نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

رها93

New member
من الان سایت وزارت بهداشت خبرش رو خوندم پذیرش بین الملل از طریق کنکور شده و دیگه مصاحبه نداره و باید دانشجو ظرفیت مازاد رو انتخاب کنه!!
چه شیر تو شیری شده!!
به نظرتون مازاد تهران بهتر از روزانه شهرستان نمیشه؟؟

- - - Updated - - -

من الان سایت وزارت بهداشت خبرش رو خوندم پذیرش بین الملل از طریق کنکور شده و دیگه مصاحبه نداره و باید دانشجو ظرفیت مازاد رو انتخاب کنه!!
چه شیر تو شیری شده!!
به نظرتون مازاد تهران بهتر از روزانه شهرستان نمیشه؟؟

Kianoosh.m

New member
چطوری اینا روشون شده اینهمه ظرفیت رو کم کنن خب؟ چرا نوبت ما شد اینطوری شد؟! میگم دیگه جایی نگیم کنکور دادیم، شر میشه بعدا علیهمون استفاده میکنن ازش

آخرین ویرایش:

mnamavarpour

New member
سلام...
میشه یه نفر به طور کامل توضیح بده الان قراره چه بلایی بر سر ما بیاد؟
رتبه های 80 به بعد دیگه نباید امید به قبولی تو دانشگاه دولتی عادی داشته باشن؟

Kianoosh.m

New member
سلام...
میشه یه نفر به طور کامل توضیح بده الان قراره چه بلایی بر سر ما بیاد؟
رتبه های 80 به بعد دیگه نباید امید به قبولی تو دانشگاه دولتی عادی داشته باشن؟

سلام... من فکر کنم اگه حدث ما درست باشه رتبه های 80 به بعد اگه بین الملل قبول شدن باید شام بدن! صد به بعدم که اصن به چه حقی تو کنکور شرکت کردن؟

mnamavarpour

New member
سلام... من فکر کنم اگه حدث ما درست باشه رتبه های 80 به بعد اگه بین الملل قبول شدن باید شام بدن! صد به بعدم که اصن به چه حقی تو کنکور شرکت کردن؟

بین الملل؟؟؟
چرا بین الملل آخه؟
اگه قرار بود بین الملل باشن، مجاز به انتخاب رشته در تمامی دانشگاه ها نمی شدند دیگه، مجاز در مابقی میشدن خب!

mnamavarpour

New member
یه سوال مهمتر هم دارم...
آخر هفته جاری یعنی چند شنبه؟:65d6a5d6s:
اگه گذاشتن یه روز آرامش داشته باشیم...:sadsmiley:

Kianoosh.m

New member
بین الملل؟؟؟
چرا بین الملل آخه؟
اگه قرار بود بین الملل باشن، مجاز به انتخاب رشته در تمامی دانشگاه ها نمی شدند دیگه، مجاز در مابقی میشدن خب!

بخدا اصلا کارشون معلوم نیست. من هنوز نمیدونم چرا کنکوری که فقط واسه یه رشته خاص داوطلب امتحان میده نه مثل کارشناسی که nتا رشته واسه انتخاب هست، 4 برابر ظرفیت مجاز میکنن؟ یعنی واقعا فکر کردن ممکنه اینهمه دانشجو نخان انتخاب رشته کنن؟

حالا 80 تا 100 که ایشالا روزانه میشه من همینطوری گفتم، ولی خودت ببین الان نفر 430 مجاز به هیچی نشده خوش بینانه بگیم 400 مجاز شده، تقسیم بر 4 میشه حدود 100 نفر کل پذیرش، که اینطوری باشه یه چند نفری هم مازاد یا همون بین الملل هستن، خودت ببین 20 درصد سهمیه رو هم کم کنی چقد میشه دیگه...
هرچند که اصن منطقی نیست...

Kianoosh.m

New member
یه سوال مهمتر هم دارم...
آخر هفته جاری یعنی چند شنبه؟:65d6a5d6s:
اگه گذاشتن یه روز آرامش داشته باشیم...:sadsmiley:

آی گفتی... فقط جالبه واسم که گفتن واسه کمک به دانشجو و رفاه بیشتر امسال اینطوری کردیم!! خداییش مثه سالای قبل یدفعه شهریور میومد بهتر نبود؟

mnamavarpour

New member
آی گفتی... فقط جالبه واسم که گفتن واسه کمک به دانشجو و رفاه بیشتر امسال اینطوری کردیم!! خداییش مثه سالای قبل یدفعه شهریور میومد بهتر نبود؟

الهی ببین همش به فکرمونن!
تا شهریور صد بار قراره جونمون به لبمون برسه...
چه رفاه حالی...:1dco2x0p1lilzhfpg1t

mnamavarpour

New member
ولی توکل به خدا ...:rolleyessmileyanim:
هرچی خودش بخواد همون میشه
بهتره مثبت فکر کنیم تا نتیجه مثبت بگیریم ...:a2d3:

hosna69

Well-known member
راهنمایی واسه ارشد ایمنولوژی

مجددا سلام من یه پست با عنوان راهنمایی واسه ارشد ایمنولوژی گذاشتم ولی متاسفانه جواب نگرفتم،اگه ممکنه به من راهنمایی بدید که چه کتابهایی رو بخونم ،من امسال میخوام شرکت کنم وواقعاسردرگمم،مجددامتشکرم:New (6)::New (6):

mahsa.parmis88

New member
مجددا سلام من یه پست با عنوان راهنمایی واسه ارشد ایمنولوژی گذاشتم ولی متاسفانه جواب نگرفتم،اگه ممکنه به من راهنمایی بدید که چه کتابهایی رو بخونم ،من امسال میخوام شرکت کنم وواقعاسردرگمم،مجددامتشکرم:New (6)::New (6):

من تو تاپیک اززبان رتبه 1... جواب سوالتون رو گذاشتم

doosty

New member
هیچ معلوم نیست چه خبره
تاپیک رو که باز میکنی کلی یاس وناامیدی میاد سراغت!
البته کسی مقصر نیست، همه ی ما استرس داریم وخبراییم که میرسه یکی از یکی خوش تر!!!
من یکی که دیگه نمیکشم،رو این آزمون حسابی باز کرده بودم که ظاهرا خیلی سریع خورد به ورشکستگی!
همه چیزو به خدا بسپارید، صلاح همگی ما دست خودشه
ایشالا همه نتیجه تلاشمون رو میبینیم

Immunity

Well-known member
ايران5اصفهان4اهواز4بابل3تهر ان5بهداشت تهران پزشكي6تبريز4تربيت مدرس 5رفسنجان4شيراز8شهيدبهشتي 4شاهد4شهركرد3كرمانشاه4كردست ان4كرمان4مشهد4مازندران4يزد4
ظرفبتای ایمنی امسال83َ

Kianoosh.m

New member
ايران5اصفهان4اهواز4بابل3تهر ان5بهداشت تهران پزشكي6تبريز4تربيت مدرس 5رفسنجان4شيراز8شهيدبهشتي 4شاهد4شهركرد3كرمانشاه4كردست ان4كرمان4مشهد4مازندران4يزد4
ظرفبتای ایمنی امسال83َ

اینارو کدوم بی وجدانی اینطوری اعلام کرد؟:sadsmiley: بین المللارو نمیدونی؟ چرا 83 آخه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا