نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roshana

New member
مرسی، بچه ها 2تا سوال اولیش اینکه به نظر شما همه درصدای واقعیشونو تو تخمین میزارن؟ دومیشم اینکه به نظر شما اگه امسال قبول نشم سال آینده بهتره نظارت بر امور دارو شرکت کنم یا همین رشته ؟ از لحاظ شغلی منظورمه
سلام.با توجه به سالهای قبل امکان نداشته که انقد درصدا بالا باشه.2سال پیش رتبه 9 درصداش مشابه من بود.حالا هرچند هم که آسون بوده باشه من باورم نمیشه که همه 70 و 80 زده باشن.شایدم اشتباه میکنم ولی من باورمو گفتم.

ALI.MZH

New member
سلام.با توجه به سالهای قبل امکان نداشته که انقد درصدا بالا باشه.2سال پیش رتبه 9 درصداش مشابه من بود.حالا هرچند هم که آسون بوده باشه من باورم نمیشه که همه 70 و 80 زده باشن.شایدم اشتباه میکنم ولی من باورمو گفتم.

به نظرمن باوجودداشتن این منابعی که من دیدم بعیدنبود درصدا بالا باشه(ماهم سال دیگه باهمین منابع بچها انشاا...بالای 80 درصد میزنیم البته بجززبان که من پیشاپیش صفرم

ZIYA1366

New member

امسال سؤاﻻ آسون بود انصافأ و البته با توجه به اينكه توي سال 5م كنكور بهداشت و ايمني مواد غذايي بوديم با يكم تحقيق متوجه ميشديم كه سؤاﻻ از كجا و جطور قراره بياد، والبته اين حق رو هم ميدم كه شما اين فكر رو بكني ، منم همجين فكري رو ميكردم كه واي امسال همه خوب دادن و قبوليمون مشخص نيست و اينجور حرفا،سال كذشته آخرين فرد قبول 190.5 بود امسال نمره آخرين فرد مسلمأ نزديك 200 بلكه باﻻتر باشه،باتوجه به اينكه سال 90 نمره نفر اول 322 و سال 91 نمره نفراول286 (فكر كنم)،بوده.

آخرین ویرایش:

ZIYA1366

New member
به نظرمن باوجودداشتن این منابعی که من دیدم بعیدنبود درصدا بالا باشه(ماهم سال دیگه باهمین منابع بچها انشاا...بالای 80 درصد میزنیم البته بجززبان که من پیشاپیش صفرم

دوست عزيز آره منابع مشخص بودن ولي هميشه اين استرس هست شايد امسال از اين بيشتر بدن يا از اون ،كﻻ همه كنكورا يه جنتا منبع مشخص ميكنن ولي اينطور كه من بيش بيني ميكنم ،سال آينده كنكور سختي ميكيرن كه %هاي 5نفر اول برسه باﻻي 70 .

movafagh

New member
ارشد بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی دامپزشکی هم امسال اومده بود و من شرکت کردم و رتبم 13 شد.ارشد ایمنی هم شرکت کردم و احتمال قوی تهران قبول میشم.به نظر شما کدوم رو برم؟ ایمنی وزارت بهداشت یا کنترل کیفی دامپزشکی
salam movafagh jan:riz304: pishapish behet tabrik migam va omidvaram betoni tasmime dorost va delkhaho begiri:4d564ad6:, dar morede dampezeshki man etela nadaram vali tarife in reshtaro shenidam, az bachehaye daneshgah tehran hatman soal kon kh rahnamaehashoon mofide:riz304:

ممنون از لطف و راهنماییت سارا جان.موفق باشی

movafagh

New member
سلام دوست عزیز
منم ارشدموادغذایی 76 شدم//بنظرمن این رشته خیلی بهتره//(من خودم درحال حاضرکارشناس بهداشت دامپزشکی یکی ازشهرستانها هستم وازشرایط کارتودامپزشکی اصلاراضی نیستم)
درموردتخمین هم یک بارمیشه ویرایش کرد(راستی امسال استان ما 50 نفری استخدام رسمی کاردان ودامپزشک داشت که حتی یک کارشناس نخواستن.درضمن خانم هم نخواستن)موفق باشید

ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی.

ZIYA1366

New member
يه سري اطﻻعات خوب در مورد تخمين بارسال ، حتمأ ديدينش ولي خالي از لطف نيست ك باز بخونينش دوستان :

تجربه سال قبل در نرم افزار تخمین رتبه(در ماه مرداد) اینگونه بود:

1: کسانیکه در مرداد ماه سال قبل رتبه تک رقمی در رشته خود را داشتند، در کارنامه کنکور خود نیز رتبه تک رقمی کسب کرده بودند

2: کسانیکه در نرم افزار رتبه های 10 تا 20 کسب کرده بودند، در کارنامه کنکور اصلی 10 الی 15 نفر به رتبه آنها افزوده شده بود.

3: کسانیکه در نرم افزار رتبه ی بالاتر کسب نمودند تقریبا رتبه ی آنها در کنکور 2 یا 3 برابر شده بود.

باز هم می گوییم این اصل مربوط به سال قبل است ولی تا حد زیادی می توان به امسال نیز تعمیم داد.
منبع : سايت علوم بزشكي .

roshana

New member
يه سري اطﻻعات خوب در مورد تخمين بارسال ، حتمأ ديدينش ولي خالي از لطف نيست ك باز بخونينش دوستان :

تجربه سال قبل در نرم افزار تخمین رتبه(در ماه مرداد) اینگونه بود:

1: کسانیکه در مرداد ماه سال قبل رتبه تک رقمی در رشته خود را داشتند، در کارنامه کنکور خود نیز رتبه تک رقمی کسب کرده بودند

2: کسانیکه در نرم افزار رتبه های 10 تا 20 کسب کرده بودند، در کارنامه کنکور اصلی 10 الی 15 نفر به رتبه آنها افزوده شده بود.

3: کسانیکه در نرم افزار رتبه ی بالاتر کسب نمودند تقریبا رتبه ی آنها در کنکور 2 یا 3 برابر شده بود.

باز هم می گوییم این اصل مربوط به سال قبل است ولی تا حد زیادی می توان به امسال نیز تعمیم داد.
منبع : سايت علوم بزشكي .

سلام.من که وقتی رتبه واقعی بچه ها رو با رتبه تخمین آنها مطابقت دادم اینطوری نبود.البته بعضی هاش طبق نظر شما بود.

roshana

New member
حالا بچه هایی که انقد به تخمین اعتماد داشتن جواب بدن که:
چرا باید رتبه 1 واقعی رو تو تخمین 5 بزنن؟حالا باقی رتبه هارو کار ندارم.

ZIYA1366

New member

نميشه ك به تخمين اعتماد كرد كه ، فقط ميتونيم بستجيم كه نسبت به بقيه جيكار كرديم .
اين موضوع كه رتبه 1 توي تخمين5 بوده شايد برميكرده به اون 4 نفر اول كه حتمأ فكر ميكردن بعضي سؤاﻻرو درست زدن واسه همين نمرشون تو تخمين باﻻتر بوده .يكي از دوستان خودم وقتي نشستيم نمرشو حساب كنيم ميكفت فكر كنم درست زدم و مطمئن نبود ،مطمئنأ اين دست از دوستان حتمأ هستن توي تخمين .

ALI.MZH

New member
سلام/////////
تخمین درصورتی درست درمیادکه همه واقعیت رو بگن//خب ماایرانیا هم که...........بگذریم//

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا