پاتوق بچه های بیوشیمی

BBT

New member
من زمان کنکورم یه سری سایتای ارتباط مجازی مث فیس و بستم بعد نتمو کامل بستم و واواخر گوشیمم ج نمدادم
همون موقع بعضی دوستام ایراد میگرفتن که روشنفکر باش برنامه داشته باش نه اینکه ببندیش ... ولی هرکس بهترین دوست و مشاور خودشه
ما یطورایی عادت کردیم که بدون دلیل اطرافمونو شلوغ کنیم به بهانه اینکه تنها نمونیم ..
من اعتقادم اینه اقا ناصر ادمی که در قدیم یه زمانی با ما بود زمانش گذشت ...نه اینکه ارتباط و قطع کنیم ولی دیگه نباید باهاش زندگی کنیم ...
یا مثلا یه سری اطرافمونن که میدونیم که دلیلی نیست باهاشون باشیم ولی اصرار داریم که نگهشون داریم ..
واین باعث میشه از چند نفریم که در زمان حال توفیق اشنایی و استفاده ازشونو داریم غافل شیم و یا بکسانی که باید توجه کنیم بی توجه شیم ...
اینا باعث زجر روانی و فرسودگی ذهنیه ... اینکه که چرا محبت و حضور ما جایی که باید باشه نیست و این بازخوردش خلا بدی و برای ادم داره که هی روش اشتباهشو تکرار کنه ....
بخصوص توی نت که محدوده تصورات و تخیلات ما درش بینهایته ...
من از زمانی کهارتباطاتمو واقعیتر .قابل پذیرشتر و قابل لمستر ولو خیلی محدودتر کردم ...روحیه بالا .. حس ارامش خیلی بیشتر و روان سالمتروخوشبینتری دارم...
ببخشین پرحرفی شد ...
حدس زدم شاید سودمند واقع شه ...بعنوان یک تجربه :rose:

- - - Updated - - -

درسته منم باید با یه برنامه ریزی بلند مدت این کارو بکنم :smilies-azardl (113

hidena

New member
سلام دوستان
حالتون خوبه؟امروز آزمون جامع داشتم سوالات بیوشیمی خیلی سخت بود خیلییی
دیگه ناامید شدم
امیدوارم برای دکترا بیشتر از 10 نفر بردارن من که فعلا تو ارشد موندم
:65d6a5d6s:
سلام
دوست عزیز اکه سوال های یوشیمی سخت بوده مسلما واسه همه بچه ها شرایط همینطور بوده و من هفته پیش یه آزمون جامع دادم، اتفاقا منم بعداز امتحان اصلا راضی نبوذم، اما بعداز اینکه نتایج اومد دیدم واسه همه سخت بوده و با 60 درصد بیوشیمی و 40درصد زیست و زبان 30 درصد رتبه ی خوبی در مقایسه با بقیه داشتم. پس امیدتو از دست نده و به تلاشت ادامه بده.

nasim2012

New member
سلام. یه سوال داشتم ازتون بچه های بیوشیمی.
در حلالیت اتانول سرد و گرم اختلاف به چه علته؟ چرا مثلا یه ماده خاص تو اتانول سرد حل نمیشه ولی تو اتانول جوش حل میشه؟

abbasali

New member
حلالیت تو اتانول یا هرماده دیگه با افزایش دما بالا میره این خاصیت فیزیکیه و بتوان جنبشی مولکولها برمیگرده ...فک کنم این سوال شیمیایی باید باشه نه بیوشیمیایی .... من درهمین حد یادمه ..امیدوارم بدردخورده باشه

nasim2012

New member
آخه ما تو واحد بیوشیمی آزمایشگاه این سوالو داریم. و هیچ جا جوابی براش پیدا نکردیم.
مثلا روغن زیتون رو امتحان کردیم تو اتانول سرد حل نمیشه و تو اتانول جوش حل میشه. فکر میکنم علت خاصی داشته باشه. اگه کسی بلد باشه ممنون میشم...

abbasali

New member
نمدونم نقل قول من چرا کار نمکنههههههههههه / خیلی کمه 10 نفر اگه باشه ...نه به اون شوری نه به این بی نمکی:black_eyed:

biomar

New member
من زمان کنکورم یه سری سایتای ارتباط مجازی مث فیس و بستم بعد نتمو کامل بستم و واواخر گوشیمم ج نمدادم
همون موقع بعضی دوستام ایراد میگرفتن که روشنفکر باش برنامه داشته باش نه اینکه ببندیش ... ولی هرکس بهترین دوست و مشاور خودشه
ما یطورایی عادت کردیم که بدون دلیل اطرافمونو شلوغ کنیم به بهانه اینکه تنها نمونیم ..
من اعتقادم اینه اقا ناصر ادمی که در قدیم یه زمانی با ما بود زمانش گذشت ...نه اینکه ارتباط و قطع کنیم ولی دیگه نباید باهاش زندگی کنیم ...
یا مثلا یه سری اطرافمونن که میدونیم که دلیلی نیست باهاشون باشیم ولی اصرار داریم که نگهشون داریم ..
واین باعث میشه از چند نفریم که در زمان حال توفیق اشنایی و استفاده ازشونو داریم غافل شیم و یا بکسانی که باید توجه کنیم بی توجه شیم ...
اینا باعث زجر روانی و فرسودگی ذهنیه ... اینکه که چرا محبت و حضور ما جایی که باید باشه نیست و این بازخوردش خلا بدی و برای ادم داره که هی روش اشتباهشو تکرار کنه ....
بخصوص توی نت که محدوده تصورات و تخیلات ما درش بینهایته ...
من از زمانی کهارتباطاتمو واقعیتر .قابل پذیرشتر و قابل لمستر ولو خیلی محدودتر کردم ...روحیه بالا .. حس ارامش خیلی بیشتر و روان سالمتروخوشبینتری دارم...
:rose:

- - - Updated - - -

یعنی گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــل گفتین ها! تک تک جملات به بهترین شکل گویا و شیوا! دلم نیومد نگم! :applause:
منم هر چند مدت یک بار، برای دو سه ماهی این کارو میکنم ولی طولانی تر تا حالا نتونستم! :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
البته به نظر من وقتی آدم مشغولیت های دیگه ای رو جایگزین نت گردی و فیس و الخ نکنه دل کندن سخت تره! حالا اضافه کنید فیلم و موزیک رو هم.
حذف بدون جایگزین پایدار نمیمونه.
از طرف دیگه باید یاد بگیریم اهمیت و نقش تفریحات واقعی و مشغولیت های واقعی رو در ذهنمون بیشتر کنیم تا خود به خود حواشی مجازی برن توی حواشی!!!:j58r36j3gcr4suxymup

abbasali

New member
ممنونم biomar عزیز ...این لطف شمارو میرسونه ..
من یادم میاد که سابقا تو انجمن میدیدمتون ولی الان هرچه فکر میکنم اسم و مکان قبولیتون یادم نمیاد ...
اگه یاداوری کنین باعث خوشحالیه ...:rose:

- - - Updated - - -

biomar

New member
خواهش میکنم! هنوز هیچ مکانی رام ندادن!!! پارسال بیوتک شرکت کردم فقط بین الملل قبول شدم. امسال بیوشیمی شرکت کردم. ایشالللللا بیام اسم و مکان قبولیمو بگمممم :(40):

neda.h

New member
دوستان بیوشیمی به کمکتون احتیاج دارم. الان توی سایت سوال کنکور 92 دفترچه ب رو گذاشتن اما پاسخ نامه دفترچه الف هستش که بعضی سوالاش خوب معلوم نیست و تا شماره سوال 130 رو داره!! به جای 120. هیچ جای دیگه ای هم نتونستم کلید درست رو پیدا کنم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
با آرزوی موفقیت برای همتون

- - - Updated - - -

دوستان بیوشیمی به کمکتون احتیاج دارم. الان توی سایت سوال کنکور 92 دفترچه ب رو گذاشتن اما پاسخ نامه دفترچه الف هستش که بعضی سوالاش خوب معلوم نیست و تا شماره سوال 130 رو داره!! به جای 120. هیچ جای دیگه ای هم نتونستم کلید درست رو پیدا کنم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
با آرزوی موفقیت برای همتون

abbasali

New member
سلام
نگاه کردم متاسفانه من سوالات و کلیدشو ندارم فعلا .... اگه پیداشون کردم براتون میزارم ..ولی فک کنم بخود مسیولین سایت بگین اصلاحش کنن ... اگرم سوالی بود بپرسین شاید بکمک دوستان تونستیم کمکی کنیم ..

abbasali

New member
سلام
نگاه کردم متاسفانه من سوالات و کلیدشو ندارم فعلا .... اگه پیداشون کردم براتون میزارم ..ولی فک کنم بخود مسیولین سایت بگین اصلاحش کنن ... اگرم سوالی بود بپرسین شاید بکمک دوستان تونستیم کمکی کنیم ..

neda.h

New member
بهترین راه حل دانلود دفترچه الف هستش من دارم اگر میخواین

دفترچه الف با کلید همخوانی داره؟ یا کلید ی جدا براش دارین؟؟ آخه کلید رو سایت تا سوال 130 رو داره!!!!
خیلی خیلی ممنون میشم برام بفرستین با کلیدش. البته کنکور 92 زبانش هم کلید نداره رو سایت، اگه اونم دارید برام بفرستین خیلی ممنون. ایمیلم رو براتون پیام میکنم.

neda.h

New member
سلام

خیلی ممنون از لطفتون.

دوستای گلم میشه در مورد شهرستانهایی که ارشد بیوشیمی بالینی دارن وهر اطلاعاتی دارین بذارین. مثلا دانشگاههایی مثل بابل، مازندران، گلستان، اراک مشترک با همدان، اهواز، یزد، ارومیه ... من اطلاعاتی در مورد این دانشگاهها و گروه بیوشیمی بالینی شون ندارم و نمی دونم ترتیب زدن این دانشگاهها بعد دانشگاه بزرگها که دکترا دارن رو چطور بزارم؟؟ فقط می دونم همه این دانشگاهها دکترای بیوشیمی بالینی ندارن و فقط دانشجوی ارشد میگیرن. خیلی ممنون میشم کمکم کنید

bioshimi93

New member
دفترچه الف با کلید همخوانی داره؟ یا کلید ی جدا براش دارین؟؟ آخه کلید رو سایت تا سوال 130 رو داره!!!!
خیلی خیلی ممنون میشم برام بفرستین با کلیدش. البته کنکور 92 زبانش هم کلید نداره رو سایت، اگه اونم دارید برام بفرستین خیلی ممنون. ایمیلم رو براتون پیام میکنم.

دفترچه الف فرستادم برات
زبان نداشت بچه ها عکسشو گذاشته بودن اونم فرستادم
موفق باشی
واسه منم دعا کن

neda.h

New member
بچه های بیوشیمی چرا کسی جواب سوال من رو نمیده؟؟ اینجا که هرکدوم از دانشگاهی هستیم بهتر میتونیم به انتخاب دانشگاه همدیگه کمک کنیم. پس کجایید بچه ها؟؟ روزای آخره دیگه خیلی وقت نداریم

bioshimi93

New member
خیلی ممنون از لطفتون.

دوستای گلم میشه در مورد شهرستانهایی که ارشد بیوشیمی بالینی دارن وهر اطلاعاتی دارین بذارین. مثلا دانشگاههایی مثل بابل، مازندران، گلستان، اراک مشترک با همدان، اهواز، یزد، ارومیه ... من اطلاعاتی در مورد این دانشگاهها و گروه بیوشیمی بالینی شون ندارم و نمی دونم ترتیب زدن این دانشگاهها بعد دانشگاه بزرگها که دکترا دارن رو چطور بزارم؟؟ فقط می دونم همه این دانشگاهها دکترای بیوشیمی بالینی ندارن و فقط دانشجوی ارشد میگیرن. خیلی ممنون میشم کمکم کنید
این سوالتونو اینجا کسی جواب نمیده یه تاپیک جدا براش درست کنید تا همه بیان جواب بدهند.

بالا