همه قبول شده هابیاییداینجا،ماکنکوری های93کارتون داریم.......

economic

New member
من هم علوم قبول شدم هم بهداشت
هیچ کلاسیم نرفتم و
هیچ ازمونیم شرکت نکردم

farnaz.

New member
سلام میشه لطفا کتابایی ک خوندید و برنامه درسیتونو ب من بگید منم میخوام ارشد ژنتیک انسانی شرکت کنم کارشناسیم ژنتیک هست. راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام aaaجان. بهت از ته دلم تبریک میگم:rose::rose::rose:. خواهش میکنم منابعی رو که میخوندین تک به تک بهم بگید نیاز فوری دارم؟اگه امکانش هست یه ایمیل هم از خودتون بهم بدین؟؟

آخرین ویرایش:
aaaجان بهت تبریک میگم موفق باشی:riz304::riz304:اگه امکانش هست لیست کامل منابعی رو که میخوندی بهم بگو خیلی بهشون نیاز دارم؟؟؟لطفا یه ایمیل هم بدین ازتون راهنمایی بگیرم؟؟

omid9030

New member
تا اونجا ک من در جریانم س ن ا خیلی بهتر از دکتره!!!!!!!ج ز وه های دکتر فقط خود ایمنیش خوبه آزموناشم که شرکت کننده نداره 2برابر س ن ا باید براش هزینه کنی که نصف س ن ا ارزش نداره!!!
بچه ها تروخدا درباره گرفتن کتاب و ج ز وه دقت کنید گول تبلیغاتو نخورید من خیلی پشیمونم:sadsmiley:
نگین جان سلام
من تازه حرفاتون رو درمورد منابع و ج ز و ه دیدم دودل شدم
اخه من میخاستم برم ا ز م و ن دکترخ ل ی ل ی شرکت کنم
واینکه ج ز و ه دکتر ج ع ف ر ن ژ ا د رو برای بیوشیمی بخرم که میگه 100هزار میشه راهنماییم کنید
برا سلولی چکار کنم
یه دنیا ممنون
ببخشید صندوقتون پر بود مجبور شدم اینجا پیام بدم

horijoon

New member
خودشون عضو سایت نیستن...

اوکی ممنونم.اگه بتونین ج این سوالامو ازشون بگیرین ممنون میشم:
1- کدوم دانشگاه قبول شدن؟
2- چند ماه خوندن؟ روزی چند ساعت؟
3- همه ی منابع رو خوندن؟ کتابایی رو ک خوندن بگن؟
4-زبان چیکار کردن؟چطور خوندن و چند درصد زدن؟
5- کتابایی رو که خوندن دارن واسه فروش؟

panjerelanda

New member
سلام میشه لطفا کتابایی ک خوندید و برنامه درسیتونو ب من بگید منم میخوام ارشد ژنتیک انسانی شرکت کنم کارشناسیم ژنتیک هست. راهنماییم کنید ممنون میشم
سلام من ی دانشجو ارشد دانشگاه تهران هستم تو رشته مهندسی بهداشت محیط قبول شدم...
واس خوندن برا ارشد اولین کار اومدم دانشگاه تهران کلیه چزواتی رو که فکر میکردم خوبه خریدم بعدش شروع کردم خوندن . روزی 9 ساعت میخوندم البته لمرور زمان بیشترش میکردم اگه بخاید هدفتون این باشه ک فقظ ارشد قبول بشید بخونید اگر میخاید ی ادم باسواد بار بیاید کتاب بخونید . واس درس زبان اگ سطح زبانتون ضعیفه اصلا روش وقت نزارید و نگران نباشید که مثلا 40 تا سوال زبان رو هیچی نزدین در عوضش بیایید رو درسایی تخصصیتون سرمایه گذاری کنید ولی اگه زبانتون خوبه و احتمال میدید که میزنید کتاب امیر لزگی رو برای ردینگ و 504 و لغات ضروری برای تافل بخونید راحت با درصد خوبی میزنید . من خودم های خوبی دارم تو رشته خودم که اگ کسی بخاد بدون هیچ چشمداشت و پولی در اختیارش قرار میدم حتی اگ بین راه ب مشکل برخورد کمکشک میکنم البته تا اونجایی که بتونم و دوستایی دارم که تو رشته های دیگ مثل ویروس ژنتیک باکتری بهداشت حرفه ای انگل و ... ازشون بخام میتونند کمک کنن و اصلا هم پول نمیگیرن چون همه بچه روستایی بودیم. البته من خودمو در حدی نمی بینم ک بخام نظر بدم ولی فریب هیچ آموزشی نخورین چون هدفشون ففط پول بلند کردن هس. الان کنکور ارشد خیلی راحت شده فقط کافیه بخاید و اراده کنید و بین راه دلزده و دلسرد نشید .

Zeinab.A

New member
سلام
بچه های ارشد ژنتیک لطفا منابعی که مطالعه کردید رو بگید. مخصوصا بیوشیمی
متشکرم

nbio

New member
سلام قبولین ارشد امار زیستی 92 لطفا در مورد منابع خوب خصوصا واسه طرح ازمایشات مارو راهنمایی کنین ممنونم.

تا اونجا ک من در جریانم س ن ا خیلی بهتر از دکتره!!!!!!!ج ز وه های دکتر فقط خود ایمنیش خوبه آزموناشم که شرکت کننده نداره 2برابر س ن ا باید براش هزینه کنی که نصف س ن ا ارزش نداره!!!
بچه ها تروخدا درباره گرفتن کتاب و ج ز وه دقت کنید گول تبلیغاتو نخورید من خیلی پشیمونم:sadsmiley:

سلام شما میدونید های سنجش ودانش ؛سنجش تکمیلی امیرکبیر خوبن آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا