نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

من فقط 44....خوب 42 رو که دارین میگین انکوباسبون هست...میگم شما که سالی راد من خوندین گزینه الف غلطهههه؟؟؟شاید دوتا جواب داشته باشه

اين واسه سوال 44ه اين 1000باااااار
همون سوال ک ميگه همه کمک کننده اس بجز؟؟
که هر 4 تا کمک کننده اس

hhhmmm

New member
که هر 4 تا کمک کننده اس

بله من متوجه هستم دارین از 44 میگین....از همون اول حرف خودم سر 44 بود....این دو هزار بار.....میگم به جز اون 42 چطور؟

- - - Updated - - -

که هر 4 تا کمک کننده اس

بله من متوجه هستم دارین از 44 میگین....از همون اول حرف خودم سر 44 بود....این دو هزار بار.....میگم به جز اون 42 چطور؟

zmh

New member
اون سوال تست اسموتیک با کومبس چی؟؟؟هردوش ک درسته

- - - Updated - - -

هاااااا اونو نمى دونم خخخخخ :)))))))

hhhmmm

New member

خوب شما سالی راد من رو داری...میگی گزینه ب رو سالی راد من نوشته...درست؟دارم 42 رو میگمااا قاطی نشه....برا گزیینه الف سالی رادمن چیزی نگفته؟

- - - Updated - - -

خوب شما سالی راد من رو داری...میگی گزینه ب رو سالی راد من نوشته...درست؟دارم 42 رو میگمااا قاطی نشه....برا گزیینه الف سالی رادمن چیزی نگفته؟

- - - Updated - - -

ببينيد اخه سوال يه جوريه ب نظرم تو 44 گفته واسه عدم تطابق چه مى کنيم تو 42 گفته واسه گروه بندى

hhhmmm

New member
من فقط 44 رو اعتراض میزنم....42 صفحه 394 دیوید سون یه اشاره کرده برای گزینه الف اما خوب اختصاصی aboنیست...من توی گل افشان هم خونده بودم...نمیدونم ولی به هرحال که فقط 44 رو اعتراض میزنم

226

New member
معاون آموزشی وزارت بهداشت:
اعتراضات بررسی شد/ اشکالی به آزمون دستیاری وارد نیست
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي
کد خبر: 94031207365
سه‌شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳
d02.jpg
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اعتراضات برخی دانشجویان به آزمون دستیاری گفت: تمام اعتراضات در کمیته بررسی شده و تاکنون هیچ اشکالی به آزمون دستیاری وارد نشده است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر باقر لاریجانی در جلسه تقدیر از رتبه‌های برتر آزمون دستیاری سال 94 گفت: واقعیت این است که برای برگزاری این آزمون‌ها وقت زیادی گذاشته می‌شود. البته همه جای دنیا می‌بینید که برای آزمون‌های مهم افرادی که معرفی می‌شوند باید توانمندی‌های زیادی داشته باشند و ما از سال آینده بررسی توانمندی افراد برای شرکت در آزمون‌های مختلف را اجرایی می‌کنیم.

وی افزود: تلاش وسیعی در دبیرخانه و معاونت سنجش وزارت بهداشت انجام شد که آزمون دستیاری با صحت و سلامت بالایی برگزار شود.و شاخص‌های موجود نشان می‌دهد که این آزمون شرایط معقولی داشته که نشانه آن این است که 10 نفر اول آزمون جزو دانشجویان المپیادی، استعداد درخشان و چهره‌های برتر دانشگاهی بوده‌اند.

zmh

New member
دوستان سوال41یا91ایمنی همون سی یک اینهیبیتوراعتراض کنین چون هرچهارتاگزینش درسته.
یکی از استادا گفت

kahookahoo

New member
بچه هامن 42 و 44 رو زدم..149 روهم زدم 35 همین طور...چیزی ک آزمون نمیخان هرچی رو شک دارم اعتراض میزنم

بالا