*پاتوق اختصاصى دختران*(آقايان محترم و باشخصيت لطفا وارد نشيد)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
عاقااا چی شده? بگین مام بدونیم خو!:ph34r-smiley::65d6a5d6s:

simin69

New member
البته من حدود 2 ساعت پیش در وبلاگ آقای نجفی این کامنت رو گذاشتم که حتما راجع بهش بحث کنند

shiren

New member
تا الان که همچین طرحی نبوده یه خانوم باید چند برابر یه آقا تلاش میکرده تا خودشو ثابت کنه وای به حال اینکه این طرح تصویب بشه به نظر من باید به جای اینکار شغل ایجاد کرد پس فردا که آمار بیکاری بره بالاتر حتما میخوان طرح اخراج خانومای متاهل و فرزندار و جایگزین کردن آقایونو ببرن مجلس

sara77

New member
واقعا این دولت دیگه شورشو در اوردن همش ادعاشون میشه که زنا حقوق دارنو فعلا هر قانونی دلشون میخاد تصویب میکنن

simin69

New member
واقعا این دولت دیگه شورشو در اوردن همش ادعاشون میشه که زنا حقوق دارنو فعلا هر قانونی دلشون میخاد تصویب میکنن
بهتره شما هم کامنت بزنی و اعتراضت رو به گوش 20:30 برسونی عزیزم البته اگر واقعا قبول داری که می خوان خونه نشینمون کنن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Artmis.a

mf2009

New member
گفته بودید آقایون با محترم و با شخصیت وارد نشن چون هر چی دیدم من این دو ویژگی رو ندارم گفتم بیام ببینم اینجا چه خبر [/SIZE:shocked:

- - - Updated - - -

گفته بودید آقایون با محترم و با شخصیت وارد نشن چون هر چی دیدم من این دو ویژگی رو ندارم گفتم بیام ببینم اینجا چه خبر :shocked:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

mahsa.

New member
بچه ها اولا قوانین اینا کی عملی شده این سری دومش باشه
درثانی شما راضی میشی یه دختر بره سرکار ماشین و خونه و هرچی بخره بعد داداشش بیکار باشه ...که چی بشه
کجا خوندین زن درس میخونه که کار کنه من خودم یکی از کسایی هستم که از بیکار زجر میکشه ولی لااقل کسی نیست بهم بگه چرا زن نمیگیری چرا 28سالته هنوز از بابا پول تو جیبی میگیری و هزاران چرای دیگه ما دذخترا ازش خبر نداریم یا داریم و درکش نمیکنیم ...
سوما خب این یه اطلاع رسانی بود درست ولی به نظرتون واقعا اینجا میشه هماهنگ تصمیمی گرفت بدون اینکه به کسی توهین بشه ارتمیس گلم شمایی که هنوز هیچی نشده شروع کردی ورود خانمای خائن ممنوع منظورت چیه یعنی هرکس تایید میکنه بیاد پست بده به نظرت این شدنیه اینکه نمیشه بحث ...
درضمن یه زمانی اقایون یه تاپیک زده بودن باعنوان پاتوق پسرا بدون هیچ دلیل موجهی بسته شد ادمین گفت اسپم زیاد داشت یا دخترا اعتراض داده بودن به نظرمن اگه حق داشتن چنین تاپیکی از پسرا گرفته شده نباید دخترا هم چنین اجازه ای داشته باشن.

تو تاپیک قبلی گفته بودی بعضی دخترا برای جلب نظرپسرا پست مخالف میدن اگه چنین نظری داری من تکذیب میکنم ولی خب نظر هرکسی برای من محترمه فکر نمیکنم دیگه کسی تو سایت باشه که من یا کسای دیگه رو که پست میدن نشناسه .
درهرحال امیدوارم موفق باشین.

mahnam

New member
هیچ کس از آقایون حق بحث جدل و ورود به اینجا رو نداره خانمای خائن هم لطفا وارد نشن. ممنون.:smiliess (10):

آرتمیس عزیز ! این چه طرز صحبت کردنه؟؟!!!
از شما بعییده!
یه کم به عنوان تاپیکتون دقت کنین !!! ( آقایون محترم و با شخصیت لطفا وارد نشید ؟؟!!! یعنی چی ؟؟!!! )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mj1919

Artmis.a

New member
دخترا به حاشیه ها توجه نکنید و ادامه بدین!

اونایی که پدر مادر پیر دارین اونایی که سرپرست ندارن اونایی که قصد ازدواج ندارن از حقتون دفاع کنید شما یه انسانید یه زن!
بازیچه ی کسی نیستین!
ماشین جوجه کشی نیستین!

شما حق انتخاب دارید حق نظر دارید!

به خودتون احترام بذارید و ادامه بدین!
نذارید مردایی که دستشون به شماها نمیرسه حقوقتونو ازتون بگیرن!:auizz3ffy9vla57584x

- - - Updated - - -

آرتمیس عزیز ! این چه طرز صحبت کردنه؟؟!!!
از شما بعییده!
یه کم به عنوان تاپیکتون دقت کنین !!! ( آقایون محترم و با شخصیت لطفا وارد نشید ؟؟!!! یعنی چی ؟؟!!! )

یعنی اینجا یک محفل دخترانه ست دوست عزیز.

simin69

New member
درثانی شما راضی میشی یه دختر بره سرکار ماشین و خونه و هرچی بخره بعد داداشش بیکار باشه ...که چی بشه
کجا خوندین زن درس میخونه که کار کنه من خودم یکی از کسایی هستم که از بیکار زجر میکشه ولی لااقل کسی نیست بهم بگه چرا زن نمیگیری چرا 28سالته هنوز از بابا پول تو جیبی میگیری و هزاران چرای دیگه ما دذخترا ازش خبر نداریم یا داریم و درکش نمیکنیم ...
سوما خب این یه اطلاع رسانی بود درست ولی به نظرتون واقعا اینجا میشه هماهنگ تصمیمی گرفت بدون اینکه به کسی توهین بشه ارتمیس گلم شمایی که هنوز هیچی نشده شروع کردی ورود خانمای خائن ممنوع منظورت چیه یعنی هرکس تایید میکنه بیاد پست بده به نظرت این شدنیه اینکه نمیشه بحث ...
درضمن یه زمانی اقایون یه تاپیک زده بودن باعنوان پاتوق پسرا بدون هیچ دلیل موجهی بسته شد ادمین گفت اسپم زیاد داشت یا دخترا اعتراض داده بودن به نظرمن اگه حق داشتن چنین تاپیکی از پسرا گرفته شده نباید دخترا هم چنین اجازه ای داشته باشن.

تو تاپیک قبلی گفته بودی بعضی دخترا برای جلب نظرپسرا پست مخالف میدن اگه چنین نظری داری من تکذیب میکنم ولی خب نظر هرکسی برای من محترمه فکر نمیکنم دیگه کسی تو سایت باشه که من یا کسای دیگه رو که پست میدن نشناسه .
مهسا خانوم من یه سوال داشتم از شما اگر یه دختر نخواد یا شرایط ازدواج رو نداشته باشه که مطمدنا زیاد هستن باید واسه یه لقمه نون چی کار کنه؟؟؟؟و بحث اینکه شما میگید درس نخوندید واسه اینکه برید سر کار ولی من میگم علمم باید به مرحله عمل برسه وگرنه عمرم بر فناست می تونستم به جای این همه هزینه واسه مدرسه و دانشگاه 4 تا کتاب بگیرم بشینم توی خونه بخونمشون اینکه برادرمون کار داشته باشه خیلی خوب و مهمه ولی مهم تر از ان اینه که واقعا لایق اون کار باشه نه با ضایع کردن حق کسی اون کار رو به دست آورده باشه

Artmis.a

New member
حق اشتغال کمترین حق یک انسانه ازش نگذرید!!!!!!!!!

مگه کسی برای شما گذشت میکنه که شما میخواین به خاطر دیگران از این حق بگذرید؟

Artmis.a

New member

قضاوت با دوستان.....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا