همه چیز در مورد مصاحبه ی دکترا

silk

New member
دوستانی که تولیدمثل شرکت کردن طبق منبع موثق 17 ام تاریخ مصاحبه تون هست.

mehsad

New member
بچه ها شما از کجا تاریخ مصاحبه رشته تونو میدونید؟
دکتر بهار بسیار سپاسگزارم از راهنماییهاتون
دکتر حمید خیلی ممنون. من تا نتیجه مرحله اولو و مرحله مصاحبه معلوم نشه انگار فلجم... هیچ کاری نمیتونم بکنم باور کن:(50):
:65d6a5d6s:
میگم توصیه نامه باید حتما امضاش اصلی باشه اخه استاد من با ایمیل فرستاد. خب همه ش پرینته! من چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

sanaz d

New member
بابا حالا خداکنه کتبیرو قبول بشیم مصاحبرو خدا بزرگه

دکتر حمید خیلی ممنون. من تا نتیجه مرحله اولو و مرحله مصاحبه معلوم نشه انگار فلجم... هیچ کاری نمیتونم بکنم باور کن:(50):
میگم توصیه نامه باید حتما امضاش اصلی باشه اخه استاد من با ایمیل فرستاد. خب همه ش پرینته! من چیکار کنم؟
سلام
در مورد توصیه نامه مهم نیست همین رو ببرید
ببینید توصیه نامه در چارت نمره دهی شما امتیازی ندارد فقط ی چیز مرسوم که اگر خدای نکرده در مقطع قبلی مشکلی داشتی مشخص بشه و به همین دلیل مثلا به شما توصیه نامه نداده در کل رزومه های علمی پژوهشی مستند ملاک و امتیاز دارد تبصره :اگر توصیه نامه از یک چهره علمی برجسته خارج از کشور دارید حتماً ببرید چون اساتید اینجا خیلی دوست دارند از این طریق لینک شوند به آنها جهت چاپ مقالات با کیفیت در آینده از طریق شما که با اون اساتید خارجی در ارتباطید
پیروز باشید

mehsad

New member
خیلی ممنون بیوتک عزیز
پس من پرینت میبرم. حالا تا نتیجه مرحله اول بیاد واقعا نمیدونم چیکار کنم.

dr.bahar1986

New member
دوستان عزیز، ایا لازمه اگر طرح پژوهشی داریم مثل پایان نامه صحافی و تحویل بدیم؟ یا همون گواهیش کافیه؟
زبان انگلیسی بجز متن بیوگرافی هم میپرسند؟
سوالات درسی چطور؟

طرح پژوهشی اگه صحافیش بود که ببر اگه نبود گواهیش کافیه و اینو بگم بسیار بسیار شمارو جلو خواهد انداخت در مورد زبان انگلیسی ام متن تخصصی بیشتر میپرسن به ندرت پیش اومده که گفتن بیوگرافیت رو انگلیسی بگو البته از من که نپرسیدن از یکی از دوستام که تربیت بدنی بود پرسیده بودن. سوالات درسی ام فارسی جواب بدی کافیه.

dr.bahar1986

New member
سلام با توجه به تجربیاتتون آیا ممکنه شخصی با نمره کتبی جم قبولی ها باشه ولی تو مصاحبه رد بشه؟

ببین توی دکترا همه چیز ممکنه ولی معمولا نمره کتبی خوب باشه اگه واسه مصاحبه خودتو خوب نشون بدی قبولت میکنن یعنی شل و ول و دست پاچه جواب ندی

dr.bahar1986

New member
پرینتم باشه مشکلی نداره چون معمولا باید از برگه اصلی کپی بگیری هیشکی از شما اصل برگه ها رو نمیخواد

mehsad

New member
دکتر بهار عزیز خیلی ممنون که با صبوری به سوالاتمون جواب میدی و میدونی که استرس داریم و درکمون میکنی . شما الان دانشجوی دکترای وز بهداشتی یا علوم؟

dr.bahar1986

New member
دکتر بهار عزیز خیلی ممنون که با صبوری به سوالاتمون جواب میدی و میدونی که استرس داریم و درکمون میکنی . شما الان دانشجوی دکترای وز بهداشتی یا علوم؟

خواهش میکنم خوشحال میشم کمکی کرده باشم. دکترای وزارت علومم. موفق باشید

سلام
یه خبر برای دوستان ایمنی شناسی: آزمون مصاحبه دکتری ایمنی، دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه هفته بعد هست( دکتر محمودی از دانشگاه مشهد که عضو بورد هستند گفتند)

negah

New member
اگه دکترای بهداشتو کسی دعوت به مصاحبه بشه و با توجه به اینکه نتایج نهایی بهمنه، میتونه واسه دکترای علوم که ثبت نامش 16 تا 23 آذره، اقدام کنه؟ مشکلی نداره؟

dr.bahar1986

New member
اگه دکترای بهداشتو کسی دعوت به مصاحبه بشه و با توجه به اینکه نتایج نهایی بهمنه، میتونه واسه دکترای علوم که ثبت نامش 16 تا 23 آذره، اقدام کنه؟ مشکلی نداره؟

اینو راستش دقیق نمیدونم اما من باشم شرکت میکنم چون معلوم نیستش نتیجه مصاحبه بهداشت چی میشه درضمن شما ثبت نام کن اگه بهداشت رو قبول شدی وقتی فروردین رتبه های علوم اومد انتخاب شهر واسه مصاحبه نکن کاری نداره

negah

New member
اینو راستش دقیق نمیدونم اما من باشم شرکت میکنم چون معلوم نیستش نتیجه مصاحبه بهداشت چی میشه درضمن شما ثبت نام کن اگه بهداشت رو قبول شدی وقتی فروردین رتبه های علوم اومد انتخاب شهر واسه مصاحبه نکن کاری نداره

ممنون از پاسختون.:riz304:

- - - Updated - - -

ممنون از پاسختون.:riz304:

shino

New member

هیچ مشکلی نداره میتونید شرکت کنید- دوستان من همه شرکت کردن- بهداشت نشد رفتن علوم

TUMS

Well-known member
سلام
یه خبر برای دوستان ایمنی شناسی: آزمون مصاحبه دکتری ایمنی، دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه هفته بعد هست( دکتر محمودی از دانشگاه مشهد که عضو بورد هستند گفتند)

دکتر محمودی عضو برد نیستن !

biosta

Well-known member
سلام خانم بهار
واقعا خسته نباشید داره
مرسی از وقتی که گذاشتید
مرسی

بالا