ورودی های انگل شناسی پزشکی 93 بیاین اینجااااااااااااااا

hiva321654

New member
سلام
دوستانی که میخوان تو کنگره انگل شرکت کنن توجه کنن فرصت خوبیه برا تبادل اطلاعات بین بچه ها در مورد کارهای انجام شده امکانات دانشگاهها تجربه اساتید درمورد موضوعات خاص امکان تبادل کتب وجروات وغیره
نظر من اینه یک لینک ارتباطی درست کنیم که بتونیم با هم قبل از کنگره در ارتباط باشیم و نیاز هامونو به هم بگیم که وقتی میریم اونجا دست پر برگردیم
پیشنهاداتونو بگید که همه بتونیم استفاده کنیم

Hamidvet

New member
سلام
دوستانی که میخوان تو کنگره انگل شرکت کنن توجه کنن فرصت خوبیه برا تبادل اطلاعات بین بچه ها در مورد کارهای انجام شده امکانات دانشگاهها تجربه اساتید درمورد موضوعات خاص امکان تبادل کتب وجروات وغیره
نظر من اینه یک لینک ارتباطی درست کنیم که بتونیم با هم قبل از کنگره در ارتباط باشیم و نیاز هامونو به هم بگیم که وقتی میریم اونجا دست پر برگردیم
پیشنهاداتونو بگید که همه بتونیم استفاده کنیم

بسیار فکر خوبیه هیوا جان ... کنگره کی هست دقیقاً؟

hiva321654

New member
اره دوستان منم موافقم ..من که هستم کنگره
سلام پریا جان خیلی خوبه من نظرم اینه دوستانی که میخوان phdشرکت کن باهم منابع شونو یا جزواتشونو ردوبدل کنن ودوستانی که میخان کار تحقیقاتی کنن همینجا بگن چی میخوان اگه امکانش بود دوستان دیگه بهشون کمک کنن یا فایلی ای یا کتابی مقاله داشتن با خودشون ببرن
من خودم به شخصه دارم براphd منابع موردنظرمو جمع میکنم اگه دوستان یا فایلی داشته باشن که فک میکنن مفیده ممنون میشم در اختیارم قرار بدن
منم خودم مطالبی جمع کردم هرکس خواست درخدمتم

pariya

New member
من که فعلا درگیر انتخاب موضوع پایان نامم..یعنی فقط به امید راهنمایی اساتید میرم کنگره که برا موضوع 1 راه حل داشته باشم..
برا دوستانی که میخوان از اساتید مشورت بگیرن برای دکترا بنظرم این کنگره چون دکتر اسپوتین هم هستن ایشون میتونند کاملا راهنمایی تون کنند برای منابع و اینکه چجوری مطالعه کنید ..بهتون پیشنهاد میکنم حتما با دکتر اسپوتین صحبت کنید و از راهنمایی هاشون استفاده کنید

پیچک

New member
من و پریا الان تو کنگره ایم.... پروفسور کوما دارن سخنرانی میکنن... :motat:

پیچک

New member
ینی تو این کنگره... به جز من و پریا هیچ کدوم از بچه های انجمن نیستن؟ :New (6):

.
تو این عکس دکتر اسپوتین هم افتاده :tonguesmiley:

Hamidvet

New member
ینی تو این کنگره... به جز من و پریا هیچ کدوم از بچه های انجمن نیستن؟ :New (6):

.
تو این عکس دکتر اسپوتین هم افتاده :tonguesmiley:

چرا هیوا هم هست دیگه به گمونم .... حیف شد دوست داشتم بیام بچه ها و اساتید رو از نزدیک ببینم!!

rojiin

New member
بچه ها داشتن مقاله و پایان نامه خوب ارشد چقدر توی امتحان دکترا تاثیر داره؟

hiva321654

New member
سلام دوستان من هم تو کنگره بودم خیلی پر بار بود
کاش دوستان کم لطفی نمی کردنو تشریف میاوردن
من که خیلی استفاده کردم
شخصا بااستاد اسپوتین صحبت کردم وادرس اینجارو بهشون دادم واز شون خواهش کردم گاهگاهی به این سایت سربزنن وسوالات مارو پاسخ بدن ایشونم موافقت کردن

rojiin

New member
خیلیییییییییییییییی ممنون.چقده خووووووووووووووووووب

hiva321654

New member
سلام
منابع دکترا بادست خط خود دکتر اسپوتین که تو کنگره نوشتن
05232015.jpg
باتشکر از استاد اسپوتین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pariya
بالا