نظرتون در مورد رشته نفر قبلي چيه؟

m_mobini

New member
از امارزیستی اطلاعی ندارم اماحتمارشته ی خوبیه چون ازرشته های علوم بزشکیهههههههههههههههههههههههههههههه

MAHSABANOO

New member
رشته خوبیه چند تایی از دوستام این رشته رو خوندن والالن ادمایه موفقی هستن

asal 92

New member
تغذیه عالیه
مخصوصا اگه ادامه بدی.....

در مورد رشته خودمم که عاشقشم ....

asal 92

New member
رشته نقطه هم رشته خوبی می تونه باشه...
نقطه بازی می کنن

رشته نوتر نقطه ست ؟؟؟؟؟جدیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چن نفرو دیدم رشته نقطه میخونن تو انجمن ....:tonguesmiley:.
مطمئنا چون تازه اومده و اشباع هم نشده عاااااااااالیه این رشته نقطه ...:rolleyessmileyanim:

نوتر

New member
رشته نوتر نقطه ست ؟؟؟؟؟جدیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چن نفرو دیدم رشته نقطه میخونن تو انجمن ....::.
مطمئنا چون تازه اومده و اشباع هم نشده عاااااااااالیه این رشته نقطه ...::

مراقبت های ویژه مثل دوست خودم:smilies-azardl (113
رشته ی خوبیه. ولی نمیدونم چرا بچه ها همش دنبال این بودند تو بیمارستان بیشتر برن تو بخش اورژانس کار کنند:(50): شاید چون کارش کمتر بود نمیدونم کلا:smiliess (12): بهتره بچه های پرستاری نظر بدن

asal 92

New member
مراقبت های ویژه مثل دوست خودم:smilies-azardl (113
رشته ی خوبیه. ولی نمیدونم چرا بچه ها همش دنبال این بودند تو بیمارستان بیشتر برن تو بخش اورژانس کار کنند:(50): شاید چون کارش کمتر بود نمیدونم کلا:smiliess (12): بهتره بچه های پرستاری نظر بدن

آره دیگه اورژانس بدو بدوش بیشتره ولی مسئولیتش خیلی کمتراز بخش های بستری هستش....
من که هیچوقت اورژانس نبودم از اولش پارتی داشتیم و رفتیم بخش های ویژه (آی سی یو ) آخه رفتن به بخش های ویژه اونم تو تهران یه کم سخته شرایط سابقه کار و ...میخاد
Just_Cuz_19.gif

عاشق بخش ویژه و رشته ویژه هستم چون یه پرستار اونجا میتونه خودش وتواناییهاشو ثابت کنه /جون یه انسان تو دستاشه /نمیدونی چه حسیه وقتی یه مریضی که به دستگاه وصله و ازش قطع امید کردن دوباره به آغوش خانوادش برمیگرده /لذت بخش ترین لحظه ست اونجاست که خستگی ازوجودت دفع میشه.....

mexin

Well-known member
مطمئنا همینطوره. عشق میخواد واسه این رشته تا در اون موفق بشی..:rose:

shayeste12

New member
پرستاری بازار کار خوبی داره
امیدوارم همه پرستارا در کنار حرفه خوب اخلاق خوبی هم داشته باشند وهمیشه بدونن خدا ناظر هست
البت همه باید بدونن ها

Asoo

New member

اطلاع زیادی درباره ش ندارم به همین خاطر راجع بهش نظر نمیدم......

بالا