نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m_mobini

New member
سلام ساراخانم وآقاضیا ،الان صنایع میخونه امامیخوادتغییررشته بده به ایمنی.دلیلش این بودکه ایمنی جای کارپژوهشی داره....منم جریان سازمان غذاروشنیدم،امیدوارم واقعیت داشته باشه،راستش چون مشخص نیست امسال قبول بشم واسه سال دیگه بین صنایع وایمنی نمیدونم کدوموشرکت کنم،صنایع غذایی واقعادوس داشتنیه اماقبول شدنش خیلی سخترازایمنی مواده.

roshana

New member
بایکی ازبچه های انجمن صحبت کردم،الان ارشدصنایع میخونه اماامسال مجددا ارشدایمنی شرکت کرده ،گفت اگه قبول بشه تغییررشته میده،خیلی تعجب کردم،بچه هاکسی اطلاعاتی دررابطه باآینده ی این رشته داره؟
سلام دوست عزیز.منم رشته کارشناسیم صنایع غذایی است.ببینید ارشد صنایع غذایی خیلی بهتر از ایمنی و بهداشته ولی به دلیل سخت بودن قبولی همه به رشته های دیگه رو میارن.ولی اگخ بخوایم بهترین گرایشو در نظر بگیریم گرایش کنترل کیفیه.اون ارشدی که بهمن ماه برگزار میشه و قبولیش هم یکم سخته زیر شاخه کشاورزیه.شما اگه می خواین آینده کاریتون تضمین بشه باید کنکور صنایع غذایی با گرایش کنترل کیفی رو بدین که تیر ماه برگزار میشه.در ضمن بچه ها مگه شما میخواین فقط تا ارشد ادامه بدین که انقد نگران آینده شغلی هستین؟من که هدفم اینه که بلافاصله دکترای کنترل کیفی بدم.هرچند که الان هم سر کار هستم و خیلی هم راضی هستم.

m_mobini

New member
سلام.اتفاقامنظورمنم صرفاکاری نبود.دکترای کنترل کیفی مربوط به چی میشه؟اگه اطلاع دقیق داریدلطفاراهنمایی کنید.ممنون

mina6228

New member
سلام دوستان ..ارشد صنایع غذایی دانشگاه آزاد چقدر هزینه اش؟؟ (البته من طرح نرفتم ،اگه قبول بشم ازم ثبت نام میکنن؟)
چون کارشناسیم یه مدرک دیگه هست و صنایع نخوندم بازم میتونم تدریس کنم؟ یا مدرک ارشدم مورد قبول نیست
ممنون:smiliess (11):

ZIYA1366

New member
سلام دوستان ..ارشد صنایع غذایی دانشگاه آزاد چقدر هزینه اش؟؟ (البته من طرح نرفتم ،اگه قبول بشم ازم ثبت نام میکنن؟)
چون کارشناسیم یه مدرک دیگه هست و صنایع نخوندم بازم میتونم تدریس کنم؟ یا مدرک ارشدم مورد قبول نیست
ممنون:smiliess (11):

باسﻻم
هزينه ي ارشد آزاد مهندسي كشاورزي - صنايع غذايي ترمي نزديك به 2تومن ميشه حاﻻ 200باﻻ بايين ،ولي يكي از دوستان داره ميخونه آماردقيقشو اطﻻع ميدم بهتون ،بهداشت محيط كه طرحش اجباري نيست كه ... اكه هم باشه ربطي نداره جون شما ميخاي يه رشته ديكه ك مربوط ب وزارت علوم هست ادامه بدي ، ميتوني هم طرح بكذروني هم ارشد صنايع بخوني كلي هم جلو ميوفتي .درمورد اينكرشته كارشناسيتون با ارشدتون يكي نيست براي تدريس مشكلي نداريد تازه اينطوري هم ميتونيد بهداشت هم صنايع تدريس كنيد ، يه نفري كارشناسي زمين شناسي و ارشد حقوق 2رشته كامﻵ متفاوت داره و اﻵن داره هر2رو تدريس ميكنه توي دانشكاه .
البته اينا فعﻻ هست و تا 2-3سال آينده ك شما مدرك ارشدتو بكيري معلوم نيست جه قانوني وضع بشه .

ZIYA1366

New member
توجه توجه
سازمان سنجش بزشكي در جديدترين اطﻻعيه ظرفيت بذيرش يك سري رشته ها رو افزايش داده و اجازه ويرايش انتخاب محل تحصيل رو داده براي همه ي رشته هاي شركت كننده در آزمون ، بعضي از دوستان مشكل داشتن با انتخاب اوليه اي ك كرده بودن ، بهترين موقعيت 13/5 تا 15/5 هستش ولي متأسفانه يا خوشبختانه ظرفيت بهداشت و ايمني مواد غذايي رو افزايش ندادن .

fariba.m

New member
سلاااااااام
امیدوارم حال همگی خوب باشه..چرا کسی نییییییییییییییس بیاین به هم دلداری بدیم
این روزای آخر انگار دیرتر میگذره خدا کنه همون 6ام نتایج بیاد دیگه تحمل این استرس ندارم:smiliess (2):
خدایاااااااااا
ایشالا همه بچه های این تاپیک قبول بشن:a2d3:

sara25

New member
سلام:ad54ad:
منم برای همگی آرزوی موفقیت می کنم..
آره واقعا برای منم خ کند میگذره:whistle: ولی سعی می کنم به بهترین نتیجه فکر میکنم..
امیدوارم همگی موفق باشین و خبر قبولیتونو بشنوم:thanks:

movafagh

New member
salam be hamey bache hay imeni mavade ghazai
yeki ,do roz dige be elame natayej monde
bara hamaton arezoy movafaghiat mikonam
ishala hame ghabol shim
:thanks:

آخرین ویرایش:

ALI.MZH

New member
باسلام
منم واسه همه آرزوی موفقیت دارم ولی استرس ندارم چون به خودم فهموندم که قبول نمیشم

bahram-68

New member
باسلام
منم واسه همه آرزوی موفقیت دارم ولی استرس ندارم چون به خودم فهموندم که قبول نمیشم

اخه چرا اینقد ناامیدی برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

باسلام

اخه چرا اینقد ناامیدی برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bahram-68

New member
اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در روز چهارشنبه
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در روز چهارشنبه خبر داد و گفت: نتایج این دوره از آزمون ساعت 18 روز چهارشنبه 6 شهریورماه اعلام می شود.

دکتر غلامرضا حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در این دوره از آزمون کارشناسی ارشد حدود 5 هزار و 700 نفر پذیرفته شده اند.

وی افزود: مدارک و زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان در اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی در زمان اعلام نتایج اعلام می شود و افراد پذیرفته شده می توانند در مهلت مقرر برای ثبت نام به دانشگاه های مورد پذیرش مراجعه کنند.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در روزهای 9 و 10 خردادماه 92 با حضور بیش از 17 هزار داوطلب برگزار شد.
منبع: خبرگزاری مهر

ALI.MZH

New member
خییییییییییییییییییییلللللللللللللللللیییییییییییییییییییی بده که همه هییییییییییییییییییییییی تماس میگیرن ومیگن باباتوصددرصدقبولی بعدمیبینی نشدی(بقول چندتاازدوستان بدیش اینه که همون شبشم عروسی دعوت باشد////////ببخشیدکه فازمنفی دادم
کاشکی میرفتم مسافرت وگوشیموخاموش میکردم(هی وای من)

- - - Updated - - -

خییییییییییییییییییییلللللللللللللللللیییییییییییییییییییی بده که همه هییییییییییییییییییییییی تماس میگیرن ومیگن باباتوصددرصدقبولی بعدمیبینی نشدی(بقول چندتاازدوستان بدیش اینه که همون شبشم عروسی دعوت باشد////////ببخشیدکه فازمنفی دادم
کاشکی میرفتم مسافرت وگوشیموخاموش میکردم(هی وای من)

ALI.MZH

New member
تو تخمین منظورته؟
حالا انقد خودتو نارحت نکن
خدا بزرگه عزیزم

آره توتخمین/والاناراحت که نیستم استرسی هم ندارم (ولی آدم خوشانسی هستم////////////

- - - Updated - - -

تو تخمین منظورته؟
حالا انقد خودتو نارحت نکن
خدا بزرگه عزیزم

آره توتخمین/والاناراحت که نیستم استرسی هم ندارم (ولی آدم خوشانسی هستم////////////

ZIYA1366

New member
دوستان سﻻم
4شنبه ساعت 19 بياين اينجا و قبوليتونو اعﻻم كنين تا همكﻻسيهاي احتماليمون رو بشناسيم دورادور ...

ALI.MZH

New member
دوستان سﻻم
4شنبه ساعت 19 بياين اينجا و قبوليتونو اعﻻم كنين تا همكﻻسيهاي احتماليمون رو بشناسيم دورادور ...

سلام داش ضیا چهارشنبه یادی ازماازغافله مانده هاهم بکنید/////////////////

- - - Updated - - -

دوستان سﻻم

ZIYA1366

New member

- - - Updated - - -

سﻻم عزيز
اوﻻ بايد بكم ك جواب كنكور ك از سايت تخمين رتبه بدست نمياد كه اينقده نا اميدي ، دومأ از كجا معلوم همه اونايي ك تو تخمين رنبشون كمتر از تو شده حقيقت رو زده باشن ؟ سومأ تا كلمه ي مردود (خدايي نكرده) رو نديدي نكو ك قبول نشدي جهارمأ تو ك مثل من از كنكور وزارت علوم ك جا نموندي كه .
اين نشد اون يكي ، حاﻻ خدايي نكرده قبول نشدي هيجكدومو ايرادي نداره خوشبختانه شاغلي و كارتو داري .
خنبه هاي خوبشو ببين
اينارو ك كفتم ب خودمم ميكما با اين تفاوت ك من شاغل نيستم .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا