هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

کرهانی

New member
سلام دوستای آماری حالتون خوبه؟
خوش میگذره؟
فکر میکنم اکثرا در گیر کارای پایان نامه و پروپوزال هستید..
خدا قوت:rose::heart:

سلام عزیزم خوبی؟!
من درگیر انتخاب موضوع هستم هنوز
بی معرفتا رفتید ارشد دیگه سایت نمیاید
چه خبر؟علاقمند شدی به گرایشت؟
حال مامانت چطوره؟

کرهانی

New member
حیفه عمرت را بدهی تا متوجه شوی مردم چقدر نامردن!
بیا و از تجربه دیگران استفاده کن.

از من میپرسیدید بهتون میگفتم
گاها پشیمون میشم از خوبی کردنام و تصمیم میگیرم بدیاشون رو جبران کنم
اما در عمل نمیتونم و دلم میسوزه

biosta

Well-known member
وقت خوبی می کنی انتظار جبران نداشته باشید
این را به خودم زیاد گفتم :ad54ad:
و حالا
جدیدا یک چیز دیگه هم به خودم می گم
وقتی خوبی می کنید از دیدن بدی در جبران آن خوبی که کردید تعجب نکنید .

sungirl0077

New member
سلام عزیزم خوبی؟!
حال مامانت چطوره؟

سلام عزیزم..والا من خیلی سر میزنم سایت.
دقیقا من هم درگیر انتخاب موضوعم و البته موضوعم احتمال زیاد در رابطه با مدل های اثرات آمیخته و داده های طولی ترتیبی خواهد بود خخخ
تنها مشکل من ترم اول بود... با دوتا از درس هام واقعا مشکل داشتم..اما این ترم خداروشکر خوب بود
مامانم خداروهزارر مرتبه شکر بهترن
تو خوبی عزیزم؟ ایشالا درسا خوب پیش میره؟

- - - Updated - - -

سلام عزیزم خوبی؟!
حال مامانت چطوره؟

دقیقا من هم درگیر انتخاب موضوعم و البته موضوعم احتمال زیاد در رابطه با مدل های اثرات آمیخته و داده های طولی ترتیبی خواهد بود خخخ
تنها مشکل من ترم اول بود... با دوتا از درس هام واقعا مشکل داشتم..اما این ترم خداروشکر خوب بود

کرهانی

New member
وقت خوبی می کنی انتظار جبران نداشته باشید
این را به خودم زیاد گفتم :ad54ad:
و حالا
جدیدا یک چیز دیگه هم به خودم می گم
وقتی خوبی می کنید از دیدن بدی در جبران آن خوبی که کردید تعجب نکنید .

اره,درستش هم همینه که انتظار جبران نداشته باشی
اما تو واقعیت نمیتونم
و گاها خیلی دلم میشکنه :(

کرهانی

New member
خب خدارو شکر
منم میگذره واسم
الان اعصابم خرابه,نزدیک ۵۰تا موضوع بردم پیش استادم الان بعد دو هفته میگه اینا شاید نشه داده پیدا کرد و برنامشو نوشت,بیا دانشگاه حرف بزنیم

biosta

Well-known member
سلام
هر دانشگاهی از جهاتی دانشجویان اش ناراضی اند
حتی علوم پزشکی تهران
بهرحال کرمان هم چنین است
موضوع را خود استاد انتخاب کند و شما تا جای ممکن بگویید چشم
گریزی نیست .

کرهانی

New member
سلام
هر دانشگاهی از جهاتی دانشجویان اش ناراضی اند
حتی علوم پزشکی تهران
بهرحال کرمان هم چنین است
موضوع را خود استاد انتخاب کند و شما تا جای ممکن بگویید چشم
گریزی نیست .

سلام
سرش شلوغه, کلا درست جواب نمیده
حالا رفتم پیشش میگه من بقا بلد نیستم
منم گفتم دوس دارم بقا باشه باز اگر شما موضوعی مد نظرتونه بگید که گفت نه
گفت متغیراشون رو دربیار, فرستادم واسش
هرچی میل زدم این مدت جواب نداده
دیروز بعد یک ماه میل زده که من نبودم,چه کاری قرار بود وایه شما کنم؟
بعد میگه نه من گفتم خودت دقیق بخون بعد پیشنهاد متغیرهارو به من بده

sungirl0077

New member
سلام
عزیزم صبور باش خیلی از اساتید همینجورن
من تنها نکته منفی که نسبت به گروه های آمارزیستی میبینم..همینه
انتخاب موضوع به عهده استاد
یکی از دوستانم بی اینکه علاقه ای داشته باشه مجبور شده روی آمارفازی کارکنه
در صورتی که وقتی من با چند تا از اساتید آمار و صنایع دانشگاه خودمون ایده فازی رو مطرح کردم، کاملا متقاعدم کردن که ایده خوبی نیس (البته حوزه ای که کار میکنند میتونه متفاوت و جدید باشه)
من واقعا خدارو شکر میکنم، استاد پروژم چون میدونست علاقمند بودم که برم آمارزیستی، قبول کرده که کارای تحقیقاتی پایان نامم، تو مباحث پزشکی و کار با داده های پزشکی باشه
بهرحال صبور باش که واقعا برخی اساتید اذیت می کنند
:rose:

- - - Updated - - -

سلام
در صورتی که وقتی من با چند تا از اساتید آمار و صنایع دانشگاه خودمون ایده فازی رو مطرح کردم، کاملا متقاعدم کردن که ایده خوبی نیس (البته حوزه ای که کار میکنند میتونه متفاوت و جدید باشه)
من واقعا خدارو شکر میکنم، استاد پروژم چون میدونست علاقمند بودم که برم آمارزیستی، قبول کرده که کارای تحقیقاتی پایان نامم، تو مباحث پزشکی و کار با داده های پزشکی باشه

کرهانی

New member

انتخاب موضوع به عهده خودمونه و هیچ پیشنهادی تقریبا نمیدن
اما استاد رو قرعه کشی کردن و تو انتخابش نقشی نداشتیم
ایشونم اول گفتن هرچی دوس داری میشه کار کرد, اما بعد که موضوعات منو دیدن گفتن تا حالا بقا کار نکردن و بلد نیستن
در واقع استاد من رشته ریاضی هستن و فقط دکترا امارزیستی خوندن
منم گفتم اشکال نداره کار میکنیم باهم یاد میگیریم

shs

New member
ما هم کار پایان نامه از اول بسم ا لله تا آخرش با خودمونه ، ایده و موضوع و داده و کلش و مقاله شدنش و ... همش با خودمونه

بقا که خیلی میشه ازش ایده گرفت رو ترم 3 اونم با یه استادی که ... نگم بهتره .و سمینار که خیلی میتونه برای پایان نامه

کمک کننده باشه رو ترم 4 ارائه میدن و مشکلات دیگه ای که در نوع آموزش وجود داره و الان وقت گفتنش نیست.

تمام تابستون رو دنبال داده گشتم تازه الان به یک نقطه امیدی رسیدم، مدل هم یک مدل بقا انتخاب کردم نمیدونم ازش نتیجه میگیرم

یا نه !! کسی هم نیست ازش کمک بگیرم !! 3 تا استاد داریم که یکیشون در هیچی تخصص نداره و دیگری فقط در احتمال و روشهای آماری!!!

و سومی فقط هوش مصنوعی !! از ترم بالاییهامون ( 91 یها) از 7 نفر فقط یک نفر هفته پیش دفاع کرد بقیشون سنوات میخورن !!

ماهم که تا حالا هیچکدوم پروپوزال ندادیم اگه هم بدیم 6 ماه داوریش طول میکشه !! واسه ورودیهای قبلمون اینطوری بود.

یعنی من ورودی 92 تا سال دیگه این موقع دفاع کردم ؟؟!! اینا رو گفتم که " کرهانی " جان بدونه تنها نیست

همه اینا یه طرف اینکه هرکی بهت میرسه میپرسه " دفاع کردی ؟ " یه طرف !!بعد که میگی نه ، خیلی تعجب میکنه و

ازت توضیح میخواد !!! بعد حالا مرد میخواد توضیحی بده که طرف متوجه بشه ! متوجه نمیشه و یه جوری از سر ترحم بهت

نگاه میکنه انگاری چون خیلی خنگی هنوز دفاع نکردی !! شاید هم تنگش یه مثال بزنه که فلانی ارشد تربیت بدنی خوند

3 ترمه تموم کرد!! تا حالا چند نفر هم بهم گفتن چرا پایان نامه رو نمیدی بیرون برات انجام بدن ؟!!!

یعنی این حرف از 1000000 تا فوش هم بدتره وقتی اینو میشنوم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار

اما من تسلیم نمیشم کسی هست بزنه قدش که بریم ؟ :smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
ما هم کار پایان نامه از اول بسم ا لله تا آخرش با خودمونه ، ایده و موضوع و داده و کلش و مقاله شدنش و ... همش با خودمونه
سلام ،با دانشجویان دانشگاه های مختلف آمارزیستی که در ارتباط بودم
اغلب جاها چنین است و کمتر پیش می آید که استادی کمک قابل توجه ای به دانشجوی ارشد آمارزیستی در مورد پایان نامه بکند

بقا که خیلی میشه ازش ایده گرفت رو ترم 3 اونم با یه استادی که ... نگم بهتره .و سمینار که خیلی میتونه برای پایان نامه
کمک کننده باشه رو ترم 4 ارائه میدن و مشکلات دیگه ای که در نوع آموزش وجود داره و الان وقت گفتنش نیست.
متاسفانه همین طور است

تمام تابستون رو دنبال داده گشتم تازه الان به یک نقطه امیدی رسیدم، مدل هم یک مدل بقا انتخاب کردم نمیدونم ازش نتیجه میگیرم
یا نه !! کسی هم نیست ازش کمک بگیرم !! 3 تا استاد داریم که یکیشون در هیچی تخصص نداره و دیگری فقط در احتمال و روشهای آماری!!!
حال که داده دارید ببینید که چه مطالعه مشابه ای وجود دارد، مقاله و بخصوص پایان نامه که از اون ها الهام بگیرید
مشهد که امسال دارد دکتری امارزیستی می گیرد از این بهتر نیست .
و سومی فقط هوش مصنوعی !!
از ترم بالاییهامون ( 91 یها) از 7 نفر فقط یک نفر هفته پیش دفاع کرد بقیشون سنوات میخورن !!
منم ورودی 91 هستم و تنها من و یکی از همکلاسی هایم دفاع کرده اون همکلاسی ام هم چون دکتری قبول شد و مجبور بود دفاع کند
پس ازنه نفر ورودی 91 مشهد دو نفر دفاع کردن و مابقی وارد ترم هفت کارشناسی ارشد می شوند.

ماهم که تا حالا هیچکدوم پروپوزال ندادیم اگه هم بدیم 6 ماه داوریش طول میکشه !! واسه ورودیهای قبلمون اینطوری بود.
داوری و روند اداری پروپزال پایان نامه با پیگیری می تواند کمتر زمان ببرد و نیز تا اماده دفاع پایان نامه بشوید پروپزالتان دیگر روند خود را طی خواهد کرد

یعنی من ورودی 92 تا سال دیگه این موقع دفاع کردم ؟؟!! اینا رو گفتم که " کرهانی " جان بدونه تنها نیست
من که دفاع کردم در تابستان ترم شش
چون روزی 8 ساعت مفید روی پایان نامه کار می کردم
ببنید چقدر وقت می گذارید مطمینا" ساعاتی که وقت می گذارید روی روند پیشرف تان تاثیر دارد و نیز بودن پایان نامه ی مشابه شما را جلو می اندازد

همه اینا یه طرف اینکه هرکی بهت میرسه میپرسه " دفاع کردی ؟ " یه طرف !!بعد که میگی نه ، خیلی تعجب میکنه و
ازت توضیح میخواد !!! بعد حالا مرد میخواد توضیحی بده که طرف متوجه بشه ! متوجه نمیشه و یه جوری از سر ترحم بهت
نگاه میکنه انگاری چون خیلی خنگی هنوز دفاع نکردی !! شاید هم تنگش یه مثال بزنه که فلانی ارشد تربیت بدنی خوند
3 ترمه تموم کرد!! تا حالا چند نفر هم بهم گفتن چرا پایان نامه رو نمیدی بیرون برات انجام بدن ؟!!!
یعنی این حرف از 1000000 تا فوش هم بدتره وقتی اینو میشنوم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار
به قول دکتر هلاکویی که روانشناس است می گوید حرف مردم باد هواست ما هستیم که حرف مردم را کارد و چاقو می کنید و بخودمان می زنید تمایل داشتید می توانید بگویید که چون رشته مان پزشکی نبوده به همه ی کسانی که می ایند امارزیستی یک ترم پیش نیاز می دهند و برای همین یک دو ترم دیتر از دانشچویان اغلب رشته ها تمام می کنیم و نیز از همکلاسی هایم کسی تا حالا دفاع نکرده و... البته هیچ وقت سعی نکنید کسی را قانع کنید.
بزن قدش :smilies-azardl (113 که رشته ای انتخاب کردی که اغلب اغلب دانشجویان و فارغ التحصیلان ارشد آمار محض دوست داشتن مدرک شان در این گرایش آمار باشد.

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
انتخاب موضوع به عهده خودمونه و هیچ پیشنهادی تقریبا نمیدن
اما استاد رو قرعه کشی کردن و تو انتخابش نقشی نداشتیم
ایشونم اول گفتن هرچی دوس داری میشه کار کرد, اما بعد که موضوعات منو دیدن گفتن تا حالا بقا کار نکردن و بلد نیستن
در واقع استاد من رشته ریاضی هستن و فقط دکترا امارزیستی خوندن
منم گفتم اشکال نداره کار میکنیم باهم یاد میگیریم

خوبه که انتخاب موضوع به عهده ی خودتان باشد
عالیه
ببنید به چی علاقه دارید و نیز پایان نامه مشابه اش طی چند سال اخیر وجود دارد

shs

New member
سلام ،با دانشجویان دانشگاه های مختلف آمارزیستی که در ارتباط بودم
اغلب جاها چنین است و کمتر پیش می آید که استادی کمک قابل توجه ای به دانشجوی ارشد آمارزیستی در مورد پایان نامه بکند

متاسفانه همین طور است

حال که داده دارید ببینید که چه مطالعه مشابه ای وجود دارد، مقاله و بخصوص پایان نامه که از اون ها الهام بگیرید
مشهد که امسال دارد دکتری امارزیستی می گیرد از این بهتر نیست .
و سومی فقط هوش مصنوعی !!
از ترم بالاییهامون ( 91 یها) از 7 نفر فقط یک نفر هفته پیش دفاع کرد بقیشون سنوات میخورن !!
منم ورودی 91 هستم و تنها من و یکی از همکلاسی هایم دفاع کرده اون همکلاسی ام هم چون دکتری قبول شد و مجبور بود دفاع کند
پس ازنه نفر ورودی 91 مشهد دو نفر دفاع کردن و مابقی وارد ترم هفت کارشناسی ارشد می شوند.

داوری و روند اداری پروپزال پایان نامه با پیگیری می تواند کمتر زمان ببرد و نیز تا اماده دفاع پایان نامه بشوید پروپزالتان دیگر روند خود را طی خواهد کرد

من که دفاع کردم در تابستان ترم شش
چون روزی 8 ساعت مفید روی پایان نامه کار می کردم
ببنید چقدر وقت می گذارید مطمینا" ساعاتی که وقت می گذارید روی روند پیشرف تان تاثیر دارد و نیز بودن پایان نامه ی مشابه شما را جلو می اندازد

به قول دکتر هلاکویی که روانشناس است می گوید حرف مردم باد هواست ما هستیم که حرف مردم را کارد و چاقو می کنید و بخودمان می زنید تمایل داشتید می توانید بگویید که چون رشته مان پزشکی نبوده به همه ی کسانی که می ایند امارزیستی یک ترم پیش نیاز می دهند و برای همین یک دو ترم دیتر از دانشچویان اغلب رشته ها تمام می کنیم و نیز از همکلاسی هایم کسی تا حالا دفاع نکرده و... البته هیچ وقت سعی نکنید کسی را قانع کنید.
بزن قدش :smilies-azardl (113 که رشته ای انتخاب کردی که اغلب اغلب دانشجویان و فارغ التحصیلان ارشد آمار محض دوست داشتن مدرک شان در این گرایش آمار باشد.

وااااای آقای کیانی بازم شما.... یعنی هیچکسو اندازه شما دلسوز ندیدم یه جوری کمک میکنید و پاسخ میدید و

انرژی مثبت میدید که آدم دوست داره پرواز کنه واقعا ممنونم :rose:

آره خب این مشکلات همیشه هست من میخوام با بچه ها بریم یه پیشنهادهایی به گروهمون بدیم تا ورودیهای بعد وضعیتشون بهتر شه

البته موضوع رو دانشجو انتخاب کنه بهتره یعنی این حسن دانشگاه کرمانشاهه !!!

آره والا اگه بخوایم با حرف مردم زندگی کنیم اصن نمیشه من که توضیحی به هیچکس نمیدم فقط به خونوادم ،

بقیه رو حوصله ندارم قانع کنم. من مسئول فکر هیچکس نیستم هر جور دلشون میخواد فک کنن

ایشالا من هم و دیگر دوستان بتونیم مثل شما وقت بذاریم و سربلند فارغ اتحصیل بشیم

ایشالا شما هم به همه آرزوهاتون برسید که واقعا لیاقتشو دارید

همه دوستان آمارریاضی من هم میپرسن نمیشه دکتری زیستی شرکت کنیم ؟منم میگم خیر باید مث ما بیاین ارشدشو بگیرین گناه دارن واقعا"

دوستان دیگه آمار زیستی ، یکم تا قله مونده ، پاشین که من دارم از همتون جلو میزنم :a2d3:

آخرین ویرایش:

کرهانی

New member

و سومی فقط هوش مصنوعی !! از ترم بالاییهامون ( 91 یها) از 7 نفر فقط یک نفر هفته پیش دفاع کرد بقیشون سنوات میخورن !!

سلام دوست عزیز
دانشگاه ما بقا ترم دو هست, اما این ترم استادمون به این نتیجه رسیده که مثل تهران اگر بزارنش ترم سه و با کتگوریکال جا به جاش کنند بهتره!!!
اینجام کمتر کسی زود دفاع میکنه و به گفته استادم که شیش ترم رو شاخشه
واسه مام سمینار ترم سه ارایه میشه اما کلاساش رو ترم چهار میریم
گاهی کم میارم وسط راه
اینجا اینقد کار و تمرین میریزن سرت که وقت ازاد کم میاری
به حرف دیگران اهمیت نده, منکه به همه میگم پیش خوردیم
امیدوارم موفق باشی دوست عزیز

کرهانی

New member
خوبه که انتخاب موضوع به عهده ی خودتان باشد
عالیه
ببنید به چی علاقه دارید و نیز پایان نامه مشابه اش طی چند سال اخیر وجود دارد

اره از جهاتی خوبه و از جهاتی واقعا اذیتی وقتی تمام کارا سرخودته
پیش بینی بقا رو دوس دارم و تا حدی مشخصه
اما انتخاب بیماری و متغیرهای مورد نیازم به عهده خودمه
مقاله مشابه موضوعم وجود داره و به قول استادم میگه اینارو ولش کن, تو چهل تا مقاله باید بخونی حداقل

biosta

Well-known member
اگر دوباره برگردم به قبل مشهد را اخرین انتخابم می گذارم نه اولین

بالا