نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

hhhmmm

New member
سلام....اینکه میگین امسال ضرایب درنظر گرفته میشه،یعنی در محاسبه درصد،تعداد سوال باید در ضریب ضرب بشه یا 3؟؟؟؟؟

hhhmmm

New member
سوال 26 رو سایت خ.ل.ی.لی اشتباه جواب داده!!!دیوید سون فصل اول دقیقا میگه سلول های گرانولدار!متن کتاب جلومه!عججججب!!!!

mehrdad.b

New member
سلام....اینکه میگین امسال ضرایب درنظر گرفته میشه،یعنی در محاسبه درصد،تعداد سوال باید در ضریب ضرب بشه یا 3؟؟؟؟؟

میشه مثل کنکور دیگه..یعنی مثلا هر سوال هماتو که ضریبش 4 . اندازه 4 سوال بیو یا زیست ارزش داره که ضریبش یک

محیااا

New member
سلام دوستان.خوب هستید..
ببخشید میخواستم بپرسم برای درس سلولی و ملکولی چه کتاب رو بخونم که خیلی خوب جواب بده البته به غیر از لودیش؟؟؟
ممنون از همگی...

mehrdad.b

New member
سلام دوستان.خوب هستید..
ببخشید میخواستم بپرسم برای درس سلولی و ملکولی چه کتاب رو بخونم که خیلی خوب جواب بده البته به غیر از لودیش؟؟؟
ممنون از همگی...

همون لودیشو می خونی 50 60 بیشتر نمیشه زد . چون اصن طراحا معلوم نیست با خودشون چند چندن. کتاب مهدوییم خوبه. خلاصه لودیشم خوبه. اما کلا بالا زدن زیست سخته . بعدم ببین امسال چی میشه چون اگه ضریب اعمال کنن از امسال ارزش زیستو و بیو واقعا کم میشه و همون 40 یا 50 بزنی کفایت میکنه لازم نیست خیلی خودتو اذیت کنی

mehrdad.b

New member
سلام دوستان.خوب هستید..
ممنون از همگی...

همون لودیشو می خونی 50 60 بیشتر نمیشه زد . چون اصن طراحا معلوم نیست با خودشون چند چندن. کتاب مهدوییم خوبه. خلاصه لودیشم خوبه. اما کلا بالا زدن زیست سخته . بعدم ببین امسال چی میشه چون اگه ضریب اعمال کنن از امسال ارزش زیستو و بیو واقعا کم میشه و همون 40 یا 50 بزنی کفایت میکنه لازم نیست خیلی خودتو اذیت کنی

Z0HRE

New member
تاثیر ضرایب ینی طوریه ک اگ خون رو کسی 50 درصد بزنه و بیو زیست و ایمنی رو 70 درصد بزنه.بازم تاثیر خون بیشتره؟یا اینکه 70زدن اون سه درس میتونه کمبود خون رو جبران کنه؟(سوالم پیچیده بود:whistle:)

محیااا

New member

یعنی چی ضریب اعمال کنن اقا مهرداد؟؟؟خلاصه لودیش چطور؟؟؟کتاب خوبیه؟؟؟یعنی امسال زیستشو چنددرصد پوشش میداد؟؟؟

hhhmmm

New member
حالا باز شما خوبین درصداتون همه بالاست .من معلوم نیست اوضام چی بشه. اگه ضریبا رو بذارن شاید قبول شم. وگرنه اصلا قبول نمیشم:dadad4:
من که درصدامو نگفتم:))))منتظر پاسخنامه وزارتم....شما هم خوب زدی!هماتو رو فک میکنم از من بیشتر زدین!پاسخنامه به نظرم غلط داره

mehrdad.b

New member
بذارین اینجوری بگم. سال قبل هر سوال هماتو با سوال زیستو بیو فرقی نداشت . فقط تفاوت تو تعداد سوالا بود که هماتو 60 تا بود اما زیست 15 تا . یعنی ضرایب فقط تو تعداد سوالا تاثیر داشتن . اما امسال به گفته ی وزارت ضرایب رو نمره تاثیر می ذاره. یعنی اگه شما یه سوال هماتو درست بزنین انگار 4 تا سوال زیست درست زدین.سال پیش حتی زبان ارزشش بیشتر از هماتو بود چون در نهایت ضرب در عدد 2.6 می شد . برا همون سال پیش کسی زبان بالا میزد خودشو از بقیه میکند .اما امسال اینجوری نیست. سال پیش من رتبه ی 2 رو دیدم . هماتو 56 زده بود. زیست وبیو فک کنم 50 یا 60 ولی زبان 80 . با اینکه هماتو کمتر زده بود ولی 2 شده بود . برا زبانشو زیستو بیوش

mehrdad.b

New member
یعنی چی ضریب اعمال کنن اقا مهرداد؟؟؟خلاصه لودیش چطور؟؟؟کتاب خوبیه؟؟؟یعنی امسال زیستشو چنددرصد پوشش میداد؟؟؟
من که زیست زیاد نخوندم اما هرچی دیدم سوال اپاپتوز بود. به نظرم خلاصه لودیش خوبه اما اگه وقت دارین که هیچی جای لودیش نمیگیره. بازم ببینین امسال چی میشه . چون ضرایب اعمال کنن ارزش نداره زیاد زیست بخونیین اونم لودیش. به جاش خون بخونین

mehrdad.b

New member
سوال 26 رو سایت خ.ل.ی.لی اشتباه جواب داده!!!دیوید سون فصل اول دقیقا میگه سلول های گرانولدار!متن کتاب جلومه!عججججب!!!!

اره اشتباس. اخه من تو بعضی کتابا هر دو رو دیدم. گرانوا دار بودنم جز ویژگی های ساختمانیه

محیااا

New member
من که زیست زیاد نخوندم اما هرچی دیدم سوال اپاپتوز بود. به نظرم خلاصه لودیش خوبه اما اگه وقت دارین که هیچی جای لودیش نمیگیره. بازم ببینین امسال چی میشه . چون ضرایب اعمال کنن ارزش نداره زیاد زیست بخونیین اونم لودیش. به جاش خون بخونین

اقا مهرداد عزیز خلاصه لودیش=کتاب برای کنکور =کتاب تست دک..تر..عبا..دی چطوره؟؟؟البته من قبلا 1 جلد از لودیش و کتاب تست دک..تر .عبا..دی رو هم خوندم...

mehrdad.b

New member
اقا مهرداد عزیز خلاصه لودیش=کتاب برای کنکور =کتاب تست دک..تر..عبا..دی چطوره؟؟؟البته من قبلا 1 جلد از لودیش و کتاب تست دک..تر .عبا..دی رو هم خوندم...[/quo به نظر من مولکولی رو از رو مهدوی بخون و سلولی از رو لودیش یا خلاصش
منم موافقم با نظرش :thumbsupsmileyanim:

بالا