# پاتوق هماتولوژی #

oloom_az

New member
سلام دوستان یه خبر خیلی خوب واستون دارم!!
فردا رتبه اول هماتو نمیره سرجلسهامتحان و رتبه های همتون یه دونه بهتر میشه !!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

science girl

New member
منم دقیق دیروز حالم بد شد:14:
کنکور موند واسه سال بعد:dadad4:
کیک و آبمیوه منم بگیرین:thumbsupsmileyanim::))))

mehrdad.b

New member
هماتو عالی . ایمنو عالی . زیست افتضاح. بیو متوسط زبانم متوسط خخخخخخ من اینجوری زدم. ولی در کل نامردی بود . من که 4 تا کتا واسه هماتو خوندم فک کنم با کسی که فقط بانک خون گل افشانو خوندهبود یکی می زد

hhhmmm

New member
هماتو عالی . ایمنو عالی . زیست افتضاح. بیو متوسط زبانم متوسط خخخخخخ من اینجوری زدم. ولی در کل نامردی بود . من که 4 تا کتا واسه هماتو خوندم فک کنم با کسی که فقط بانک خون گل افشانو خوندهبود یکی می زد

ببخشید شما هماتو رو حدود چند درصد زدین

سلام بچه ها چیکار کردین؟منکه فقط هماتورو خوب زدم بیو و ایمونو خیلی مزخرف و بود خیلی بی محتوا سوال های خون هم خیلی اسون و سطحی بود واقعااینا میخواستن تخصصی بدن بلانسبت ی مشت احمق جمع شدن دور هم دارن واسمون تصمیم میگیرن الان چرا باید از سوال های درس اصلی مون کم بشه بدن به درسی مث میکروب ک ضریبش صفر من سه تا رفرنس واسه خون خوندم و دوتا بانک با اینکه بالا زدم ولی اصلا حال نکردم این همه وقت واسه سی تا سوال ابدوغ خیاری یعنی بین منی ک 8ماهبیشترین تمرکزم رو خون بود با کسی ک ی متوسط یا یکی دو دور هنری خونده بود نهایت 5 درصد تفاوت داشته لب کلام امسال اصلا خون تعیین کننده نبود ک هیچ حتی بچه هارو هم میکشونه بالاتقریبا مث دروس عمومی ک میذارن معدل ادم بیاد بالا ی همچین چیزی بجشا ایمون و بیو مزخرفترین سوالا رو داده بودن

hhhmmm

New member
سلام بچه ها چیکار کردین؟منکه فقط هماتورو خوب زدم بیو و ایمونو خیلی مزخرف و بود خیلی بی محتوا سوال های خون هم خیلی اسون و سطحی بود واقعااینا میخواستن تخصصی بدن بلانسبت ی مشت احمق جمع شدن دور هم دارن واسمون تصمیم میگیرن الان چرا باید از سوال های درس اصلی مون کم بشه بدن به درسی مث میکروب ک ضریبش صفر من سه تا رفرنس واسه خون خوندم و دوتا بانک با اینکه بالا زدم ولی اصلا حال نکردم این همه وقت واسه سی تا سوال ابدوغ خیاری یعنی بین منی ک 8ماهبیشترین تمرکزم رو خون بود با کسی ک ی متوسط یا یکی دو دور هنری خونده بود نهایت 5 درصد تفاوت داشته لب کلام امسال اصلا خون تعیین کننده نبود ک هیچ حتی بچه هارو هم میکشونه بالاتقریبا مث دروس عمومی ک میذارن معدل ادم بیاد بالا ی همچین چیزی بجشا ایمون و بیو مزخرفترین سوالا رو داده بودن

با نظرتون کاملا موافقم...منم مث شما 3تا کتاب برا هماتو خوندم و 9 ماه وقت گذاشتم!سوالی ندادن که بخواد بین ما و کسی که فقط خونده تفاوت ایحاد بشه!شما حدودا چقدر زدین هماتو رو!یا مثلا چند تا جواب دادین

- - - Updated - - -

با نظرتون کاملا موافقم...منم مث شما 3تا کتاب برا هماتو خوندم و 9 ماه وقت گذاشتم!سوالی ندادن که بخواد بین ما و کسی که فقط خونده تفاوت ایحاد بشه!شما حدودا چقدر زدین هماتو رو!یا مثلا چند تا جواب دادین

zmh

New member
بچه ها شما ک میگین خون راحت بوده یعنی همه سوالای ایمنی واقعا تونستین ج بدین.یا اون چندتا سوال بانک خون ک پشت سرهم بود درموردabواستون راحت بود؟؟؟؟؟

sholeh.

New member
سلام
دوستان يکى پيش قدم شه برا تاپيک مطالعه گروهى هماتو 95
همه گروه ها تاپيک مطالعه گروهى زدن فقط ما مونديم :33:

IL-2

Well-known member
سلام
دوستان يکى پيش قدم شه برا تاپيک مطالعه گروهى هماتو 95
همه گروه ها تاپيک مطالعه گروهى زدن فقط ما مونديم :33:

سلام.من به شفقی پیام دادم که تاپیک گروهی بزنه ولی فک کنم سرش شلوغه!
ایشالا عصری وقت شد تاپیکشو میزنم یه سر و سامانی بگیریم

mohana

Well-known member
t193_9db3dd158bb4c336b90671f2e85cfcd4.jpg

دایناسوروسیت :)))

x9gl_e7b7049bbe49bb9d62da4cfd59e8fcd4.jpg

دونات میتوز :)

7m3f_84dc1c1db0a2c8cc7ab1efbbcd01942c.jpg

t295_caaead7500b3da25a14cb6f4b534c1c2.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

IL-2

Well-known member
عااااااااااااالی بودن مهنایی...
واقعا بعضی بیماران با اینکه بشون میگی ناشتا بیا ولی انگار شب کله پاچه خوردن صبح اومدن آزمایش بدن...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

kahookahoo

New member
مهنا شما طرح کجا میری؟؟؟من میخام واسه طرح اقدام کنم کجا برم بنظرت؟؟؟؟؟؟؟؟واسم پیام خصوصی بده لدفن

بالا