هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

zahra68

New member
سلام دوستاان همگی خوبید؟؟رتبه یکی ها(مائده، راحله ، biostat) ] درس میخونین؟

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
سلام دوستان یه سؤال واسم پیش اومده،به نظرتون اگه حجم یکی از مدارک اسکن شده یه مقدار جزیی کمتر از اونی باشه که گفتن مشکلی پیش میاد؟؟؟

وقتی که مدارک از نظر حجم و تعداد مورد نظر مورد تایید سیستم باشه کد رهگیری می دهد .
اگر کد رهگیری صادر شده یعنی سیستم خطایی که برایش تعریف شده باشد را نگرفته و ایرادی از این نظر وجود ندارد .
دوستان خودتان رو با این مورد ناراحت و اذیت ! نکنید من هم همین دوران رو داشتم و درگیر همین وسواس ها شدم اما اگر نمی توانستم فکر و ذهنم رو کنترل کنم قبول نمی شدم .

biosta

Well-known member
سلام دوستاان همگی خوبید؟؟رتبه یکی ها(مائده، راحله ، biostat) ] درس میخونین؟

شما هم که از تابستون با بچه ها تو این سایت بودی و به گمانم از مهر کم و بیش شروع به خوندن کردی پس اسم خودتم به این لیست دوستان اضافه کن .
حتما حتما قبول هستید اما اما قدر همین روز ها رو بدانید که همان دانشگاهی که مورد نظرتان هست قبول شوید .

biosta

Well-known member
نوشته هات حرف دل یک سال قبل من بود .

خيلي دلم گرفته !

جدا كه اقاي بيوستا امضاتون خيلي قشنگه منم دارم به اين نتيجه ميرسم كه " آن زمان آسوده زیستم که امیدم را از دیگران قطع کردم "

ديگه وقتشه منم آسوده زندگي كنم خسته شدم از بس برنامه ريختم و انتظار همكاري و حمايت داشتم ولي .... وقتشه كه يه مبارزه جانانه

رو شروع كنم وقتشه كه ديگه به هر قيمتي كه شده به آرزوهاي خودم برسم بايد " نه " گفتن رو ياد بگيرم . خب ما كه رفتيم كه رفتيم كسي كاري نداره ؟! :p :smilies-azardl (181 :smiliess (10):

هر کسی مشکلات خودش رو داره خوب یکی کمتر یکی بیشتر
هیچ کسی نیست که صبح که پا میشه در طول روز با چالش و مسئله رو به رو نشه .
بدون شعار دادن حرف دلم رو میگم
میخواهید به انچه که در ذهنتان هست برسید ؟ خوب باید بهایش رو بپردازید
( غیر منطقی هست که بدون تلاش یا تلاشی که در حد کنکور باشه انتظار قبولی داشت )
"نه " گفتم به کسانی که دوستشان داشتم و برایشان توضیح دادم که کنکور چقدر برایم مهم هست و ایشان هم که من رو دوست داشتند و کم و بیش عذر من رو پذیرفتند و در این برحه ی کنکور مسیولیت کمتری بهم دادند و محیط رو از قبل برایم بیشتر فراهم کردند .
گاهی سکوت باعث ایجاد مشکل هست و باید مسئله طرح بشه تا که حل بشه کدام عضو خانواده هست که موفقیت دیگر اعضای خانواده رو نخواد مسیله از سوتفاهم شروع میشه
حرف دلمان رو صمیمانه به خانواده بگویم .

shs

New member
هر کسی مشکلات خودش رو داره خوب یکی کمتر یکی بیشتر
هیچ کسی نیست که صبح که پا میشه در طول روز با چالش و مسئله رو به رو نشه .
بدون شعار دادن حرف دلم رو میگم
میخواهید به انچه که در ذهنتان هست برسید ؟ خوب باید بهایش رو بپردازید
( غیر منطقی هست که بدون تلاش یا تلاشی که در حد کنکور باشه انتظار قبولی داشت )
"نه " گفتم به کسانی که دوستشان داشتم و برایشان توضیح دادم که کنکور چقدر برایم مهم هست و ایشان هم که من رو دوست داشتند و کم و بیش عذر من رو پذیرفتند و در این برحه ی کنکور مسیولیت کمتری بهم دادند و محیط رو از قبل برایم بیشتر فراهم کردند .
گاهی سکوت باعث ایجاد مشکل هست و باید مسئله طرح بشه تا که حل بشه کدام عضو خانواده هست که موفقیت دیگر اعضای خانواده رو نخواد مسیله از سوتفاهم شروع میشه
حرف دلمان رو صمیمانه به خانواده بگویم .

بي نهايت ممنونم كه پاسخ داديد بيوستاي عزيز :rose:

جدا " كه درست گفتيد سكوت هميشه درست نيست گاهي بايد حرف زد خيلي هم حرف زد تا ابهامات از بين بره و آرامش برقرار بشه.

خيلي خوشحالم عضو اين سايت شدم چيزهاي زيادي ياد گرفتم اميدوارم بتونم روزي جبران كنم به اميد آن روز

همگي در پناه حق باشيد دوستان عزيزم

zahra68

New member
شما هم که از تابستون با بچه ها تو این سایت بودی و به گمانم از مهر کم و بیش شروع به خوندن کردی پس اسم خودتم به این لیست دوستان اضافه کن .
حتما حتما قبول هستید اما اما قدر همین روز ها رو بدانید که همان دانشگاهی که مورد نظرتان هست قبول شوید .
چشم استاد.خداییش bio خیلی از راهنمایی وتجربیاتت استفاده میکنم واقعا ممنونم همچنین خانم hairan.

biosta

Well-known member
والا زهرا جون لابلای حال و هوای دم عید و خرید و خونه تکونی درس هم میخونیم.

دانشگاه علوم پزشکی اهواز شرایط و امکانات خوبی برای دانشجویانش فراهم کرده و دو عضو هییت علمی قوی داره
باشد که با تلاش در همین چند روز باقی مانده تا کنکور اهواز قبول شوید .

zahra68

New member
والا زهرا جون لابلای حال و هوای دم عید و خرید و خونه تکونی درس هم میخونیم.تو چه خبرا دختر نیستی؟

منم میخونم . راستش بعد امتحان وزارت علوم یکم استراحت کردم تازگیا راه افتادم شروع کردم. سوالات امارریاضیش یکم مشکل بود حالمو گرفت.

hairin

New member
من فقط لحظه شماری میکنم که سه شنبه هفته آینده بیاد نمیدونین چه حالی دارم انقدر خوشحالم که تو آسمونا سیر میکنم میخوام برم خرید عید کنم واسه خودم
وقتی اسم عید میاد من ناخودآگاه به یاد مانتو و کیف و کفش جدید میفتم
من عاشششششششششششششششششق خرید عیدم

هوررررررررررررررررررررررررررررا

biosta

Well-known member
کمتر و کمتر و کمتر خواهم آمد در این فضا

من که ذکات دانشم رو برای داوطلبان کنکور دادم و نوشته های من نیز برای دیگر داوطلبان قابل دسترس خواهد بود به نظر میرسه بعد از ده ها پست راهنمایی حرفی جدید نداشته باشم
چه بسا در بودن در این فضا دچار افراط شده ام
به تلاش خود ادامه دهید و مطالب من را نیز که در باره کنکور بوده فراموش نکنید باشد که به آنچه که می خواهید با تلاش و استمرار برسید .

demyan

New member
با سلام و تشکر فراوان از جناب بیوستا که این چند وقت واقعا بیش از آنچه که باید انرژی گذاشتید
به گمانم بچه‌ها به بودنتون در این فضا خیلی عادت کرده باشند. من هر موقع بتونم یه سری به این فضا می‌زنم
شما هم تا اونجایی که به روند کاریتون لطمه ای نمی رسید حتما بیاید
امیدوارم که همیشه موفق و پرانرژی و شاد باشید

demyan

New member
بالاخره بعد از دغدغه ها و خون دلهای فراوان دفاع کردم و کمی از حجم کاریم کم شد حالا دیگه باید خودمو واسه بعد از عید که سرکلاسهای شهید بهشتی میرم آماده کنم
امیدوارم همه بچه های اینجا هم این چندماه باقیمانده را با انرژی جلو برن و بدونن که آخر هر تلاشی آسودگی ای وجود داره
پس اصلا دلسر و نا امید نشید که دیگه چیزی تا آخر مسیر نمونده

biosta

Well-known member
بالاخره بعد از دغدغه ها و خون دلهای فراوان دفاع کردم و کمی از حجم کاریم کم شد حالا دیگه باید خودمو واسه بعد از عید که سرکلاسهای شهید بهشتی میرم آماده کنم
امیدوارم همه بچه های اینجا هم این چندماه باقیمانده را با انرژی جلو برن و بدونن که آخر هر تلاشی آسودگی ای وجود داره
پس اصلا دلسر و نا امید نشید که دیگه چیزی تا آخر مسیر نمونده

برای دفاع تبریک میگم فراوان تبریک میگم :thanks: از این که دفاع کردید و از پستی که گذاشتید خوشحال شدم .
( آماده شدن در مدت کوتاه برای دفاع پایان نامه بسیار استرس آور و با فشار جسمی و روحی زیادی خواهد بود )
برای شما آرزوی بهترین ها را در دوران دکتری دارم

biosta

Well-known member
:thanks:عید همه دوستام مبارک :rose:

هر چند شما عزیزان را ندیدم ولی ارتباطی همراه با صمیمیت با شما دوستان پیدا کردم
خانم شایسه واقعا" از قبولی شمابسیار خوشحال میشم .
یکم دیگه فقط کمی دیکه حواست جمع باشه حتما" قبولی
(من که یادمه سال قبل افسوس می خوردی از این که با اختلاف نه چندان زیادقبول نشدی امسال به قبولیت امید دارم و قبولی اگر که خودت باور کنی و اگر همین روز های باقی مانده مطالعه کتاب غیر درسی و رمان رو کنار بگذاری! و هوای کتاب های درسی ات را بیشتر داشته باشی . )
نمی دانم چقدر مطالعه درسی داری اما اگر از کتاب های درسی فاصله گرفتی برای قبولی در شهر خودت یعنی همون اهواز هنوز فرصت هست. یا علی

آخرین ویرایش:

zahra68

New member
دوستان کجایین ؟خوش میگذره؟ من که رسما قاطی کردم.
این روزا یه استرس عجیبی دارم همش یکی بهم میگه اینقد درس نخون قبول بشی دوباره باید بشینی درس بخونی
ولش کن برو دنبال زندگیت . بعد یکم فک میکنم میگم نه لیسانس دیگه بچه بازیه همه دارن. میرم درس میخونم.دوباره میاد میگه لیسانس یادت نمیاد چقد بدبختی کشیدی ؟ باز فک میکنم میگم نه این فرق داره شاید استاداش بهتر باشن حتما بیشتر درس میخونم. خلاصه دیوانه شدیم رفت.

biosta

Well-known member
نمی دانم شوخی نوشتی یا جدی امید وارم به شوخی نوشته باشی

دوستان کجایین ؟خوش میگذره؟ من که رسما قاطی کردم.
این روزا یه استرس عجیبی دارم همش یکی بهم میگه اینقد درس نخون قبول بشی دوباره باید بشینی درس بخونی
ولش کن برو دنبال زندگیت . بعد یکم فک میکنم میگم نه لیسانس دیگه بچه بازیه همه دارن. میرم درس میخونم.دوباره میاد میگه لیسانس یادت نمیاد چقد بدبختی کشیدی ؟ باز فک میکنم میگم نه این فرق داره شاید استاداش بهتر باشن حتما بیشتر درس میخونم. خلاصه دیوانه شدیم رفت.

امید وارم که جایی که می خواهی قبول بشوی چند سال قبل که ظرفیت ها کم بود مهم قبولی بود الان مهم قبولی نیست مهم محل قبولیه مهمه رتبه ست .
با اطلاعاتی که دارم میگم که قبولی در رشته ی آمار زیستی جز آسان ترین کنکور های ارشد وزارت بهداشت هست که می توان قبول شد .
( چند ماه قبل درچند تا از پست هایم مفصل نوشتم اگر می خواهید برای کنکور بخوانید چه کار کنید که قاطع جلو بروید و دچار چنین شک ها و دودلی هایی نشوید
این شک مال قبل از شروع برای مطالعه کنکور بسیار مفید هست نه الان که دو ماه مانده چرا که اگر حواست نباشه و همچنان دو دل باشی در رابطه با کنکور بهترین خودت نخواهی بود .)

آخرین ویرایش:

zahra68

New member
نه شوخی نبود جدی گفتم. واسه همین الان دو روزه درسو تعطیل کردم. راستش نمیدونم اندازه هدفی که انتخاب کردم هستم یا نه. اوایل میخوندم استرسی نداشتم فقط به هدفم فک میکردم الان که تقریبا اماده ام وواسه کنکور لحظه شماری میکنم مثه خوره افتاده به مغزم که میتونم موفق باشم یا نه.

demyan

New member
با سلام به تمام دوستان خوب و پرانرژی آماری عید همگی مبارک باشه امیدوارم که امسال سالی پراز موفقیتهای بزرگ براتون باشه و همه به نتیجه زحماتشون برسن یه استراحت نصفه و نیمه داشتم و حالا باز هم حرکت و حرکت و حرکت خطاب به دوست خوبم زهرا 68 میگم که بله زهرا خانم زندگی همینه دیگه تلاش و تلاش و تلاش با خودت فکر کن ببین اگه بخوای درس نخونی چه کار دیگه ای وجود داره که تورو شاد و سرحال از شور نگه داره که بتونی بگی عمرم رو پاش گذاشتم و بهش افتخار کنی اگر چیز دیگه ای به جز تحصیل راضیت میکنه همین حالا راهت رو کج کن و برو دنبالش اما اگه این حرفا به خاطر سختی زیاد درس خوندن بدون که روزهای خوش درراهه و مبادا که به خاطر فرار از سختی ها این حرفا رو بزنی...
زندگی همش همینه لذتش هم اینه که واسه یه چیزی تلاش کنی و به نتیجه برسی که فرداروزی که ازت سئوال کردن زندگیتو چی کردی با افتخار سرت رو بالا بگیری و از چیزی حرف بزنی که براش تلاش کردی...
بدون که تمام اونهایی که در سرشون و دلشون سودایی دارن همه در حال تلاشن و هیچ آدم موفقی رو پیدا نمیکنی که بدون تلاش به چیزی رسیده باشه

بالا