نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Minaa.Gh

New member
سلام خانم نجفی ،( شاگرد اول ورودی 91 آمارزیستی بهشتی )
خوشحالم که در این سایت پست گذاشتید
امسال هم همچون پارسال دوستان خوبی همچون شما در این سایت پیدا کردم
که با ایمیل باهشان در ارتباط خواهم بود .
بسیار متشکرم برای پاور هایی که فرستادید ، دریافت کردم .
:riz304:
منظور خانم نجفی از اینکه گفتن ازفرصتها استفاده باید کرد
چی بود؟ چه فرصتهایی؟درسی؟ شاگرد اول هم که هستن!‏‏!‏

yekta_63

New member
روش های آمار زیستی1 - استنباط آماری - کلیات توانبخشی - کلیات پزشکی -سیستم های اطلاع رسانی پزشکی -اصول و روشهای اپیدمیولوژی و روش تحقیق

کلیات توانبخشی مال دانشگاه شماست؟ چون من تو سیلابس ندیدم...مشخص شد چندروز تو هفته ک ل ا س دارید؟

yekta_63

New member
منظور خانم نجفی از اینکه گفتن ازفرصتها استفاده باید کرد
چی بود؟ چه فرصتهایی؟درسی؟ شاگرد اول هم که هستن!‏‏!‏

فکر کنم منظورشون مثلا شرکت در همایشها یا طرح های تحقیقاتی برداشتن بوده(درس خوندن هم که در اولویت هست.)

Sama7

New member
کلیات توانبخشی مال دانشگاه شماست؟ چون من تو سیلابس ندیدم...مشخص شد چندروز تو هفته ک ل ا س دارید؟

بعله معلوم شد! 1شنبه-2شنبه-3شنبه-4شنبه :(50): سیاستشونه البته! که جایی شاغل نباشی.3تا تعهد دادم که کار نکنم در مراکز دولتی در این مدت :1dco2x0p1lilzhfpg1t
در مورد درسِ کلیات توانبخشی برای منم عجیب بود چون حتی در چارته دروسِ خودِ سایت دانشگاهمون این درس نیس... نمیدونم حکایتشو!

biosta

Well-known member
دوستان اگر کار می کنید ، ایراد ندارد، فرم پر کنید که کار نمی کنید ، فرم کار کنید که بعد از فارغ التحصیلی به اندازه سنواتی که درس خواندید تعهد خدمت به دانشگاه دارید .
هر چی فرم می دهند پر کنید !
کار بکنید اما نگویید کار می کنید ( مخصوصا" موقع ثبت نام ) .

مرجانه

New member
سلام منکه این چند روز ی سره دنبال مدرکمو پایان طرحمو بودم شنبه هم ثبت نامه ولی فک کنم بازم کلی مدرک کم دارم خیلی گیج شدم چرا اینطوری میکنن ؟
این چند روز از بس یه یره اموزش دانشگامون بودم حالم بد شد. از همین الان خسته شدم
کاش اینجا ی نفرم جزو قبولیا یزد بود
فقط خداکنه این همه راه رفتم اونجا واسه مدارکم گیر ندن.

مرجانه

New member
آقای کیانی میخاستم بپرسم تعهدی که واسه کار برابر مدت تحصیل تو بقیه رشته های پزشکی میگیرن واسه رشته ما هم میگیرن؟
و ب سفت و سختی رشته های دگست مثلا مث کارشناسی خودم که حتما باید طرحمو بگذرونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yekta_63

New member
بعله معلوم شد! 1شنبه-2شنبه-3شنبه-4شنبه :(50): سیاستشونه البته! که جایی شاغل نباشی.3تا تعهد دادم که کار نکنم در مراکز دولتی در این مدت :1dco2x0p1lilzhfpg1t
در مورد درسِ کلیات توانبخشی برای منم عجیب بود چون حتی در چارته دروسِ خودِ سایت دانشگاهمون این درس نیس... نمیدونم حکایتشو!

برا من کلاسا اینطوری باشه که بیچاره م....چرا حساسن رو کار کردن؟مگه براشون چه فرقی میکنه....رو خود آدم فشار میاد

Sama7

New member
برا من کلاسا اینطوری باشه که بیچاره م....چرا حساسن رو کار کردن؟مگه براشون چه فرقی میکنه....رو خود آدم فشار میاد

نمیدونم والا. امیدوارم برنامه ات بهتر از این باشه :smiliess (3):
من مدیر گروهمونم دیدم :smilies: دکتر رهگذر

Minaa.Gh

New member
نمیدونم والا. امیدوارم برنامه ات بهتر از این باشه :smiliess (3):
من مدیر گروهمونم دیدم :smilies: دکتر رهگذر

باز باریکلا به علوم بهزیستی‏‏!‏ خیلی خوبه ثبت نام کردی و ... واقعا از 23م کلاسهاتون شروع میشه؟ منم دلم میخواد زودتر ثبت نام کنم و برم سرکلاس بشینم‏!‏

Minaa.Gh

New member
خانمها‏! آقایان‏!‏
کسی دانشگاه ایران قبول نشده؟ یکی ازهم ک ل ا سی هام ایران قبول شده‏!دنبال هم ک ل ا سی هاش میگرده‏!‏‏!‏‏!‏ نبود؟

stat.moein

New member
سلام بچه ها به همه بابت قبولیشون تبریک میگم منم دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم کسی از هم کلاسیام اینجا هستن؟راستی کسی اگر از دانشگاه شهید بهشتی چیزی میدونه در مورد درسهایی که ارایه میدن توضیح بده

biosta

Well-known member
آقای کیانی میخاستم بپرسم تعهدی که واسه کار برابر مدت تحصیل تو بقیه رشته های پزشکی میگیرن واسه رشته ما هم میگیرن؟
و ب سفت و سختی رشته های دگست مثلا مث کارشناسی خودم که حتما باید طرحمو بگذرونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ، تعهدی که می گیرند از تمامی دانشجویان ارشد در تمامی رشته ها است .
اما کارورزی و طرح برای رشته ی آمار زیستی وجود ندارد ، نمی خواهد دوره ای را برای طرح به وزارت علوم مدیون شوید .

کارورزی در رشته ی آمار زیستی یک توافق ننوشته بین دانشجویان و مدیر گروه هست یعنی این که در آمار زیستی مشهد می گویند چون قراره شما فردا روز بروید و مشاوره دهید پس بیایید هفته ای دو ساعت به دیگر دانشجویان علوم پزشکی مشهد در اتاق مشاوره که کنار کروه هست حضور پیدا کنید .
کارورزی در کرمان میتونه بین صورت باشه که گروه بعضی دانشجویان آمار زیستی را برای تدریس یا حل التمرین بفرستد
بهرحال آن تعهدی که در رشته هایی همچون پرستاری وجود دارد در این رشته ی آمار زیستی نیست .
...

biosta

Well-known member

شعارشان این هست
دانشجوی تحصیلات تکمیلی بایستی تمام وقت در اختیار دانشگاه باشه ! مثل یک کارمند می ماند ( البته بدون حقوق )
اگر کارمند خود وزارت بهداشت هستید که ایراد ندارد بفهمند کار می کنید .
به نظر میاد که در رابطه با سوالی که پرسیده بودید اگر بفهمند برای مرخصی با حقوق مشکلی وجود نداشته باشد .
از دوتا از همکلاسی هایم که کارمند وزارت بهداشت هستند می پرسم با جزئیات بعدا" بهتان خواهم گفت .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا