هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

demyan

New member
سالها خیلی سریعتر از چیزی که فکرشو بکنیم میگذره چه خوب که وقتی هرسالی تموم میشه بهش نگاه میندازیم نقاطی پررنگ درش بدرخشه و به ما بگه که بله این یک سالمون عبث نبوده...خدایا تو این سال جددید هم یاریمون کن که بهتر از سال پیش عمل کنیم از اشتباهاتمون درس بگیریم و باقدرت و سرعت بیشتری پیش بریمم...خدایا عادت زندگی کردن رو از ما دور کن و هر روزمون رو یک نوروز قرار بده...
آمین

stat90

New member
سلام.سال نو را به دوستان آماری تبریک میگم.
دانشجو ترم4کارشناسی هستم.اول راه
تصمیم دارم تا انتهای راهی که آغاز کردم برم ولی انگیزه ام را از دست میدم.رشته ای که از اینده شغلی اش هیچ اطلاع دقیقی ندارم.خیلی درموردش تحقیق کردم ولی درنهایت چیزی به دست نیاوردم.
ایا این رشته ارزش تلاش ووقت گذاری داره؟
به عنوان یک داشنجو ارشد یا دکتری آمار زیستی چقدر به چیزهایی که فکر میکردید رسیدید؟
در دوران کارشناسی برای مطالعه درسی چقدر زمان میگذاشتید؟
چه مباحث آموزشی حاشیه ای را درکنار دروس دانشگاهی پیشنهاد میکنید؟
به یک انگیزه قوی نیاز دارم تا برای رسیدن به هدفم حداکثر تلاش را بکنم.شما این طور مواقع چطورانگیزه وروحیه خودتونو تقویت میکنید؟

biosta

Well-known member
سلام.سال نو را به دوستان آماری تبریک میگم.
دانشجو ترم4کارشناسی هستم.اول راه
تصمیم دارم تا انتهای راهی که آغاز کردم برم ولی انگیزه ام را از دست میدم.رشته ای که از اینده شغلی اش هیچ اطلاع دقیقی ندارم.خیلی درموردش تحقیق کردم ولی درنهایت چیزی به دست نیاوردم.
ایا این رشته ارزش تلاش ووقت گذاری داره؟
به عنوان یک داشنجو ارشد یا دکتری آمار زیستی چقدر به چیزهایی که فکر میکردید رسیدید؟
در دوران کارشناسی برای مطالعه درسی چقدر زمان میگذاشتید؟
چه مباحث آموزشی حاشیه ای را درکنار دروس دانشگاهی پیشنهاد میکنید؟
به یک انگیزه قوی نیاز دارم تا برای رسیدن به هدفم حداکثر تلاش را بکنم.شما این طور مواقع چطورانگیزه وروحیه خودتونو تقویت میکنید؟

سلام . نوشته های من را که جنبه راهنمایی داشته نه در این تاپیک اما در دیگر تاپیک های همین انجمن آمارزیستی بخوانید
( آنچه که به نظرت مفید هست را کپی یا یادداشت کن تا یک جا داشته باشی )
.
به اغلب سوالات شما جواب داده شده و یا لااقل این نوشته ها شما را راهنمایی خواهد کرد ابهاماتی که دارید را چگونه رفع نمایید .
اگر اصرار برای رشته آمار زیستی دارید امیدوارم چند خط بالا را عمل کنید به نظرم ارزش وقتی که می گذارید را خواهد داشت .

demyan

New member
آدم گاهی اوقات خسته میشه...از این همه حرکت از این همه دوندگی ...دلش میخواد لحظه ای آدمرو به حال خودش بزارن و بگن برو برو و هر ووقت رو فرم اومدی بیا...
گاهی اوقات از این همه دوندگی کلافه میشم...یه جاهایی واقعا انگار مجبوریم بدویم و اگر ندویم جا می مونیم و هرچی زحمت کشیدیم هدر میره...
نمی دونم این همه دوندگیمون تاکی قراره ادامه داشته باشه اما آرزو می کنم همه مون به اونچه که سزاوارش هستیم برسیم...:sad:

shayeste

New member
سلام بچه ها کسی فایل پاسخ تشریحی کنکورهای 88 و 89 و 91 روداره؟ میتونه واسم میل کنه ممنون

biosta

Well-known member
هدف هایم فراموشم نشده اند چرا که قلبم هنوز می تپد

ساحل افتاده گفت گر چه بسی زیستم
هیچ نه معلوم شده آه که من کیستم
موج ز خود رفته ای تیز خرامید و گفت
هستم اگر می روم گر نروم نیستم .
"لاهوتی"

biosta

Well-known member
سلام بچه ها کسی فایل پاسخ تشریحی کنکورهای 88 و 89 و 91 روداره؟ میتونه واسم میل کنه ممنون

گر خواستید کتاب تست های کنکور آمار زیستی انتشارات جامعه نگر را مورد نظر داشته باشید حتما" مفید خواهد بود و سال های اخیر را هم دارد .

babak.stat1

New member
سلام دوست عزیز بیوستت جان
لطفا مشخصات کتاب تست کنکور آمار زیستی انتشارات جامعه نگرو میدید و در جریان هستید آخرین دوره سوالتش مربوط به چه سالیه؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
arshadamarzisti-copy-2.gif
سلام دوست عزیز بیوستت جان
لطفا مشخصات کتاب تست کنکور آمار زیستی انتشارات جامعه نگرو میدید و در جریان هستید آخرین دوره سوالتش مربوط به چه سالیه؟؟؟؟
با کتاب آمار زیستی پردازش که مقایسه می کردم پاسخ های تشریحی بهتری دارد منتها تعداد سال هایی که دارد به اندازه ی جلد 2 پردازش هست .
همین کتاب را تایید می کنم اگر خواستید بخرید آخرین چاپش را بخرید از تاریخی که برای چاپ گفته قدیمی تر هم دارد .
مجموعه آزمون هاي کارشناسي ارشد آمار زيستي همراه با پاسخ تشريحي
مولف: محمودثالثي، يحيي سليمي، حميد رضا مكرمي، اسحق برفر
سال و نوبت چاپ: اول/ 1391
قیمت : 250000 ریال

آخرین ویرایش:

shayeste

New member
سلام

بـــه بــــازوان تــــوانــــا و قــــوت ســـر دســـت
خـطـاسـت پـنـجـه مـسـکین ناتـوان بـشـکـست
نـتـرســد آن کــه بــر افـتــادگــان نـبــخـشــایــد
کــه گــر ز پـای در آیـد کـسـش نــگـیـرد دســت
هر آن که تخم بدی کشت و چشم نیکی داشت
دمــاغ بــیــهـده پــخـت و خـیـال بـاطــل بـســت
ز گــــوش پــنــبــه بــرون آر و داد خــلــق بــــده
وگــر تــو مـــی‌نــدهـــی داد روز دادی هـســت
بــنـــی آدم اعـــــضـــــای یــــکـــدیــگـــرنـــــد
کـــــه در آفـــریــــنــــش ز یـــک گـــوهـــرنـــــد
چــــــو عــــضـــــوی بــــــه درد آورد روزگــــــــار
دگــــــر عــــضـــوهـــا را نــــمـــــانــــد قــــــرار
تـــو کــز مـــحـــنــت دیـــگـــران بــــی غــمــی
نـــشـــایــد کـــه نــــامـــت نــهــــنـــد آدمــــی

سعدی

biosta

Well-known member
اصلا" حس خوبی نیست اما واقعیته و برای همین برایم شیرینه

شده تا حالا دوست نداشته باشی کاری رو انجام بدی و راهی جز انجام دادنش نداشته باشی چون عقلانی ست !؟
شده تا حالا چون می دونی به صلاحش هست با کاری که انجام می دهی و یا حرفی که می زنی قلب کسی رو بشکنی !؟.
شده تا حالا کسی رو از خودت متنفر کنی چون می دونی این ارتباط مفید و درست نیست !!!!!!؟
شده تا حالا خودت رو خودخواه و سنگ دل نشون بدی چون کسی رو از خودت دور کنی !؟
شده تا حالا در برابر آشنایی با کسی حالت تدافعی بگیری چون می ترسی چند خط بالا رخ بدهد !؟ یا خودت با احساس درگیر بشی.

stat90

New member
من یک متغیر تصادفی ام
می گردم دنبال توزیع احساس خودم
چند وقت پیش پا به فضای نمونه دلم گذاشتم
تا کشف کنم گرایش توزیعی دستانم رو خوب می نگرم
همه زندگی ام توام خورده به چگالی نگاه مادرم
به انحنای لبخند احتمالی پدرم
به همبستگی صدای باران با بوی نمناک خاک
در این فضای نمونه نامتناهی
یکی امیدش با تو سازگار نیست
بازه اطمینان برایش تعریف نشده دم از پراکندگی احساس من می زند و
دیگری
طلب شرطی شدن دارد.......!

biosta

Well-known member
:ahi5slcgm04mi8jqqkl
سلام

سایت علوم پزشکی بسته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه مدتی من نمیتونستم بیایم سایت هر چه قدر سایت علوم پزشکی سرچ میکردم صفحه باز نمیشد و خطا میداد به نظر شما علت چی می تونه باشه.

علت می تواند دو آدرسه بودن سایت علوم پزشکی باشد که گاهی باعث چنین اختلالی می شود .
می تواند از خطوط اینترنت در ایران باشد یا علت دیگری که نمی دانم .

biosta

Well-known member
اعتماد به نفس

مهم ترین عاملی که به اعتماد به نفس شما آسیب وارد می نماید :

احساس گناه می باشد .خداوند شما را می بخشد ، شما چرا خود را نمیبخشید !

سال ها پیش اشتباهی را مرتکب شده اید ولی بار سنگین آن را هنوز به دوش می کشید .

از این لحظه ، این بار سنگین را به زمین بیندازید و خودتان را سبک کنید.

1- احساس گناه را از خود دور کنید :

بنابراین اگر احساس گناه را از خود دور کنید ،

اعتماد به نفس شما زیاد می شود و زمانی که اعتماد به نفس شما زیاد شد، به راحتی می توانید از گناه فاصله بگیرید.

2- اقتدار و قاطعیت داشته باشید :

از امروز تمام کارهای خود را با قاطعیت انجام دهید .بعد از این که به درستی تصمیم خود مطمئن شدید، قاطعانه پیش بروید .

حرف زدن و راه رفتن شما باید همراه با اقتدار باشد .

اگر کلام شما با تردید همراه باشد ، تردید خود را به مخاطب القا کرده و در نهایت ، موئثر نخواهید بود .

3-از یادآوری شکست های قبلی خود پرهیز نمائید :

هرگز به شکستهای قبلی خود فکر نکنید . فقط از آن پیام و درس و بعد آن را فراموش کنید.

اگر خاطره شکست در یک سخنرانی را برای خود یاد آوری کنید ، شکست های گذشته ، اعتماد به نفس شما را تضعیف می کند.

4-عبارتهای تاکیدی مثبت را برای خود تکرار کنید :

قبل از خواب می توانید عبارتهای زیر را در ذهن خود تکرار کنید و با همین جمله ها به خواب بروید .

به زودی تاثیر معجزه آسای تکرار این جمله ها را خواهید دید :

((اعتماد به نفس من روز به روز بیشتر و بیشتر می شود)) یا ((من اشرف مخلوقات هستم و اعتماد به نفس من عالی است ))

5- عاشق خود ، کار خود و خدای خود باشید :

خودتان را در هر شرایطی که هستید بپذیرید. عاشق خدای خود باشید و خود را وابسته به یک نیروی برتر بدانید آنگاه به طور حتم همیشه اعتماد به نفس دارید . به کار خود علاقه مند باشید و اگر به هر علتی از شغل خود احساس نارضایتی می کنید ،

سعی نمائید دیدگاه خود را نسبت به آن عوض کنید.

6- تبسم را فراموش نکنید :

سعی کنید در هر شرایطی تبسم بر لب داشته باشید . تبسم ، نشانه بارز اعتماد به نفس و سلامت روان است . گفته شده پیامبر اسلام (ص) در تمام مدت زندگی خود متبسم بوده اند . تبسم ، نماد خوشرویی است . و خوشرویی از نشانه های مومن است

7- مبهم حرف نزنید :

اگر به اصطلاح (من من) کنید ، به دیگران اعلام کرده اید که من اعتماد به نفس لازم را ندارم . بلند ، روان و رسا صحبت کنید . علاوه بر این ، صراحت بیان داشته باشید و به روشنی و وضوح اعلام کنید که چه می خواهید یا منظورتان چیست .

حاشیه نروید و به اصل مطلب بپردازید . این اقدام ها اعتماد به نفس را تقویت می کنند .

8-مطالعه خود را زیاد کنید :

کسی که زیاد مطالعه می کند و اطلاعات زیادی به دست می آورد ، خودش را یک سر و گردن از دیگران بالاتر می بیند و این همان اعتماد به نفس است .

9- آراستگی ظاهر خود را زیاد کنید :

اگر شما ظاهر آراسته و مرتبی داشته باشید ، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت .

10- آرامش خود را حفظ کنید :

مضطرب و عجول بودن ، از اعتماد به نفس شما خواهد کاست . اگر آرامش خودتان را از دست بدهید ممکن است شمال و جنوب را هم گم کنید .

11- به موفقیتهای خود نگاهی بیندازید :

از موفقیتهایی که تا کنون داشته اید ، برای خود لیست تهیه کنید و همراه خود داشته باشید .

12- نه گفتن را یاد بگیرید :

بسیاری از افراد ، قدرت نه گفتن را ندارند و این همواره برای آنان مشکل هایی ایجاد نموده است

yekta_63

New member
مشاهده فایل‌پیوست 531
با کتاب آمار زیستی پردازش که مقایسه می کردم پاسخ های تشریحی بهتری دارد منتها تعداد سال هایی که دارد به اندازه ی جلد 2 پردازش هست .
همین کتاب را تایید می کنم اگر خواستید بخرید آخرین چاپش را بخرید از تاریخی که برای چاپ گفته قدیمی تر هم دارد .
مجموعه آزمون هاي کارشناسي ارشد آمار زيستي همراه با پاسخ تشريحي
مولف: محمودثالثي، يحيي سليمي، حميد رضا مكرمي، اسحق برفر
سال و نوبت چاپ: اول/ 1391
قیمت : 250000 ریال
[]سلام من هم چون از سال87پاسخ تشریحی کنکورهارو نداشتم کتاب رو اینترنتی خریدم 12روز میشه ولی نرسیده هنوز خیلی نگرانم که نرسه یا دیر برسه و دیگه به دردم نخوره...[/size][/font]

biosta

Well-known member
[]سلام من هم چون از سال87پاسخ تشریحی کنکورهارو نداشتم کتاب رو اینترنتی خریدم 12روز میشه ولی نرسیده هنوز خیلی نگرانم که نرسه یا دیر برسه و دیگه به دردم نخوره...[/size][/font]

اشکال نداره . نرسید که نرسید نگرانی نداره. شما همون برنامه خودتان را داشته باشید . همین نگرانی بیشتر آسیب زننده هست تا نبود کتاب
اصلا" فکر کن چنین کتابی وجود ندارد برنامه خودت رو بدون نگرانی پیش ببر .

yekta_63

New member
اشکال نداره . نرسید که نرسید نگرانی نداره. شما همون برنامه خودتان را داشته باشید . همین نگرانی بیشتر آسیب زننده هست تا نبود کتاب
[/QUO
ممنونم.کنکور آزمایشی جمعه رو شرکت کردم.ببینم چی میشه. ببخشید بیو جان یه سوال دیگه: من صبحها نمیتونم بخونم وهم شما وخیلی جاهای دیگه هم دیدم که قبل آزمون چون امتحان صبحه باید صبح درس بخونیم.واقعا فکرکنم حواس پرتی وبی دقتی هام سرامتحان پارسال مال همین بوده...به نظرت چکارکنم؟ فوقش همون هفته آخرو میتونم مرخصی بگیرم.

biosta

Well-known member
[/QUO
ممنونم.کنکور آزمایشی جمعه رو شرکت کردم.ببینم چی میشه. ببخشید بیو جان یه سوال دیگه: من صبحها نمیتونم بخونم وهم شما وخیلی جاهای دیگه هم دیدم که قبل آزمون چون امتحان صبحه باید صبح درس بخونیم.واقعا فکرکنم حواس پرتی وبی دقتی هام سرامتحان پارسال مال همین بوده...به نظرت چکارکنم؟ فوقش همون هفته آخرو میتونم مرخصی بگیرم.

ساعت مطالعه تان را به هر طور که می دانید به صبح منتقل کنید در غیر این صورت رتبه تان 50 یا حتی بیشتر از 50 تا بیشتر خواهد شد .
به اندازه درس خواندن در این روز ها رعایت این موارد ضروری هست - آشنایی با نحوه تست زنی و مدیریت زمان و تنظیم ساعت خواب و گفتن جملات مثبت به خود .

biosta

Well-known member
دوست عزیزی که سوالت را به صورت پیام خصوصی می پرسی و منتظر جواب هستی
صندوق پستی ات را خالی کن تا بتوانم جواب سوالت را برایت ارسال کنم

بالا