نظرتون در مورد جشن ورودی های دانشگاه تهران؟

mehrkam

New member
من كه مجبور شدم برم دادسرا، آخه روز اولي كه اومدم تهرون كيف پول و موبايلمو تو brt ميدون انقلاب زدند!
كلي ناراحت بودم كه نتونستم بيام جشن اما حالا كه اين اوصافو ديدم ديگه ناراحت نيستم.

mishel

New member
منکه تو جشن ورودی شرکت نکرده بودم ولی هدفی که من برای ادامه تحصیل و ورود به این دانشگاه دارم خیلی خیلی مهم تره تا که این برنامه ها بخوان باعث بشن فکرکنم کل دانشگاه تهران و همه اساتید و دانشجوهای پرتلاشی که داره بی ارزش باشن.این حرفا فقط باعث میشن هیچ لذتی ازاین دوران نبرید، یه کم هم بهتره نقاط قوت دانشگاهو درنظربگیرید.(بخاطر بیارید زمان قبل از اعلام نتایجو که دعا میکردید بهترین دانشگاه قبول بشید) :(50):

چه خوب شد که خواب نازو ول نکردم بیام جشن. ولی بخدا جشن دانشگاههای دولتی همینه.کارشناسی هم بهشتی بودیم همون کیک و ساندیس هم ندادن. من که هنوز از سطح علمی یونی تهران و اساتیدش خبر ندارم.تا اینجا که دیدم از نظر ظاهر و امکانات بهشتی خیلی بهتر بود. امیدوارم استاداش بهتر از بهشتی باشن که نسوزم.منم دوست دارم برم پردیس همت.ساختمونای تهران مثل قبرستون میمونه.

sanazmohandes

New member
چه خوب شد که خواب نازو ول نکردم بیام جشن. ولی بخدا جشن دانشگاههای دولتی همینه.کارشناسی هم بهشتی بودیم همون کیک و ساندیس هم ندادن. من که هنوز از سطح علمی یونی تهران و اساتیدش خبر ندارم.تا اینجا که دیدم از نظر ظاهر و امکانات بهشتی خیلی بهتر بود. امیدوارم استاداش بهتر از بهشتی باشن که نسوزم.منم دوست دارم برم پردیس همت.ساختمونای تهران مثل قبرستون میمونه.
من که اون زمان که بودم علاوه بر کیک و ساندیس یه لیوان دادن روش ارم شهید بهشتی هک شده بود شامم دادن تازه به ورودی های بعد ما یه کیف لبتاپ و پتو مسافرتیم داده بودن

sanazmohandes

New member
منکه تو جشن ورودی شرکت نکرده بودم ولی هدفی که من برای ادامه تحصیل و ورود به این دانشگاه دارم خیلی خیلی مهم تره تا که این برنامه ها بخوان باعث بشن فکرکنم کل دانشگاه تهران و همه اساتید و دانشجوهای پرتلاشی که داره بی ارزش باشن.این حرفا فقط باعث میشن هیچ لذتی ازاین دوران نبرید، یه کم هم بهتره نقاط قوت دانشگاهو درنظربگیرید.(بخاطر بیارید زمان قبل از اعلام نتایجو که دعا میکردید بهترین دانشگاه قبول بشید) :(50):
100 درصد ما ادمای تحصیل کرده ای هستیم هنوز هم انتخاب اول ما دانشگاه تهرانه عزیزم به خاطر یه جشن دلمونو نمیزنه که اینم یه درد دل بود دیگه:bunnyearsmiley:

slpe

New member
آره ما نبايد همه چي رو بخاطر يه جشن ناديده بگيريم
مهم واسه ماها اون مدرك تحصيليه هس كه از دانشگاه علوم پزشكي تهراااااااااااااااان اخذ خواهد شد
مگه نه؟
:rose:

من که اون زمان که بودم علاوه بر کیک و ساندیس یه لیوان دادن روش ارم شهید بهشتی هک شده بود شامم دادن تازه به ورودی های بعد ما یه کیف لبتاپ و پتو مسافرتیم داده بودن
من ورودی 86 بودم . شام ندادن 1 ظرف یکبار مصرف کوچولو سالاد اولویه دادن که خوشمزه هم نبود...جشن هم نبود بیشتر از خود متشکری و دعوای دانشجوها بخاطر خوابگاه بود. اگه 86 بودی حتما یادته که پسرا بلند شدن و اعتراض کردن برای خوابگاه.

sanazmohandes

New member
من ورودی 86 بودم . شام ندادن 1 ظرف یکبار مصرف کوچولو سالاد اولویه دادن که خوشمزه هم نبود...جشن هم نبود بیشتر از خود متشکری و دعوای دانشجوها بخاطر خوابگاه بود. اگه 86 بودی حتما یادته که پسرا بلند شدن و اعتراض کردن برای خوابگاه.
نه 87 بودم

mohsen_rok

New member
:(50):جشن دانشکده بهداشت جالب تر بود
نمیدونم نفرات برتر بر چه اساس انتخاب کردند

nutgirl92

New member
بچه ها منم ورودی 87 بهشتی ام
و هدفم سال بعد دانشگاه تهرانه!!
یعنی میگید دانشگاه تهران بده؟؟
راهش برای من خیلی سر راسته تا شهید بهشتی ... فقط واسه همین میگم...
لطفا هرکی میتونه راهنمایی کنه :sad:

منم بهشتی بودم الان از استادای تهران خیلی راضیم همشون خیلی خوبن. ولی امکاناتش داغونه و مثل بهشتی نیست. ولی من ازینکه تهران زدم راضیم همه استادا عالی.

nutgirl92

New member
مهتاب خودت که بهشتی بودی میدوتی دیگه... جو ش خیلی سسته ... اصلا علمی و درسی نیست!! هر چقدرم استادا خوب باشن (که تو بهشتی همه استادا خوب نبودن ..) به هر حال جو رقابتی و علمی هم خیلی مهمه ... دانشگاه تهران ازین نظر چطوره؟
شما راضی هستین؟

vb2

New member
دانشگاه تهران از لحاظ آموزشی بیست

مهم جشن و غذای جشن و اینا نیست که مهم سطح علمیه

mohsen_rok

New member
منم با ویدا و مهتاب موافقم
در ضمن تهران هر چی باشه باز تهران
بهترین دانشگاه ایرانه دیگه

بالا