نظر شرکت کنندگان کلیه رشته ها درباره درس زبان در ارشد وزارت بهداشت 91

mj4all

New member
سوال 142 زبان پنجشنبه صبح رو یه نگاه بندازید:
142- The writer is excessively concerned about ...... in academic settings.
1- lack of sufficient research
2- easygoing attitudes adopted
3- tough "RTA" discipline implemented
4- high efficiency which might be achieved

گزینه 3 در صورتی که این غلط را نداشت گزینه صحیح بود ولی در گزینه 3 بجای (RAE) مخفف Research Assessment Exercise اشتباها(سهون یا عمدن) RTA نوشته شده است.
لطفا اونایی که می خاهند عدالت برقرار باشه لطفا این سوال را اعتراض کنند تا هر کسی به حق واقعی خودش برسد مرسی

پوشی

New member
من زبان بهداشت را چه بخوانم چه نخوانم چه سخت باشه چه آسان سرجلسه فکر میکنم خوب زدم میام خونه میبینم30 درصد زدم دیوانه شدم به خدا برام دعا کنید که حداقل آزاد بشم کسی میدونه درصدای قبولی آزاد باید چند باشه؟

mohandes89

New member
سلام دوستان عزیز

واسه رشته ی ما هم افتضاح سخت بود.

ولی مهم نیست چون واسه همه سخت بوده برای مثال رتبه 6 رشته ما پارسال 16 درصد زبان زده بوده:ad54ad:

shona

New member
من زبانو از همه درسا بهتر زدم !!!
الان که با کلید اولیه سایت چک کردم، 81.6% بود !
اما زیستو خراب کردم
میکروب هم که همه میدونن چطوری بود.....

princess

New member
سلام
همگی خسته نباشید
زبان رشته پرستاری امسال نسبت به سال قبل سخت تر بود:New (6):

8521413

New member
به نظر من سطح همه ی سوالا نسبت به پارسال سخت تر شده بود/ولی زبان بیشتر/دیگه کتاب لزگی و رضا زاده هم کمک نمیکنه/باید بریم مدرک تافل بگیریم

سلام، بنده خواستم یه نکته ی مهمی رو در مورد سوالات زبان امسال خدمت دوستان عرض کنم، من خودم تافل دارم و نمره ی ریدینگم 28 از 30 شده و در کل ریدینگ خیلی کار کردم، واسه آزمون زبان امسال هم خیلی خوندم، مخصوصا لزگی رو، اما باید بگم که مشکل آزمون امسال سختیش نبود بلکه غیر استاندارد بودن سوالات باعث شد که نتونیم نتیجه ی لازم رو بگیریم، در آزمونهایی مثل تافل و آیلتس سوالات با تست های خیلی پیشرفته ای آزمایش و استاندارد سازی میشن تا فقط بتونن سطح دانش زبانی داوطلب را به خوبی اندازه گیری کنن، اما در کنکور وزارت بهداشت متاسفانه طراح یا طراحان، برای بالا بردن سطح سوالات از تست های کاملا غیر استاداردی استفاده کرده بودن که این موضوع باعث اتلاف وقت بیش از حد شرکت کنندگان شد، از ما که گذشت اما امیدوارم واسه سالهای آینده به این نکته بیشتر توجه کنن، سالهای گذشته، متون سوالات رو از آزمون های استاندارد آمریکا و انگلستان انتخاب می کردن، اما امسال متاسفانه معلوم نبود سوالات رو از کجا آوردن.
امیدوارم همه ی دوستان نتیجه ی زحماتشون رو ببینن.

msh

New member
سلام. زبان واقعا سخت بود. من که خیلی ناراضی ام. آدم اعتما به نفسش رو با اینجور آزمون ها از دست ی ده

iran khanom

Member
من گيجم هنوز بعد 4 روز.انگليسي بود فرانسه بود برزيلي بود ايتاليايي بود سومالييايي بود اتريشي بود نميدانم مال كدوم كشور بود.سال ديگه عربي بذارن.فكر كنم خود انگليسيا نتونند جواب بدن.ما بيچاره ايم اين طراحاي سوال كنكور ميخوان كلاس بذارن كه آره ما خيلي حاليمونه كه دكتر شديم شما بمونيد همون پايينا.انقد كنكور بديد تا پير شيد.انگليسي غوله. فكر كرديد همتون مثل ما باهوشيدددددددددددددددددددددددددددددددد.آكسفورد اين سوالا رو نميذاره.ايران چون در اين حد هميشه آموزش ميده اينجوري ازمون ميخواد. بچه ها منصف باشيد ما نه كه آموزشمون قوي بودهههههههه آزمونامونم بايد قوييييييييييييي باشه كه دو تا خارجي آزمونمونو ديدن بگن واي چقد حاليشونه اين جهان سوميااااااااااااااااااااااا.با اين سوالات ما شديم جزء جهان اوليا و دانشگاه هاي كشورمون شدن تيپ يك دنيا.بزن كف قشنگه رو به افتخار وزارت بهداشت و طراحان سوالاي زبانش مرسي كه اعتماد به نفس و اميد و نتيجه يك سال از زحمت كلي از بچه ها رو گرفتين.مرسيييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

آخرین ویرایش:

jo-boy

New member
من گيجم هنوز بعد 4 روز.انگليسي بود فرانسه بود برزيلي بود ايتاليايي بود سومالييايي بود اتريشي بود نميدانم مال كدوم كشور بود.سال ديگه عربي بذارن.فكر كنم خود انگليسيا نتونند جواب بدن.ما بدبختيم اين طراحاي سوال كنكور ميخوان كلاس بذارن كه آره ما خيلي حاليمونه كه دكتر شديم شما بمونيد همون پايينا.انقد كنكور بديد تا پير شيد.انگليسي غوله. فكر كرديد همتون مثل ما باهوشيدددددددددددددددددددددددددددددددد.آكسفورد اين سوالا رو نميذاره.ايران چون در اين حد هميشه آموزش ميده اينجوري ازمون ميخواد. بچه ها منصف باشيد ما نه كه آموزشمون قوي بودهههههههه آزمونامونم بايد قوييييييييييييي باشه كه دو تا خارجي آزمونمونو ديدن بگن واي چقد حاليشونه اين جهان سوميااااااااااااااااااااااا.با اين سوالات ما شديم جزء جهان اوليا و دانشگاه هاي كشورمون شدن تيپ يك دنيا.بزن كف قشنگه رو به افتخار وزارت بهداشت و طراحان سوالاي زبانش مرسي كه اعتماد به نفس و اميد و نتيجه يك سال از زحمت كلي از بچه ها رو گرفتين.مرسيييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

یعنی گل گفتی خدایی
مرسییییییییییییییییی دلم خنک شد

xyz

New member
زبانه صبح جمعه هم واقعا سخت بود بخصوص درکه مطلب اولی !

من گيجم هنوز بعد 4 روز.انگليسي بود فرانسه بود برزيلي بود ايتاليايي بود سومالييايي بود اتريشي بود نميدانم مال كدوم كشور بود.سال ديگه عربي بذارن.فكر كنم خود انگليسيا نتونند جواب بدن.ما بيچاره ايم اين طراحاي سوال كنكور ميخوان كلاس بذارن كه آره ما خيلي حاليمونه كه دكتر شديم شما بمونيد همون پايينا.انقد كنكور بديد تا پير شيد.انگليسي غوله. فكر كرديد همتون مثل ما باهوشيدددددددددددددددددددددددددددددددد.آكسفورد اين سوالا رو نميذاره.ايران چون در اين حد هميشه آموزش ميده اينجوري ازمون ميخواد. بچه ها منصف باشيد ما نه كه آموزشمون قوي بودهههههههه آزمونامونم بايد قوييييييييييييي باشه كه دو تا خارجي آزمونمونو ديدن بگن واي چقد حاليشونه اين جهان سوميااااااااااااااااااااااا.با اين سوالات ما شديم جزء جهان اوليا و دانشگاه هاي كشورمون شدن تيپ يك دنيا.بزن كف قشنگه رو به افتخار وزارت بهداشت و طراحان سوالاي زبانش مرسي كه اعتماد به نفس و اميد و نتيجه يك سال از زحمت كلي از بچه ها رو گرفتين.مرسيييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

129fs4252631.gif

بالا