پاتوق بچه های بیوشیمی

konjkave

New member
مرسی سعیده لطف داری :riz304:
حالا اولا چرا خوشت نمیومد ؟
دقیق یادم نمیاد ولی فک کنم یه بار گفتین ما پسرا واسه خودمون یه انجمن مخفی تشکیل دادیم یه چیزی تو همین مایه ها بود از حرفت برداشت کردم داری میخوای دخترا رو مسخره کنی حرصم گرفت :p7977cujr38iyymsu8:ولی بعدها فهمیدم اونجوری نیستی

HARPER 92

New member
دقیق یادم نمیاد ولی فک کنم یه بار گفتین ما پسرا واسه خودمون یه انجمن مخفی تشکیل دادیم یه چیزی تو همین مایه ها بود از حرفت برداشت کردم داری میخوای دخترا رو مسخره کنی حرصم گرفت :p7977cujr38iyymsu8:ولی بعدها فهمیدم اونجوری نیستی

کنجکاودخترخانمی!بالاخره دختر یاخانم!

BBT

New member
لیلی جان هیچ ایرادی نداره.من خودم تمام دوران مدرسه و دانشگاه صندلی جلو میشستم.یه جورایی خودشیرینی و رسوندن به بچه ها:a2d3: خخخخخخخ
بهار من میترسم یعنی الان فریب خوردم ؟؟؟رییس نظرم عوض شد روت بکن اونور خوشم نمیاد ازت هههههههه

- - - Updated - - -

لیلی جان هیچ ایرادی نداره.من خودم تمام دوران مدرسه و دانشگاه صندلی جلو میشستم.یه جورایی خودشیرینی و رسوندن به بچه ها:a2d3: خخخخخخخ
بهار من میترسم یعنی الان فریب خوردم ؟؟؟رییس نظرم عوض شد روت بکن اونور خوشم نمیاد ازت هههههههه

الان یه لحظه احساس غریبی کردم
از اون حسا که میگن مامنومو میخوام
خب چه قده شماها متغیرین فلکسیبلین
یه ذره ثبات هم خوبه ها
بهار یه چی گفت حالا

BBT

New member
فکر کنید لحظه ای رو که از همدانیا شیرینی بگیرید!
باید خبرنگار دعوت بشه
:ph34r-smiley:

اره دیگه اون لحظه باید تو تاریخ ثبت بشه
البته شما که چند ماهه داری رو این پروژه کار میکنی
ولی نا امید نشو بالاخره به نتیجه میرسی

BBT

New member

عجب چه حافظه ای دارین ها
فکر نمیکردم یه حرف انقدر تاثیر داشته باشه
حالا چیزی هم نگفتم ها
جدی واسه چی بود انجمن مخفی خب حتما شما دخترا یه چیز گفتین که من اینو گفتم
اسنادش هم موجوده خوبه

- - - Updated - - -

عجب چه حافظه ای دارین ها
فکر نمیکردم یه حرف انقدر تاثیر داشته باشه
حالا چیزی هم نگفتم ها
جدی واسه چی بود انجمن مخفی خب حتما شما دخترا یه چیز گفتین که من اینو گفتم
اسنادش هم موجوده خوبه

konjkave

New member
وا رییس یه ماشالا بگو.من حافظه ام خیلی خوبه (لامصب اعتماد به نفس که نیست اعتماد به سقفه)فقط سر کنکور تو خونه جاش گذاشتم.

BBT

New member
اره سعیده تو نمره ات بیسته

بچه ها ما بریم دیگه کم کم

لقمان برات ارزوی موفقیت میکنم
شبتون به خیر

konjkave

New member
بچه ها واسم دعا کنید فردا باید یه تماس مهم بگیرم اگه اکی بشه ایشالا به زودی میرم سرکار.
شب همگی بخیر.:ph34r-smiley:

بالا