پاتوق بچه های بیوشیمی

scientist

New member
دوستان یه سوال داشتم:dadad4:!! دانشگاهایی که دکتری ندارن جریانشون چیه؟؟یعنی اونایی که ارشدشون رو از این دانشگاها بگیرن دکتری نمیتونن بدن؟یا احتمال قبولیشون پایینه؟؟

roman30

New member
خب رمان سیاست به خرج دادم دیگه
به این میگن سیاست حالا هر جا یه اسمی داره خخخخخخخخخ
خوب با این همه سیاست کاندیدای ریاست جمهوری میشدی یه ملتو نجات میدادی یه فکریم برا اعلام نتایج میکردی والا :25r30wi:

roman30

New member
دوستان یه سوال داشتم:dadad4:!! دانشگاهایی که دکتری ندارن جریانشون چیه؟؟یعنی اونایی که ارشدشون رو از این دانشگاها بگیرن دکتری نمیتونن بدن؟یا احتمال قبولیشون پایینه؟؟
نه عزیزم میتونن دکتری شرکت کنن منتها همه دانشگاههایی که دکتری دارند دانشجوهای ارشد خودشونو ترجیح میدن و بهتر پذیرش میکنن یعنی راه برا دانشجوهای خودشون خیلی هموار تره

roman30

New member
دوستای گلم بسی خوابمان می آید برویم خواب قبولیمان را ببینیم
شب همتون به خیر :rose:

scientist

New member
نه عزیزم میتونن دکتری شرکت کنن منتها همه دانشگاههایی که دکتری دارند دانشجوهای ارشد خودشونو ترجیح میدن و بهتر پذیرش میکنن یعنی راه برا دانشجوهای خودشون خیلی هموار تره

مرسی رمان جان :rose:

konjkave

New member
دوستای گلم بسی خوابمان می آید برویم خواب قبولیمان را ببینیم
شب همتون به خیر :rose:

من که تا بخوابم تو خوابم میرم تو اینترنت میبینم زده مردود علمی یعنی تا نتایج بیاد من دو تا سکته ناقص میکنم اونوخ دهنمم کج میشه.برو عزیزم بخواب فقط بی زحمت بیا تو خواب من درصداتو بگو منتظرماااااااااااااااااااااااااااا

BBT

New member
چرا طرف میمیره واسه چی
جونه مردم رو به کشتن میدی الکی اخه

konjkave

New member
رومن نیستی امشب؟؟؟؟ اون صندوق پیامتو خالی کن پ خ برات نمیاد حیف که پیغامای بچه ها به دردم نمیخوره وگرنه خودم صندوقت خالی میکردم:thanks:

داش محسن

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااام داش محسن خوبید؟از این طرفا؟چیزی گم کردین من که برنداشتم هنوز نتونستم ازت سرقت کنم بس که کم پیدایی:ph34r-smiley:

میسی
سرقت از من!!!نه داس من خودم دوره دید ه م جرات داری بیا:p7977cujr38iyymsu8:
صندوق پیام م پر ببین به دردت میخوره برو بردار:New (6):

davoudi

New member
متاسفانه برا ارشد کار زیادی نیست. فرصت شغلی با ارشد در مراکز تحقیقاتی یا دانشگاه ها ممکنه پیدا بشه. بعضی از بچه های فوق بیوشیمی یا میکروب هم دارند در آزمایشگاه های خصوصی کار میکنند.
ارشد فقط پلی برا دکترا هست.

konjkave

New member
میسی
سرقت از من!!!نه داس من خودم دوره دید ه م جرات داری بیا:p7977cujr38iyymsu8:
صندوق پیام م پر ببین به دردت میخوره برو بردار:New (6):

اگه دوره دیده ای میتونیم با هم شریک شیم همشهریتم بیار اونم تو کار فروش مواد یه جاهایی به دردمون میخوره:ph34r-smiley:
جراتش که دارم ولی بعید میدونم چیزی گیرم بیاد صندوق پیامت گشتم چیز به درد بخوری نبود:smiliess (2):

fatalist

New member
سلام بچه ها خوبیییییییییییییییییییییییییین دلم براتون تنگ شده بود. سعیده سارق خوبی:ad54ad:

BBT

New member
سلام بچه ها خوبیییییییییییییییییییییییییین دلم براتون تنگ شده بود. سعیده سارق خوبی:ad54ad:

سلام سعیده اومدییییییییییی
ما هم دلمون برات تنگیده بود
بهتر بودی بهتر شدی
بی خبر اومدی میگفتی گاوی گوشفندی چیزی برات میکشتیم خو:riz304:

بالا