ورودي هاي جديد سايت بيان اينجا

n.b.m

New member
سلامممممممممممم. خوبین؟ من بازم برگشتم، میدونم منتظرم نبودینا!!! بعد از اون خداحافظی دردناک هیشکی پیدا نشد بگه نرو :sadsmiley:، بازم معرفت سارای خودمون:riz304:؛ ولی چی کار کنم این یکی دو روز مثه یه سال گذشت، دلم براتون یه ذره شد، نتونستم رو قولم بمونم و ترک کنم، بازم برگشتم:smiliess (3): ولی خوب قول میدم دیگه تند تند نیام (این بار دیگه قول راست راستکی میدما آخه از فردا کلاسام شروع میشه)...

sara77

New member
سلامممممممممممم. خوبین؟ من بازم برگشتم، میدونم منتظرم نبودینا!!! بعد از اون خداحافظی دردناک هیشکی پیدا نشد بگه نرو :sadsmiley:، بازم معرفت سارای خودمون:riz304:؛ ولی چی کار کنم این یکی دو روز مثه یه سال گذشت، دلم براتون یه ذره شد، نتونستم رو قولم بمونم و ترک کنم، بازم برگشتم:smiliess (3): ولی خوب قول میدم دیگه تند تند نیام (این بار دیگه قول راست راستکی میدما آخه از فردا کلاسام شروع میشه)...[سلام مهرناز جونم خوفیدلمون بلات تنگیدهههههههههه بود منم دیگه کم میام اخه فردا باید برم خابگاههههه وایییییییییییییییی

parnian24

New member
سلامممممممممممم. خوبین؟ من بازم برگشتم، میدونم منتظرم نبودینا!!! بعد از اون خداحافظی دردناک هیشکی پیدا نشد بگه نرو :sadsmiley:، بازم معرفت سارای خودمون:riz304:؛ ولی چی کار کنم این یکی دو روز مثه یه سال گذشت، دلم براتون یه ذره شد، نتونستم رو قولم بمونم و ترک کنم، بازم برگشتم:smiliess (3): ولی خوب قول میدم دیگه تند تند نیام (این بار دیگه قول راست راستکی میدما آخه از فردا کلاسام شروع میشه)...
ای واییییییی!کدوم خدافظی دردناک !حتمن من اون موقع نبودم اگه بودم نمیذاشتم حتی برا دو روز ترک کنی و بری...اهه خوب شد که پشیمون شدیو برگشتی میخواستی ما رو تو اعتیادمون ول کنیو بریییییی؟؟؟؟رفیق نیمه راه؟؟؟؟؟:ad54ad:

شفيع

New member
بچها هممون بياييد دست در دست هم نهيم به مهر و سايت رو كنيم اباد

بهارک

New member
سلام نمیدونم چرا حس میکنم وارد چت روم شدم.دنبال حرف حساب میگردم............

sara77

New member
حرررررررررررررف حساب؟؟چرااااااااااااااااااااااااااا

گلباران

New member
سلام منم تازه اومدم......نمیدونم چرا حس میکنم اینجا خیلی سوت وکوره...اسمم مینا ست.:21:

sara77

New member
سلام عسیسم اینجا تازه اینجور شده اخه بچها همه میرن دانشکده کم میاننننننننننننننننن:sarma:

sara77

New member
حالا بچهای جدید میان اینجا قدیمیا میرن تو تاپیکای دیگه واسه همینم خلوت......:riz513:

بالا