نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

zmh

New member
احتمالا چون c1q فاقد نقش انزيميه از اين نظر ميشه گفت ک مهار نميشه.
اتفاقا این مهارمیشه چون توابولعباس توضیح داده.من پلاسمینوجایی ندیدم براهمین ب زدم.ولی کلید الف زده ک بازم اینواستادگفت اشتباه زدن

اتفاقا این مهارمیشه چون توابولعباس توضیح داده.من پلاسمینوجایی ندیدم براهمین ب زدم.ولی کلید الف زده ک بازم اینواستادگفت اشتباه زدن

من چون پلاسمين و فاکتورهاى تماس يادم بود گزينه الفو زدم خودمم همونجورى توجيه کردم ک نقش انزيمى نداره

اون سوال درست بود میشه الف چون فقط c1r&c1sمهار میکنه پلاسمین رو هم فعال میکنه پس نوعی کنترل کننده میشه واسش

eeeeeeehsan

New member
بچه های هماتولوژی سلام
این تاپیک موقتن ایجاد شده برای اعتراض، از این حیث که سوالات ایمنی مجموعه ما مشترک هست، هر موقع فرصت کردین بیاین اینجا و اگر سوالی هست که نیاز داره به اعتراض با هماهنگی با بچه های ایمنی اقدام به اعتراض کنید.
سپاس

[h=1][ایمونولوژی] اعتراض به سوالات[/h]

Dexter2009

New member
منم 5 تا سوال رو اعتراض کردم.
یکی ایمنی ...دوتا هماتو...یکی زبان...

من اخر 50 رو هم زدم خخخخخخ

پاسخنامه تشریحی ش.ی.ر.ا.ن.و دیدم اینطور نوشته بود :
نيدل استيك شدن و زنداني شدن بيش از 72 ساعت باعث معافيت يك ساله ( 365 روزه)، جراحي بزرگ (اسپلنكتومي، لاپارتومي و
...) باعث معافيت 6 ماهه ( 180 روزه)، جراحي كوچك سرپايي باعث معافيت 6 هفتهاي ( 42 روزه) و اقامت در مراكز ترك اعتياد، به
شرط تزريقي بودن فرد باعث معافيت دائم و به شرط غيرتزريقي بودن، معافيت يكساله دارد.

پس هم ب میشه هم د

hhhmmm

New member

نيدل استيك شدن و زنداني شدن بيش از 72 ساعت باعث معافيت يك ساله ( 365 روزه)، جراحي بزرگ (اسپلنكتومي، لاپارتومي و
...) باعث معافيت 6 ماهه ( 180 روزه)، جراحي كوچك سرپايي باعث معافيت 6 هفتهاي ( 42 روزه) و اقامت در مراكز ترك اعتياد، به
شرط تزريقي بودن فرد باعث معافيت دائم و به شرط غيرتزريقي بودن، معافيت يكساله دارد.

پس هم ب میشه هم د

خوب توی فرم اعتراض کدوم گزینه رو انتخاب کردی؟؟؟

- - - Updated - - -

پس هم ب میشه هم د

خوب توی فرم اعتراض کدوم گزینه رو انتخاب کردی؟؟؟

zmh

New member
فک کنین همه سوالامشکل دارن یعنی موندم بااین سوالاتشون.اینا چ طراحایی ان....

hhhmmm

New member
شما نمرتون رو حساب کردین؟؟؟یادمه پارسال 200 بالا خوب بود....امسال ضربدر ضریب میشه کلا فرق داره نمره

zmh

New member
شما نمرتون رو حساب کردین؟؟؟یادمه پارسال 200 بالا خوب بود....امسال ضربدر ضریب میشه کلا فرق داره نمره
چجوری حساب میشه من ک باهمون فرمول پارسال حساب کردم.ضریبوچجوری وارد فرمول کنیم

hhhmmm

New member
چجوری حساب میشه من ک باهمون فرمول پارسال حساب کردم.ضریبوچجوری وارد فرمول کنیم

همه درسا رو درصدشون رو حساب کن...بعد درصد هر درس رو ضربدر ضریبش کن...بعد همه عددای بدست اومده رو با هم جمع کن

hhhmmm

New member
پارسال رتبه ی 7، 11، 30 یادمه اینجا بودن....ایشالاااااا امسال هممون که اینجاییم خوشحال بریم

zmh

New member
من نمیدونم درست حساب کردم یانه شد527
شما چندشدی

بالا