همکاری دوستان ارشد و دکترا

Artmis.a

New member
سایت PubMed مجموعه ای از مقالات بانک اطلاعاتی مدلاین است که توسط مرکز ملی اطلاعات بیولوژی در کتابخانه ملی پزشکی آمریکا( NLM ) تاسیس گردیده است . اين سايت با آدرسHome - PubMed - NCBI قابل دستیابی است.
در ادامه مختصری از امکانات اين سايت و نحوه عملکرد آن را بيان می کنيم :

آموزش خلاصه ای از کار با pubmed :

راهنمای استفاده از سايت PubMed

linum

New member
از همه دعوت کردی (دوستان بیوشیمی، میکروبیولوژی، ژنتیک، تغذیه، صنایع غذایی، سلولی مولکولی، آمار زیستی، سم شناسی، گیاهپزشکی، تکوین، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، ایمونولوژی، ویروس شناسی، باکتری شناسی، انگل شناسی،فیزیک پزشکی،حشره شناسی، علوم آزمایشگاهی،قارچ شناسی، پزشکی مولکولی، مهندسی بافت، هماتولوژی، فیزیولوژی، نورولوژی، پزشکان و دندانپزشکان محترم صمیمانه در انتظار حضور گرم شما هستیم )) پس من چی حدیث!!!؟:sadsmiley:

Artmis.a

New member
از همه دعوت کردی (دوستان بیوشیمی، میکروبیولوژی، ژنتیک، تغذیه، صنایع غذایی، سلولی مولکولی، آمار زیستی، سم شناسی، گیاهپزشکی، تکوین، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، ایمونولوژی، ویروس شناسی، باکتری شناسی، انگل شناسی،فیزیک پزشکی،حشره شناسی، علوم آزمایشگاهی،قارچ شناسی، پزشکی مولکولی، مهندسی بافت، هماتولوژی، فیزیولوژی، نورولوژی، پزشکان و دندانپزشکان محترم صمیمانه در انتظار حضور گرم شما هستیم )) پس من چی حدیث!!!؟:

شرمنده ببخشید:14::dadad4::riz513:

و دوستان داروساز پرستار و ماما:sarma:

skafild

New member
مرسي،خيلي زحمت كشيدي
دوستان بیوشیمی، میکروبیولوژی، ژنتیک، تغذیه، صنایع غذایی، سلولی مولکولی، آمار زیستی، سم شناسی، گیاهپزشکی، تکوین، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، ایمونولوژی، ویروس شناسی، باکتری شناسی، انگل شناسی،فیزیک پزشکی،حشره شناسی، علوم آزمایشگاهی،قارچ شناسی، پزشکی مولکولی، مهندسی بافت، هماتولوژی، فیزیولوژی، نورولوژی، پزشکان و دندانپزشکان محترم صمیمانه در انتظار حضور گرم شما هستیم.:a2d3::thanks::thanks::a2d3:

jupiter_sps

New member
سلام حدیث جون منم هستم---> اما نه ارشد هستم نه دکترا---تازه امتحان ارشد دادم--- می تونم به عنوان یه commensal از این بخش فقط استفاده کنم:rolleyessmileyanim:

Artmis.a

New member
سلام دوستان ممنونم از همکاریتون:4d564ad6:
ممنونم کارشناس جون:riz304:
انشاالله بعد از پایان نامم این بخشو حسابی راه میندازم:a2d3:

reza.n

New member
من هم هستم.سعی میکنم باشم یعنی.من هم هنوز نه ارشدم نه دکترا.ولی همون طور که یکی از دوستان گفته میشه با اساتید صحبت کنی و اگه ببین توانشو داری یا کلا حال کنن باهات میتونی یه کارایی انجام بدی.من خودم رفتم دانشگاه علوم پزشکی با یه استاد صحبت کردم با هزار بدبختی اخر قبول کرد.یعنی منم کنه شدما:p7977cujr38iyymsu8:الانم دارم کار میکنم ایشالا بشه یه مقاله ای در بیاریم از توش.:heart:

reza.n

New member
راستی ممنون میشم بچه ها اگه فهمیدن جایی کارگاه برگزار میشه اینجا اطلاع رسانی کنن.یا کنفرانس های بین المللی که تو ایران برگزار میشه رو اطلاع بدن.به خصوص شما حدیث جان.مرسی

faridez

New member
سلام -دوستانی که می خواهند تو کارگاه ها شرکت کنند, گنگره بین المللی بیوشیمی فروردین ماه یزد برگزار میشه و کارگاه هم داره.تا 30/11 ثبت نام کنید.اطلاعات بیشتر:biochem13.com

نوتر

New member
سلام دوستان. و سلام حدیث خانم. رو منم حساب کنین. منم هستم

Setayesh92

New member
سلام به همگی
حدیث جان منم هستم
هر کمکی خواستید روی من حساب کنید ، در تمام مراحل در خدمتم، از شروع و انتخاب موضوع تا اخر، در مرحله نوشتار و ارائه به ژورنال معتبر هم هستم و اگه نتونستم کمک کنم کسی رو بهتون معرفی میکنم که کارش حرف نداره و بی چشم داشت کمک میکنه

خلاصه من اماده ام
شاد باشید دوستان

Setayesh92

New member
سلام به همگی
حدیث جان منم هستم
هر کمکی خواستید روی من حساب کنید ، در تمام مراحل در خدمتم، از شروع و انتخاب موضوع تا اخر، در مرحله نوشتار و ارائه به ژورنال معتبر هم هستم و اگه نتونستم کمک کنم کسی رو بهتون معرفی میکنم که کارش حرف نداره و بی چشم داشت کمک میکنه

خلاصه من اماده ام
شاد باشید دوستان

بالا