* پاتوق دخترا *

نظر شما درباره ادغام پاتوق دختر و پسر ....

• مجموع رای دهندگان
    0

mw.ashel

New member
1434031389308099.jpg

هانیه

Well-known member
روزی به دخترم خواهم گفت:
اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای
ﻣﻬﻤﺎﻧﯽ ﻫﺎﯼ ﺍﺣﻤﻘﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﯾﮏ ﻃﺮﻑ ﺟﻤﻊ
می ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻭ ﮐﺎﺭ ﻭ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ می گویند
ﻭ ﺯﻧﺎﻥ ﯾﮏ ﻃﺮﻑ ﺩﯾﮕﺮ ﺟﻤﻊ می ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﻣﺎﻧﯿﮑﻮﺭ ﻭ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺭﮊﯾﻢ ﻏﺬﺍﯾﯽ ﻭ ﺳﺎﮐﺸﻦ ﻭ ﭘﺮﻭﺗﺰ ﻟﺐ ﻭ ﺟُﮏ ﻫﺎ و... صحبت می کنند؛
تو را ﺑﻪ دوچرخه ﺳﻮﺍﺭﯼ، ﺗﺌﺎﺗﺮ، ﮐﻨﺴﺮﺕ ﺭﻓﺘﻦ، ﻓﯿﻠﻢ ﺩﯾﺪﻥ، ﺷﻌﺮ ﻭ ﮐﺘﺎﺏ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ، كافه ﺭﻓﺘﻦ ﻭ ﺷﺐ ﮔﺮﺩﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﻫﻮا، سفرهاي ﺑﯽ ﻫﻮﺍ
ﺑﺎﮐﻮﻟﻪ ﭘﺸﺘﯽ ﻭ ﻋﮑﺎﺳﯽ ﻭ ﻧﻘﺎﺷﯽ ﻭ ﺳﺮﺑﻪ ﺳﺮ ﻫﻢ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﻭ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯾﯽ ﺍﺯﺍﯾﻦ ﺩﺳﺖ زند ﻭ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺑﻪ 'ﺑﺎ تو بودن' ايمان ﺩاشته باشد ﮐﻪ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻭ ﺯﻣﺎﻥ ﻭ ﻫﺮ ﭘﺸﻪ ﯼ ﻧَﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺭ و ﺑﺮت ﺭﺩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮔﯿﺮﻧﺪهد، ﻭﺑﻪ تو ﺍﺣﺴﺎﺱ"ﺭﻓﯿﻖ"ﺑﻮﺩﻥ بدهد ﻭ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ "ﺯﻥ" ﺑﻮﺩﻥ!
طﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ
ﺭﻓﺎﻗﺖ ﻭ ﺭﺍﺑﻄﻪ تان ﺣﺴﻮﺩﯼ ﺷﺎﻥ ﺷود ...
ﺁﻥ ﻭﻗﺖ ﺷﺎﯾﺪ زمان مناسبی رسیده،که تن به ازدواج بدهی!
وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دستهایی خواهی یافت که تو را فقط زن می داند و زن!

- - - Updated - - -

روزی به دخترم خواهم گفت:
اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای
ﻣﻬﻤﺎﻧﯽ ﻫﺎﯼ ﺍﺣﻤﻘﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﯾﮏ ﻃﺮﻑ ﺟﻤﻊ
می ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻭ ﮐﺎﺭ ﻭ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ می گویند
ﻭ ﺯﻧﺎﻥ ﯾﮏ ﻃﺮﻑ ﺩﯾﮕﺮ ﺟﻤﻊ می ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﻣﺎﻧﯿﮑﻮﺭ ﻭ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺭﮊﯾﻢ ﻏﺬﺍﯾﯽ ﻭ ﺳﺎﮐﺸﻦ ﻭ ﭘﺮﻭﺗﺰ ﻟﺐ ﻭ ﺟُﮏ ﻫﺎ و... صحبت می کنند؛
تو را ﺑﻪ دوچرخه ﺳﻮﺍﺭﯼ، ﺗﺌﺎﺗﺮ، ﮐﻨﺴﺮﺕ ﺭﻓﺘﻦ، ﻓﯿﻠﻢ ﺩﯾﺪﻥ، ﺷﻌﺮ ﻭ ﮐﺘﺎﺏ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ، كافه ﺭﻓﺘﻦ ﻭ ﺷﺐ ﮔﺮﺩﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﻫﻮا، سفرهاي ﺑﯽ ﻫﻮﺍ
ﺑﺎﮐﻮﻟﻪ ﭘﺸﺘﯽ ﻭ ﻋﮑﺎﺳﯽ ﻭ ﻧﻘﺎﺷﯽ ﻭ ﺳﺮﺑﻪ ﺳﺮ ﻫﻢ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﻭ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯾﯽ ﺍﺯﺍﯾﻦ ﺩﺳﺖ زند ﻭ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺑﻪ 'ﺑﺎ تو بودن' ايمان ﺩاشته باشد ﮐﻪ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻭ ﺯﻣﺎﻥ ﻭ ﻫﺮ ﭘﺸﻪ ﯼ ﻧَﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺭ و ﺑﺮت ﺭﺩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮔﯿﺮﻧﺪهد، ﻭﺑﻪ تو ﺍﺣﺴﺎﺱ"ﺭﻓﯿﻖ"ﺑﻮﺩﻥ بدهد ﻭ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ "ﺯﻥ" ﺑﻮﺩﻥ!
طﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ
ﺭﻓﺎﻗﺖ ﻭ ﺭﺍﺑﻄﻪ تان ﺣﺴﻮﺩﯼ ﺷﺎﻥ ﺷود ...
ﺁﻥ ﻭﻗﺖ ﺷﺎﯾﺪ زمان مناسبی رسیده،که تن به ازدواج بدهی!
وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دستهایی خواهی یافت که تو را فقط زن می داند و زن!

mw.ashel

New member

هيچ کس به اندازه ي خودمون نميتونه بهمون ضربه روحي و رواني بزنه ؛

يکيش همين باور دوستي هاي مجازيه !!

لطفا احساسهاي زيباي خودتون رو به پاي دوستي هاي دروغين مجازي تلف نکنيد.​

ارزش احساس پاک شما خيلي خيلي والاتر از اين دنياي ناشناخته س

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

bioshimi93

New member

:5:

من متوجه نشدم ...اگه غیرت داریم بایس عکس شخصی مردمو دست به دست کنیم که به علیخانی ثابت بشه شوهر هست ولی مرد زندگی نیست؟؟!!!
یکی منو روشن کنه لدفا :shocked:

عکس شخصی بود توی نت چیکار میکرد. عکس یکی از هواداراشه من عکسو حذف میکنم.

ROJO

New member

:5:

من متوجه نشدم ...اگه غیرت داریم بایس عکس شخصی مردمو دست به دست کنیم که به علیخانی ثابت بشه شوهر هست ولی مرد زندگی نیست؟؟!!!
یکی منو روشن کنه لدفا :shocked:

فک کنم منظور متن بوده عکس رو همینجوری گذاشتن

.
.
.
این علیخانی سابقه دار چرت گوییه، اگه اون زمانی ک گفت 'مگه ایدز داری ک خجالت میکشی ' زده بودن دهنش حالا حواسش بود جلو انتن زنده چطور باید حرف بزنه

bioshimi93

New member
در ضمن منظور متن بود نه عکس
مگه بیکاریم عکس دست ب دست کنیم اصل موضوع ول کردی به چی چسبیدی!!
ولش بابا من پستمو پاک کردم یه وقت توهین نشه به جناب علیخانی

mahii

New member
بچه‌ها بحث چی مکنید
آنچه ک عیان است چ حاجت ب بیان است
هر آدم عاقلی خوب میدونه چی درسته چی نه
حالا اونی ک خودشو ب خواب زده رو بیخیال ۰۰۰دلیل نمیشه هر حرفی و درست تلقی کرد حتی از دهن شخص ک از ش انتظار حرف درست مدیره رو باید همونجا از گوش دیگه بیرون کرد
گاهی حرف ی آدم ساده و بیسواد رو باید با طلا نوشت گاهی حرف ی آدم ب دید دیگران

- - - Updated - - -

بچه‌ها بحث چی مکنید
آنچه ک عیان است چ حاجت ب بیان است
هر آدم عاقلی خوب میدونه چی درسته چی نه
حالا اونی ک خودشو ب خواب زده رو بیخیال ۰۰۰دلیل نمیشه هر حرفی و درست تلقی کرد حتی از دهن شخص ک از ش انتظار حرف درست مدیره رو باید همونجا از گوش دیگه بیرون کرد
گاهی حرف ی آدم ساده و بیسواد رو باید با طلا نوشت گاهی حرف ی آدم ب دید دیگران

ba ba barghi

Well-known member
عکس شخصی بود توی نت چیکار میکرد. عکس یکی از هواداراشه من عکسو حذف میکنم.
در ضمن منظور متن بود نه عکس
مگه بیکاریم عکس دست ب دست کنیم اصل موضوع ول کردی به چی چسبیدی!!
ولش بابا من پستمو پاک کردم یه وقت توهین نشه به جناب علیخانی

سلام بیو خانم ..چرا ناراحت میشد ...ولی اینکه مردم رعایت نمیکنن و عکس شخصی بازیگرا و یا هرکس دیگه ای رو بدون اجازه پخش میکنن بحثش جدان!این که نشد حرف ..چون تو ایترنت هست پس ما اجازه داریم پخش کنیم عایا ؟؟واقعا برا من این سواله ...و هیچ وقت هم برام روشن نمیشه .حالا شما رو نمیگم ..کلا با اونایی هستم که بالفرض عکس بی حجاب بازیگریو تو نت پخش میکنن و انگار که گنج هم پیدا کردن !!خب به ما چه !!

بعدشم کلا علیخانی حرف زیاد میزنه ، اصن مگه اهمیت داره چی میگه که بخوای بهث ثابت کنی حرفش درسته یا نه !:rolleyessmileyanim:

باوشه منم حذف میکنم

آخرین ویرایش:
بالا