هر دین ومذهبی داری هر روز بیا اینجا برای ظهور منجی دعا کن.

ZIYA1366

New member
در دين مبين اسلام اشاره شده كه لا اكراه في ادلين.در دين اجباري نيست. و شما هم نميتونيد به زور مردم رو به چيزههايي كه دوس ندارن دعوت كنيد. مذهب و دين بنظرم يك چيز شخصي هست و كسي نبايد اونو با شايستگي و لياقت قاطي كنه.
اما كاش بيادو دنيارو از طلم نجات بده

دوست عزيز ؛ منم قبول دارم كه ﻻ اكراه في الدين ولي قد تبين الرشد و من الغي رو هم قبول دارو .
كسي نميخاد بزور كسي رو بجايي دعوت كنه كه ، اينكه ميكي شخصيه يه جيز ديكست ك جاي يحث داره اما نه اينجا .
تا شايستكي و لياقت رو جي معني كني و كجا بخاي بكارش بكيري.
دركل ميخاستم بكم اين حرفايي ك زدي ربطي به حرفاي من نداشت ، من يه جورايي از خودم و بقيه جوونا كله كردم همين ...

شفيع

New member
دوست عزيز ؛ منم قبول دارم كه ﻻ اكراه في الدين ولي قد تبين الرشد و من الغي رو هم قبول دارو .
كسي نميخاد بزور كسي رو بجايي دعوت كنه كه ، اينكه ميكي شخصيه يه جيز ديكست ك جاي يحث داره اما نه اينجا .
تا شايستكي و لياقت رو جي معني كني و كجا بخاي بكارش بكيري.
دركل ميخاستم بكم اين حرفايي ك زدي ربطي به حرفاي من نداشت ، من يه جورايي از خودم و بقيه جوونا كله كردم همين ...

در كل گلت قبوله

varia

Well-known member
مهدی جان منتظر دستی هستم که به سرم بکشی تا درک و شعورم رو در مورد منجی آخرت الزمان بالا ببره، بیا ...

54058401083679292773.jpg

nsj

New member
چی بنویسم که تمام جملات قشنگ رو شماها برای امام زمان نوشتید

فقط میگم اللهم عجل لولیک الفرج.

ZIYA1366

New member
هروقت ميام اينجا دلم ميكيره،خيلي ، من آدم جندان مذهبي نيستم ولي اين بي مهري به امام زمان رو هم تحمل نميكنم .جرا اينقده خلوت .
جرا براي امام زمان فقط 4 صفحه اونم با تعداد كاربر محدود؟؟؟؟؟
الهم صل علي محمد وآل محمد و عجل فرجهم .

ZIYA1366

New member
يه جا ديدم (توي مجموعه ي arrival) كه 2تا مسيحي و 1 مسلمون سني استدﻻل كردن ك اكه قراره به كسي تكيه كنين ك به خوبي مطلق هدايتتون كنه اون مهدي موعوديه كه توي مذهب شيعه بهش اعتقاد دارن ، جون مادي هم ك نكاه كنين بهش خون مستقيم باكان عالم در بدن اين بزركوار جريان داره .
عصاره ي باكان عالم از آدم تا خاتم و امامان بزركوار 〓 حضرت مهدي
الهم عجل لوليك الفرج
الهم عجل لوليك الفرج
الهم عجل لوليك الفرج
الهم عجل لوليك الفرج
الهم عجل لوليك الفرج

sara25

New member
هروقت ميام اينجا دلم ميكيره،خيلي ، من آدم جندان مذهبي نيستم ولي اين بي مهري به امام زمان رو هم تحمل نميكنم .جرا اينقده خلوت .
جرا براي امام زمان فقط 4 صفحه اونم با تعداد كاربر محدود؟؟؟؟؟
الهم صل علي محمد وآل محمد و عجل فرجهم .

داداش ضیا یه جایی خوندم نوشته بود چرا به انتظار مهدی نشستن بیایید به انتظار بایستیم!
میبینی هممون نشستیم!!!
واقعا منتظریم؟؟؟
به زبون نیست باید دلها آماده باشن.........

ZIYA1366

New member
داداش ضیا یه جایی خوندم نوشته بود چرا به انتظار مهدی نشستن بیایید به انتظار بایستیم!
میبینی هممون نشستیم!!!
واقعا منتظریم؟؟؟
به زبون نیست باید دلها آماده باشن.........

بل بله حتمأ قبول دارم حرفتون رو ، منم ادعايي ندارم ولي حداقل ب زبون جاري ميكنم ك منتظرم .

varia

Well-known member
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اج

آخرین ویرایش:
بالا