همراهی دوستان

sami91

New member
سلام دوستان عزیز
من 6 ساله کارشناسی روان شناسی عمومی رو گرفتم به خاطر متاهل بودن و اشتغالم و این که نمی تونم رو درسا متمرکز شم قبول نمی شم... خیلی ناراحتم و تا مرز افسردگی دارم پیش میرم.... راس میگماااااا امسال می خوام ارشد وزارت بهداشتم علاوه بر وزارت علوم شرکت کنم، به نظرتون قبول می شم؟؟؟و مهمتر اینکه چکار کنم تا قبول شم؟؟؟؟ راستش پسرخالم امسال انفورماتیک دانشگاه تهرانو قبول شده اونم با رتبه تک رقمی خیلی تشویقم کرده وزارت بهداشت شرکت کنم، تا با راهنمایی های او به این تالار رسیدم، می خوام از شما دوستای خوب انرژی بگیرم و انرزی بدم خواهش می کنم همراهیم کنید تا با همدیگه بتونیم امسالو قبول شیم، مهمترین مشکل من کمبود وقت و نداشتن تمرکز تو مطالعمه، بگید چکار کنم؟؟؟؟ منتظرتونم .... ممنووون​

OMID2010

New member
زیاد خودتونو اذیت نکنید تمام این موفقیتهایی که کسب میکنیم باید در جهت رسیدن به ارامش و ثبات باشه ولی شما داری به زندگی مشترکتون لطمه میزنی

Lemen

New member
زیاد خودتونو اذیت نکنید تمام این موفقیتهایی که کسب میکنیم باید در جهت رسیدن به ارامش و ثبات باشه ولی شما داری به زندگی مشترکتون لطمه میزنی

چقدر امیدواری بهش دادی
ادامه تحصیل چه ربطی به زندگی مشترک داره
عزیزم اگه پیشنهاد خوبی داری بهش بده
شر مرسان

Lemen

New member
وقتی میگن افسردگی گرفتن این توی زندگی تاثیر نداره؟

معلومه خیلی دوست داره ادامه تحصیل بده
واسه همینه افسرده شده
درس خوندن حالشو خوب میکنه
واسه همین کمک خواسته
مطمئنا وقتی درس بخونه حالش خوبه
نهایتا زندگی خودش خوب میشه
در نتیجه زندگی مشترک خوب پیش خواهد رفت
دوست من
حالا نکات کمکی واسه برنامه ریزی مناسب برای درس خوندن با توجه به اشتغال و تاهل رو بهش بگیم

OMID2010

New member
واسه همینه افسرده شده
واسه همین کمک خواسته
دوست من
حالا نکات کمکی واسه برنامه ریزی مناسب برای درس خوندن با توجه به اشتغال و تاهل رو بهش بگیم

اومدیم و نتونست قبول بشه زندگیش چی میشه..من اینو گفتم که متوجه بشن باید دیدشون عوض بشه نه اینکه چیکار کنن قبول بشن..وقتی نگاه به زندگی درست بشه تمام مشکلات حله

eng.food

New member
سلام دوستان عزیز
من 6 ساله کارشناسی روان شناسی عمومی رو گرفتم به خاطر متاهل بودن و اشتغالم و این که نمی تونم رو درسا متمرکز شم قبول نمی شم... خیلی ناراحتم و تا مرز افسردگی دارم پیش میرم.... راس میگماااااا امسال می خوام ارشد وزارت بهداشتم علاوه بر وزارت علوم شرکت کنم، به نظرتون قبول می شم؟؟؟و مهمتر اینکه چکار کنم تا قبول شم؟؟؟؟ راستش پسرخالم امسال انفورماتیک دانشگاه تهرانو قبول شده اونم با رتبه تک رقمی خیلی تشویقم کرده وزارت بهداشت شرکت کنم، تا با راهنمایی های او به این تالار رسیدم، می خوام از شما دوستای خوب انرژی بگیرم و انرزی بدم خواهش می کنم همراهیم کنید تا با همدیگه بتونیم امسالو قبول شیم، مهمترین مشکل من کمبود وقت و نداشتن تمرکز تو مطالعمه، بگید چکار کنم؟؟؟؟ منتظرتونم .... ممنووون​

سلام
خواستن توانستن است
باید هدف داشته باشی و با اراده بخونی
و نا امید نشی
پس میتونی و موفق میشی
منتظر خبر قبولیت هستیم:applause:

Lemen

New member
اومدیم و نتونست قبول بشه زندگیش چی میشه..من اینو گفتم که متوجه بشن باید دیدشون عوض بشه نه اینکه چیکار کنن قبول بشن..وقتی نگاه به زندگی درست بشه تمام مشکلات حله

.اینجوری وضع بدتر میشه
همیشه نیمه خالی لیوان مصلحت نیست دوست عزیز
هیچ وقت به کسی کمکی رو که نخواسته، نکن
با درس خوندن همه اوضاع زندگی اگه بهتر نشه، بدتر نمیشه
دید شما اگر اینه، لزوما" نظر بقیه نمی تونه این باشه

negar62

New member
والا من متاهل نیستم . اما به این دوستمون حق میدم که چون به خواستش نرسیده ناراحت باشه ... من فکرمیکنم اول باید به این استرس و ناامیدی غلبه کنی و بعد با آرامش استارتشو بزنی . منم بین کاردانی و کارشناسیم 6 سال فاصله افتاد . اما دوباره که روحیمو بدست آوردم دیگه نذاشتم بین کارشناسی و ارشد فاصله بیفته و شکر خدا بلافاصله ارشد امسال قبول شدم . تازه 2 شیفتم سر کار میرفتم ! پس شما هم میتونی ! :smilies-azardl (113

sami91

New member
منوووون از اینکه به فکر زندگیم هستی،ولی باور کن به زندگی لطمه نمی زنم،این افسردگی هم که میگم یه چیز درونیه،من اصلا نمی خوام به خاطر اهداف خودم زندگیمون لطمه بخوره، ولی نمی دونم چطور برنامه ریزی کنم تا بیشترین نتیجه رو از وقتم بگیرم؟؟؟

sami91

New member
سلام
خواستن توانستن است
باید هدف داشته باشی و با اراده بخونی
و نا امید نشی
پس میتونی و موفق میشی
منتظر خبر قبولیت هستیم:applause:

وااای این بهترین آرزویی بود که برام کردی،ممنووون

sami91

New member
منوووون از اینکه به فکر زندگیم هستی،ولی باور کن به زندگی لطمه نمی زنم،این افسردگی هم که میگم یه چیز درونیه،من اصلا نمی خوام به خاطر اهداف خودم زندگیمون لطمه بخوره، ولی نمی دونم چطور برنامه ریزی کنم تا بیشترین نتیجه رو از وقتم بگیرم؟؟؟

sami91

New member
والا من متاهل نیستم . اما به این دوستمون حق میدم که چون به خواستش نرسیده ناراحت باشه ... من فکرمیکنم اول باید به این استرس و ناامیدی غلبه کنی و بعد با آرامش استارتشو بزنی . منم بین کاردانی و کارشناسیم 6 سال فاصله افتاد . اما دوباره که روحیمو بدست آوردم دیگه نذاشتم بین کارشناسی و ارشد فاصله بیفته و شکر خدا بلافاصله ارشد امسال قبول شدم . تازه 2 شیفتم سر کار میرفتم ! پس شما هم میتونی ! :smilies-azardl (113
وووای تو روخدا بگو چکار کردددی؟؟؟؟؟

sami91

New member
واسه همینه افسرده شده
واسه همین کمک خواسته
دوست من
خب بگیددد دیگه منتظرم:21:

negar62

New member
وووای تو روخدا بگو چکار کردددی؟؟؟؟؟
هیچی عزیزم . فقط سعی کدم همیشه خودمو توی اون مقطعی که آرزوشو داشتم ببینم . ذهنم خیلی بهم کمک کرد . بعدشم واقعأ از خداخواستمو اونم بهم انرژی داد! من ماکسیمم ساعت مطالعم روزی 4 ساعت بود! چون بیشتر نمیکشم بخونم!:(50):
سعی کن با آرامش بری جلو و هربار که میخونی رضایت رو توی وجودت حس کنی
موفق میشی ! شک نکن!

بارلی

New member
سامی عزیز:
1- ابتدا هدف واقع بینانه از ادامه تحصیل رو به طورکامل و روشن مشخص کن و روی برگه بیار تا از پراکندگی ذهنت جلوگیری بشه
2- چون چند سالی هست که از تحصیل دور ماندی نیاز به کسی داری که خودش این مسیر را با موفقیت طی کرده باشه . یک پشتیبان دلسوز
3- برنامه ریزی درست با توجه به شرایط خاص شما . مثل تاهل .شغل ..غیره
4- استفاده از شیوه صحیح مطالعه. پشتکار . استقامت در مسیر دلخواه ( اب فقط در 100 درجه به جوش می اید )
5- مهمترین چیز باور توانستن و جلوگیری از افکار منفی و مایوس کننده و توکل به او که سرچشمه همه خواستها است
با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

shaghaygh2012

New member
سلام دوستان عزیز
سلام بزار یه چیزی بهت بگم یکی سراغ دارم که متاهل بوده وفقط 5ساعت وقت ازادداشته تازه ارشدیه رشته دیگ امتحان داد دانشگاه تهران قبول شد خودش میگه دلیل قبولیش فقط این بوده که به خودش میگفته من بایدارشدتهران قبول بشم پس اگه خودت باورداشته باشی که قبول میشی حتی باوقت کم هم میتونی قبول بشی تاز بچه زرنگم نبوده معدلش 14پس توهم میتونی

بالا