نمونه هایی از کارنامه های مجموعه زیست شناسی (1206) سال 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

DNA.2013

New member
وایییی !خدای من!چرا ژن پزشکی قبول نشدی!!!!!!!!!!! دوست من 67 شد رتبش ژن 70 سل 53 زبان 66 بیو 44
شما بیو بالاتر زدی ولی ژن کمتر واسه این قبول نشدی:(

reza.n

New member
ژن ضریب 4 داره خیلی مهمه.ضمن اینکه ژن امسال اسون بوده.من پایین زدم.البته کلا امسال پاسخ نامه هم هیلی اشتباه داشت شاید اگه اون اشتباها نبود الان یکی دیگه جای من رتبه 111 شو اینجا واستون میذاشتو:painting:نمره من 250 شد.آخرین فرد قبولی 256.ببین توو این 6 نمره اختلاف که 2 3 تا تست میشه از رتبه 90 تا 111 قرار داشتن.میبینی چفدر رقابت زیاده.

DNA.2013

New member
آخرین نفر یکی از بچه های انجمن نگار جون هستن که رتبش 100 شده و اخرین فرد قبولی بودن..بندرعباس.

reza.n

New member
آخرین نفر یکی از بچه های انجمن نگار جون هستن که رتبش 100 شده و اخرین فرد قبولی بودن..بندرعباس.

اهان من به این حساب که 90 نفر پذیرش داشتن امسال گفتم از 90.در هر حال.ترس هم نداشته باش.ژن رو خیلی خوب بخونی و زبان کافیه.شک نکن.ایشالا حتما قبول میشی.شک ندارم.هم تو هم امیر و مهنام هم اگه یکم بجنبه و نا امید نباشه همتون ایشالا مزد زحمتتاتونو میگیرین

DNA.2013

New member
ممنون امیدوارم همینطور باشه.مهنام که اگه قبول نشه میکشمش با این همه کتابی که داره :دی

mahnam

New member
ممنون امیدوارم همینطور باشه.مهنام که اگه قبول نشه میکشمش با این همه کتابی که داره :دی

کتاب داشتن که مهم نیست مریم جان
خوندنه اون کتابای زیاد مهمه
اما ایشالا هممون قبول میشیم :a2d3:

DNA.2013

New member
دقیقا همین طوره. ما همه باید حداکثر تلاشمونو بکنیم.؛)

nori

New member
ژن ضریب 4 داره خیلی مهمه.ضمن اینکه ژن امسال اسون بوده.من پایین زدم.البته کلا امسال پاسخ نامه هم هیلی اشتباه داشت شاید اگه اون اشتباها نبود الان یکی دیگه جای من رتبه 111 شو اینجا واستون میذاشتو:painting:نمره من 250 شد.آخرین فرد قبولی 256.ببین توو این 6 نمره اختلاف که 2 3 تا تست میشه از رتبه 90 تا 111 قرار داشتن.میبینی چفدر رقابت زیاده.

شما علوم چی قبول شدی؟ الان چی میخونید؟؟؟؟؟

marjan_h67

New member
واااااای من با دیدن این کارنامه ها خ ترسیدم واقعا!!!1خدا کمکمون کنه

*فرناز*

New member
راستی ژن چند نفر پذیرش داره!؟تا رتبه چند قبوله؟ خلاصه جریانش چه جوریاس؟؟؟؟

میکروب با بیوفیزیک چی میخونید؟

mahnam

New member
مهنام جون خیلی وقت بود سر نزده بودم
گل کاشتی
مرسی

راستی ژن چند نفر پذیرش داره!؟تا رتبه چند قبوله؟ خلاصه جریانش چه جوریاس؟؟؟؟

میکروب با بیوفیزیک چی میخونید؟

خواهش :riz304:
سال قبل ظرفیتا اینجوری بود:
ژنتیک ( روزانه: 95 نفر / شبانه: 45 نفر / بین الملل: 60 نفر)
بیوتکنولوژی گرایش میکروبی ( روزانه: 75 نفر / شبانه: 28 نفر / پیام نور: 23 نفر / غیر انتفاعی: 36 نفر)
بیوشیمی ( روزانه: 110 نفر / شبانه: 63 نفر / پیام نور: 92 نفر / غیر انتفاعی: 18)
میکروبیولوژی ( روزانه: 72 نفر / شبانه: 23 نفر)
سلولی و مولکولی ( روزانه: 128 / شبانه: 19 نفر / غیر انتفاعی: 36 نفر / بین الملل: 40 نفر)
ریز زیست فناوری (نانو بیوتکنولوژی) : (روزانه: 9 نفر / شبانه: 6 نفر)
بیوفیزیک( روزانه: 30 نفر / شبانه: 5 نفر)

zanbagh

New member
توی وزارت علوم اول سلولی-مولکولی بعد بیوشیمی تاثیر گذاره که اگه یکی از این 2تا روبالای 50 بزنی واون یکیم نزدیک 50 حتما قبول میشی اونم رشته ای ک دوسداری

mahnam

New member
توی وزارت علوم اول سلولی-مولکولی بعد بیوشیمی تاثیر گذاره که اگه یکی از این 2تا روبالای 50 بزنی واون یکیم نزدیک 50 حتما قبول میشی اونم رشته ای ک دوسداری

مرسی زنبق جون
ای کاش درصداتونو می ذاشتین که ببینیم
و رتبه تونو

DNA

New member
رتبه زیر 30 در مجموعه سلولی و مولکولی

1338102780_1_FT1059_arshad_cell_30.jpg

مرسی عزیزم لطف کردی

zanbagh

New member
مرسی زنبق جون
ای کاش درصداتونو می ذاشتین که ببینیم
و رتبه تونو
سلولی 73 تنه مشترک 57 بقیه هم نزدیک 40 میکروبم 43 زبان 27البته زیاد دقیق یادم نیس.زتبه میکروبم حدودا 160 سلولیم وبیوتکم حدود200وخورده ای

zanbagh

New member
اشتباه من این بود که اشتباه زیاد زدم وگرنه حداقل بیوشیمو بالای 70 میزدم اگه سوالای غلطو نمیزدم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا