نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

twilight

New member
:21::sadsmiley:اقا محسن قصدم این نبود اصلا
خدا رو شکر بچه های هماتو روحیه های قوی دارن و اکثرا معقولن
رو درصد ها که هنوز خیلی نمیشه حساب باز کرد
وقتی استادا نظرشون متفاوته برا بعضی سوالا باید منتظر بود ببینیم نهایتا میخوان چی کار کنن
الان هم تنها کار مثبتی که میشه کرد اینه که صبور باشیم و به خدا توکل کنیم.
ضمنا من خانم هستم.

- - - Updated - - -

:21::sadsmiley:اقا محسن قصدم این نبود اصلا
خدا رو شکر بچه های هماتو روحیه های قوی دارن و اکثرا معقولن
رو درصد ها که هنوز خیلی نمیشه حساب باز کرد
وقتی استادا نظرشون متفاوته برا بعضی سوالا باید منتظر بود ببینیم نهایتا میخوان چی کار کنن
الان هم تنها کار مثبتی که میشه کرد اینه که صبور باشیم و به خدا توکل کنیم.
ضمنا من خانم هستم.

خون امسال نود زدن کاری نداشت من خودم سه تا شک داشتم اگه میزدم درست بود و دوتا غلط ب خاطر بی دقتیم ک سوال تا اخر نخوندم اگه این پنجتا دقت میکردم راحت بالای 80 بودم من مطمئنم چند نفر اول نود زدن

به قول اون دوستمون مهم اینه ک خودمون از خودمون راضی باشیم من ک ب شخص از عملکردم راضی ام خیلی هم راضی ام با اینکه دو ترم کار اموزی داشتم ولی واقعا خوندم من کتاب میبردم بیمارستان میخوندم حالا دیگه مملکت افتاده دست چارتا بی سواد دیگه از دست ما کاری بر نمیاد سربازی هم ک اول و اخرش باس رفت چ الان چ ده سال دیگه اگه قبول شدم ک چ بهتر اگرم نه میرم سربازی بعدشش انشالله میشینم واسه پزشکی میخونم چون دیگه مستقیم و غیر مستقیم دارن نشون میدن ارزش علوم پایه از ادبیات و دین و زندگی هم کمتر

zmh

New member
به قول اون دوستمون مهم اینه ک خودمون از خودمون راضی باشیم من ک ب شخص از عملکردم راضی ام خیلی هم راضی ام با اینکه دو ترم کار اموزی داشتم ولی واقعا خوندم من کتاب میبردم بیمارستان میخوندم حالا دیگه مملکت افتاده دست چارتا بی سواد دیگه از دست ما کاری بر نمیاد سربازی هم ک اول و اخرش باس رفت چ الان چ ده سال دیگه اگه قبول شدم ک چ بهتر اگرم نه میرم سربازی بعدشش انشالله میشینم واسه پزشکی میخونم چون دیگه مستقیم و غیر مستقیم دارن نشون میدن ارزش علوم پایه از ادبیات و دین و زندگی هم کمتر
شما برا خون چی خوندین ب خصوص برا بانک خون

zmh

New member
من کتاب اصلیم هنری بود بعضی فصل ها ک احساس میکردم هنری کم گفته از رو گل افشان و هافبراند میخوندم و بانک خون هم رادمن
رادمن ب نظرتون خوبه؟؟من دارمش ولی نخوندمش
من تو این سوالای abضعیفم براهمین نتونستم جوابشون بدم.البته اینا برا علوم ازمایشگاهیا و اونایی ک طرح گذروندن راحته چون عملی کار کردن.

رادمن ب نظرتون خوبه؟؟من دارمش ولی نخوندمش
من تو این سوالای abضعیفم براهمین نتونستم جوابشون بدم.البته اینا برا علوم ازمایشگاهیا و اونایی ک طرح گذروندن راحته چون عملی کار کردن.

رادمن عالیه اگه شما سوالای کنکور سال های قبل ببینید متوجه میشید ک تموم سوالا از متن رادمن

ارشد 94

New member
سلام به تمام علوم آزمایشگاهیاعزیز
خسته امتحان ارشد نباشید
بچه ها چرا به این همه ناحقی که امسال به ما روا داشتن,کسی اعتراض نمیکنه
مگه نه اینکه دو سال پیش هم این قاون بود و با اعتراض بچه ها برداشتنش. بچه ها تو رو خدا همت کنید اینهمه زحمت کشیدید واسه ارشد حیف نیست حقتون رو ضایع کنن بچه های علوم آزمایشگاهی کجاییین آخه حق گرفتنیه پس خواهشا همت کنید
لطفا همه رو متحد کنید تا چند روز آینده یه اقدامی بکنیم وگرنه تا بوده نبوده کسی به فکر ما علوم آزمایشگاهیا نبوده و نیست پس لطفا با ما همراه شوید...

zmh

New member
خسته امتحان ارشد نباشید
مگه نه اینکه دو سال پیش هم این قاون بود و با اعتراض بچه ها برداشتنش. بچه ها تو رو خدا همت کنید اینهمه زحمت کشیدید واسه ارشد حیف نیست حقتون رو ضایع کنن بچه های علوم آزمایشگاهی کجاییین آخه حق گرفتنیه پس خواهشا همت کنید
لطفا همه رو متحد کنید تا چند روز آینده یه اقدامی بکنیم وگرنه تا بوده نبوده کسی به فکر ما علوم آزمایشگاهیا نبوده و نیست پس لطفا با ما همراه شوید...
مگه دوسال پیش چجوری بود.الان با ما زیستیانیستی؟؟؟

خسته امتحان ارشد نباشید
چطوری اعتراض کنیم؟چ کاری از دستمون بر میاد

کنکور ينى همه چى. 5تا درسه همه رو بايد تو يه رنج زد من خودم روزى 15ساعت درس مى خوندم خيلى فرق مى کنه ادم تمرکزش رو يه درس باشه تا 5تا درس

mahya70

New member
کنکور ينى همه چى. 5تا درسه همه رو بايد تو يه رنج زد من خودم روزى 15ساعت درس مى خوندم خيلى فرق مى کنه ادم تمرکزش رو يه درس باشه تا 5تا درس
سلام تبریک میگم بخاطر پشتکارتون و ان شاء الله به اهدافتون برسین
ببخشید شما 15ساعت رو چطوری تنظیم کردین ...فارغ تحصیل هستین؟
اینکه بعده دو یا 3ساعت رو ی درس تمرکز میاد پایین بنظرتون طبیعیه؟
ممنون میشم کمی از برنامه تون رو توضیح بدین ک استفاده کنیم

سلام تبریک میگم بخاطر پشتکارتون و ان شاء الله به اهدافتون برسین
ببخشید شما 15ساعت رو چطوری تنظیم کردین ...فارغ تحصیل هستین؟
اینکه بعده دو یا 3ساعت رو ی درس تمرکز میاد پایین بنظرتون طبیعیه؟
ممنون میشم کمی از برنامه تون رو توضیح بدین ک استفاده کنیم

سلام عزيزم ممنونم من معمولا دو ساعت اولو زبان مى خوندم بعد ميرفتم سراغ هماتو روزى چهار تا پنج ساعت بعد ايمنى دو ساعت بيوشيمى و زيستم دو سه ساعت اخر شبم چون انرژى واسه خوندن مطلب جديد نداشتم چيزايى ک تو طول روز خوندمو ى نگاه مى کردم, وقتى رو چنتا درس تمرکز مى کنى شرايط خيلى فرق مى کنه با وقتى ک شما فقط يکى دو درسو بخونى, کنکور همينه چه از درسى خوشت بياد چه نياد بايد بخونى ينى واسه رسيدن به هدفت بايد با اونا هم کنار بياى من خودم حالم از بيوشيمى بهم مى خوره اما اين اواخر کاملا به بيو مسلط بودم

mahya70

New member
سلام عزيزم ممنونم من معمولا دو ساعت اولو زبان مى خوندم بعد ميرفتم سراغ هماتو روزى چهار تا پنج ساعت بعد ايمنى دو ساعت بيوشيمى و زيستم دو سه ساعت اخر شبم چون انرژى واسه خوندن مطلب جديد نداشتم چيزايى ک تو طول روز خوندمو ى نگاه مى کردم, وقتى رو چنتا درس تمرکز مى کنى شرايط خيلى فرق مى کنه با وقتى ک شما فقط يکى دو درسو بخونى, کنکور همينه چه از درسى خوشت بياد چه نياد بايد بخونى ينى واسه رسيدن به هدفت بايد با اونا هم کنار بياى من خودم حالم از بيوشيمى بهم مى خوره اما اين اواخر کاملا به بيو مسلط بودم

بسیار عالی
مرسی از اینکه پاسخ دادین

خب هممون همینیم من خودم خون هر روز میخوندم برنامه صبحم کلا خون بود البته چهار روز در هفته کار اموزی داشتم خیلی سخت بود واسم ب رنامه ریزی غیر خون درسای دیگه ی روز در میون میخوندم

mahya70

New member
خب هممون همینیم من خودم خون هر روز میخوندم برنامه صبحم کلا خون بود البته چهار روز در هفته کار اموزی داشتم خیلی سخت بود واسم ب رنامه ریزی غیر خون درسای دیگه ی روز در میون میخوندم

خیلی خوبه ک در طول کاراموزی خوندین
ما مسءولامون سخت گیر بودن و چون سرشون شلوق بود ملزم بودیم مثل خودشون کار کنیم و هنوز هم

بالا