلی ناراحت شدم....ایشالا هرجاهستی سلامت باشی و موفق.

sholeh.

New member
Salm doostan , khaste nabashid .bacheha ye soal darm lotfn age kasi etla dare komakm kone . Man b omid khoda az mehr mah term 7om mishm (olum Az) rastesh khastam emsal konkur nadam va kam kam bkhunam o sale vasat
tarh konkur bedam vali alan migan nemishe vasate tarh kokur dad , shoma midunid k mitunam
sahmieye 1 bar konkuramo sale vasate tarh estfade konam???

بالا