يه خبر خنده دار و خيلي خوب واس پرستارا

gentelman70

New member
خانوما و آقايون شنيديد كه ميگن آنژيوكت رو بايد پزشك بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.شنيديد كه ميگن سوند گذاري رو پزشك انجام بايد بده؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست دارم اون موقعي رو كه پزشك در حال سوند گذاري و بيماري بهش دري وري بگه:smilies-azardl (12)

monika.6

New member
شوخیه ؟:shocked::shocked:
واسه چی اخه ؟میشه بیشتر توضیح بدی؟

gentelman70

New member
استادمون گفت امروز
گفت كه سوند گذاري كه شروع شده
بعدش آنژيوكت ولي اجرايي نشده
قانون جديده
علم پرستاري رو به آموزش بيمار شده(استاد حسيني)

monika.6

New member
یعنی الان تو بیمارستان ها پزشک سوند گذاری و انجام میده ؟ نه دیدم نه یک مورد شنیدم!

:a2d3:

ali_ah

New member
این مال قانون خدمات پرستاری و .. هست که عمرا پزشکا و مخصوصا متخصص ها اجازه بدن اجرا شه

اگه این قانون اجرا شه هر کسی پول کاری رو که میکنه میگیره نه اینکه ما کار کنیم متخصص پولشو بگیره

matin

New member
سلام خدمت دوستان

درسته تبعیض خیلی هست ولی به نظر من سند گذاری یا زدن آنژیوکت کار خنده داری نیست درسته بعضی ها خیلی خودشون رو بزرگ فرض کردن و این کارو کم میدون ولی همین زدن آنزیوکت برا خیلی ها یه هنره ب خصوص اطفال ک همه میدونیم

تبعیض هست ولی دلیل نمیشه اینجورکی بحرفیم قطعا اگه خیلی چیزا درست شه خیلی از تابوها شکسته میشه

farshad25

New member
سلام خدمت دوستان

درسته تبعیض خیلی هست ولی به نظر من سند گذاری یا زدن آنژیوکت کار خنده داری نیست درسته بعضی ها خیلی خودشون رو بزرگ فرض کردن و این کارو کم میدون ولی همین زدن آنزیوکت برا خیلی ها یه هنره ب خصوص اطفال ک همه میدونیم

تبعیض هست ولی دلیل نمیشه اینجورکی بحرفیم قطعا اگه خیلی چیزا درست شه خیلی از تابوها شکسته میشه

دمت گرم موافقم.......بابا خواهشن یا پرستاری نکنید یا انقد قور نزنید و دلسوزباشید

hoorsa

New member
این مال قانون خدمات پرستاری و .. هست که عمرا پزشکا و مخصوصا متخصص ها اجازه بدن اجرا شه

اگه این قانون اجرا شه هر کسی پول کاری رو که میکنه میگیره نه اینکه ما کار کنیم متخصص پولشو بگیره

وای که چقدر می فهمم چی می گی
تو کار ما انتوباسیون ، اکستیوب،کلا خیلی چیزا با متخصصه اما...
من یه روز به این نتیجه رسیدم که من اگه فقط داروهارو بکشم ، اتاقو آماده کنم کارمو انجام دادم (هرچند که همه ی کارارو باید بلد باشیم) اما الان ما همه ی کارارو می کنیم و متخصص میاد میگه خوبه ؟ ماهم می گیم بله...
راستش یه بار که خیلی عصبانی شده بودم و با یه رزیدنتی دعوام شده بود یه متن کوبنده ای نوشتم که تو روزنامه چاپش کنم اما یکی از دوستام جلومو گرفت وگرنه الان دقیقا نمی دونم کجا بودم....
همیشه می گن بالاخره باید از یه جایی شروع کرد...کاش می فهمیدیم این "یه جایی" دقیقا کجاست ؟

ali_ah

New member

وای که چقدر می فهمم چی می گی
تو کار ما انتوباسیون ، اکستیوب،کلا خیلی چیزا با متخصصه اما...
من یه روز به این نتیجه رسیدم که من اگه فقط داروهارو بکشم ، اتاقو آماده کنم کارمو انجام دادم (هرچند که همه ی کارارو باید بلد باشیم) اما الان ما همه ی کارارو می کنیم و متخصص میاد میگه خوبه ؟ ماهم می گیم بله...
راستش یه بار که خیلی عصبانی شده بودم و با یه رزیدنتی دعوام شده بود یه متن کوبنده ای نوشتم که تو روزنامه چاپش کنم اما یکی از دوستام جلومو گرفت وگرنه الان دقیقا نمی دونم کجا بودم....
همیشه می گن بالاخره باید از یه جایی شروع کرد...کاش می فهمیدیم این "یه جایی" دقیقا کجاست ؟

تا وقتی که قانون ها تو این زمینه اجرا نشه وضع همینه

البته بی کفایتی همین ماها که کاردان و کارشناسها باشیم باعث شده که البته ریشه تاریخی !! داره

nazgol-khanom

New member
تو بیمارستان ما در بعضی بخش ها، اینترن ها سوند گذاری رو انجام میدن. حالا سوندو شاید بتونند ولی عمرا از بس آنژیوکت بربیاند.

roj

New member
.
.
.
.
.
.
.
.
دوست دارم اون موقعي رو كه پزشك در حال سوند گذاري و بيماري بهش دري وري بگه:smilies-azardl (12)

این سوند گذاری یعنی چی؟؟ بچه های پرستاری تک خوری نکنین
بگید مام شاید خندیدیم..

hajifuture

New member
حاجي اومده واسه پا درميوني از بس كلمات عجيب غريب ديدم بر خودم واجب دونستم دخالتي نكنم.ادامه ماجرا رو بگين لطفا...

ali_ah

New member
این سوند گذاری یعنی چی؟؟ بچه های پرستاری تک خوری نکنین
بگید مام شاید خندیدیم..

ههههههههههههههه

سوند گذاری یعنی وارد کردن یک سوند ( فرض کن یه شیلنگ باریک ) به مسیر خروج ادرار تا مثانه برای خروج ادرار

zErOOn3

Well-known member
.
.
.
.
.
.
.
.

SLM DaDa6 GNTL

Ru?

? CH 8 HaLa

:21:

Ha DaDa6 2 in SaF BoOoD

tnks a L0t

ولــی ...

:14:

آخرین ویرایش:
بالا